Магниты Духа

Marina Shults — EGREGORU CĪŅA – IZEJA NO DUALITĀTES

Marina Shults, Latvija

Saruna ar Sergeju Aleksejeviču Vronski

No Žurnāla “МИРОВОЙ ЧЕННЕЛИНГ: ДУХОВНЫЕ СООБЩЕНИЯ”, Nr. 6/24, 2015. g.

15 12 10

Sergejs Aleksejevičs Vronskis (Сергей Алексеевич Вронский) ir pirmais un vienīgais Padomju laikā diplomētais astrologs Krievijā. Kopš 1992. gada dzīvoja un strādāja Rīgā (Latvija).

S.A. Vronskis, senas poļu dzimtas pēctecis, piedzima 1915. gada 25. martā Rīgā. Viņš agri zaudēja vecākus, kuri tika nošauti 20. gadā. Viņu, brīnumainā kārtā dzīvu palikušu, sameklēja vectēvs, kurš dzīvoja Rīgā. Pateicoties radiniekiem, viņš ieguva spīdošu izglītību: pabeidzis Millera privāto ģimnāziju Rīgā, savu izglītību turpināja Berlīnē, kur mācījās medicīnas institūtā. Pēc tam, izejot rūpīgu atlasi, viņš iestājās slepenajā Bioradioloģijas institūtā, pabeidzot to 1938. gadā. Bioradioloģijas institūtā tika pētītas tā sauktās “slepenās” zinātnes: bioradioloģija (tagad ekstrasensorika), parapsiholoģija, kosmobioloģija (astroloģija) un citas.

Kā izlūks strādāja Hitlera mītnē dezinformācijas nodaļā, paralēli pildot astrologa funkcijas. Kara beigās atgriezies Padomju Savienībā, pārcieta nometnes, vajāšanas, viņam neļāva strādāt, laida vaļā no darba, nepaskaidrojot iemeslus. Vēlāk apmetās Maskavā. Vadīja pirmās ekstrasensorikas un astroloģijas grupas. Pateicoties S.A. Vronskim, astroloģija Krievijā atdzima.

S.A. Vronska popularitāte savu pīķi sasniedza 90. gadu sākumā, kad iznāca Padomju Savienībā pirmā astroloģijas grāmata “Astroloģija – zinātne vai māņticība” (“Астрология – наука или суеверие”). Tajā laikā viņš lasīja daudz populāru lekciju. Sergejs Aleksejevičs ir pirmais, kurš apvienoja astroloģiju un ekstrasensoriku.

Sergejs Aleksejevičs aizgāja no dzīves 1998. gada 10. janvārī. Uz to laiku viņš praktiski bija paspējis manuskriptā pabeigt 12 sējumu darbu “Klasiskā astroloģija” (“Классическая астрология”), kurai fundamentāluma ziņā pasaulē nav analogu. Vēlāk iznāca sekojoši S.A. Vronska darbi: “Astroloģija – zinātne vai māņticība” (“Астрология – наука или суеверие”), “Par laulību un saderību” (“О браке и совместимости”), “Astroloģija profesijas izvēlē” (“Астрология в выборе профессий”).

 

MARINA SHULTS

Es biju ielūgta uz S.A. Vronska muzeju Rīgā viņa 100. dzimšanas dienas atcerei. Sapulējās galvenokārt tie, kuri ar Sergeju Aleksejeviču kontaktējās viņa Rīgas dzīves laikā. Man bija tā laime būt pazīstamai ar viņu un viņa sievu. Tieši – BIJA TĀ LAIME, tāpēc ka reti dzīvē satiec tik neparastus cilvēkus, kā Sergejs Aleksejevičs Vronskis.

Viņu dzīves laikā vienmēr uzskatīja par cilvēku-leģendu, cilvēku-mīklu. Neviens no viņam tuvajiem cilvēkiem pilnībā un līdz galam nezināja viņa dzīves un darbības stāstu. Taču mēs zinājām, ka viņš ir bijis gan ārsts, gan ekstrasens-dziednieks, gan astrologs, gan hiromants, gan izlūks. Viņam piemita neparastas spējas, kuras mēs tagad raksturotu kā daudzdimensionālas spējas. Sergejam Aleksejevičam bija dziļas zināšanas tajās sakrālajās zinātnēs, kurām mēs tikko sākām pieskarties. Viņš pārvaldīja vairākas svešvalodas. Pēc izcelsmes viņš bija muižnieks ar grāfa titulu, kuru viņam oficiāli atgrieza, viņam vēl dzīvojot Rīgā. Mēs visi tam bijām liecinieki. Par viņu sīki ir vēstīts internetā. Es ar viņu kontaktējos kā ar astrologu. Bet vienmēr viņā jutu noslēpumainību, neatpazīstamību, kaut kādu neticamu garīgo spēku. Tiekoties pirmo reizi, viņš paskatījās it kā man cauri un pateica, ka man stāv priekšā Mācekļa ceļš. Un drīz manā dzīvē parādījās Skolotājs – El Morija un sāka vest mani tieši kā mācekli.

Ievērojami vēlāk El Morija man pateica, ka Sergejs Aleksejevičs ir viens no Augšupceltajiem Skolotājiem.

Tātad 2015. gada 25. martā mēs atzīmējām Sergeja Aleksejeviča 100-gadi. Bija dažādi ļaudis. Kāds ar viņu dzīves laikā bija tuvu kontaktējies, bet kāds “atklājis viņu” pēc viņa aiziešanas no zemes plāna. Visi dalījās ar atmiņām. Pa Skaipu sazinājāmies ar viņa sievu. Un pēkšņi es izdzirdēju VIŅU!!! – “Bērniņ! Tu vari nodot klātesošajiem manus vārdus?”

Visi, kuri ar viņu tuvu kontaktējušies, zina šo viņa maigo uzrunu – “bērniņ”.

Es iesaistījos ar viņu sarunā. Es uzskatīju, ka šajā brīdī nav vērts veikt čenelingu. Bija skaidrs, ka daudzi klātesošie tam nebija gatavi. Sergejs Aleksejevičs tam piekrita. Bet lika man apsolīt, ka mēs sāksim kontaktēties. Viņam ir, ko nodot cilvēkiem.

Kopš tā laika es vairākas reizes sarunājos ar viņu. Un, lūk, pienāca brīdis, kad tika likts priekšā pieņemt un sagatavot publicēšanai svarīgu informāciju. Šo priekšlikumu atbalstīja arī El Morija. Uz to brīdi man pašai bija nobrieduši jautājumi, kurus gribējās uzdot tieši S.A. Vronskim.

Piedāvāju lasītāju uzmanībai mūsu sarunu.

*     *     *

2015. gada 4. oktobris. Vakar uzstājīgi nāca informācija, ka ir jāparunā ar Sergeju Aleksejeviču. Kādreiz viņš ļoti pārliecināti teica, ka būs… Trešais Pasaules karš. Un tā būtība būs tāda, ka musulmaņu pasaule ielauzīsies Eiropā. Viņš neprecizēja, kā tas noritēs. Vai būs līdzīgs iepriekšējiem kariem. Kādi ieroči tiks lietot. Bija norādīts tikai, no kā nāks agresija.

Mums šo karu negribējās. Pēdējos trīs gadus no Skolotājiem saņēmām informāciju, ka Trešais Pasaules karš, globālā mērogā, nenotiks, bet militāro konfliktu lokāli perēkļi būs. To mēs arī redzam īstenībā. Taču pašlaik notiek cilvēku masveida iztecēšana no teritorijām, kur notiek kara darbība. Islāmisti-ekstrēmisti iznīcina cilvēkus, kultūras vērtības, pilsētas un veselas valstis Tuvajos Austrumos, Āfrikā. Bēgļi ir piepildījuši Eiropu. Eiropa netiek galā ar tādu ieradušos cilvēku skaitu. Ir zināms, ka ASV materiāli atbalsta šo pārcelšanos, lai vājinātu Eiropu. Taču bēgļi Eiropā grib dzīvot savu dzīvi, pēc saviem likumiem un reliģijas uzstādījumiem un vienlaikus izmantot tos labumus, kurus viņiem piešķir Eiropas Savienība. Daudzās valstīs briest konflikts starp pamatiedzīvotājiem un bēgļiem; starp konkrētas valsts tautu un tās valdību. Situācija ir ļoti sarežģīta, ja to vērtē tikai pēc četrdimensionalitātes notikumiem. Un man pēdējā laikā arvien biežāk nāca doma, ka, iespējams, izvēršas īpašas formas jauns karš? Tāda veida pretnostatījums, kādu mēs negaidījām. Es nolēmu uzdod jautājumus Sergejam Aleksejevičam. Viņš droši vien vēlēsies kaut ko teikt par šo situāciju.

