Магниты Духа

Gara Magnēts — SAULES APTUMSUMA DIENĀ — 2012.g.20. maijā.

Burvīgā saulainā 20.maija dienā sabiedriskās organizācijas „Ābeļzieds” apvienotā GARA  MAGNĒTU grupa izbrauca no Rīgas Kolkas Raga virzienā, lai izpildītu KALPOŠANU-tēma: SAULES APTUMSUMS. Ar mums kopā brauca arī citi dalībnieki, kuri vēlējās atbalstīt mūsu KALPOŠANU. Diena bija pasakaina. Mēs braucām pa vienu no skaistākajiem LATVIJAS ceļiem, kas vijas gar jūras krastu. Visapkārt- svaigs pavasarīgs zaļums un reibinoša dārzu, pļavu un lauku ziedēšana. Autobusā braucot, mēs apspriedām gaidāmā aptumsuma tēmu un izstrādājām savas darbošanās plānu KALPOŠANAS laikā. Šī diena mūsu Planētai bija īpaša, neparasta.

Gredzenveida SAULES aptumsums – vai arī  „Ugunīgais Gredzens” – ir kā tors, kas nes gan mūsu SAULES UGUNĪGO ENERĢIJU, gan arī CENTRĀLĀS GARĪGĀS SAULES ENERĢIJU. Gredzenveida aptumsumu norises laikā vienmēr ir notikusi svarīga Planētas dzīves programmu pārorientācija. Šajā dienā bija paredzēta jaunu enerģētiski informatīvo kodu saņemšana, pamatā no SIRIUSA C, ar kuru darbs bija sākts š.g. 5.maijā.Visam, kas tiks izdarīts šī aptumsuma laikā, būs milzīga nozīme 2012.gada programmu realizācijā.

Šajā dienā bija izziņota Vispasaules Meditācija: ”Pārmaiņu diena”, par tās sākuma punktu kļuva  LŪGŠANU par  MIERU SIMFONIJA, kura sākās Japānā Fudži kalna pakājē. Mēs ar savu KALPOŠANU pievienojāmies  šīs akcijas  visaptverošajam vilnim.

Maija mēnesis rit SEN-ŽERMĒNA  Svētīgās Violetās Liesmas zīmē. Šī SAULES  Violetās Uguns Velte turpinās pieaugt  ik dienu un ik stundu līdz pat 2012.gada beigām. Zeme gatavojas dziļām un satriecošām pārmaiņām ,tāpēc maijā un jūnijā norisināsies enerģētiskas saskaņošanās, kas palīdzēs ZEMEI sagatavoties lielajai šī gada saskaņošanai un savienojumam.

Kosmiskās Iniciācijas nobeiguma vilnis norisināsies SAULES APTUMSUMA -„UGUNĪGĀ GREDZENA”- laikā 2012.gada 20.maijā. Tas būs  pēdējais vilnis pirms trīskāršā datuma:12-12-12 portāla atvēršanas. Šajā dienā notiks cilvēces Makrointegrācija — Dievišķā Vīrišķā balanss ar Dievišķo Sievišķo, pateicoties harmonizējošai  Zelta Delfīna enerģijas plūsmas viļņu starpniecībai.

Izpildījām Krajona doto Meditāciju „Mēs mīlam ZEMI”. Tādējādi ,brauciena laikā, mēs pilnībā sagatavojāmies KALPOŠANAI. Kolkas Ragā mums pievienojās GAISMAS DARBBINIEKU grupa no Lietuvas. Kopumā SAULES APTUMSUMA tēmai veltītajā KALPOŠANĀ piedalījās 62 cilvēki. Skolotājs EL MORIJA visiem šis dienas GARA MAGNĒTA dalībniekiem bija sagatavojis UZRUNU ,ar kuru es jūs iepazīstinu.

 

„Mani dārgie GARA MAGNĒTA dalībnieki!

Un ne tikai, jo ar jums šodien,2012.g.20.maijā,kopā brauc daudz ļaužu, kuri nekalpo GARA MAGNĒTOS, taču vēlas tieši šajā tik atbildīgajā SAULES APTUMSUMA dienā, KALPOT  Planetārajai  Vienotībai un Attīstībai. Es vēlos jums pastāstīt par SPĒKA VIETĀM vispār un daļēji par to vietu, kur jūs gatavojaties noturēt savu šodienas KALPOŠANU.

