Магниты Духа

KRAJONS.MANA SAKRĀLĀ SIRDS, jeb Kurp aiziet čakras Nobeigums. Sākums numuros 1-4

KRAJONS

Caur Marinu Shults, Latvija,

un Sergeju Kanaševski, Krievija

 

MANA SAKRĀLĀ SIRDS, jeb Kurp aiziet čakras

Nobeigums. Sākums numuros 1-4

 

9. BAROŠANĀS AR UGUNĪGO PRĀNU

Mani Mīļie Eņģeļi no Centrālās Garīgās Saules! Ir pienācis laiks, kad mūsu saruna par Ugunīgo enerģētiskā nodrošinājuma sistēmu loģiski pāraug BAROŠANĀS AR UGUNĪGO PRĀNU tēmā. Daudziem tā pagaidām ir ne visai saprotama tēma. Citiem – saprotamāka, taču diezgan sāpīga. Barošanās ar Ugunīgo prānu – tā ir pati attīstītākā, pati evolucionāri modernākā jūsu bioloģisko ķermeņu barošanās sistēma! Apgūstot šo tēmu, neizbēgami ir jāatbild uz virkni jautājumu. Un, vēl vairāk – ir “jānoņem no dienaskārtības” tie iebildumi, kas gatavi izlauzties no mutēm cilvēkiem, kuri nav pazīstami ar Ugunīgās sistēmas pamatiem un nezina tās patieso būtību. Bioloģiskā ķermeņa barošanas ar UGUNĪGO PRĀNU pilnīga nepieņemšana rodas absolūti dabiski – no mūsdienu sabiedrības pārstāvja redzes viedokļa. “Klupšanas akmeņu”, atsakoties no jums pierastās barības, ir ne mazums. Un šodien Krajons runās par to, kā novākt šos “akmeņus” no ceļa, panākt to, lai Mūsdienu Gaismas Darbinieki pārliecinoši spertu soli pa ceļu, kas ved uz pāreju pie barošanās ar Ugunīgo prānu.

Jums jau sen ir zināms par cilvēkiem, kuri nelieto dzīvnieku un augu barību. Daži no viņiem var iztikt pat bez ūdens. Tādi cilvēki nevis vienkārši skumīgi eksistē (pēc daudzu uzskatiem, ciešot trūkumu), bet lieliski un jauneklīgi izskatās, neslimo, viņi ir aktīvāki par daudziem cilvēkiem, kuri lieto dažādus produktus. Tad kas gan ir noticis ķermeņos šiem cilvēkiem, kurus jūs saucat par prān-ēdājiem vai saules-ēdājiem? Kāpēc viņu ķermeņiem nav vajadzīgi pārtikas produkti? Uz kā rēķina funkcionē viņu bioloģiskie ķermeņi? Kāpēc jauneklīgi izskatās? Kur ir viņu savādība vai, otrādi, evolucionārā attīstība? Kas te par lietu? Daudzi no viņiem ir nonākuši pie atteikšanās no barības, dziļi studējot cilvēka iespējas, viņa vietu Kosmosa dzīvē. Bet otri pēc viņu piemēra izšķīrās par tādu dzīves veidu pēc ārstu nāves spriedumiem. Trešie — citu iemeslu dēļ. Iemeslu ir daudz, bet rezultāts viens un ļoti patīkams. VAR BAROTIES AR SAULES ENERĢIJU, un pie tam fiziskie ķermeņi ne tikai neslimo, bet kļūst jauneklīgāki un izdziedinās. Tāds ir laika pavēlējums. Tādu cilvēku kļūst arvien vairāk un vairāk. Un mēs esam pateicīgi viņiem par šo varoņdarbu. Tāpēc ka viņi ir spilgts piemērs iespējai vienkārši pāriet uz Ugunīgo barošanos, par kuru šodien ir mūsu saruna. Un ņemiet vērā, ka celmlaužiem iet vienmēr ir smagāk. Un viņi ir celmlauži! Viņi gāja uz Ugunīgo barošanās tipu bez Ugunīgās enerģētiskā nodrošinājuma sistēmas, un tāpēc šis ceļš viņiem bija daudz smagāks, nekā tagad to var veikt. Jaunā Ugunīgā sistēma – pēc tam, kad jūs sāksiet to būvēt – uzturēs visos jūsu ķermeņos jauno enerģētisko nodrošinājumu. Tas sāks notikt automātiski. Un nevajag spiest nekādas papildus “pogas” svarīgā rezultāta sasniegšanai. Tikai jāsaprot un jāvēlas veikt pāreju uz evolucionāri jaunu enerģētiskās barošanās tipu. Ugunīgā enerģētiskā nodrošinājuma sistēma uztur barošanos ar Ugunīgo prānu uzreiz, tikko kā sāk savu dinamisko eksistenci. Un tam nevajag dot nekādas papildus komandas. Visas jūsu ķermeņa (tagad runāsim tikai par fizisko ķermeni) šūniņas sāk saņemt tiešā veidā barošanos no kosmiskā Ugunīgā tīkla. Jo ātrāk jūs ļausiet komiskajai Ugunij iekļūt jūsu šūnu līmenī, jo vieglāk jūs apzināsieties jaunā dzīvības nodrošinājuma mehānisma esamību jūsu fiziskajā ķermenī. Un tāpēc jautājums par pāreju uz barošanos ar prānu lielākā mērā ir jautājums par cilvēka mentālo, emocionālo, psiholoģisko gatavību tādai barošanai.