Es piesaucu Sergeju Aleksejeviču Vronski, grāfu Vronski. Viņam – vārds.

– Es lielisku dzirdu, bērniņ, lieliski dzirdu un pašlaik esmu gatavs atbildēt uz visiem taviem jautājumiem. Vēl vairāk, droši vien es pats izvirzīšu dažus jautājumus un atbildēšu uz tiem. Un jau iepriekš zinu, kādas domas var rasties tavā galviņā, jautājumi, salīdzinājumi, dažu procesu nesaprašana līdz galam un to izbeigšanās tuvā vai tālā nākotnē. Tāpēc esmu gatavs diezgan plaši spriest gan par bēgļu tēmu, gan par to situāciju pasaulē, kura pašlaik uz mūsu mīļotās planētas veidojas.

Ļoti interesanta situācija – situācija, kura raksturo ļoti sarežģīto iziešanu nevis vienkārši no Dualitātes Eksperimenta, bet iziešanu no vecajiem evolūcijas cikliem, kuri savu programmu ziņā bija daudz dziļāki un sarežģītāki nekā jūsu izturētais Dualitātes Eksperiments.

– Izturētais? Sergej Aleksejevič, jūs teicāt: „Izturētais Dualitātes Eksperiments?”

– Jā, jūsu izturētais Dualitātes Eksperiments un manis, protams, arī. Bet tagad jūs esat pietiekoši izglītoti Gaismas Darbinieki, un jūs zināt, ka bez jūsu civilizācijas, par kuru mēs pašlaik faktiski runāsim, pat četrdimensionalitē ir citas pasaules ar citiem telpas-laika raksturojumiem. Bet patiesībā tās vispār ir pasaules ar citu telpas, laika, matērijas organizāciju. Un tās nebija Dualitātes Eksperimentā, taču bija iesaistītas vienotos evolūcijas ciklos kopā ar jūsu telpu. Un, lūk, tagad šī iziešana no vecajiem evolūcijas cikliem attiecas arī uz tām pasaulēm, kaut arī tās, kā jau es teicu, Dualitātes Eksperimentu nepildīja. Tām to nevajadzēja, bet tās kaut kādā ziņā veicināja tā īstenošanu, bija ieinteresētas tā realizēšanā, un tagad aktīvi piedalās iziešanā no Dualitātes Eksperimenta, kaut arī, atkal atkārtošos, pašas tajā nepiedalījās.

Bet planēta taču ir viena, un nav nejaušība, ka mēs aicinām jūs uz vienotību, uz planētas visas dzīvības vienotības apzināšanos. Un šī vienotība sāk izaugt pa visiem ļoti sarežģītajiem, ļoti dziļajiem telpas, laika, matērijas raksturojumiem, kādus planēta vispār nes. Zeme nav vienkārši unikāla planēta. Es nebaidos to teikt, es varu kliegt pa visu kosmosu, ka Zeme ir unikāla planēta. Protams, katra planēta nes kaut kādu savu neatkārtojamības un unikalitātes aspektu. Mēdz būt tādas, kurām liktenis lēmis pildīt ļoti nopietnas programmas. Un tad, lai planētu apgarotu, atnāk ļoti augsts gars. Viņu var nomainīt cits, vēl augstāks. Un tagad, bez visiem ļoti sarežģītajiem procesiem, kuri notiek uz planētas, tiek īstenota vēl arī Planetārās Vadības nomaiņa.

Bet sākumā mēs parunāsim par to situāciju, kura ir izveidojusies jūsu četrdimensiju pasaulē. Tu atcerējies: Sergejs Aleksejevičs Vronskis teica, ka būs Trešais Pasaules karš, kuru iniciēs musulmaņi. Nu ko, es nebūšu oriģināls, ja atgādināšu jums, ka musulmaņi mēdz būt dažādi. Mēdz būt ļoti tīri, taisnprātīgi musulmaņi, kuri pirmatnējā tīrībā manto Muhameda Mācību un dzīvo pēc tās. Un viņa Mācība savā īstenajā būtībā it nemaz nav pretrunā ar citām īstenām reliģijām, kuras savu eksistēšanu uz mūsu planētas turpinās vēl zināmu laiku. Bet ir tādi musulmaņi, kuri izkropļo Mācību vai vienkārši piesedzas ar to. Tieši tādi radikāli islāmisti, viltus musulmaņi, pašlaik ir sākuši jaunu karu. Savā dzimtenē un viņu dzimtās valsts kaimiņvalstī viņi veic neprātīgas darbības, kuras nepakļaujas nekādai starptautiskai korekcijai. Tie ir īsti slepkavas, īsti mūsdienu kultūras, mūsdienu reliģisko, garīgo vērtību, vispārcilvēcisko vērtību kaprači. Un viņi, karojot Āzijas valstu teritorijā, ir izraisījuši ļoti nopietnu tautas iztecēšanu, burtiski bēgšanu uz citām valstīm.

Šie tā sauktie Pravieša Muhameda sekotāji par savu devīzi ir noteikuši pasaules kundzību Allāha vārdā. Un pats šis priekšnoteikums viņu darbības padara līdzības gan Hitlera, gan Napoleona, gan citu iekarotāju darbībām. Tieši ar tādu devīzi sākās visi Pasaules kari. Un tomēr PAŠLAIK IR CITĀDA SITUĀCIJA, PAR KURU MĒS NEVARAM TEIKT, KA IR SĀCIES TREŠAIS PASAULES KARŠ.

Kurp raujas cilvēki, kuri bēg no nāves, vardarbības, dzīvesvietu iznīcināšanas un pilnīgas nespējas vai nevēlēšanās aizsargāt savas valstis? Viņi raujas uz labiekārtotām valstīm. Vai viņi grib strādāt vai negrib? Daudzi negrib strādāt. Tie, kuri savā dzimtenē bija pietiekamā mērā nodrošināti, diezin vai sāks strādāt Eiropas valstīs. Tie, kuri smagi strādāja arī savā valstī, meklēs darbu, būs pateicīgi, ja par to labi maksās. Vai viņi atzīs tās valsts reliģiskās, morālās, kultūras vērtības, kura viņus pieņems zem sava spārna? Diezin vai atzīs. Tur tev ir pilnīga taisnība, šeit es piekrītu tavam domu gājienam. Bet tas nenozīmē, ka viņi citu valstu teritorijā nespēs sadzīvot ar pamatiedzīvotājiem. Galvenais ir tas, kā viņus pieņems šo valstu tauta. Valdības viņus var aplaimot no visām pusēm, bet tauta var nepieņemt. Un tad iznāks, ka katras valsts iekšienē, to tautu, kura mitinās šajās valstīs, iekšienē parādīsies tas graudiņš, tas grauds, kurš izaugs kā patstāvīgs augs un nesāks aktīvi krustoties, sajaukties ar citiem augiem. Šī sajaukšanās notiks ļoti mazā mērā. Un, lūk, no tad arī būs atkarīgs šī neparastā „kara” rezultāts. Un, ja katrā valstī parādīsies koks, svešs visām citām tautām, un netiks veikti pasākumi, lai notiku kultūras, reliģiskie, garīgie kontakti starp atsevišķām nacionalitātēm, kas viņām ļautu dzīvot lielā cieņā vienai pret otru, tad šis „karš”, kuram šobrīd ir ārējs raksturs, pāries uz iekšējiem plāniem. Un, lūk, tad arī sākies „kara” otrā fāze, kura katru valsti sāks grauzt no iekšienes un var pilnīgi sagraut Eiropas Savienību. Jā, to cenšas panākt Amerikas Savienotās Valstis, bet precīzāk – tie spēki, kuri ietekmē to valdību. Un viņi pilnīgi saprot, ka tā notiks tuvākajos gados, ja visi bēgļi no Tuvajiem Austrumiem un no Āfrikas nomitināsies Eiropas valstīs. Krievija no tā būs atbrīvota lielākā mērā, taču viņai nāksies ļoti rūpīgi sargāt savas robežas no bēgļu nelegālas iekļūšanas. Daudz ko nāksies pārdzīvot visām valstīm – tajā skaitā arī Krievijai.