Sākšu ar to, ko parasti apzīmē ar SPĒKA VIETĀM. Tās ir īpaši, uz vispārējā Planetārā lauka ainavas , enerģētiski izceltas atšķirīgas vietas — pēc savas enerģētikas tām var būt kā negatīvas, tā arī krasi izteiktas pozitīvas īpašības. Ko es saprotu ar negatīvo vai pozitīvo? Un vai jums vajag tiekties uz SPĒKA VIETĀM ar pozitīvo enerģētiku? Gan jā, gan nē. Saprotiet, ka jebkura SPĒKA VIETA ļauj jums sakoncentrēt enerģētiskos sūtījumus/vēstījumus. Un kādi sūtījumi/vēstījumi ir domāti jums – jūs paši to skaidri zināt. Paši evolucionārākie un bezgalīgi piepildītākie ar  Mīlestību. Tāpēc jums nav jābaidās ne no vienas SPĒKA VIETAS, taču jāprot  tās izmantot. Latvijā SPĒKA VIETU ir ļoti daudz. Iespējams, pat vairāk, kā dažās citās valstīs. Vai vietu, uz kurieni jūs šodien braucat, var nosaukt par SPĒKA VIETU? Un, vai nevajadzēja izvēlēties kādu citu vietu jūsu KALPOŠANAI? Es atbildu-jā, KOLKAS RAGU pilnīgi noteikti un patiešām var nosaukt par spēcīgu enerģētisku vietu vai SPĒKA VIETU. Kāds gan  SPĒKS  šeit mīt? Es atbildēšu uzreiz, nevilcinoties – visu STIHIJU  SPĒKS. Tiksim skaidrībā ar šo ZEMES RAGU. Tas ietiecas dziļi ūdens telpā – akvatorijā – un no abām pusēm to apskalo pilnīgi dažādi pēc ķīmiskā sastāva un dabiskā spēka ūdens masīvi. Jūs jau zināt, ka šeit sastopas Rīgas līča un Baltijas jūras ūdeņi. Tie tomēr ir dažādi ūdens masīvi, kaut arī Rīgas līcis pārtiek no šīs jūras. Divu dažādu ūdens veidu kopā saplūšana padara šo vietu enerģētiski saspringtu/spraigu labā nozīmē. Jums vispirms jāvēršas pie jūras ,pēc tam pie līča ūdeņiem un jāpiesauc/jāaicina kā vieni, tā otri uz harmonisku sadarbību visas Planētas labumam. Jums jāsāk ar šo. Tas nav obligāti jāiekļauj jūsu GARA MAGNĒTA KALPOŠANAS diapozonā. Pavisam ne!  Lai ik katrs atbraucējs vēršas pie abiem ūdeņiem! Tas nav sarežģīti, un ļaus ļoti harmoniski noturēt jūsu pasākumu. Taču es teicu, ka šeit ir VISU STIHIJU SPĒKA VIETA.Un tā tas ir. Jums jāvēršas arī pie citām stihijām. Tās šajā vietā ir īpaši spēcīgas un brīvi darbojas. Ar SVĒTO VIENOTĪBAS UGUNI palīdziet tām harmonizēt savu darbu visas Planētas labumam. Un palūdziet STIHIJĀM  līdzdarbošanos jūsu KALPOŠANĀ. Tad jums būs neapšaubāma palīdzība!