Kas tad ir PRĀNA, un, vēl jo vairāk – UGUNĪGĀ PRĀNA? Jūs esat daudz par to lasījuši, un dažiem var šķist, ka Krajons nenovērtē jūsu zināšanas. Taču es vienkārši gribu kaut ko nokoriģēt šajā jēdzienā, dot jums nepieciešamos paskaidrojumus. Par prānu visbiežāk sauc Saules dzīvinošos starus. Citi iet tālāk un par prānu sauc Dzīvinošo Uguni, kura jums sen bija pazīstama – tiesa, ar dažādiem nosaukumiem. Taču lieta, protams, nav tajā, kā jūs viņu saucāt dažādos vēsturiskos laikos. Bet tajā, kāpēc dažādos laikos cilvēks varēja baroties nevis uz augu vai dzīvnieku izcelsmes produktu rēķina, bet uz kaut kā rēķina, ko saņēma tieši no apkārtējās telpas. Tas patiesi tā arī bija! Īpaši Austrumu zemēs. Daudziem Indijas jogiem barošanās ar prānu bija dabiska dzīves forma. Un tagad Man, Krajonam, ir jums jāpavēsta par to, ka PRĀNA – TĀ pirmkārt ir MAGNĒTISKĀ ENERĢIJA.

Jā, jā, jā, mani dārgie! PRĀNA IR MANA DZIMTĀ MAGNĒTISKĀ ENERĢIJA. Kāpēc gan vieniem ir dota barošanās ar prānu, bet citi pat nedomā par tamlīdzīgu barošanos? Tie cilvēki, kuriem prān-ēšana notika un notiek diezgan komfortabli, nedaudz citādāk uztvēra un tagad uztver magnētisma enerģiju! Viņu ķermeņi pārkārtojās šūnu līmenī. Viņiem aktivizējās DNS magnētiskie slāņi! Viņi kļuva spējīgi uztvert augstāko dimensiju magnētismu!

“Ak, Krajon! Bet daudziem no mums vēl ķermeņi nav pārkārtojušies! Tātad, mums pagaidām par barošanos ar prānu pat domāt nevajag!” – lūk, ļoti, ļoti daudzu mūsdienu Gaismas Darbinieku pozīcija. Bet daži no viņiem tādu barošanos uzskata par nepieļaujamu un pat kaitīgu. Protams, ir tie, kuriem ir grūti pieņem lēmumu par pāreju uz barošanos ar Ugunīgo Prānu.

Bet, mani dārgie! Tagad jūs maināties kopā ar planētu, un visiem notiks, agrāk vai vēlāk, piepildīšanās ar uzbūvējamās enerģētiskā nodrošinājuma sistēmas Ugunīgo enerģiju. Un tad visi bez izņēmuma var izteikt savu nodomu atteikties no barības un pāriet uz barošanos ar Ugunīgo prānu. Mēs visiem tādiem Gaismas Darbiniekiem sniedzam maksimālu atbalstu.

Kāda tad ir jaunās barošanās jēga? Un kāpēc uz to visiem (TOMĒR – VISIEM) nepieciešams pāriet? Un uz kā rēķina eksistēs jūsu fiziskie ķermeņi, kad jūs pārstāsiet uzņemt dzīvnieku un augu barību?