Lieku priekšā saprast notiekošo procesu enerģētiskās informācijas būtību, lai jūs varētu novērtēt tā pretnostatījuma, kāda uz mūsu planētas vēl nav bijis, dziļāko būtību. Šim pretnostatījumam piemīt pirmkārt enerģētiskās informācijas raksturs. Nav nejaušība, ka pie jums skan vārdi – „informācijas karš”. Patiesībā parādība ir daudz dziļāka. Un karš ar informācijas kropļošanas palīdzību ir tikai instruments šajā pretnostatījumā. Tas ir egregoru karš, tas ir Noturēšanas Spēku karš pret cilvēkiem. Tas nav ne kultūras vērtību, ne reliģiju karš, tāpēc ka, lai kā neatšķirtos tautas, taču pirmkārt viņas vienmēr ir apvienojušās, apzinoties savas kultūras vērtības, citu cilvēku kultūras vērtības. Lūk, šeit arī slēpjas pirmajā acu uzmetienā tikko saskatāms „saskares punkts”, no kura izvilksies diedziņš, kurš kā Ariadnes Pavediens izvedīs tautas pie miermīlīgas eksistences.

Kad milzīgas tautas masas piepilda – es saku „piepilda” – Eiropu, no šī „saskares punkta” būs jāizvelk, kā no Nulles Punkta, PAGRIEZIENS UZ JAUNIEM NOTIKUMIEM, KURI NOVEDĪS PIE MIERA, SAVSTARPĒJĀS SAPRATNES UN TAUTU JAUNAS IZMITINĀŠANĀS. Tāpēc ka atnākušās tautas vienalga labprāt atgriezīs uz savu dzimteni, ja tur būs kārtība, taisnīgums un labklājība. Bet ieviest šo kārtību, taisnīgumu un labklājību viņiem vajadzēs palīdzēt, tāpēc ka tikai ar saviem pašu spēkiem un mīlestību pret savu zemi to izpildīt nebūs iespējams. Lai to sāk darīt tikai neliela saujiņa no dzimtās zemes pašlaik aizgājušo. Atradīsies tādi entuziasti, atradīsies tādi patrioti, kuri atgriezīsies un labprāt būvēs jaunu dzīvi, pilnu ar jaunām garīgām vērtībām. Bet pašlaik ir jāļauj cilvēkiem iekārtoties jaunajā vietā, vajag atzīt viņu tiesības dzīvot. Tas ir ļoti svarīgi. Vajag meklēt saskares punktus un nepieļaut agresiju pret viņiem. Tieši tāpat nepieņemot nekādu agresiju no viņu puses. Eiropa izrādījās tam negatava. Viena lieta ir deklarēt savas kultūras un tikumiskās vērtības, bet no otras puses – nodemonstrēt to izpildīšanu darbos.

Un, lūk, pašlaik norit nopietns eksāmens. Tas ir tāpat, kā var zināt teoriju jebkurā priekšmetā un neprast šo teoriju pielietot praksē, neprast teorētiskās zināšanas pārvērst praktiskā prasmē, piepildītā ar mīlestības enerģiju. Un tagad katras valsts iekšienē sāksies nopietnas nesaskaņas. Arī pie jums Latvijā notiek tas pats, tāpēc ka vieni cilvēki pret bēgļiem attieksies ar līdzjūtību, bet otri – protestēs pret viņu parādīšanos, tāpēc ka arī tāpat ir grūti dzīvot. Pašlaik notiek vērtību pārvērtēšana, un katrs izvēlas savu ceļu un savas iespējas tālākā eksistēšanā šajā pasaulē un augstākajās pasaulēs. Tie, kuri izmācīsies mācību, gūs iespēju pāriet uz jaunu eksistēšanas līmeni, pat neizejot no fiziskā ķermeņa. Tie, kuri nespēs izmācīties šo augsti tikumisko mācību, atkārtos un atkārtos to dažādos variantos. Ne obligāti ar šīm tautām, kuras bēg no nāves, ar šiem bēgļiem, ir iespējami citi scenāriji.

Tu labi zini, ka cilvēces jaunā rase formēsies no daudzu nacionalitāšu sajaukšanās. Dabiski, tas ir ļoti ilgs process. Pašlaik Valdnieks El Morija jums diktē informāciju, kādā tad veidā notika ģenētiskie pārveidojumi cilvēces vēsturē. Un tie nav tukši eksperimenti, tā patiešām ir pakāpeniska, daudzplānu un mērķtiecīga jaunas garīgas cilvēces rases radīšana. Paskatieties, kas pašlaik notiek Eiropā, Āfrikā, Tuvajos Austrumos, Krievijā, citās valstīs – jūs taču redzat analoģiskas sadursmes, kuras notiek pat starp radniecīgām tautām. Paņemiet Koreju – kā piemēru. Jūs redzat, kas notiek Spānijā. Jūs redzat, kā iegūt patstāvību un atdalīties no Anglijas mēģina Skotija. Norit centrbēdzes procesi, un tiem ir jādod iespēja realizēties, tāpēc ka, tikai paveļoties nost no centra un iemantojot pārliecību kā valstij vai kā nācijai, vai kā atsevišķam cilvēkam, var sākt saprast savienošanās un vienotības vērtību. Iemantot vienotības pareizu pakāpi, garīgu pakāpi, neatvienojoties no visiem, kas, kā uzskata dažas tautas, ir viņas gadsimtiem turējuši verdzībā, nav iespējams. Tas nedos to vērtību pārvērtēšanu, kurai jānotiek.

Daudzas valstis atdalījās no Padomju Savienības. Dažas, izaugot garīgi, jau ir kļuvušas cienījamas un patstāvīgas, pašvērtīgas valstis. Kā piemēru var minēt Kazahstānu. Ir arī citas, es vienkārši saucu tās valstis, kuras ir tuvāk jums. Tāpēc ir jādod iespēja atdalīties gan Katalonijai, gan Skotijai un jāatbalsta viņas šajā atdalīšanās procesā. Kurš grib, lai atdalās. Un lai vispasaules, tajā skaitā Eiropas, politiķu vērtība būtu šo atdalošos valstu atbalsts, nevis nolemšana uz patstāvīgu ķepurošanos un grūtu izdzīvošanu. Ir jādod visiem iespēja pašlaik iegūt patstāvību. Tieši tāpat, kā tas individuāli notiek ar katru cilvēku. Katram cilvēkam, pamatojoties uz pašiedziļināšanos, pašanalīzi, ir jāiemanto savs Augstākais Dievišķais stāvoklis, jāieiet kontaktā ar savu Augstāko „Es”, ar saviem Skolotājiem, Audzinātājiem un Atbalsta Grupām. Taču pats galvenais – iekšienē jāapzinās sava vērtība, patstāvība, sava Dievišķība. Un tikai viņu iemantojot, cilvēks sāk saprast savu vienotību ar visu pasauli un sāk atgriezties Dievišķajā Vienotībā. Es gribu neatlaidīgi teikt tiem, kuri lasīs vai klausīsies manu vārdu caur tavu muti, ka nevajag pretoties tam, ka kaut vai daļa kādas valsts iedzīvotāju atdalās. Viņiem ir jāpalīdz. Lai viņiem palīdz arī tā valsts, no kuras atdalās. Lai viņi nedomā par zaudējumiem, kurus tas nesīs. Ir tādas jomas, kuras jau ir pietiekami patstāvīgas, ekonomiski stipras. Viņi grib atdalīties, viņi grib būvēt savu dzīvi pēc citiem principiem, saprotot savas patstāvības un savas attīstības iespēju. Bet tai valstij, no kuras atdalās kāda province vai apgabals, vai ne visai liela daļa, ir jāveic pasākumi savai pašas attīstībai. Rezultātā tā būs visu un visa attīstība jaunā kvalitātē. Tas ir ļoti, ļoti svarīgi. Un Eiropas Savienībai ir atzinīgi jāvērtē, teiksim, Katalonijas atdalīšanās un jāpalīdz viņai. Bet kas notiek pašlaik? Viņus jau brīdina, ka izslēgs no Eiropas Savienības. Tas ir nepareizi. Ir jāatbalsta visi. Un tad jo vairāk būs svētas vienotības saites, kādas piedāvā apvienošanās, piemēram, savienotu štatu, valstu savienības vai kaut kādu apgabalu valsts iekšienē veidā. Tas ir ļoti, ļoti svarīgi. Pašlaik centrbēdzes spēki ir jāatbalsta. Ja to izdara, tad pēc tam centrtieces paātrinājums iegūs jaunu raksturu jaunā evolūcijas ciklā. To atbalstīs garīgās enerģijas. Un, lūk, tad tas vedīs pie visu valstu, kuras savstarpēji atbalsta cita citu, uzplaukuma. Lūk, tad ekonomiski, politiski un kulturāli būs mērķtiecīgi tādi apvienojumi kā Amerikas Savienotās Valstis vai Eiropas savienība. Visām valstīm ir jābūt arī vienādam ekonomiskās labklājības liemenim, viņām ir jārēķinās ar citu kultūras vērtībām – tas ir, jāapvieno sava apzināšanās par katras valsts kultūras mantojumu, jāpadara tas par kopēju ieguvumu.