Ko vēl es vēlos teikt jums savā Vēstījumā-Novēlējumā? GARA MAGNĒTIEM būs atsevišķs Vēstījums –Novēlējums. Visiem, kuri brauc kopā ar GARA MAGNĒTU dalībniekiem, es vēlos teikt sekojošo: jums jāsaprot, ka šobrīd jūs būsit ne tikai klusējoši vērotāji. Ieraugiet sevi tajā procesā, ko realizēs GARA MAGNĒTI. Atbalstiet viņus kā mentāli, tā arī ar savas SIRDS spēku. Tas pastiprinās KALPOŠANAS iedarbību un TĀ noritēs ar milzīgu pacēlumu/pacelšanos Augstākajās sfērās. Uzbūvējiet ārējo Gaismas Kristālu un uzmanīgi sekojiet tekstiem. Tieši tā būs jūsu aktīva piedalīšanās, un nevis pasīva atrašanās aiz MAGNĒTA Kristāla

Šobrīd svarīgi ir saprast VIENOTĪBAS spēku. Atcerieties, ka SVĒTAIS VIENOTĪBAS UGUNS darbojas visas Planētas mērogā. Taču Viņa ir jāpiesauc un jānodrošina Viņai darbības lauks. Un tad jūs sajutīsit Viņu savās sirdīs, un arī caur dzīvi  blakus ejošo cilvēku acīs un sirdīs.

Mani  dārgie, 20.maija SAULES APTUMSUMA KALPOŠANAS dalībnieki!

Prieka pilnas dienas ienāk jūsu dzīvē! Prasmīgi vadiet Jauno Enerģiju atnākšanu un nepieļaujiet vairs naida un atšķirtības/atdalīšanās enerģiju klātbūtni jūsu dzīvē! Padariet ikvienu cilvēku sapulcēšanos/kopā sanākšanu par  Jauno attiecību-mīlestības un saskaņas svētkiem.

Domāju, ka tieši šī diena katram no jums var kļūt par lielu pārmaiņu dienu ne tik daudz sociālajā dzīvē, cik jūsu savstarpējās attiecībās. Ņemiet vērā, ka SAULES APTUMSUMA laikā tiek ielikti pamati daudzām evolūcijas  vairāk pakāpju programmām.

Esiet aktīvi klātesoši  šodienas programmās! Lai šī diena daudziem kļūst par pagrieziena brīdi jūsu dzīvē! Un tas patiesi ir iespējams!

Ar bezgalīgu mīlestību uz cilvēkiem – EL MORIJA.

/Pierakstīja Marina Shulce 12.05.12. – Kalpošanai 20.05.12.,

Pirms KALPOŠANAS pie manis pienāca Karina Arsenjana un pastāstīja, ka viņai ir nodota informācija 16.05.12. par to, ka tieši šajā dienā /iespējams, mūsu KALPOŠANAS laikā/ ir sagaidāma Jaunās Garīgās Saules Augšupcelšanās. Mēs ātri noteicām to vietu virs horizonta, kur sagaidāma šī Augšupcelšanās. Par neparasto Parādību brīdinājām pārējos dalībniekus.

Pirms KALPOŠANAS izpildījām EL MORIJAS rekomendācijas. Strādājām ar ūdeni, ar pārējām  Stihijām.

Sagatavojāmies KALPOŠANAI. Izklājām  altāri. Nostājamies divos apļos. Iekšējais aplis – GARA MAGNĒTA dalībnieki. Ārējais – pārējie Gaismas Darbinieki. Skolotājs EL MORIJA caur Tamāru Knusli sveica mūs pirms MAGNĒTA uzsākšanas.

 

EL MORIJAS VĒSTĪJUMS – NOVĒLĒJUMS PIRMS MAGNĒTA „SAULES APTUMSUMS” 20.05.2012.g. KOLKĀ /LATVIJA/.

Mani dārgie līdzstrādnieki! Kosmiskie Gaismas Darbinieki! Jā ,jūs jau atrodaties šajā augstajā līmenī! Šodien jums ir sagaidāms Kosmisko Celtnieku darbs, kuru rindās jūs esat uzņemti. Šodien ir viena no vissvarīgākajām KALPOŠANĀM, kas jums vēl sagaidāmas. Ielieciet sava GARA MAGNĒTA VIENOTAJĀ SIRDĪ UGUNĪGĀS MĪLESTĪBAS  maksimumu! Lai šī Mīlestības Liesma aptver visu Planētu un visu Esību uz Zemes un dod papildus impulsu Viņas mērķtiecīgai virzībai/kustībai Jaunās Realitātes Koridorā, tās Realitātes, ko jūs- Zemes cilvēki – jau esat radījuši Augstākajās Dimensijās.

