Магниты Духа

Natālija Koteļņikova. Lucifera nosodījums

Šī gada aprīlī es izplatīju Nikas čenelinga “ПОСЛАНИЕ ДУХОВНОЙ ВСЕЛЕННОЙ ДУШАМ ЗЕМЛИ” (http://preobrazenie.ucoz.ru/publ/poslanie_dukhovnoj_vselennoj_dusham_zemli/7-1-0-310) tulkojumu, pievienodams izvilkumus no komentāriem un beigās minot arī savas domas, kuras bija šaubu pilnas. Tulkojums ir atrodams šeit http://gaismasdarbinieki.blogspot.com/2012/04/gariga-visuma-vestijums-zemes-dveselem.html. Šaubas mani nepameta visu šo laiku, jo Ercenģelis Lucifers diezgan regulāri parādījās visu gadu žurnāla “МИРОВОЙ ЧЕННЕЛИНГ: Духовные сообщения” lappusēs. Gala rezultātā tapa vēstule Natālijai Koteļņikovai, jo tieši caur viņu Lucifers arī runā žurnāla lappusēs. Lūk, kādu atbildi es saņēmu….

Jānis Oppe, 2012. gada 16. oktobrī

Natālija Koteļņikova

***

Vispār gribu jums dot padomu pievērst uzmanību zināmai čeneleru pusei. Viņi nosoda un atrod vainīgos nevis tāpēc, ka viņiem tā saka Mihaēls (kurš pats bija tiešs eksperimenta uz planētas dalībnieks) vai citi Valdnieki, bet tāpēc, ka čenelers pagaidām nav izgājis (nav izgājusi) no duālās apziņas un upura apziņas.

Mihaēls un visi pārējie atrodas NEITRĀLĀ apziņā, nevienu nenosodot. Var būt nesliktā čenelingu līmenī, taču ne augstā kanālā, un pieņemt visus čenelingus no astrāla. Tieši astrāls nosoda.

Kad jūs pacelsieties uz augstu apziņas līmeni, jūs sapratīsiet patstāvīgi, un jūs nevajadzēs pārliecināt, ka nosodījuma augstākajās realitātēs vispār nav pilnībā un viss tiek pieņemts neitrāli. Šī apzināšanās notiek visos mūsu semināros.

Lucifera nosodījums

25.04.10

Es pateicos draugiem, kuri sūta man interesantus čenelingus par Luciferu. Lūk, šis pienāca šodien. Tā autors ir Nika — http://preobrazenie.ucoz.ru/publ/9[1]. Pirmajā acu uzmetienā interesants neordinārs vēstījums. Taču, kad sāc iedziļināties vēstījuma būtībā, saproti, ka tas balstās arvien uz to pašu vispārējo Lucifera nosodījumu, par kuru mēs tikko kā lasījām pie Marka Profeta. Nosodījums izteikts no dualitātes pozīcijām. Ja nu kaut kā nav Mihaēla vēstījumos, tad tas ir nosodījums. Bet tieši ar šo vārdu un vēl dažiem man dārgiem vārdiem ir parakstīts čenelings. Vērsīsimies konkrēti pie teksta.

Lucifers “ir izmiesojies, jeb atgriezis sevi Gaismā. Jeb to var iztēloties citādāk, kā atgriešanos kopējā Radītāja enerģijā, 13-tā līmeņa enerģijās jūsu shēmās. Turp, kur pilnībā tiek nodzēsta iepriekšējā individualitāte, un pēc savas būtības iepriekšējā enerģija aiziet kopējā “enerģētiskajā katlā” pilnīgai izšķīšanai tajā un pilnīgai pārveidošanai.”

Interesanti, Mihaēlam arī ir pilnībā nodzēsusies iepriekšējā individualitāte? Jo Lucifers taču atgriezās Gaismā Mihaēla līmenī, kur Lucifers ir dzimis un no kurienes aizgāja eksperimenta radīšanai.

Šīs informācijas ziņas sapratnes jēga – Lucifers ir aizgājis Gaismā, kopējā Radītāju enerģijā. Bet tālāk iet čeneleres komentārs, tāpēc ka viņa domā, ka aiz 13. līmeņa robežām nav personību vai ka viņas zaudē visas savas sastrādātās īpašības. Nē, tur personība pāriet garā un bagātina garu ar savu pieredzi, saplūstot ar viņu.

