Магниты Духа

Afirmācijas, kā sagatavoties Pārejai — Augšupcelšanai augstākajās dimensijās

un visu ķermeņu adaptācijai dzīvei augstākajās dimensijās.

1. ES ESMU Augšupcelšanās Gaismā.
2. Varenais «ES ESMU Klātbūtne» paātrina manu ķermeņu atomāro struktūru vibrācijas līdz pilnīgai Augšupcelšanai.
3. Mana daudzdimensionālā Sirds kļūst absolūti tīra, mīloša, harmoniska, mierīga, lēnprātīga, uzticīga, bez naida, pilna ar mieru. Mana daudzdimensionālā sirds nekad nepastiprina pretošanos un cīņu, neizplata pretstāvi. Stiprina mieru un prieku tieši ar to, ka dzīvo manā sirdī.
4. Savienojoties ar saviem Augstākajiem Aspektiem caur savu Augstāko «Es», es saņemu nepieciešamo palīdzību, lai sagatavotos visu manu ķermeņu Augšupcelšanās un adaptācijas procesam, eksistēšanai Augstākajās dimensijās.
5. Es apzināti sagatavoju savu organismu, visu savu Būtni pārejai uz prānisko barošanos, apzinoties, ka barošanās aizies no mūsu dzīves. Mēs esam pārejas ceļā uz barošanos ar prānu! Dzīve uzņem jaunus virzienus!
6. Druīdu Uguns sagatavo mani acumirklīgai pārejai uz prānisko elpošanu Augšupcelšanās procesā, caursitot Gaismas kanālus manā ķermenī, attīrot un aktivizējot tos, lai tie varētu pievadīt prānu katrai mana ķermeņa šūniņai.
7. Caur savu Augstāko «Es», es savienojos ar visām mana Augstākā «Es» daļām sagatavošanās procesā Augšupcelšanai un Augšupcelšanas laikā, lai ienestu stabilitāti, prieku un laimīgu nobeigumu — tikšanos 5.-jā dimensijā.
8. Mana Jaunā Ugunīgā Energosistēma ir radīta un palīdz veidot un pilnveidot manu piecdimensionālo Ēterisko ķermeni un palīdz mana Es un mana Augstāka daudzdimensionālā «Es» apvienošanai.
9. Es zinu, mans tīrai nodoms, Gara un Apziņas centieni nosaka manu Augšupcelšanās nākotni un kāda/kāds es kļūšu 5.-jā dimensijā.
10. Es aktivizēju un pilnveidoju savu jauno Ugunīgo Energosistēmu un nodibinu noturīgu saikni ar Planetāro Ugunīgo Sistēmu.
11. Es aktivizēju savu Jauno Ugunīgo Energosistēmu, apvienoju savu Sakrālo Sirdi ar Planētas Sakrālo Sirdi un caur šo apvienošanos radu savu Sakrālo Sirdi — Planetāro Sirdi.
12. Aktivizējot Ugunīgo sistēmu, es pāreju uz kvalitatīvi jaunu esības līmeni. Tas ir mans reāls solis piecdimensionalitātē.
13. Ar Garīgām praksēm un Gaismas Valdnieku un sava Augstākā «Es» palīdzību, es savas Dzimtas Čakras transformēju «Dzimtas Centros», lai apvienotos ar Visuma Ugunīgo Sistēmu.
14. Es aktivizēju savu Gaismas Ķermeni un palielinu tā izmērus, sinhronizējot tā uzbūvēšanu ar visiem planetārās pārbūves procesiem.
15. Es attīru un aktivizēju pēc iespējas lielāku savu  Dievišķo  Aspektu skaitu un atjaunoju saikni ar dažiem no tiem, tā sasniedzot nepieciešamo aktivizēto Dievišķo Aspektu daudzumu, lai  izietu uz 999 vibrācijām  un sekmīgu Augšupcelšanos kopā ar Planētu.
16. Es aktivizēju savas DNS ar Meistara Krajona un viņa komandas, Gaismas Valdnieku , Sava Augstākā «Es» palīdzību, ņemot vērā manas apziņas un, atbilstoši, arī iespējamo aktivizācijas līmeni  dotajā evolūcijas posmā.
17. Caur savu Augstāko «Es», es spēju nosūtīt un arhivēt Akāšas Hronikās visu, kas manī neatbilst jaunās enerģijas līmenim, Jaunajai Realitātei un ir kā sekas ilgstošajai eksistēšanai dualitātē; un piesaistīt manā tagadējā  dzīvē Akāšas Hronikās arhivētos  iepriekšējo dzīvju pozitīvos uzkrājumus : garīgās prasmes, augstākās zināšanas, radošās spējas, izdziedināšanās  noslēpuma, augšāmcelšanās un augšupcelšanās zināšanas,  utt.
18. Attīrot un atveseļojot, atjaunojot savus 4 zemākos ķermeņus, tajā skaitā arī fizisko; apzināti paplašinot savu apziņu, ejot pa daudz dziļāku Kristusapziņas izpratnes ceļu; kultivējot sevī Dievišķo Mīlestību, strādājot kopējam labumam, es radu labvēlīgus apstākļus visu manas Būtnes pārbūves  procesu iziešanai saskaņā ar planetārajām pārbūvēm  Augšupcelšanās ceļā. Lai notiek tā! Tā tas arī IR!
19. Es nostiprinu savā apziņā sapratni, ka es esmu spējīga/spējīgs īstenot Augšupcelšanos, lai katra diena tuvinātu mani aizvien tuvāk un tuvāk šī Mērķa Pilnīgai Īstenošanai.

(Afirmāciju mērķtiecīguma pamatojums ir atrodams Meistara Krajona vēstījumos caur Marinu Shults, Sergeju Kanaševski un  mācībstundās, ko man pasniedza Skolotājs — Meistars Jēzus.)

Sastādīja: Zoja Kabakova 22.05.2012.
Avots: www.magnitiduha.info/archives/2974/ latviskoja, inturitīvi, Eslauma 06.06.2012.

Print Friendly, PDF & Email