Mani dārgie, es zinu, ka Lielais Jaunās Pasaules Radīšanas Akts jums sniedz Prieku. Sazemējiet ar šo Prieku un savu Mīlestību visas starojošās Enerģijas, visas Informācijas plūsmas ,kuras jums un Zemei sūta LIELĀ CENTRĀLĀ SAULE!

Lai īstenojas PLANĒTAS RADĪBAS JAUNĀ REALITĀTĒ! Šodien visi GAISMAS SPĒKI ir ar jums, mūsu dārgie Eņģeļi!

Un tā tas ir!

Ar nemainīgu Mīlestību – EL MORIJA.

/Pierakstīja Tamāra Knusle-14.05.12.,/

 

Ārējais aplis, pēc tam arī GARA MAGNĒTA grupa  uzcēla Gaismas Kristālus. Tie iemirdzējās, staroja  apkārtējā telpā. KALPOŠANA  noritēja lieliski. EL MORIJA pēc rituāla pabeigšanas  man teica: „Trūkst vārdu uzslavai!”.

KALPOŠANAS laikā atlidoja liels gulbju bars. Bija daudz pīļu. Maiga Saule un neliels atsvaidzinošs vējš. Visi, kuriem attīstīta Garīgā redze, redzēja  Jaunās Garīgās Saules AUGŠUPCELŠANOS. TĀ  PATIESI ĪSTENOJĀS! Nevēlos aprakstīt tikai to, ko redzēju es, jo šīs Parādības  uztvere bija ļoti daudzveidīga , arī citiem Gaismas Darbiniekiem. Šajos iespaidos mēs dalījāmies atceļā. Debesu un jūras krāsa bija intensīvi gaiši zila, kas ir liels retums mūsu Ziemeļjūrā. Pa ceļam uz autobusu kāpu joslā mēs pamanījām noru ar savvaļas atraitnītēm. Tās bija gan zilā, gan violetā krāsā – ar šīm krāsām mūs parasti sveicina Skolotāji SEN-ŽERMĒNS un EL MORIJA.

Mūsu KALPOŠANAS novērtējumu saņēma  Tamāra Knusle.

VALDNIEKA EL MORIJAS VĒSTĪJUMS.

Mani dārgie , Gaismu nesošie Eņģeļi! Debesu Eņģeļi, kuri esat nolaidušies uz ZEMES, lai realitātē īstenotu LIELO RADĪTĀJA PLĀNU! Vakar jūsu KALPOŠANAS laikā norisinājās vairāki svarīgi notikumi . Sākšu pēc kārtas. Es pateicos par jūsu darbu  pirms pamata KALPOŠANAS . Iztēlojieties sekojošu brīnumainu ainu, ūdeņi, tik dažādi pēc ķīmiskā sastāva, pēc piesātinātības ar dzīvību, pēc enerģētiskajām vibrācijām – ir ieguvuši  vienotu – GAISMU nesošu struktūru! Tas ir tik svarīgi! Baltijas jūras un Rīgas līča ūdeņi ir uzņēmuši  sevī Jaunu GAISMAS Programmu –VIENOTĪBAS Programmu, Programmu, kura nes ZEMEI Jaunus Prieka un Mīlestības viļņus!

Turpinot: jūs izsacījāt UGUNĪGU Nodomu – Jaunas un Brīnišķīgas KOSMISKĀS PARĀDĪBAS AUGŠUPCELŠANAI! Vieni saka: ”Jauna GARĪGĀ SAULE ir uzlēkusi!” Citi: ”Ir uzlēkusi GARĪGĀ ZEME!” Mani mīļie! IR ĪSTENOJIES DIŽENS KOSMISKAIS NOTIKUMS! Smalkajos Plānos ir izpaudusies/atklājusies GARĪGĀ ZEME, kura arī IR jūsu JAUNĀ ZEMES GARĪGĀ SAULE! Jūs raugāties uz šo STAROJOŠO ZEMES GAISMU un VIŅA spīd jums tāpat kā SAULE!  Pieņemiet no jūsu Jaunās Brīnišķīgās Smalkmateriālās SAULES  SVĒTĪBAS impulsus, jaunu kodu impulsus, kuri paātrinās Garīguma pieaugumu uz PLANĒTAS – GAIŠI ZILĀS LIESMAS PLANĒTAS, kura ātrā „marša” solī virzās pa jūsu JAUNĀS – starojošo dimanta Enerģijās – REALITĀTES KORIDORU.

