Магниты Духа

El Morija. Gudrības Stunda.

Caur Svetlanu Dračevu
20.04.2012.

Dārgie draugi!
Ir lietas, kuru jēgu sāc saprast pakāpeniski. Ir apskaidrība rūgta. Taču apskaidrība iestājas pie gatavības apskaidroties. Apskaidroties tiecamies pie patiesības. Apskaidrojies cilvēks sevī nes šaubu un uzvaras notis vienlaicīgi.
Apskaidrojoties tu vienkārši esi! Tu esi esamība. Tu esi dziesma. Tu esi pati dzīve.
Tikai esot pilnā bezgalīgā saplūšanā ar esamību, tu vari būt īstas laimes sajūtās un harmonijā. Vienkārši izkust esamībā, nepiepūloties viņu pārkārtot. Vienkārši ar visu un visa apkārtējā atzīšanu un pieņemšanu, kļūsti tas īstais kurš tu un kas tu esi, vienkārši Gaismas Būtība, ar saviem personīgiem mērķiem un uzdevumiem. Bez piepūles, bez piespiešanās, bez pretošanās. Tikai esošs straumē. Izkusis esamībā un notikumi dzīvē var virzīties viegli un vienkārši. Pretdarbība kaut kam, ir cīņas ceļš un pretrunas. Nevar būt mierā un harmonijā pretdarbību ceļā. Tikai atzīšanas ceļā, nav obligāti sadarboties, taču atzīt un un pieņemt notiekošo kā tādu. Un tas dos papildus vektoru personīgai, iekšējai darbībai.
Lai viss attīstās kā attīstās, lai viss tek kā tek. Lai viss iet savu ceļu. Jebkuram notikumam ir iekšējā loģika. Katram notikumam savs personīgs, neatkārtojams kustības vektors un viņš, šis notikums, vektors saskaņosies ar citu notikumu vektoriem. Un viņi, šie notikumi, izsauks dzīvē jaunus, ne mazāk interesantus, kopā saliktus vektorus un notikumus. Radīsies jauna notikumība, jauna realitāte, jauns ritms (mernosķ ?).
Jūsu dzīves, uz planētas Zeme, izkārtojas notikumu virknē, iemiesojumu virknē, pievienojot jūsu pieredzes krājumam jaunas meistarības robežas. Tas lieliski, par cik papildina kopējos Visuma gudrības krājumus. Tikai izejot iemiesojumu virkni, cilvēki, ļaudis, cilvēce var tiekties augšup uz apziņas pašizziņas augstienēm, uz meistarības jaunu robežu apgūšanu. Svarīgi, lai jūs visi saprastu savus šībrīža uzdevumus, neaizmirstot par galveno, par savu patieso misiju. Būt gaismā, Dzīvot Gaismā, Attīstīties Gaismā.
Jūsu Gaisma līdzīga Saulei: kādu viņa apžilbina, bet kādam kalpo kā ceļa zvaigzne. MIRDZIET, MANI DĀRGIE, GAISMAS DARBINIEKI!!! Ar visu savu šūnu un organismu spēku un jaudu. Jūsu personīgais piesātinājums ar gaismu ir ķīla visu un visa ap jums apgaismotībai. Jūs — kā lāpas, karognesēji jaunās ēras Zemei un jūs ejat nevienkāršu izzināšanas koridoru un nesiet savus karogus un lāpas pa pilsētu ielām, apgaismojot viņas ar savu unikālo gudrības un zināšanu gaismu. Jūs mirdzat tur, kur nav gaismas. Un jūs atnesat gaismu tur, kur tās maz. Jūs papildiniet apgaismojumu visās ikdienas dzīves sfērās vienkārši ar savu klātbūtni, savām domām, tīriem nodomiem. Jūsu palīdzība jūsu dzimtajai zemei, jūsu valstij, Zemei, ļoti liela, kaut arī jūs neuzstājieties par kaut ko, NEPROTESTĒJIET, NEBALSOJIET, NEIESTĀJIETIES ORGANIZĀCIJĀS UN DAŽĀDĀS KUSTĪBĀS. Jūs, Gaismas Darbinieki, vienkārši nesat pa dzīvi savu Gaismas Lāpu, un tas arī ir jūsu darbs un jūsu misijas izpildījums. Vienkārši dzīvot un mirdzēt harmoniskā, sabalansētā, priecīgā Gaismā. Tā jau nu ne pati godājamākā un ievērojamākā misija, kuru šodien izpilda Gaismas Darbinieki? Mirdzēt tur, kur tas jādara, lai apmirdzētu ar savu gaismu dzīvi citiem cilvēkiem. Rādīt ar sevi līdzsvara un harmonijas piemēru. Iekšējo prieku un mieru! Tas arī ir jūsu uzdevums, mani dārgie un mīļie, Gaismas Darbinieki.
Es nolēmu pie jums atnākt šodien ar saviem ceļa vārdiem un aicināt jūs uz kārtību jūsu personīgo pasauļu iekšienē. Pie harmonijas, līdzsvara, savaldības jūtās un emocijās. Lai visas jūsu tiekšanās norit Mīlestībā, lai visas jūsu apņemšanās būtu tikai tīri nodomi. Lai jūsu rīcību nekropļo jūsu Ego un neatspoguļo nenoslīpētas pieredzes un darbības.
Man izskatās, mani dārgie un karsti mīļotie draugi, ka jums dažreiz vajag atiet malā un paskatīties uz savām dzīvēm un savām rīcībām no malas, lai jums būtu iespēja ieraudzīt savu Es «it kā no malas» it kā no tāluma. Un šis novērošanas paņēmiens, uz savām personīgajām dzīvēm, arī dos jums to unikālo pieredzi «ieraudzīt savu Es citām acīm». Tas svarīgi — paskatīties uz savu Es objektīvi, novācot no saviem laukiem visu, kas jums jau nokalpojis.
Un man gribas, manas nelielās uzstāšanās nobeigumā, piedāvāt jums iziet uz visatklātāko sarunu ar savu Es, lai nokoriģētu personīgo ceļu, personīgās kustības vektoru. Lai tas arī ir jūsu pirmais tāda veida pieredzes darbs.

Bet es ar lielu prieku pievienošos jums viņa veikšanā.

Būšu priecīgs jūs dzirdēt un redzēt drīzā laikā.

Skolotājs El Morija

Avots: www.magnitiduha.info/archives/2620
(Latviskoja, intuitīvi, Eslauma 22.04.2012.)

Print Friendly, PDF & Email