Un, lūk, pašlaik Eiropu piepilda bēgļi – ar citādu reliģiju, ar citādiem dzīves uzstādījumiem, ar ļoti stingrām prasībām ģimenes iekšienē attiecībā citam pret citu. Viņi grib saglabāt savu identitāti. Tas ir ļoti svarīgi – atrasto to, kā liekas, pašlaik ļoti ļodzīgo, bet patiesībā pilnīgi iespējamo atbalsta punktu, kad tiks saglabātas gan viņu vērtības, gan to tautu vērtības, kuru sastāvā viņi ieplūst. Ir svarīgi visām tautām dzīvot draudzīgi, atbalstīt citai citu, cienīt citai citas dzīves pamatus un gūt no tā labumu, derīgu pieredzi visai valstij. Lūk, tādēļ ir jāatnāk, protams, īpaši sagatavotiem un garīgi augstiem vadītājiem. Tā ir nākotnes lieta, bet tāda jauna atauga jau aug visās valstīs. Un Eiropā viņu ir ļoti daudz. Jūs taču zināt par iemiesojošos jauno bērnu plūsmām. Tieši viņi sāks visur radīt šīs garīgās vērtības.

Tagad es gribu pastāstīt, kā visi bēgļu ielaušanās Eiropā procesi un notikumi, kuri notiek Āfrikas ziemeļos, Tuvo Austrumu valstīs, izkārtojas un tiek analizēti smalkajā plānā. Tu lieliski zini, un visi mūsu lasītāji labi zina, ka visu procesu sākums ir smalkajā plānā. Un, ja tie pēc tam nolaižas uz fizisko plānu, tātad, kaut kas jau ir noticis vai vismaz pilnā mērā ir iedarbināts smalkajā plānā. Patiešām, tieši tā arī notiek. Nav nejaušība, ka es izteicu vārdus: IR SĀCIES EGRGORU KARŠ.

Kas tas ir – EGREGORS? Četrdimensionalitē ir pierasts uzskatīt, ka tas ir kaut kāds labi noformējies enerģētiskās informācijas apgabals mūsu planētas telpā, kuram piemīt pašaizsardzība un kurš ir ticis piesātināts un pastāvīgi piebarojas ar domām un jebkuriem mentāliem, emocionāliem, garīgiem uzstādījumiem no cilvēkiem, kuri šo egregoru uztur. Mēs varam runāt par katras reliģijas egregoru, tie izpaužas īpaši spilgti; noteikti par valsts egregotu – arī viņam ir spēcīga izpausme. Dažreiz šie divi egregori ievērojamā mērā sakrīt. Es nesākšu šīs valstis uzskaitīt, viņu ir diezgan daudz. Dažas no viņām jums ir labi zināmas. Ir ģimenes, ir dzimtas egregori. Un tur, kur ir stiprs dzimtas egregors, tur viena paaudze atbalsta otru, otra – trešo, notiek ļoti stipri enerģētiskās informācijas sakari dzimtas ietvaros. Tā vienmēr ir gan palīdzība, gan aizsardzība. Tur, kur tā nav, tātad jau ir pazaudētas ģimenes, dzimtas egregora pozīcijas. Tas var būt labi, tas var būt slikti, tas var būt neitrāli. Un nevajag manus vārdus vērtēts kā „labi” vai „slikti”. Es pašlaik vienkārši nodarbojos ar faktu konstatēšanu, ne vairāk.

Ir darba kolektīvu egregori, īpaši, ja kaut kādi kolektīvi ilgi strādā vai kaut kāds uzņēmums ilgi eksistē. Viņiem nav nozīmes, ka kaut kādi cilvēki atnāk, un kaut kādi cilvēki aiziet no šī uzņēmuma. Taču, ja tur ir stipra vadība, noteikti stingri noteikumi (un atkal nevērtēju, kādi noteikumi – labi vai slikti), tad tiek radīts ļoti specifisks šī uzņēmuma vai kaut kādas firmas enerģētiskās informācijas egregors. Cilvēks, tur nonācis, uzreiz to jūt. Un, ja viņš grib komfortabli strādāt, viņam ir jāiekļaujas šajā informācijas plūsmā.

Lūk, tagad es esmu nosaucis to pašu galveno vārdu, kuru parasti mēs neizteicām, kad raksturojām pašu jēdzienu „egregors” vai runājām par egregoriem. Lieta tā, ka tas nav vienkārši kaut kāds apgabals planētas telpā, piepildīts ar noteiktu enerģētiskās informācijas saturu. Tās tieši ir PLŪSMAS – ļoti plašas plūsmas; plūsmas, kuras tiek vadītas. Lūk, tas ir pats galvenais, kas jums pašlaik ir jāsaprot – VADĀMAS PLŪSMAS. Un, ja, piemēram, Krievija ļoti stipri glabā pareizticīgo egregoru ( kaut arī šajā valstī ir daudz reliģiju, un viņai katrai ir savs egregors), tad cilvēki, kuri no Krievijas uz kaut kurieni brauc prom un ir pareizticīgie, vienalga uzturēs saikni ar savu egregoru, neatrodoties viņa enerģētiskās informācijas koncentrācijas zonā. Taču, piederot viņam, viņi rada plūsmu. Krievijā ir daudz dažādu nacionalitāšu cilvēku, viņa vienmēr ir bijusi daudznacionāla. Un tieši tāpēc uz šo valsti jaunajā evolūcijas vijumā mums ir lielas cerības. Un tieši tāpēc pret viņu tik daudz cenšas sacelties un mēģina viņu vājināt, mēģina viņu pazemot vai iznīcināt. Tāpēc ka tie Noturēšanas Spēki, kuri negrib, ka iestājas jauns laikmets un jauns liktenis visai planētas Zeme cilvēcei, zina, ka pirmām kārtām ir jāiznīcina vai jāpazemo Krievija.

Tātad es atgriežos pie egregora tēmas. Krievijā ir daudz reliģisku egregoru, pats stiprākais – pareizticīgais. Bet tur ir arī citu reliģiju, citu nacionalitāšu egregori. Paņemsim tos pašus musulmaņus. Viņi dzīvo Krievijā, taču viņi uztur saikni ar musulmaņu egregoru, kura pamats atrodas citās valstīs, citos planētas reģionos, citās planētas telpas-laika zonās. Un tas arī rada noteiktas plūsmas.