Turpināsim ar pamata KALPOŠANAS apskatu. Ko varu sacīt ? Viss ir lieliski! Un tā tas arī ir! Es esmu ļoti priecīgs, ka šī VISSVARĪGĀKĀ KALPOŠANA noritēja unisonā ar citām KALPOŠANĀM PLANĒTAI šajā dienā. Sirds atvērtība un Mīlestības plūdums tika novērots praktiski visiem, kuri piedalījās šajā Darbā. Par pamatgrupu, apvienoto GARA MAGNĒTU grupu, es nerunāju. Viņiem  šis process jau norit automātiski brīdī, kad viņi noskaņojas KALPOŠANAI! Es runāju par otro apli – apli, ko veidoja daudzskaitlīgie palīgi, kuri atbrauca kopā ar jums. Priecājos , ka KALPOŠANA bija Starptautiska, un tas ir jo īpaši svarīgi uz vibrāciju VIENOTĪBAS viļņa.

Man jāsaka, ka neliels dalībnieku skaits no otrā apļa nebija pilnībā apzinājies notiekošā svarīgumu, bija atbraukuši vienkārši ziņkāres pēc. Taču – ūdens akmeni drupina! Viņiem pēc šīs nozīmīgās dienas mainīsies jaunās informācijas un apkārt notiekošā uztvere.

Mani mīļie, jūs „atstrādājāt” ar SIRDI, ar savu VIENOTO UGUNĪGO GARA MAGNĒTA SIRDI! Es kārtējo reizi pārliecinos par jūsu izaugušo Meistarību! Jūs esat īstenojuši „Izrāvienu” jūsu KALPOŠANĀ GAISMAI! Visus Vēlējumus un Programmas , virzītus ar jūsu Liesmojošo Pārliecību , Mēs uztvērām un novirzījām  uz  Apvienoto Galaktikas Energocentru. Šeit notiek Enerģiju sadale pēc to vibrāciju frekvences, tās tiek pastiprinātas un bagātinātas ar GAISMAS kodiem, un no šejienes tās nosūta uz ZEMES KRISTĀLISKĀ REŽĢA mezglu punktiem.

Šīs enerģijas, piesātinātas ar jūsu tīrajiem Nodomiem un Mīlestību ,kuras staro ar ārkārtīgi brīnumjauku varavīksnes spektru, tiek sadalītas Galaktikas robežās. Lūk tā, mani mīļie Kosmiskie Celtnieki!

Ar savas Kosmiskās Sirds Mīlestību apskauju savus līdzstrādniekus! Mums priekšā vēl  Liels Darbs, kuru jūs izpildīsit ar Godu , viegli un ar Mīlestību! Esmu par to pārliecināts!

EL MORIJA.

/Pierakstīja Tamāra Knusle – 21.05.2012.,/

 

KRAJONA VĒSTĪJUMS.

Labdien, mani mīļie Eņģeļi , ar lidojumā izplestiem spārniem! Tuvojas Zemes Zvaigžņu Stunda un, attiecīgi , arī jūsu, mani mīļie! Es, saprotams, biju ar jums, blakus katram un katrā no jums! Es taču esmu daudzdimensionāls un visuresošs! Un es savā daudzdimensiju Dvēselē ļoti priecājos par jūsu patieso degsmi – izpildīt kaut ko tik lielisku un brīnumjauku! Un, patiesi, šis Kaut Kas īstenojās! Kā Ziedēja ZEME, maigi šalca viļņi , čukstot Mīlestības vārdus cilvēkiem! Kā zaigoja Debesis Lielās SAULES Staros – un ne tikai saredzamās šajā realitātē, bet arī JAUNĀS GARĪGĀS ZEMES SAULES STAROS! Vai tā nav pasaka nomodā? Jūs visi, ikviens – zaigojāt/mirdzējāt īpaši, kā no jauna piedzimuši. Jūsu GAISMAS ĶERMEŅU STAROJUMS kļūst blīvāks , stabilizējas, iekrāsojas  jaunās spilgtās krāsu niansēs!

