Магниты Духа

EL MORIJAS ATBILDE UZ NOTIKUŠO AKCIJU – FLORAS UN FAUNAS AIZSARDZĪBAI.

MANI DĀRGIE, JAUNĀS DZIMSTOŠĀS ZEMES BĒRNI!

Šodien ES, EL MORIJA, esmu nācis, lai Pateiktos jums, visiem tiem, kuri ņēma Dalību brīnišķīgajā AKCIJĀ – mūsu SKAISTULES  GAIJAS  FLORAS un FAUNAS AIZSARDZĪBAI.

TAM, KO  JŪS  VISI  KOPĀ  ŠODIEN  ESAT  RADĪJUŠI, NAV ANALOGU VISĀ JŪSU CIVILIZĀCIJAS PASTĀVĒŠANAS VĒSTURĒ.

Ļoti daudzi no jums Atsaucās PALĪGĀ (!) SAUCIENAM, KO sūtīja jūsu Mīļotie, BRĀĻI un MĀSAS,  kuri  Dzīvo  JŪRĀS  un  OKEĀNOS.

Visa Zemūdens Pasaule Līksmo, novērojot Aktīvu CILVĒCISKĀS VALSTĪBAS ATMODU!

Jūs RADĪJĀT  Brīnumskaistas  ZELTA  AIZSARDZĪBAS  SFĒRAS AP VAĻU UN DELFĪNU BARIEM, KĀ ARĪ AP KATRU NO VIŅIEM.  ŠAJĀS  ENERĢĒTISKAJĀS  SFĒRĀS VIŅI BEIDZOT SAJUTĀS DROŠĪBĀ , IESKAUTI JŪSU MĪLESTĪBĀ UN PATEICĪBĀ.

TIKA ARĪ SŪTĪTAS  SPĒCĪGAS  DOMFORMAS – PĀRTRAUKT  VAĻVEIDĪGO   UN SEKVOJU  IZNĪCINĀŠANU.

Ticiet Man, TO cilvēku Apziņa, kuri vēl nav Atmodušies, sāks  pamazām Mosties, protams, ne uzreiz, ne acumirklī, bet pakāpeniski. Tāpēc, lai Nostiprinātu un Spēcinātu šīs brīnišķīgās Enerģijas, kuras tika nosūtītas šodien, tiek piedāvāts NOVADĪT  vēl divas  papildu  Akcijas FLORAS  un FAUNAS AIZSARDZĪBAI uz ZEMES  12.09.12. un 12.10.12. plkst. 12:12 pēc Grīnvičas laika, vai arī jums pieņemamā – ērtākā – laikā.

Ja tikai jūs spētu ieraudzīt TO Priecīgo Satraukumu, kas valda Zemūdens Pasaules iemītniekos!

VIŅU  PALĪGĀ (!)  SAUCIENS  TIKA  SADZIRDĒTS, un NE TIKAI SADZIRDĒTS, BET ARĪ UZTVERTS CILVĒKU SIRDĪS.  BEIDZOT CILVĒKI IR UZZINĀJUŠI VISU PATIESĪBU PAR VIŅIEM UN TO LIELO MISIJU, KURU VAĻI UN DELFĪNI IR ATNĀKUŠI PAVEIKT – IZPILDĪT UZ GAIŠI ZILĀS LIESMAS PLANĒTAS.  JA TIKAI JŪS ZINĀTU, CIK ILGI VIŅI GAIDĪJA UZ JŪSU ATMODU!

Un , lūk, IR ATNĀCIS  ilgi gaidītais MIRKLIS,  un cilvēki dažādos jūsu PLANĒTAS  punktos SAVIENOJA SAVAS SIRDIS un NODOMUS , un VIENOTĀ IMPULSĀ SŪTĪJA DIEVIŠĶĀS MĪLESTĪBAS STRAUMES, KURAS PLŪDA NO VIŅU SIRDĪM…

MANA SIRDS LĪKSMOJA, VĒROJOT TO, KĀ  ŠODIEN NOTIKA LIELĀ ĻAUŽU APVIENOŠANĀS – JŪSU , AR SAPRĀTU APVELTĪTO,  BRĀĻU UN MĀSU PALĪDZĪBAI UN GLĀBŠANAI.

ŠODIEN, PATIESI, IR LIELA DIENA, un ne tikai tāpēc, ka cilvēki Atsaucās PALĪGĀ (!)  SAUCIENAM, bet arī tāpēc, ka NOTIKA LIELĀ SIRŽU APVIENOŠANĀS.

NOTIKA SPĒCĪGA, VARENA DIEVIŠĶĀS MĪLESTĪBAS ENERĢIJAS ATBRĪVOŠANĀS UZ ZEMES.

Un šajā sakarā ES vēlos jums ko Atgādināt, mani mīļotie bērni. Pēc dažām dienām UZ ZEMES Risināsies vēl viens IZCILS NOTIKUMS – IR pagājuši tieši 25 gadi, kopš PIRMĀS HARMONISKĀS KONVERĢENCES 1987. gadā.

Un TAS, ko jūs šodien Radījāt, Paaugstināja JŪSU  un GAIJAS VIBRĀCIJAS VAIRĀKKĀRT!

MANI  BĒRNI, vai tad EL MORIJAS SIRDS nelīksmo, Redzot, kā JŪS ATMOSTATIES, AUGAT, VIRZĀTIES UZ  PRIEKŠU SEPTIŅJŪDŽU SOĻIEM  SAVĀ EVOLŪCIJĀ?!

VISA GAISMAS ĢIMENE un ES – PERSONĪGI, PATEICOS JUMS PAR TO DARBU, KAS TIKA PAVEIKTS ŠODIEN, VISS VISUMS JUMS APLAUDĒ, — JO JAUNIE RADĪTĀJI ATMOSTĀS!!!

UN TĀ TAS ARĪ IR!

JŪSU EL MORIJA.

Pieņēma Aestra -12.08.12.,

Tulkoja Ingrīda Ņesterova.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email