Pēdējā laikā, īpaši pēc Padomju Savienības sabrukšanas, cilvēki guva daudz vairāk iespēju brīvi ceļot pa visu pasauli, pa visu planētu. Un iznāca tā, ka egregori kā koncentrētas informācijas zonas sāka zaudēt savu galveno kodolu. Tāpēc ka egregoriālie spēki sāka tērēties dažādu plūsmu uzturēšanai. Bet no otras puses, dažādu egregoru plūsmas sāka savā starpā tuvināties, sāka sajaukties. Protams, pēc daudzu valstu, piemēram, Amerikas Savienoto Valstu, Kanādas, dažu Eiropas valstu pieredzes jūs zināt, ka cilvēki, kuri iebrauc šajās valstīs, cenšas koncentrēties, dzīvot kopienā, lai saglabātu savas kultūras vērtības. Tā notiek arī Krievijā. Lai kur cilvēki nedzīvotu, bet šajā pilsētā vai ciematā, teiksim, ir daudz tatāru, viņi cenšas apvienoties, lai uzturētu savus reliģiskos virzienus, savu enerģētiskās informācijas egregoru un savu kultūru. Tādejādi, ir tapis vairāk plūsmu, nekā tā vai cita egregora koncentrētu enerģētiskās informācijas kodolu. Iznāca it kā egregoru izvazāšana, un tas nepatika tiem spēkiem, kuri agrāk turēja šo koncentrāciju. Tāpēc mūsdienu situācijā bēgļu plūsmas no vienas puses, ir spilgti izteikta egregora plūsmas, tieši egregora plūsmas izpausme. No otras puses, izpaužas agrāk eksistējošo egregoru kodolu vēlēšanās noturēt šīs plūsmas, iesūkt tās atpakaļ. Diemžēl četrdimensionalites līmenī to izlemj spēks. Bet ir parādījušies arī tādi cilvēki, kuri ir nolēmuši, ka viņi sava egregora centru var pārnest uz citām valstīm. Un tas tieši ir tas bīstamais moments, kurš var novest pie cilvēku nošķiršanās tajās valstīs, kurp traucas plūsmas. Bet var, zinot enerģētiskās informācijas līmenī notiekošos procesus, izdarīt tā, ka tas vedīs pie dažādu reliģiju cilvēku, dažādu kultūras virzienu tuvināšanās. Galu galā ir vienkārši vispārcilvēciski virzieni. Un šī brīža vēstījuma būtība ir tāda, ka IZVEIDOSIES GARĪGĀS VIENOTĪBAS TELPA, KURA POTENCIĀLI IR SPĒCĪGĀKA PAR VISIEM RELIĢISKAJIEM UN NACIONĀLAJIEM EGREGORIEM. Viņa jau ir dzimusi, pateicoties jūsu pūlēm, visiem darbiem Savienošanās un Vienotības labā, pateicoties visām atnākušajām Augšupcelšanās Ugunīm, kuras nes Savienošanās un Vienotības tendences programmas un iespējas. Un par to mēs arī parunāsim mūsu sarunas otrajā daļā. Tas ir virziens Gaismas Darbinieku darbībai, bet tam ir jākļūst par galveno virzienu arī visiem cilvēkiem, kuri jūsu pasaulē nes vispārcilvēciskas vērtības. Tajā skaitā tas attiecas arī uz visiem mūsdienu politiskajiem darbiniekiem. Un dažādos veidos ir jāienes šīs jaunās iespējas apziņā tiem, kurus mēs saucam par Gaismas Darbiniekiem.

– Sergej Aleksejevič, pirms mēs sāksim analizēt notikumus smalkajā plānā, par kuriem jūs runājāt, gribētos vēl kaut kādu konkrētāku notiekošo procesu detalizāciju, tāpēc ka tas patiešām ir ārkārtīgi svarīgi. Nevis vienkārši konstatēt to, kas ir, bet pat četrdimensionalitātes līmenī pareizi saprast. Man burtiski mudž no daudziem jautājumiem, kurus līdz galam nevaru noformulēt. Taču man liekas, ka vēl ir mazliet par agru pāriet pie smalko procesu analīzes.

– Manu dārgo bērniņ! Pilnīgi tev piekrītu, es arī pagaidām negrasos pilnībā pāriet pie procesu, kuri notiek enerģētiskās informācijas smalkajā līmenī, analīzes. Es vēlreiz skaidri apzīmēšu tos simptomus, kuri liecina, ka jūs izejat… jā, tieši izejat stingri nospraustus evolucionārus pozitīvus soļus, lai kādi tie neliktos jūsu četrdimensiju realitātē. Jā, es sāku ar to, ka piekritu savam iepriekšējam pareģojumam, ka būs jauns karš. Es pats nevarēju paredzēt, kādā veidā tas sāks izvērsties. No vienas puses, var teikt, ka šajā karā gan šauj, gan nogalina, gan spridzina, gan vienas tautas terorizē citas. Turklāt piesedzoties ar reliģiju. Vienas reliģijas tiek pretnostatītas citām. Bet jāzina: visas reliģijas nav saglabājušās savā sākotnējā tīrībā. Savas eksistēšanas laikā tās ir nošķīrušās cita no citas, kas Zemes cilvēkus neved pie Dieva un vēl jo vairāk – savas Dievišķās izcelšanās – sapratnes.

Pagaidām starp reliģijām nav vienprātības. Pat, ja kādreiz vadošie reliģijas darbinieki sāk tikties un meklēt vienotus saskares punktus, viņi līdz galam neatzīst to, ka viss ir dots no viena Avota, un dažreiz Augšupceltie Skolotāji ir iemiesojušies kā Vedēji gan vienai, gan otrai reliģijai, starp kurām tagad nav saprašanās. Un rezultātā vienmēr paliek kaut kāda nesapratne līdz galam.

Šeit, protams, vietā ir jautājums, vai pasaules tautām būs Vienotā Reliģija. Domāju, ka pilnīgā evolūcijas rezultātā vienota reliģija nebūs vajadzīga. Bet līdz tam vēl ir tālu. Lūk, zināma reliģiju apvienošanās un atbrīvošanās no uznestām dogmām, kuras neatbalsta evolūcijas jauno vijumu, noteikumiem, dzīves uzstādījumiem, uzstādījumiem savstarpējās attiecībās ar citiem reliģijas virzieniem, vispār ar citām nacionalitātēm, tautām, ciltīm, sasniegs normu. Taču tikai tad, kad cilvēki attīstīs savas daudzdimensionālās spējas un pilnībā apzināsies savu vienoto Dievišķo Avotu, viņi spēs nonākt pie sapratnes, ka reliģijas vispār nav vajadzīgas. Tam ir vajadzīgs ilgs periods. Bet apzināties to Gaismas Darbiniekiem, īpaši vadošajiem Gaismas Darbiniekiem, ir nepieciešams tagad. Un vajag paplašināt citu cilvēku apziņu tieši ar tamlīdzīgiem uzstādījumiem. Tiem, kuri nepieder nekādai reliģijai, ir vairāk izredžu apgūt savu īsteno Dievišķību, nekā tiem, kuri atrodas reliģisko priekšstatu stingrajos ietvaros. Tie procesi, kuri pašlaik notiek, ir ļoti smagi, tie ir saistīti ar daudzu cilvēku aiziešanu no dzīves. Taču arī tas ir veids, kā aizvest no četrdimensionalitātes noteiktu skaitu cilvēku viņu pārkārtošanai, noteiktai reabilitācijai un atgriešanai uz Zemi jau jaunā Garīgās Vienotības enerģētiskās informācijas plūsmā, par kuru es jums tad arī gribu tagad pastāstīt.