Mani mīļie cilvēki! Jūs īstenojāt DIŽENU DARBU! Jūsu palīdzība ZEMEI un MUMS ir milzīga!

Pateicos visas SPĀRNOTĀS GAISMAS ĢIMENES vārdā.

Jūsu Vieglspārnainais KRAJONS.

/Pierakstīja Tamāra Knusle -21.05.2012.,/

MĀTES – LATVIJAS VĒSTĪJUMS.

Mani dārgie, mīļie bērni! Es uzplaukstu no katra jūsu Sirds Mīlestības Sūtījuma! Un, cik ļoti es jūtos laimīga, ka manas dārgās meitas un dārgie dēli pilda LIELO KALPOŠANU visas PLANĒTAS labumam, KURAS daļa ESMU arī ES. Mātišķa pateicība jums par Ūdeņu attīrīšanu un to piesātināšanu ar GAISMAS, DZĪVĪBAS un MĪLESTĪBAS ENERĢIJĀM. Viss, ko jūs ielikāt savā ar SAULI piepildītajā KALPOŠANĀ, aktivizēsies un palīdzēs LIELAJĀ ZEMES AUGŠUPCELŠANĀS PROJEKTA īstenošanā un, protams, arī manas teritorijas kopā ar jums AUGŠUPCELŠANĀ ilgi gaidītajā un mirdzošajā Pasaulē. Es pateicos jums par DRUĪDU UGUNS izplatīšanu PLANĒTAS mērogā ! Tā atnes Attīrīšanos un Harmoniju. Tā atnes Izdziedināšanos!

Es jūs ļoti mīlu un dodu savu SVĒTĪBU turpmākajam darbam: JAUNĀS REALITĀTES – Jaunās Harmoniskās Pasaules Radīšanas Misijai brīnišķīgā ZEMES stūrītī – DIEVA SVĒTĪTAJĀ LATVIJĀ un uz visas PLANĒTAS!

Jūsu MĀTE – LATVIJA.

/Pierakstīja Tamāra Knusle- 21.05.2012.,/

Pārbraucot mājās, ir palicis neskaidrs jautājums –kas tad īsti ir Jaunā Garīgā Saule? Es /Marina Shulce/ un Tamāra Knusle paralēli pieņēmām informāciju, Tamāras pierakstīto jūs jau izlasījāt. Turpinot – es iepazīstināšu jūs ar materiālu, kas tika nodots man.

UZRUNA PLANĒTAS GAISMAS DARBINIEKIEM.

PLANĒTAS ZEME GARĪGĀ VALDĪBA vēršas pie Gaismas Darbiniekiem.

Dārgie Mūsu Gaismas Nesēji! Starojošā Zemes Garīgās Saules Gaisma vakar-2012.gada 20.maijā – ir aprasinājusi ZEMI. Kas norisinājās vakar, tik ļoti svarīgā dienā, kad sakrita daudzskaitlīgās cikliskās parādības PLANĒTAS dzīvē? Vakar, Saules Aptumsuma un VisPasaules akcijas dienā – PLANĒTAS piesātināšanā ar jauniem GAISMAS kodiem – Viņas un Jūsu transformācijai un AUGŠUPCELŠANAI, notika ekstraordinārs notikums. Garīgā ZEME pieņēma jaunu formu/veidu PLANĒTAS globusu daudzdimensionalitātē, un iemirdzējās  brīnišķīgā GAISMĀ pie ZEMES apvāršņa.

Paldies visiem, kuri Viņu redzēja, Viņu sveica un sūtīja Viņai Mīlestības starus.

Neapšaubāmi, vēl būs tikšanās ar šo SAULI . Taču Galvenais ir paveikts, īstenots! PLANĒTAS ZEME ,kura ceļas pretī GAISMAI, Garīgais Dubultnieks vakar  uzsāka savu dzīvi. Varat nosaukt to dažādi, taču notikums ir līdzvērtīgs atļaujai – PLANĒTAI pāriet sava Garīguma Jaunā līmenī. Tagad daudzas lietas uz blīvā ZEMES  globusa  sāks mainīties.