Es varu piebilst, ka Lucifers ir pārveidojies, taču nav aizmirsis un nav pazaudējis ne kvantu informācijas, iegūtas ar tādām grūtībām.

“Viņiem (Luciferam) neizdevās atrast pastāvīgu enerģijas avotu, kurš attīstītu šo jauno virzienu.”

Nezināt par avotu – nenozīmē, ka tas netika atrasts. Tika atrasts, un tas tieši tad arī ir galvenais Lucifera sasniegums uz šodienu. Un par to man palīdzēja uzrakstīt grāmatu Mihaēls un Sanats Kumara.

“Tā vai citādi, viņu struktūra arvien vairāk un vairāk sāka sniegties uz to, ka sāka parazitēt uz bezgalīgā enerģijas, nākošas no Radītāja caur dvēselēm dualitātes apstākļos, avota izmantošanas un izstrādāt daudzas tādas parazitēšanas shēmas.”

Šī smieklīgā frāze liecina par to, ka Avota enerģijas izmantošana ir parazītisma forma. Es, piemēram, vienkārši izmantoju Avota enerģiju, lai dzīvotu. Bet jūs? Iespējams, autore nezina, ka Avots no mums tad arī sastāv kā no savām sastāvdaļām.

“Viņu dinamiski attīstošās doma ļoti intensīvi sastrādāja dažādas parazitēšanas un civilizācijas uzturēšanas zemos apziņas līmeņos programmas tam, lai izmantotu šīs civilizācijas materiālai ražošanai un tādu parazitējošu programmu radīšanas pastāvīgā režīmā nodrošināšanai.”

Jā, mūsu realitāte balstās uz materiālām lietām, tā ir galvenā mūsu duālās realitātes pazīme. Neredzu tajā iemeslus nosodīt šo realitāti, pamatojoties vienīgi uz to, ka cita realitāte neizmanto priekšmetus. Ar civilizācijas atbalstīšanu zemā garīgā līmenī nodarbojās baznīca. Tagad nodarbojas valsts, masu informācijas līdzekļi un izglītība. Vai tas nozīmē, ka Lucifera pārstāvji tieši baznīcā, valstī un izglītībā ir atraduši savu galveno patvērumu?

Attiecībā par parazitēšanu – jā, mūsu enerģiju izmanto, un mēs izmantojam enerģiju, ne mūsu izstrādātu. Viss visums sūta mums tagad fotonu straumes Zemes virzīšanai uz citu līmeni. Visas Saules sistēmas planētas pēdējā laikā ir pastiprinājušas savu enerģiju sūtījumus zemei, to ir nofiksējuši zinātnieki. Un šīs straumes miljoniem reižu pārsniedz to enerģiju, kuru mēs spējam kādam atdot.

Un atkal čenelera duālā apziņa saka: kāds ir vainīgs, kāds no malas, ne es to visu esmu izdarījusi, bet es, mazs trešās dimensijas kukainītis esmu izrādījusies upuris, ķīlnieks tajā situācijā, kura rezultātā ir izveidojusies.

Paaugstiniet apziņu līdz Visam, Kas Ir, līdz Vienotībai, un jums nāksiet vainot sevi. Jeb citā līmenī nav “vainīgo”, izņemot Dievu?

“…vētrainā darbības dinamika bez Mīlestības, kuru Tumšā Ass izmanto, bija nepieciešama viņiem tam, lai uzturētu sevi. Pasaules-ēkai, kura eksistē Mīlestības enerģijās, nav vajadzīga tāda veida dinamika, jo Radītāja enerģijas – Mīlestības enerģijas, kuras izmanto pasaules-ēka, ir bezgalīgas un līst bezgalīgā plūsmā, apgādājot daudzveidīgo Radījuma formu eksistenci.”

Pasaules-ēkai ir vajadzīga visu veidu dinamika.

Jā, izejot uz nākošo apziņas slāni, lemūriešu, teiksim, mēs neieraudzīsim tur tādu vētrainu dinamiku kā trešajā dimensijā, tāpēc ka tur nav lineārā laika, un jēdzienu “nokavēt”, “nepaspēt”, “nepietiekami”, “apsolīt un neizdarīt” un tml. tur neeksistē. Tie esam mēs, kas visu “atklājām” mūsu duālajā apziņas sistēmā. Un dinamika attīstījās tik vētraini jaunās, salīdzinot ar kvantu realitāti, domāšanas sistēmas rezultātā. Te vienkārši ir cita dinamika, taču, liekas, jūs atkal nosodāt? Bet tas nav dievišķi! Pārejiet neitrālajā stāvoklī, un jūs sapratīsiet, ka viss pasaulē ir interesanti, un mūsu pasaules vētrainā dinamika ir nodrošināta ar milzīgu mūsu materiālās realitātes enerģētisko potenciālu.

