Магниты Духа

VĒSTĪJUMS ZEMES CILVĒKIEM. GALAKTISKAIS KRISTUS MELHISEDEKS.

29.04.2012.

Caur Marinu Šulcu

Vēstījums Zemes cilvēkiem

Šodien, Es Galaktiskais Kristus Melhisedeks, vēršu jūsu uzmanību uz neiespējamību notikt kaut kādām virskatastrofiskām situācijām uz jūsu planētas, tādēļ, ka mēs rūpīgi sekojam visiem vissaspringtākajiem punktiem, kuros stihisku spēku spriedze un iespējas neparedzamiem tehnoloģiskiem procesiem varētu novest pie planetāras katastrofas. Mēs nevaram pieļaut planētas bojā eju pēc tik sarežģīta un atbildīga Eksperimenta priekš visa Visuma.

Taču cilvēki! Jums jāsaprot, cik ļoti palielinājies jūsu domu spēks! Jo «aizkars» palicis tik plāns, ka jūsu domu reakcija momentāni var vai nu paaugstināt, vai sagraut ne tikai jūs pašus, bet arī planētu. Un tādēļ aicinu tikai uz radošām darbībām, balstītām uz radošu domāšanu. Un Es apliecinu jums, ka tieši jūsu domāšana ļaus jums apturēt visas nobriedušās katastrofas, arī tehnogēna rakstura. Ticiet saviem spēkiem un nesiet lepni Saprātīga Cilvēka nosaukumu!

Es ļoti lūdzu tos, kuri var vest aiz sevis citus cilvēkus; tos Gaismas Darbiniekus, kuri izmanto sakarus visā Pasaulē; tos, kuri var veikt individuālas vadības darbu — pacenšaties ieviest savā dzīvē pastāvīgu palīdzību visos virzienos iespējamiem gan tehnogēniem, gan dabas jums nojaušamām katastrofām. Zeme iegāja jaunā Realitātes Koridorā un uz viņas nekas nedrīkst atgadīties, kas apdraudētu visu planetāro dzīvi un viņu pašu. Taču jums, cilvēkiem, ir pilnas tiesības tagad plānot vislabākajā veidā dzīvi uz planētas. Atceraties savu Meistarību un personīgās iespējas vadīt visus procesus uz planētas. Bet viņa, planēta, būs kopā ar jums, to izpildīt ar lielu prieku.

Sāciet tieši šodien šo situāciju harmonizāciju pa visu Zemi. Un galvenais, nepieļaujiet nekādu paniku starp planētas iedzīvotājiem. Panisks noskaņojums izsauc negatīvās enerģijas uzliesmojumu. Enerģijas, aizejošas dualitātes saknēs, bet jūs no viņas jau atbrīvoti. Tad radiet drosmīgi Nākotni gan sev, gan planētai!

Bet Mēs ar jums mūžu mūžos!

Jūsu DEBESU TĒVS

2012. gada 29. aprīlī.

Avots: www.magnitiduha.info/archives/2661
(Latviskoja, intuitīvi, Eslauma 29.04.2012.)

 

Print Friendly, PDF & Email