Магниты Духа

EL MORIJAS UZRUNA – VĒSTĪJUMS PAR VISPASAULES AKCIJAS FLORAS un FAUNAS AIZSARDZĪBAI TURPINĀJUMU.

                        MANI DĀRGIE, GAISMAS VĒSTNEŠI! DĀRGIE ZEMES BĒRNI!

ŠODIEN  JŪS ATKAL UZRUNĀ JŪSU SENAIS DRAUGS — EL MORIJA.

Pagājušā reizē – oktobrī Mēs ar Jums izvedām 3.Vispasaules Akciju Floras un Faunas Aizsardzībai uz ZEMES. Bija domāts, ka TĀ šo AKCIJU ciklu noslēgs, un turpmāk Mēs pāriesim kā uz individuālām, tā kolektīvām – grupu Kalpošanām.

Taču šo Akciju laikā JŪS paspējāt „Izaugt”, kļuvāt spēcīgāki un kā pilntiesīgi un patiesi Partneri iekļāvāties Gaismas Ģimenē.

JŪS ieteicāt TURPINĀT  šīs AKCIJAS līdz pat š.g. beigām.

Un Es, šajā sakarā vēlos piebilst, ka līdz ar to, Mani dārgie TIEŠI ŠOBRĪD JŪSOS IR labi Atīstījusies GARĪGĀ INTUĪCIJA un JŪSU EVOLŪCIJAS PROCESA BŪTĪBAS IZPRATNE

Jā, EL MORIJA un VISA  GAISMAS ĢIMENE ATBALSTA un PIEKRĪT JŪSU LĒMUMAM.

Katru reizi, kad tika ziņots par kārtējo Vispasaules Akciju – uzradās aizvien vairāk un vairāk to cilvēku, kuri vēlējās Pievienoties un Piedalīties tajās. ES redzu šo Akciju Pieauguma tendeci.

Starp Jums IR arī Tie, kuri tikai patlaban IR uzzinājuši par šīm Akcijām, un Es redzu, kā JŪSU SIRDIS IEKVĒLOJAS VĒLMĒ PIEVIENOTIES un NOSTĀTIES MŪSU BRĀĻU un MĀSU SARDZĒ.

ES SVEICU JŪS, MANI DĀRGIE, TOS, KURI ŠODIEN PIRMOREIZ  IR UZZINĀJUŠI  PAR FLORAS un FAUNAS AIZSARDZĪBAI VELTĪTAJĀM AKCIJĀM un IZSAKU SAVU VISDZIĻĀKO PATEICĪBU PAR JŪSU DEDZĪGO VĒLMI PALĪDZĒT TIEM, KURIEM JŪSU PALĪDZĪBA IR NEPIECIEŠAMA VISVAIRĀK.

Vēl vēlos piemetināt – priekšlikumam TURPINĀT šīs AKCIJAS IR racionāls pamats. Kā Jūs visi labi zināt, PATLABAN uz ZEMI PLŪST JAUNAS AUGSTU  VIBRĀCIJU ENERĢIJAS, un ar katru dienu PAAUGSTINĀS ZEMES VIBRĀCIJU FONS, kas, savukārt, PALĪDZ MŪSU GAISMAS DARBAM NORITĒT JAUNĀ, KVALITATĪVĀKĀ LĪMENĪ. PATI GAIJA PALĪDZ MUMS MŪSU DARBĀ.

Tāpēc ik reizi, kad Mēs Paziņojam par Jaunas Akcijas kārtējo norisi, uz ZEMES PAAUGSTINĀSVIBRĀCIJAS un AIZSEGS STARP PASAULĒM KĻŪST PLĀNĀKS, JAUNU ENERĢIJU PLŪSMA uz ZEMI PALIELINĀS un MUMS STRĀDĀT KĻŪST AIZVIEN VIEGLĀK un VIEGLĀK.

MŪSU KOLEKTĪVĀS DOMFORMAS MANIFESTĀCIJA NOTIEK GANDRĪZ ACUMIRKLĪ.

Un tā, Mani dārgie, līdz 2012.gada beigām Mēs Aicinām JŪS IZVEST VĒL DIVAS VISPASAULES AKCIJAS FLORAS un FAUNAS AIZSARDZĪBAI uz ZEMES:12.11.12. un 12.12.12 plkst. 12:12 pēc Grīnvičas laika / Latvijā vietējais laiks: 14:12, Maskavā: 16:12 utt./.

Akcijas tekstu aicinām atstāt bez īpašām izmaiņām, tikai pievienot vēl trīs adresātus, kam domāti Mūsu Domformu sūtījumi:

-militārajiem pētniekiem un zinātniekiem, kuri trenē un apmāca Delfīnus, iesaistot Viņus kara darbībās: tādās, kā sprāgstvielu pievienošana ienaidnieku kuģiem un zemūdenēm, kā arī jūras dibena izpētē ar mērķi – atklāt mīnas.