“Tumšajai Asij pastāvīgi bija vajadzīga ļoti aktīva tehnoloģiju un prāta attīstība Mīlestības Enerģijas neesamības apstākļos.”

Neesmu dzirdējusi par tumšo asi, taču saprotu, ka tas ir Lucifera un mūsu realitātes simbols. Jā, tie ir mūsu eksperimenta APSTĀKĻI. Mēs atdalījāmies no Mihaēla realitātes un, tātad, arī no viņa mīlestības, no viņa zināšanām un reālijām, lai būtu atkarīgi no zināšanām un lietām, kuras mēs spēsim izgudrot paši. KĀDI GALAKTIKAS ROBINSONI. Lai izdarītu PAŠI to darbu, kuru darīja Dievišķās Realitātes zinātnieki atvērtas zināšanu informācijas sistēmas apstākļos. Tā ir EKSPERIMENTA BŪTĪBA. Tie ir apstākļi, kuros mēs sevi ielikām. Vai tad tas arī tiek nosodīts?

“Jo zemākas hierarhiskās struktūras eksistēja tajā, attālinātības no Radītāja nozīmē, jo lielāku aktivitāti viņiem vajadzēja paust, lai atrastu enerģiju. Un šī enerģija tika atrasta caur daudzām sarežģītām parazitēšanas struktūrām.”

Fragmenta jēga: jo zemāks apziņas līmenis, jo sarežģītāk dzīvot(?)

Parazitēšana – kas tas ir? Varas iestādes un armija – parazitē uz mums? Baznīca parazitē? Medicīna parazitē? Tirdzniecība parazitē uz ražotāju un pircējiem? (Piemēram, manu grāmatu vairumtirdzniecības cena ir 60-80 rubļu, bet veikalos tās tiek pārdotas par 150-250 rubļiem.)

Ko, tas viss ir Lucifera tumšās struktūras? Bet kur tad ir gaismas darbinieki – bērnudārzā strādā?

“Jūs zināt, ka uz šīs planētas ar Tumšās Ass pūlēm tika radīts tā saucamais “apakšējā astrāla slānis”, kuros tagad eksistē Tumsas Kņazi, kuri kā enerģijas avotu izmanto enerģijas, kuras nāk to cilvēku dvēselēm, kuras šeit mitinās ne vienu ciklu vien. Viņi caur dažādu iedarbības programmu izmantošanu pavērsa šīs enerģijas sevis piebarošanai. Daudzie netikumi un bailes tiek izmantotas par tiem diedziņiem, aiz kuriem tiek raustīta cilvēce tam, lai piebarotu un uzturētu šo struktūru.”

Nedomāju, ka apakšējais astrāls eksistē tikai uz Zemes. Tas ir bijis vienmēr, un ir kā zemāk esošā realitātes slāņa izpausme. Eksistēja pirms cilvēka un paliks eksistēt pēc viņa. Bet kurš tad pārstrādās Pirmmatērijas enerģiju un novedīs viņu līdz stāvoklim, kurā mēs spējam to apgūt? Kurš ir apakšējās enerģijas, mūsu apakšējā aspekta, piegādātājs? Nevis apakšējais astrāls parazitē uz mums, bet mēs izmantojam viņu pārstrādāto enerģiju savai eksistencei. Un sūtām viņiem vietā savas atstrādātās enerģijas, no kurām mēs atbrīvojamies – bailes, skumjas, apspiestību, visu to, ko mēs uzskatām par tumšu. Viņiem tā ir augstu vibrāciju enerģija, kuru viņi apgūst.

Kas attiecas uz apakšējā astrāla būtību parazitēšanu uz cilvēkiem un dzīvniekiem, tad mēs zinām, ka pārrāvums starp astrāla tumšajiem un gaišajiem slāņiem notika lemūriešu un atlantu karu un aizsega vājināšanās dēļ. Un šīm būtnēm nekas neatlika ko darīt, kā piestiprināties barošanas avotam un censties izsaukt šīs negatīvās emocijas cilvēkā biežāk, lai būtu paēdušas. Jo cilvēkam sliktāk, jo mūsu astrālajiem parazītiem vieglāk.