To, kas notiek, nevar saukt par Trešo Pasaules karu. Pareizi ir runāt par reliģisku egregoru pretnostatījumu vienam pret otru; dualitātes laiku stipru egregoru pretnostatījumu visas pasaules cilvēku evolucionārajām interesēm; pretnostatījumu šo egregoru iekšienē. Un nevajag to piesegt ar pierastajiem priekšstatiem par valstu karu, karu par teritorijām. Kaut arī jūs man varat iebilst, ka cīnās par naftas, gāzes vai kaut kādu derīgo izrakteņu atradnēm, kuras ir īpaši vērtīgas valstu dzīvei. Un tomēr galvenais atrodas pilnīgu citu plūsmu gultnē – norit egregoru cīņa. Un ne tik daudz egregoru cīņa savā starpā – kaut gan ir arī tā – bet egregoru cīņa pret cilvēkiem. Tāpēc ka egregori ir citmateriāli veidojumi, kuri daudzējādā ziņā ir Noturēšanas Spēku kontrolē. Caur egregoriem pēdējo piecu tūkstošu gadu laikā vienmēr notika CILVĒKU SABIEDRĪBAS KONTROLE UN VADĪBA. Noturēšanas Spēki uztur egregotu eksistēšanu, tāpēc ka caur viņiem ir vieglāk un efektīvāk pārvaldīt cilvēkus. Nepieciešamības gadījumā tieši caur nacionāliem vai reliģiskiem egregoriem ir visvieglāk izraisīt karu un turpināt attīstīt haosu cilvēku sabiedrībā.

Un jums tas ir jāsaprot – pirmkārt uz skatuves uznāk reliģiskie egregori. Daudzi no viņiem ir izkropļoti līdz nepazīšanai. Tas liecina par to, ka kaut kāda egregora apjomā, pašā kodolā briest izkropļots virziens. Un atkal tās ir dualitātes enerģijas koncentrētā veidā viena egregora ietvaros. Šo momentu ir svarīgi saprast. Un šīm enerģijām, kā jūs zināt, ir jāaiziet, tām ir jāaiziet no visurienes – arī no jūsu Daudzdimensionālo Ķermeņu kompleksa, no jūsu sociālās dzīves, kuru arī katrā valstī vai pilsētā pārstāv savs egregors, no ģimenēm, no valstīm kopumā un no reliģiju egregoriem. Un arī tur pašlaik briest ļoti asa cīņa starp pozitīvajām evolucionārajām enerģijām un negatīvajām, kaut arī tās pieder vienam un tam pašam reliģiskam egregoram. Lūk, to es varbūt sākumā skaidri nepateicu, bet tas ir ļoti un ļoti svarīgi. Un pašlaik dominē tie egregori, kur negatīvs pozicionējas stiprāk nekā tā paša egregora pozitīvais potenciāls. Un pozitīvā potenciāla pārstāvji, sākuši cīnīties ar negatīvo un sajutuši savu spēku vājumu tīri fiziskajā plānā, dod priekšroku aiziet no kaujas lauka. Vai tas ir labi vai slikti? Var uzskaitīt gan daudz labas šīs parādības puses, gan sliktas. Var teikt, ka šiem cilvēkiem nav patriotisma, tāpēc ka viņi bēg no savām valstīm, no savas dzimtās zemes. Bet saikne ar dzimto zemi – tā ir arī saikne ar noteiktu egregoru, ar noteiktas planetārās telpas egregoru, kur visa šī nācija attīstījās un iemantoja savu spēku, savu neparastumu, savu unikalitāti un visā planetārajā evolūcijas procesā nesa savu ieguldījumu, ļoti nozīmīgu. Bet, no otras puses, var teikt, ka evolūcijas procesā sakrātās bagātības šie cilvēki tagad nes uz citām valstīm. Notiks arī ģenētiska infūzija no vieniem cilvēces pārstāvjiem uz citiem. Kaut gan jūs zināt, ka, teiksim, austrumu valstu pārstāvji ļoti bieži ģenētiski nesajaucas ar Eiropas valstu pārstāvjiem. Taču, no otras puses, jums ir labi zināms, ka ģenētiskā informācija var tikt pārraidīta vienkārši enerģētiskās informācijas veidā un ne obligāti, eksistējot jauktām ģimenēm un dzimstot bērniem no šim jauktajām ģimenēm, kaut gan arī tādas ir iespējamas un vietā.

Norit egregoru cīņa pret cilvēkiem. Tajā pašā laikā – egregori cīnās savā starpā par izdzīvošanu un par savas ietekmes paplašināšanu. Tas ir izdevīgi Noturēšanas Spēkiem. Taču cīņa starp egregoriem un viņu pašu iekšienē ir saistīta ar sadalīšanos plūsmās, tā pakāpeniski sadrūp. Tāpēc cīņa no nacionālā plāna, no pseidoreliģiskā plāna pakāpeniski izšķīdīs, pāries sīkākā cīņā jau konkrētu valstu, pilsētu, apgabalu, pat ģimeņu iekšienē. Pat bēgļu dzīves rajonā citās valstīs egregoriālie spēki pakāpeniski kļūs sīkāki. Un tādejādi sāksies egregoru, kuri ir eksistējuši daudzus tūkstošus gadu, kodolu sašķelšanās. Jā, galvenie egregori eksistē desmitiem tūkstošu gadu, kaut arī mēs sakām, ka mūsdienu cilvēce ir piecus tūkstošus gadu veca. Taču egregoriem, kuriem pieder atsevišķi cilvēki vai atsevišķas nacionalitātes, ir ilgāka savas eksistēšanas uzkrājošā pieredze. Tieši tāpēc cilvēki no tiem tik grūti šķiras.

Tur tā lieta, ka notiek dualitātes enerģiju iztecēšana. Pirmām kārtām notiek pozitīvo enerģiju kā informācijas bloka, sakrāta konkrētā egregora eksistēšanās laikā, iztecēšana. Piemēram, reliģiska egregora. Lai neizbrīna, ka es teicu – pozitīvo! Tāpēc ka palikušie negatīvie enerģētiskās informācijas bloki prasa savu pārveidošanu šī egregora ietvaros. Tie cilvēki, kuri pašlaik pārstāv tā saukto Islāma valsti, tieši arī ir palikušā musulmaņu egregora negatīvā bloka produkts. Tāpēc viņi ir tik cietsirdīgi, tik neiecietīgi. Viņus patiešām var saukt par ne līdz galam cilvēkiem, par līdz galam neattīstītiem cilvēkiem. Taču viņi ir šo enerģiju nesēji. Šīs enerģijas iet prom no planētas grūti, un tās prasa pārveidošanu. Un jūs varat pilnīgi mierīgi, jebkuros jums pieejamos veidos, veikt enerģiju, kurās strādā Islāma valsts pārstāvji, pārveidošanu. Tas ir ļoti svarīgs moments. Mēs varam dot dažādas darba metodes ar viņu enerģētisko informāciju, taču derīgas ir arī jūsu jau izmēģinātas metodes. Jūs varat uzskatīt, ka tur, kur atrodas spilgti izteikta kaut kāda reliģiska egregora enerģija, tā obligāti prasa pārveidošanu pozitīvā, radošā.

Un šīs Gaismas Darbinieku darbības pašreizējā laikā tiek atbalstītas Smalkajā Plānā, funkcionējot speciālām apakšnodaļām, kuras dualitātes negatīvās enerģijas pārveido pozitīvās, evolucionārās enerģijās. Šo apakšnodaļu piektajā dimensijā priekšgalā atrodas kāda Garīga būtība, kuru pagaidām nosacīti saucu RA-SVAROGA vārdā. Pie viņa var griezties pēc palīdzības un savstarpēju partnerattiecību nodibināšanas dēļ jautājumā par jebkuras negatīvas enerģijas un, vēl jo vairāk, dualitātes enerģiju, izvešanu un pārveidošanu.