Šūnu barošanās vienmēr ir notikusi uz enerģijas rēķina, un jūsu zinātne zina, kādā veidā šī enerģija veidojās no patērējamajiem pārtikas produktiem. Saules enerģija tiešā veidā nevarēja iekļūt jūsu šūnās, tajā skaitā arī DNS slāņi nevarēja viņu pieņemt tiešā veidā, tā kā jūsu gēni eksistēja ierobežoti aktivizētā stāvoklī. Es tagad runāju par visiem, magnētiskajiem, daudzdimensionālajiem DNS slāņiem, nevis tikai par pirmo slāni. Enerģijai bija jāsintezējas no visiem iespējamajiem materiālajiem barošanās produktiem, kurus jūs lietojāt. Ķermenis prasīja nevis vienkārši enerģiju, bet arī būvniecības materiālu. Un tajā arī palīdzēja ārējie līdzekļi, tas ir, jūsu patērējamie produkti. Bērna ķermeņa būvēšana mātes ķermenī vienmēr ir gājusi divos virzienos. No vienas puses, uz mātes patērēto produktu rēķina, bet, no otras puses – uz kosmiskā plāna iekšējās enerģijas rēķina. Un tas jūsu dzīvē bija vienīgais periods, kad barošanās kļuva prāniska kaut vai pa pusei. Taču pēc piedzimšanas bērns sāka baroties tāpat kā pieauguši cilvēki. Tikai pārgāja uz šo barošanos pakāpeniski. Un tieši šo periodu varētu izmantot bērna pārvešanai uz prānisko barošanos, taču cilvēku sabiedrībā tas nebija pieņemts, un pat tāds jautājums nepastāvēja. Taču vēsture uzskaita dažus bērnu izdzīvošanas gadījumus bez viņu barošanas no pieaugušo puses. Un šie bērni izdzīvoja uz barošanās ar iekšējo dimensiju enerģijām rēķina, lietojot prānu automātiski, it kā turpinot iekšpusdzemdes periodu. Taču neviens šos gadījumus neanalizēja, uzskatot tos par Dieva brīnumiem. Nu tā tas arī bija. Taču šo brīnumu vienmēr ir turējuši savās rokās Eņģeļi no Centrālās Garīgās Saules, nenojaušot, kāda spēja viņiem piemīt. Un, lūk, tagad tieši šī spēja sāk būt jums pilnīgi pieejama un saprotama. Tad paņemiet to savas evolūcijas labumam!

Mani dārgie Eņģeļi! Tagad Es gribu jūs iepriecināt ar jaunumu: daudzi no jums automātiski ir sākuši pāriet uz barošanos ar Ugunīgo enerģiju. Tādas pārejas simptomi daudziem ir redzami diezgan skaidri. Pārdomājiet, kāpēc dažiem notiek viņiem nesaprotama atteikšanās no dzīvnieku izcelsmes produktiem? Kāpēc reizēm negribas ēst vispār vai gribas noēst pavisam maz? Un kāpēc visiem pēkšņi ir vajadzīgas dažādas diētas? Jūs domājat, lai tikai novājētu vai kļūtu jauneklīgāki? Nē! Vienkārši cilvēki ir pieraduši visus ar viņiem notiekošos procesus iespiest ierasto priekšstatu ietvaros. Patiesībā visi šie simptomi ir svarīgas norādes uz to, ka cilvēce sāk procesu pārejā uz barošanos ar Ugunīgo prānu.

Ejam tālāk. Daudzi cilvēki nepanes piena produktus. Un tādu cilvēku kļūst arvien vairāk un vairāk. Un kāpēc organisms pārstāj izstrādāt (pat jauniem cilvēkiem) atbilstošas vielas tādu pierastu un gadsimtiem lietotu produktu pārstrādei? Un atkal – laika pavēlējums. Jums tagad nav vajadzīgas dzīvnieku olbaltumvielas un dzīvnieku DNS klātbūtne jūsu ķermeņos. Taču tradīcijas un veco ieradumu spēks ir liels! Tāpēc informācija par atteikšanos no dzīvnieku izcelsmes produktiem bieži tiek sagaidīta ar kategorisku iebilšanu. Rodas jautājumi. Kā gan dzīvot bez olbaltumvielu barības? No kā mūsu ķermenis ņems olbaltumvielas pārstrādei un būvniecībai? Tiesa, analītiskāk noskaņoti cilvēki sāk saprast, ka ir vēl arī augu olbaltumvielas, ar kurām var aizvietot dzīvnieku barību. Dārgās cilvēciskās būtnes! Tad nebaidieties savā analīzē iet arī tālāk! Bet vai var vispār iztikt pašreizējā laikā bez olbaltumvielu barības, tas ir, neienest ķermenī ārējas olbaltumvielas? Un Krajons atbild apstiprinoši: “Jā, var!” Kā tad tā? Bet kas aizstās ķermenim ārējās olbaltumvielas? Lūk, par to mums šodien arī ir mūsu saruna. Pie kam ne tikai par olbaltumvielām. Jo jūsu fiziskajam ķermenim taču ir nepieciešams daudz dažādu noderīgu un pat ārkārtīgi svarīgu elementu, kurus jūs saucat dažādi – par mikroelementiem, vitamīniem, īpaša veida skābēm, daudzdimensiju savienojumiem un tml.