Tādos apstākļos mēs attīstījām tādu sistēmu. Nevis viņi, bet Mēs! Bet tā tad tieši arī ir cilvēku brīvās izvēles izpausme – izvēlēties tumsu vai gaismu. Ja mēs iziesim no “upura apziņas”, tad sapratīsim, ka tā tad arī ir zemiešu brīvas izvēles nodrošināšana. Un nevar uz tevis astrāla būtība parazitēt, ja tev nav “daudzo netikumu un baiļu”. Lucifers un Sanats Kumara, un Mihaēls, un Gabriēls, un visa hierarhija palīdz apgaismot cilvēkus, dot viņiem zināšanas, kā atbrīvot sevi no šiem astrālajiem “jātniekiem”. Daudzi vairs nav atkarīgi, palīdz pārējiem. Es domāju, arī Nika ir aizņemta ar to pašu, kaut arī “nemīl” Luciferu.

“Vienlaicīgi Tumšā Ass, kura atradās arī ārpus šīs planētas, aktīvi izstrādāja arvien jaunas un jaunas shēmas parazitēšanai un nežēlīgai dvēseļu izmantošanai saviem personīgajiem mērķiem, sevis pašas uzturēšanai. Un ražoja tā to, pārkāpjot tos dievišķās Vienošanās un Lēmumus, kuri bija pieņemti pēc Ercenģeļa Lucifera un Radītāja saskaņošanas attiecībā pret šo eksperimentu. Šie pārkāpumi tika fiksēti ar lielu progresiju. Tas deva iespēju Radītājam slēgt šīs programmas vienu pēc otras.

Kad Ercenģelis Lucifers pieņēma lēmumu par savas darbības pārtraukšanu, Viņš veica viņa radītās struktūras analīzi, un viņš apzinājās, ka pēc savas būtības parazitēšana uz dievišķo dvēseļu enerģijām kļūst par galveno enerģijas avotu viņu eksistencei, un Viņš nosodīja sevi un pieņēma to lēmumu, par kuru mēs kārtējo reizi runājam. Taču Ass palika, un tās lieta palika…

Tādejādi duālās attīstības eksperiments tajā hipertrofētajā, koncentrētajā veidā, kādā tas ir zināms jums šeit, bija beidzies. Tas bija Radītāja lēmums pēc tam, kad viņš bija saņēmis visu informāciju par visiem notikumiem, kuri bija notikuši šeit.”

Lūk, mēs tad arī esam nonākuši līdz parazitēšanas būtībai. Ne uz Dievišķās enerģijas parazitēja daži astrālie bagātnieki, bet uz cilvēciskās enerģijas un cilvēcisko dvēseļu enerģijām! Šeit arī izskanēja svarīgi vārdi: “pārkāpjot tos dievišķās Vienošanās un Lēmumus, kuri bija pieņemti pēc Ercenģeļa Lucifera un Radītāja saskaņošanas”.

Lai kā gribētos apsūdzēt Luciferu visos planētas astrālo vadītāju grēkos, tomēr patiesība izlīda vēstījuma beigās. Labāk vajadzēja sekot eksperimentam, dārgie biedri.

Pie tam saka, ka Luciferu kaut kur “aizkavēja”. Varēja, iespējams, viņš nebūt “informēts”, kamēr bija “prom”.

Eksperiments šajā punktā ir beidzies, tāpēc ka mēs visu esam noskaidrojuši priekš sevis un Zeme ir pieņēmusi lēmumu iziet no dualitātes. Taču ne no Lucifera sintētiskās pasaules. Kas ir bijis meditācijās piektajā dimensijā, ir redzējis arvien tos pašus priekšmetus, mājas u.c. Pats eksperiments kā tāds turpināsies. Maz ar to, materializētās enerģijas daudzums visumā sāks palielināties, un mēs uz citām planētām un pat citos visumos turpināsim pilnveidot tādu nepilnīgu trešās dimensijas pasauli. Tāpēc ka eksperiments ir atzīts par uzmanību pelnošu. Viņš ir aizvērts savā pirmajā stadijā. Un mēs pārejam uz Jauno Zemi.

 

No grāmatas “Санат Кумара. Лучезарный Ангел”

http://shop.sanatkumara.ru/store/books/radiant-angel-detail.html

Tulkots ar autores atļauju.

Tulkoja Jānis Oppe

 

Print Friendly, PDF & Email