KAS TAD PATIESĪBĀ IR GARĪGAIS ZEMES DUBULTNIEKS? TĀ – JŪSU NĀKOTNES PLANĒTA, TĀ PLANĒTA, KURA PĀRSTĀS BŪT TIKAI VIENKĀRŠI PLANĒTA. TĀPĒC KA- GARĪGAIS ZEMES DUBULTNIEKS – TĀ IR BRĪNUMAINA ZVAIGZNE , SAULE, DAUDZDIMENSIONĀLS GARĪGS SPĪDEKLIS , DIEVIŠĶĀS ENERĢIJAS AVOTS.

VIŅA ir analogs cilvēka DNS 13.kārtai. Šī SAULE ir tieši saistīta ar Galaktikas Centrālo  Garīgo Sauli. Un tieši šī DIEVIŠĶĀ ZVAIGZNE – ZEME – 21.12.12. savienosies ar Galaktikas Centrālo Kodolu Galaktiskās Izlīdzināšanas procesa laikā.

Lai jaunā ZEMES GARĪGĀS SAULES GAISMA ir mūžam ar jums! Lai ĪSTENOJĀS ZEMEI un CILVĒCEI iepriekš nolemtais.

Mēs apsveicam visus, kuri sveica PLANĒTAS AUGSTĀKĀS DVĒSELES AUGŠUPCELŠANOS.

Ar Mīlestību uz PLANĒTU ZEME un visām dzīvības formām.

AUGSTĀKAIS SVĒTĀS VIENOTĪBAS UGUNS PRIESTERIS

LAERTOMIS.

/Pierakstīja Marina Shulce – 21.05.12.,/

 

EL MORIJA:

Saprotiet pareizi! Par SAULI mēs varam nosaukt jebkuru GAISMAS konstrukciju, kuru cilvēce ir pieradusi identificēt kā GAISMU nesošu konstrukciju. Jā, mēs saucam šo fenomenu par Planētas Garīgo Sauli. Kas tas ir, un kā pareizi izprast to, ko teica Laertomis? Viņš jums atnesa ārkārtīgi svarīgu ziņu par PLANĒTAS GARĪGĀ DUBULTNIEKA veidošanas procesa nobeigumu, uz kuras jūs patlaban strādājat. GARĪGAIS DUBULTNIEKS – ir analogs jūsu AUGSTĀKĀ „ES” struktūrai. Jā, tieši tā. Jautāsit, kāpēc ZEMEI jāveido GARĪGAIS DUBULTNIEKS? Vai tad Viņai nebija AUGSTĀKĀ”ES”?  Un – pareizi- jautājiet! ZEMEI bija AUGSTĀKAIS „ES”, arī patlaban Viņš ir neskārts. AUGSTĀKAIS „ES” caur sevi izpauž lielisko SAULES GAISMU. Un tieši tāpēc  Mēs arī saucam Viņu par SAULI, Planētas GARĪGO SAULI. Kāpēc vajadzēja Viņu veidot? Un kas tas ir? AUGSTĀKAIS „ES” tiek veidots pēc ilgas daudzu Dievišķo aspektu un ceļu aizmirstības ,ko Planēta nogājusi kopā ar jums! Savu Dievišķīgumu Viņa nebija aizmirsusi, taču atdot to visai savai dzīvajai radībai ZEMEI nebija tiesību.

Šobrīd, sākot no 20.05.12., Viņai ir atļauts atdot visus savus Dievišķos aspektus jaunu dzīvju radīšanai. Tagad šī jaunā – jaunizveidotā Planētas daļa- izvērsīs/attīstīs savus principus un tādējādi palīdzēs jums aiziet no dualitātes. Jūs vēlaties To nosaukt par GARĪGĀS ZEMES SAULI? Nosauciet! Sauciet! Taču pareizāk-ir uzskatīt To par pilnīgu Planētas ZEME Dievišķīguma Atmodu.