Vai JŪS esat aizdomājušies, Mani dārgie, ka Delfīni saskarsmē ar šīm mīnām var UZSPRĀGT? Šādas darbības DELFĪNIEM – MIERA NESĒJIEM IR PRETDABISKAS un izsauc Viņos  spēcīgu stresu un depresiju;

-zvejniekiem – Delfīnu un Vaļu ķērājiem un aģentiem, kuri tālāk nodarbojas ar šo Delfīnu un Vaļu tirgošanu delfinārijiem, akvārijiem un jūras parkiem;

Daži no Jums jautās, kāpēc Mēs izlēmām pievienot Mūsu Akcijas adresātu sarakstam zvejniekus, kuri ķer Vaļus un Delfīnus un aģentus – tirgotājus, ja viņi Vaļus un Delfīnus nenogalina?

Neaizmirstiet, Mani mīļie, Vaļi un Delfīni IR AUGSTI ATTĪSTĪTAS BŪTNES ar labi attīstītu Saprātu un Domāšanas aparātu un Viņiem piemītošu plašu Jūtu gammu. Viņi attīstās un dzīvo Ģimenēs tieši tāpat, kā Jūs, Mani dārgie. Zvejnieki un aģenti – tirgotāji ķer jaunos un spēcīgos tēviņus un mātītes, neapzinoties, ka TĀ Atrauj Vaļus un Delfīnus no saviem Vecākiem, Brāļiem un Māsām, no Dzimtās puses, kur VIŅI DZĪVO BRĪVI – PRIEKĀ un MĪLESTĪBĀ. Kad Viņus IZĶER TĀDĀ VARDARBĪGĀ VEIDĀ, VECĀKI un BĒRNI „RAUD”, jo TĀ VIŅUS ŠĶIR VIENU no OTRA UZ MŪŽĪGIEM LAIKIEM un VIŅI VAIRS NEKAD  NEVARĒS SATIKTIES.  Viņus ievieto mazos un ļoti nekomfortablos akvārijos un baseinos.Ūdeni, kā likums, šajos baseinos maina neregulāri un vēl arī hlorē. Baseini un akvāriji Tā kļūst par Viņu „:hlorētiem cietumiem”. Ūdens šādos baseinos IR ļoti maz un tas ātri sakarst, kas nav pieļaujami Viņu uzturēšanai. Šādi uzturēšanas apstākļi uz Vaļiem un Delfīniem iedarbojas ļoti depresīvi, un Viņiem vēl liek izklaidēt nesaprātīgos cilvēkus.

-Floridas štata administrācijai, ASV, kas aizliedz Delfīniem atrasties atklātās lagūnās, kur Viņi nodarbojas ar Palīdzības sniegšanu Dziedinošos seansos;

Jūsu zinātnieki jau IR noskaidrojuši, ka Vaļi un Delfīni IR brīnišķīgi Dziednieki. Uz Planētas ir nedaudz Atveseļošanās Centru, kur Delfīni strādā kā Dziednieki. Jūsi zinātnieki IR izdalījuši Īpašu novirzienu Alternatīvajā medicīnā un nosaukuši to par Delfīnterapiju.

Ir patīkami redzēt, ka Jūs Apzināties un Novērtējat Delfīnu Dziednieciskās Spējas un turpināt strādāt šajā virzienā. Delfīni Jums palīdz ar milzīgu Prieku. Taču ir viens „bet”, uz ko vēlos vērst Jūsu uzmanību.

ŠĪS BRĪNIŠĶĪGĀS, AUGSTI SAPRĀTĪGĀS BŪTNES  NEDRĪKST TURĒT SLĒGTOS BASEINOS un AKVĀRIJOS. VIŅI IR JĀTUR ATKLĀTĀS LAGŪNĀS.  JEBKURĀ LAIKĀ VIŅIEM IR JĀBŪT  IESPĒJAI AIZPELDĒT, PAMEST LAGŪNU un ATGRIEZTIES MĀJĀS PIE SAVĒJIEM – LAI VIŅI NEJŪTAS IESLODZĪTI KĀ CIETUMĀ.

JŪSU STARPĀ  IR JĀVALDA LABPRĀTĪGAI SADARBĪBAI un NEVIS  PIESPIEDU VERDZĪBAI.

MANI DĀRGIE, KĀ  JAU AGRĀK ESMU TEICIS, KOPĀ MĒS – MILZĪGS SPĒKS!

UN APTURĒT ŠO SPĒKU NESPĒS NEVIENS.

LIELAIS GAISMAS un MĪLESTĪBAS VILNIS VIRZĀS UZ ZEMI un TO VEDAT JŪS,

MANI DĀRGIE, GAISMAS VĒSTNEŠI!

Uz drīzu tikšanos!

Ar Mīlestību Sirdī, Jūsu EL MORIJA.

Pieņēma Aestra, tulkoja Ingrīda Ņesterova.

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email