Un kas notiek ar konkrētā egregora pozitīvajiem enerģētiskās informācijas blokiem? Viņi atpumpurojas no vecā egregora, aiziet no viņa un sāk iemīt takas pa visu planētu. Tas nepieciešams jaunas, garīgas cilvēces Rases veidošanai. Kā jūs saprotat, tamlīdzīgi ģenētiski veidojumi prasa daudz laika. Jūs pašlaik stāvat pie šīs kustības, šo notikumu sākotnes. Un jums tajos ir aktīvi jāpiedalās, jāveicina tie. Tāpēc ka tas atbilst jaunajām evolūcijas programmām. Tas ir negrozāmi. Un, ja šīm plūsmām, šai iztecēšanai būs pretdarbība, tad tas apturēs evolucionāros pārveidojumus. Var šos cilvēkus, kā es jau teicu, uzskatīt par savas dzimtenes, savas zemes, sava egregora nodevējiem. Bet pašlaik daudzu valstu iedzīvotāji aizbrauc dzīvot un strādāt uz citiem planētas reģioniem. Ir daudz jauktu laulību. Un ir daudz cilvēku, pie kuriem piederi arī tu, kuri vienmēr savus „Es” ir uzskatījuši par Planētas Pilsoņiem. Lūk, šim stāvoklim ir jātuvojas. Jātuvojas prasmīgi, pareizi. Nekad nepārmetot tiem cilvēkiem, kuri savus „Es” jūt kā pilsoņus planetārā mērogā. PASAULES PILSONIS – pat tāds statuss ir uz mūsu planētas. Grūti iegūt? Bet ir jau laiks! Tieši tādi cilvēki mierīgi veic planētas evolūciju. Viņi nav piekalti nekādiem egregoriem, nav viņu ierobežoti.

No vienas puses, egregors dod spēku, enerģētisku piebarošanu, aizsardzību. No otras puses, viņš ierobežo. Viņš cilvēkam uzliek noteiktus uzvedības noteikumus, kas bieži ir pretrunā ar evolūcijas programmām, kuras ir jāpilda katram cilvēkam mijiedarbībā ar citiem cilvēkiem. Egregoriālais spēks rodas uz dualitātes veco enerģiju rēķina. Viņš var kļūt par avotu, lai cīnītos, taču egregors nekad nekalpos kā jaunu evolūcijas programmu avots. Tāpēc ka egregoriem nav vietas jūsu pasaules nākotnē. Egregori ir Dualitātes, sadalītības auglis. Viņi savu eksistēšanu un attīstību balsta, pretnostatot vienu pret otru, pretnostatot vienas intereses pret otrām. Tā ir smalkmateriāla izdzīvošanas forma tiem vai citiem cilvēku kolektīviem, kurus apvieno viens pamats. Taču egregors nekad nav ieinteresēts vispārcilvēcisku interešu attīstībā. Tāpēc Pasaules Garīgās Vienotības telpa eksistēs pagaidām, pārejas no cikla uz ciklu perioda laikā. Un tā nomainīsies ar Visuma Cilvēces Īstenās Garīgās Vienotības veidojumu.

Visi pašlaik noritošie evolucionārie pārveidojumi ir mērķtiecīgi, tie rezultātā beigsies vislabākajā veidā. Ja katrs cilvēks sapratīs notiekošā būtību un pareizi atbalstīs šos procesus, tad tas būs evolucionāri mērķtiecīgi. Tas ir galvenais.

Bet tagad es tomēr pāriešu pie jautājuma, kuru gribu apgaismot. Kā tad tas viss izspēlējas, izkārtojas (un vēl turpina izkārtoties) smalkajā plānā? Jums ir jāsaprot, ka procesi tiek radīti smalkā plāna enerģētiskās informācijas līmenī, bet pēc „nolaisti” lejā. Jā, kad četrdimensionalitē realizējas gatavas enerģētiskās informācijas matricas, programmu paketes, tās reizēm dažādu iemeslu mēdz būt izkropļotas, taču galvenā būtība vienmēr saglabājas. Bet mēs turpinām lēni, bet pareizi izkārtot notikumu gaitu.

– Sergej Aleksejevič! Nedaudz atraušu no jaunas tēmas izklāsta. Tomēr daudzi Gaismas Darbinieki un, jo vairāk, ierindas cilvēki nezina, kā attiekties pret bēgļiem un to, ka Eiropas valstis viņiem rada labākus apstākļus nekā pamatiedzīvotājiem. Tā, piemēram, notiek manā valstī. Kā pareizi būvēt savu uzvedību šajā gadījumā?

– Es saprotu tavu norūpētību, bažas un neizpratni par jauno spēku samēru jūsu sociumos. Es nesākšu apgalvot, ka visu, par ko es runāju, uzbūvēt ir viegli. Un, ka ātri var sasniegt savstarpēju saprašanos, saskaņu un miermīlīgu eksistēšanu ar bēgļiem. Taču cilvēces vēsture ir pārpilna ar informāciju par tautu pārvietošanos. Un katru reizi tas bija evolucionāri mērķtiecīga. Lasot tamlīdzīgus skaidrojumus par tūkstošgažu vecām bēgļu straumēm, jūs mierīgi analizējat šīs situācijas un ar sapratni attiecaties pret senajām tautu staigāšanām. Un, iespējams, kāds no jums arī bija viens no šiem piespiestajiem pārceļotājiem.

Un kā tagad, kad jūs atrodaties pie analoģiskas evolucionāras kustības sākotnes? Ir grūti būt notikumu centram? Jā, grūti. Tādēļ arī sazinos ar jums, lai apzināšanās jūs pareizi vestu pa dzīvi. Jūs taču protat vadīt notikumību. Un tas ir jāizmanto, mani mīļie. Kas attiecas uz valsti, kurā tu dzīvo, tad bēgļu klātbūtne mani pat iepriecina. Tas lieku reizi pierāda, ka šīs svētītās zemes vienmēr ir bijušas paredzētas dažāda veida enerģiju sintēzei, egregoru sajaukšanai, ģenētiskai sajaukšanai. Un, lai ko nerunātu jūsu politiķi, bet Latvija – mana mīļotā dzimtene četrdimensionalitē – vienmēr ir bijusi un paliks daudznacionāla. Un tur ir viņas evolucionārais spēks!

– Paldies, Sergej Aleksejevič!

– Pašlaik eksistē Reliģiju Vienotības Egregors, un viņa radītāju rindas pastāvīgi kļūst lielākas. Kā viņš radās? Un vai viņš nes evolucionāru mērķtiecību, ja uzskatām, ka diezgan tālā nākotnē cilvēki spēs iztikt vispār bez reliģijām? Jā, pašlaik viņš nes savas lielās funkcijas, lai apvienotu un novestu sakārtotā stāvoklī visas reliģiskās pozitīvās informācijas plūsmas, par kurām es tikko teicu. Un var pilnīgi noteikti apgalvot, ka katrs pozitīvi noskaņots jebkuras reliģijas cilvēks rada un pastiprina šo jauno Reliģiju Vienotības egregoru. Kad kaut kādi reliģijas darbinieki sapulcējas kopā un saskaņoti evolūcijas labā risina pasaules jautājumus, tad viņi, pašiem to nenojaušot, nostiprina Reliģiju Vienotības egregoru. Cilvēki, kuri pieder kaut kādai reliģijai, sāk saprast visu reliģiju sākotnējo vienoto enerģētiskās informācijas Avotu. Viņi kļūst nevis šauri reliģiozi pēc sava pasaules uzskata, bet sāk pasaules un kosmosa mēroga darbību. Kad visu reliģiju cilvēki tiecas uz savienošanos, saprotot vienoto Visuma dzīvības Dievišķo Avotu, tad viņi sāk aktīvi piebarot šo jauno egregoru, ienesot savu evolucionāro ieguldījumu cilvēces un planētas attīstībā.

Reliģiju Vienotības egregoram ir pievērsta gan planetārā, gan galaktiskā mēroga Gaismas Ģimenes neatslābstoša uzmanība. Šis jaunā tipa egregors pakāpeniski sāks transformēties kvalitatīvi jaunā Zemes dzīves progresīvās evolucionārās virzības Garīgās Vienotības veidojumā. Tas jāsaprot kā īpašs rezervuārs pozitīvajai Dievišķajai Enerģijai, kura tagad arvien vairāk nokļūst uz mūsu planētas un savai sazemēšanai prasa uz Zeme dzīvojošo cilvēku pūliņus. Radāmā Garīgā Vienotība pieder ne tikai jūsu telpas-laika kontinuumam (TLK) un ne tikai tai četrdimensionalitātei, kurā jūs dzīvojat. Viņu formē arī augstāko dimensiju cilvēce, ieskaitot pat 9. dimensiju. Katra dimensija nes savu ieguldījumu viņas radīšanā. Jaunā Garīgā Vienotība ir nepieciešama Zemes cilvēces Vienotās Kolektīvās Gaismas Būtības eksistencei.

