Магниты Духа

Lūgšana glābšanai.

Sanats Kumara
Mans priekšlikums jums, cilvēki
Lūgšana glābšanai
24.07.2011.

Es griežos pie jums, ļaudis, cilvēki! Pie jums, mani dārgie! Es gribu teikt, ka sākas tādi laiki, kad mums visiem vajadzīgs savstarpējs atbalsts. Jā, es nepārteicos, tieši mums visiem. Tādēļ, ka mēs, jūsu Skolotāji un Aizbildņi, mēs, kurus jūs uzskatāt kaut kādi jums nesasniedzamus, arī esam Būtnes, kurām ir savas problēmas un savi pienākumi. Protams, tie atšķiras no jūsējiem, taču priekš mums viņi tikpat svarīgi un dažreiz ļoti grūti.
Tāda grūtība ir arī šoreiz. Lieta tā, ka bez jūsu palīdzības mums patiešām grūti sagatavot un īstenot Pāreju par kuru tik daudz runā un raksta pēdējā laikā.
Pāreja neiespējama bez jūsu vēlēšanās, tieši tāda Pāreja, kas paredz, ka cilvēce neies bojā, kā tas bija agrāk, kad civilizācijas atdzima praktiski no nulles atzīmes.
Mans priekšlikums sekojošs: mēs dodam jums Lūgšanu, kura mūs visus apvienos ar Vienotu Enerģiju. Lūgšana palīdzēs paaugstināt vibrācijas ne tikai tiem, kuri to lasīs, bet arī visās apkārtējās telpās, ieskaitot visus cilvēkus, dzīvniekus, augus, tas ir, praktiski visai planētai. Ja jūs lūgšanu lasīsiet katru dienu vienā un tanī pašā laikā, tas ir ar labojumu uz laika joslu, pieņemsim 12:00 dienā pēc Maskavas laika, tas izraisīs tādu enerģētisku rezonansi milzīgā teritorijā, ka jūsu vibrācijas pāries Zemei, kura sāks vibrēt vienā biežumā (častote ?) ar cilvēci. Bet tas nozīmē, ka paredzētā Pāreja notiks gan planētai, gan cilvēku vairākumam vienlaicīgi.
Tāda Pāreja notiks tik ļoti vienmērīgi un nesāpīgi, bez satricinājuma, ka daudzi viņu pat nepamanīs.
Es saprotu, ka šis uzdevums grūti izpildāms tiem, kuri strādā vai mācās, tādēļ iesaku lūgšanu lasīt katram priekš viņa ērtā laikā, taču katru dienu. Protams, enerģijas pieaugums nebūs tik jaudīgs, taču līdz ar to būs vienmērīgāks visas diennakts laikā. Un, ja tas atkārtosies no dienas dienā, rezultāts būs tāds pats. Tikai viens lūgums, ja jūs izvēlaties kādu noteiktu stundu, tad sekojiet precīzi (ņeukosņiteļno ?), lai izvēlētais ritms neizmainās. Tas ļoti svarīgi
Un, tātad ceru, jūs pieņemat manu piedāvājumu, tādēļ es dodu jums tādu Lūgšanu, kas atvieglos mums mūsu darbu, bet jums — jūsu Pāreju.

Lūgšana glābšanai

Tev, Skolotāj, mūsu vārdi.
Tev, Skolotāj, mūsu lūgšana.
Tev, Skolotāj, mūsu sauciens tāds.
Tev, Skolotāj, sveiciens pazemīgs.

Bez tevis, Skolotāj, neaiziet.
Bez tevis, Skolotāj, ceļa nav
Bez tevis, Skolotāj, diena kā nakts.
Tev, Skolotāj, dēls kā meita.

Tev, Skolotāj, visi vienādi.
Tev, Skolotāj, visi dēli.
Tev, Skolotāj, nav tā,
No kā nevar nekā

Virs tevis, Skolotāj, tikai Dievs.
Tev, Skolotāj, ļaužu darbu,
Daudz Skolotājam vīru darbu.
Daudz Skolotājam sievu darbu.
Tikai kā Skolotājam viņu liktenī.

Palīdzi man, Skolotāj, vibrācijas pacelt.
Palīdzi man, Skolotāj, enerģijas attīrīt.
Palīdzi man, Skolotāj, augstāk pacelties.
Palīdzi man, Skolotāj, šinī dzīvē izdzīvot.

Lasīt ne mazāk kā trīs reizes dienā vienā un tanī pašā laikā.

Sanats Kumara
24.07.2011.

Paskataties Lūgšanas rindiņas pēc Kraiona skaitļu kodiem, ļoti interesanti. Tas palīdzēs saprast Lūgšanas enerģētisko kodu.
Ludmila.
Avots: www.kuthumi.ucoz.ru/publ/diktovki_sanat_kumary/sanat_kumara/11-1-0-55
(Latviskoja, intuitīvi, Eslauma 27.03.2012.)

Print Friendly, PDF & Email