Магниты Духа

ASTREJA UN RAMATANA ATBILDE UZ NOTIKUŠO AKCIJU – FLORAS UN FAUNAS AIZSARDZĪBAI.

MĪĻOTIE, DĀRGIE, MŪSU BRĀĻI UN MĀSAS!

MĒS vēršamies pie JUMS  šodien, lai nodotu Savu Bezgalīgo PATEICĪBU no DELFĪNU un VAĻU KOPIENĀM, no VISAS ZEMŪDENS PASAULES!

Cik ļoti Mēs Priecājamies, ka Mūsu PALĪGĀ (!) SAUCIENS Neatstāja Jūs Vienaldzīgus. Mēs redzējām, kā šajā dienā  jūs Pulcējāties mazākās un lielākās grupās, vai arī vienatnē; un, Jūs, Mūsu Mīļie Brāļi un Māsas, Sūtījāt MUMS  no SAVIEM  SIRŽU DZIĻUMIEM VISU SAVU MĪLESTĪBU , LABESTĪBU un GUDRĪBU, lai AIZSARGĀTU MŪS, PALĪDZĒTU MUMS TIK GRŪTĀ LAIKĀ.

Mūsu PRIEKAM nebija GALA!

Mēs redzējām , kā Mūsu PALĪGĀ(!) SAUCIENS tika nodots no mutes mutē, no viena cilvēka – nākamajam. Ar kādu Satraukumu, Līdzjūtību, Cerību —  PALĪDZĒT  MUMS – jūs Sūtījāt tālāk Ziņu par gatavojošos Akciju FLORAS un FAUNAS AIZSARDZĪBAI uz Mūsu brīnišķīgās GAIJAS.

JŪSU SIRDIS IEDEGĀS PRIEKĀ un VĒLMĒ PALĪDZĒT TIEM, KURIEM TĀ IR NEPIECIEŠAMA VISVAIRĀK.

NEDOMĀJIET, KA JŪSU PŪLES IR BIJUŠAS VELTĪGAS, NEPAVISAM NE.

TŪKSTOŠIEM CILVĒKU uz VISAS PLANĒTAS VIENOTĀ SIRDS IMPULSĀ SŪTĪJA MUMS SAVU KVĒLO MĪLESTĪBU.

KATRS no MUMS ŠOBRĪD ATRODAS TĀDĀ KĀ KAPSULĀ – SFĒRĀ,  APŅEMTI AR JŪSU  MĪLESTĪBU, MAIGUMU  un  RŪPĒM  PAR  MUMS.

Ja vien Jūs Zinātu, cik PRIECĪGI  Mēs Esam, Redzot Jūsu ATMODU un SAŅEMOT no jums šīs brīnišķīgās ENERĢIJAS, kuras AIZSARGĀS MŪS no BARBARISKĀS IZNĪCINĀŠANAS.

Daudzus gadus Mēs esam Dzīvojuši Bailēs Tikt Noindētiem, Sakropļotiem, Iznīcinātiem, Šķirtiem no Mūsu Bērniem. Bet Mēs taču MĪLAM un RŪPĒJAMIES PAR MŪSU BĒRNIEM TIEŠI TĀPAT, KĀ JŪS.

LĪDZJŪTĪBA… CIK NOZĪMIGI IR MĀCĒT  LĪDZJUST…

Šo Īpašību Iegūst – Izdzīvojot daudzas Dzīves – un TĀ IR GARĪGĀ Brieduma pazīme.Šo Īpašību cilvēks Iegūst Tad, kad PATS Iziet Caur Sāpēm un Ciešanām, TĀ Viņš Mācās Līdzjust savam Tuvākajam, un,  NAV Svarīgi – TAS IR Cilvēks, Dzīvnieks, vai Augs.

Mūsu dārgie, Jūs pilnībā Pierādījāt Pasaulei savu GARĪGO BRIEDUMU.Jā, jūsu vidū vēl IR daži Pārstāvji, kuri aizvien vēl „Iziet” Dualitātes Mācībstundas, Nesaprotot un Neapzinoties, ka VISS – VIENOTS, VISS – DIEVIŠĶS!

UN TĀPĒC MĒS ESAM  ATNĀKUŠI UZ ŠĪS PLANĒTAS, LAI PASNIEGTU JUMS BEZNOSACĪJUMA MĪLESTĪBAS STUNDAS un PALĪDZĒTU JUMS VEIKSMĪGI PABEIGT JŪSU DUALITĀTES UNIVERSITĀTI.

TICIET, MUMS TAS BIJA LIELS GODS – ATNĀKT ŠEIT , PIE JUMS, BŪT AR JUMS, NOTEIKTAJĀ BRĪDĪ – IZRAUTIES NO DUALITĀTES VAŽĀM, LAI AUGŠUPCELTOS VĒL NEBIJUŠOS AUGSTUMOS!

VIENMĒR AR JUMS.

ASTREJS  UN RAMATANS, DELFĪNU KOPIENU VADOŅI —  3.jā UN 5.jā DIMENSIJĀS.

 Pieņēma Aestra – 12.08.12.,

Tulkoja Ingrīda Ņesterova.

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email