Kādēļ es jums to visu stāstu? Tieši tādēļ, lai būtu pareizi saprasti tie četrdimensiju notikumi, kuru liecinieki jūs pašlaik esat. Bēgļu iztecēšana no musulmaņu valstīm uz Eiropu, daļēji uz Krieviju, citām Āfrikas un Tuvo Austrumu valstīm ir to cilvēku vadāmas plūsmas, kuriem ir potenciāls kļūt par jaunu, mazāk radikālu uzskatu par pasaules iekārtojumu nesējiem. Tādā veidā pakāpeniski tiks vājināts ortodoksālais musulmaņu redzes viedoklis, kurš gadsimtiem ir uzspiests austrumu tautām. Viņām, iespējams, zināmu laiku būs grūti iedzīvoties citu valstu egregoros. Taču pakāpeniski šo cilvēku nākamās paaudzes kļūs nevis vienkārši iecietīgākas pret eiropiešiem, bet sāks arī pietiekoši miermīlīgi dzīvot viņiem blakus. Ņemot vērā valstu, kuras pieņem bēgļus, pamatiedzīvotāju dažu pārstāvju agresīvo noskaņu, valdības ir aicinātas atrast humānus atšķirīgu reliģisku virzienu cilvēku līdzāspastāvēšanas principus. Par šiem jautājumiem var dot rekomendācijas atsevišķi. Bet pašlaik visa Zemes pasaule stāv uz šīs, kā šķiet, piespiestās, apvienošanās sliekšņa. Taču patiesībā notiek tautu evolucionāra migrācija. Līdz ar kuru notiek nevis vienkārši ģenētiskās informācijas pārnešana, bet arī tiek auklēts jauns reliģisks pasaules uzskats un, vēl vairāk, visu tautu Garīgās Vienotības jauns pasaules uzskats. Visu reliģiju pārstāvjiem ir nepieciešams ievērojami plašāk, nekā agrāk, organizēt izskaidrojošas sarunas par pasaules visu reliģiju vienotību. Visiem ir jāsaprot, ka sākotnējās zināšanas tiek dotas no vienota Avota. Nāca un tagad vēl nāk vieni un tie paši Skolotāji, kuri ir dažādu reliģiju pārvadītāji. Kāpēc tas notiek? Nu tāpēc, ka vienotās Dievišķās zināšanas avots vienmēr ir bijis jebkuras reliģijas stūrakmens. Tāpēc ir saformējies jauna tipa egregors – Reliģiju Vienotības egregors. Un pašreizējā laikā eksistē daudz cilvēku, kuri viņu aktīvi atbalsta un piesūcina ar savām mentālajām formām un savām Dievišķajām enerģijām. Vēlreiz atkārtoju – šis egregors balstās Garīgās Vienotības daudzdimensionalitātē. Tas ir ārkārtīgi svarīgs moments! No tā ir atkarīgs šī egregora spēka realizēšanās paātrinājums pie jums, četrdimensionalitātē. Un katrs no jums var ienest savu ieguldījumu viņa formēšanā – gan apzināti, gan ar savām plašajām pārliecībām. Jūs pat varat izpildīt speciālus planetāros darbus šī egregora eksistences un Dievišķās pārveidošanās, viņa ātrākas attīstības atbalstam. Strādājot ar šo egregoru, jūs varat dzēst agresiju tiem radikāli noskaņotajiem dažādu reliģiju pārstāvjiem, ar kuru darbībām pašreizējā laikā ir izprovocēti lokālie kari.

Bet tagad es, atrodoties planētas augstākajās dimensijās, gribu teikt, ka Trešā Pasaules kara nav. TREŠAIS PASAULES KARŠ NEKAD NENOTIKS. TAS IR ATCELTS! PLANĒTAS ZEME CILVĒKU ATCELTS, KURI IR ATVĒRUŠI CEĻU UZ GARĪGO DAUDZDIMENSIONALITĀTI. Tas, kas notiek Eiropā bēgļu uzplūduma dēļ, ir evolucionārās nepieciešamības produkts. Tas rezultātā atvedīs pie pozitīviem cilvēku savienošanās, reliģiju savienošanās, savienošanās starp valstīm rezultātiem. Jā, dažas valstis “silda rokas” uz notiekošajiem notikumiem. Taču viņas tagad ne tik atļauti vadīs šos procesus, jo drīz iestāsies tas sakrālais moments, kad Eiropa nobriedīs kā mātes šūpulis cilvēces jaunajai Rasei. Taču par cilvēku daudznacionālās savienības prioritāti un piemēru kļūs Krievija, kura tad arī izdarīs “ass” pagriezienu cilvēces rases vēsturē. Par šo notikumu detaļām jums pastāstīs Valdnieks El Morija savā darbā, jums diktētā – “Atgriešanās pie Slepenās Doktrīnas”.

– Sergej Aleksejevič! Pašlaik arvien vairāk uz planētas būvē visu reliģiju Tempļus. Tos, kā likums, būvē kaut kādas reliģijas pārstāvji, bet paziņo tos par visu reliģiju Tempļiem. Vai to radīšana ir saistīta ar Vienotās Reliģijas egregoru? Otrais jautājums – ja cilvēks pilda gaismas darbu un skaita lūgšanas pēc savas reliģijas noteikumiem tādā Templī, vai tad viņš ieiet kontaktā ar Vienotās Reliģijas egregoru?

Tavos jautājumos izskanēja arī atbildes uz tiem. Pirmkārt, tamlīdzīgus Tempļus rada īpaši Vienotās Reliģijas egregora sūtņi. Un visas darbības, kuras tiek izpildītas šajos Tempļos, iet, lai nostiprinātu Vienotās Reliģijas egregoru, kurš ir viens no pamatiem nākotnes daudzdimensionālajai Garīgajai Vienotībai. Vēl vairāk, visiem cilvēkiem, kuri šos tempļus izmanto, tiek nodotas enerģētiskās informācijas paketes viņu evolucionārajai izaugsmei un virzībai Vienotās Reliģijas un Garīgās Vienotības Gaismā. Vēl tiks radīts daudz objektu, kuriem būs sakars ar reliģisko virzienu savienošanos. Protams, labāk tādus soļus spert apzināti. Un visi jūsu gaismas darbi, kuri apvieno dažādu ticību, pasaules uzskatu cilvēkus, nostiprina šo cilvēkiem neparasto egregoru. Pakāpeniski viņš kļūs par stipru evolucionāri iedarbīgu faktoru un no egregora pārvērtīsies evolucionāri progresīvā struktūrā.

Bet tagad es no jums šķiros. Ceru, ka neilgi. Piedāvāju kopā nostiprināt mūsu kopīgo lolojumu – Zemes cilvēces Garīgo Vienotību. Un turēt prātā, ka līdz ar daudzdimensionālo spēju attīstību cilvēki iemācīsies izzināt pasauli bez reliģijām, bez jebkādiem citiem “balstiem”, bez ierobežojumiem, kuri viņu apziņai uzliek jebkuras dogmas. Tajā skaitā arī reliģiskas. Šķiršanās no tām notiks pakāpeniski, un ne tuvu uzreiz cilvēki apzināsies savu brīvību Vienotībā ar Radītāju! Bet ar Radītāju ir vienoti visi.

Tas patiesi ir tā.

 

Ar mīlestību pret pasauli izzinošajiem ar plaši atvērtām acīm

un atvērtu sirdi,

Sergejs Vronskis – cilvēks,

kurš turpina Visuma dziļu izzināšanu.

2015. gada 17. oktobris – 30. oktobris

Tehniskais atbalsts: Natālija Sapko

 

Pievienots 10/12/2015

https://www.magnitiduha.info/archives/10809

Tulkoja Jānis Oppe

Print Friendly, PDF & Email