/Pierakstīja Marina Shulce -22.05.12.,/

KRAJONS:

Tas ir vienkāršāk par vienkāršu, Mani Eņģeļi! Jūsu AUGSTĀKIE”ES” pieprasa jūsu kontaktu ar Planētas AUGSTĀKO”ES”. Un SAULES APTUMSUMA dienā, tieši SAULES HIERARHAM tik ērtā dienā, tika pabeigta Planētas ZEME AUGSTĀKĀ „ES” aktivācija. Jūs jau visu esat pareizi izskaidrojuši. Tagad ZEMES AUGSTĀKAIS „ES” varēs pieslēgt arī jūsu AUGSTĀKOS”ES” kontaktam ar Garīgo ZEMI .Viņi sāk strādāt pilnīgā saskaņā. Jā, ir uzlēkusi visā savā skaistumā GARĪGĀS PLANĒTAS ZEME SAULE. Un šī SAULE arī ir visā savā krāšņumā atklājies Planētas AUGSTĀKAIS „ES”. Planetārajā Genomā – daudzdimensionālajā Genomā – tāpat kā jūsējā – cilvēku – neeksistē iedalījums kārtās. Tas viss ir relatīvi. Un 13.tā kārta saplūst vienkopus ar 6.to un 12.to kārtām. Savādāk nemaz nevar būt! Un SAULES APTUMSUMA dienā , starp citu, arī notika pilnīga Planētas daudzdimensionālās DNS identifikācija ar Viņas Garīgo Dubultnieku; un  — tātad – visu kārtu saplūšana vienotā daudzdimensionālā GAISMAS BŪTNĒ. Tāpēc pilnīgi noteikti to var saukt par GARĪGĀS ZEMES SAULI. Saprotiet pareizi, un nejauciet ar GALAKTIKAS un VISUMA CENTRĀLO GARĪGO SAULI, kā arī citām pozīcijām, kurām ir veltīta „Ugunīgās Sistēmas” tēma.

/Pierakstija Marina Shulce – 22.05.12.,/

 

AŠTARS ŠERANS:

Viss jau ir izskaidrots. Taču Mēs īpaši vēlamies pasvītrot SPĪDEKĻA SAULES konstrukciju, kura pacēlās virs horizonta 20.05.12.g. dienā. Mēs bijām sardzē. Un taisnība ir tiem , kuri redzēja traucēkļus/šķēršļus, maigi izsakoties. Šo procesu centās izjaukt pretdarbības/pretestības spēki. Taču pāri Planētai vēlās tik brāzmains Prieka un Laimes vilnis,ka nekādi spēki nespēja apstādināt Planētas AUGSTĀKĀ „ES” tapšanu pilnā apjomā. Mana Flote stāvēja pretī jebkuriem šķēršļiem un nosargāja pašu apslēptāko un dārgāko – AUGSTĀKĀ „ES” atklāšanās brīdi caur savu Toru sistēmu.Tagad daudzi tos redz, un nedomājiet, ka ar Toriem var aprakstīt tikai kādu vienu procesu. Toroidālā SAULE  ir uzlēkusi un savienojusies ar materiālo Planētu, un tāpēc šī SAULE tagad ir piepildījusi visus Planētas globusus – un jūs to neredzēsit atsevišķi no materiālās ZEMES. Tas ir brīnišķīgi, un patiesi ir īstenojies Kosmiska mēroga ekstrāordinārs notikums. ES jūs sveicu uz Atjaunotās Garīgās Planētas!

/Pierakstīja Marina Shulce -22.05.12.,

Tulkoja Ingrīda Ņesterova/.

Mēs visi atgriezāmies mājās laimīgi, ar svētku sajūtu Dvēselē. Un jau sākās darbs ar GARĪGO ZEMES DUBULTNIEKU.

2012. gads uzņem apgriezienus. Un mūs jau tuvākajā laikā gaida ne mazāk svarīgi Planetārie notikumi . Mēness Aptumsums , Venēras Tranzīts un vasaras Saulstāvji. Vēlam veiksmi nākamajās KALPOŠANĀS visiem Planētas Gaismas Darbiniekiem!

MARINA SHULCE – RĪGAS GARA MAGNĒTU VĀRDĀ 23.05.12.

 

Print Friendly, PDF & Email