Un, lūk, tagad Krajons pāriet pie pašas intriģējošākās sava vēstījuma daļas.

Mani mīļie Eņģeļi! Jums nav par ko uztraukties. Un viss tāpēc, ka uzbūvēta un labi funkcionējoša Ugunīgā enerģētiskā nodrošinājuma sistēma ne tikai dos visus jūsu šūnu barošanai nepieciešamos elementus, bet arī palīdzēs jūsu ķermeņa pārveidošanai šūnu un atomu līmeņos jaunā sistēmā, kura ļaus pārveidot atnākošās Ugunīgās enerģijas jebkurās barošanās formās. Parunāsim par to sīkāk.

Sākšu ar to, ka uz Zemi nākošā Uguns Dzīvinošās enerģija pirmkārt ir stipra magnētiska enerģija. Viņa pārstāv visu vitāli nepieciešamo frekvenču spektru jebkura dzīvības veida un, tātad, arī cilvēku ķermeņu uz planētas, uzturēšanai. Protams, tas nenotiks uzreiz, taču jūs varat paātrināt asimilācijas procesu savās šīs Uguns Dzīvinošās Ugunīgajās sistēmās. Strādājiet un piesauciet savās struktūrās Uguni Dzīvinošo! Radiet speciālas meditācijas! Tas būs jūsu pirmais solis ugunīgās barošanās apgūšanā. Paziņoju to ar visu atbildību.

Otrais solis un tā pamatojums. Jūs spēsiet Mani saprast, ja atcerēsieties, ka daudzi no jums ir badojušies un pārcietuši pat daudzdienu badu ar lielisku jūsu ķermeņu attīrīšanās, atjaunošanās un atveseļošanās rezultātu. Un kāpēc tas notika, ja cilvēks neievadīja šajā periodā savā organismā tradicionāli rekomendētos pārtikas produktus? Un atkal atbilde ir tā pati: šie cilvēki daļēji pārgāja uz barošanos ar prānu, bet nevis uz “sava ķermeņa ēšanu”, kā apgalvo daži, noskaņoti pret tamlīdzīgas dabas procedūrām. Cilvēki var diezgan ātri pāriet uz barošanos ar prānu. Es to apgalvoju pilnīgi nopietni!

Tad no kurienes tomēr tiek ņemti noderīgie un būvniecības materiāli organismam? Nu no tās pašas Ugunīgās enerģijas! Jums jau ir laiks saprast, ka viņa satur visas nepieciešamās programmas, ar kuru palīdzību no viņas pašas var sintezēt visus cilvēka ķermeņu spējai funkcionēt nepieciešamos produktus. Tas var izlikties kā fantastika, taču tas tā ir patiesībā. Tas ir fakts no jūsu jaunās realitātes, kurā jūs esat spēruši jau dažus soļus!

Eksistē daudz hipotēžu par to, kāpēc cilvēks sāka baroties ar gaļu un citiem nedzīviem bioloģiskiem produktiem. Es saku – nedzīviem, tāpēc ka tas, ko jūs ēdat ar nosaukumu “gaļa” vai “zivs”, ir dzīvnieku miruši ķermeņi. Cilvēce izgāja vibrāciju pazemināšanas periodu – gan visai apkārtējai pasaulei, gan konkrēti jūsu ķermeņiem. Tagad jums ir zināms, ka tas bija nepieciešams tam, lai jūs spētu izpildīt jūsu nosprausto dualitātes programmu, aizejot planētas matērijas zemākajos frekvenču diapazonos. Bet tā savukārt bija gan Lielā Eksperimenta daļa, gan mūsu Visuma Gaismas Ģimenes kopējā Plāna daļa. Tagad ir sākusies uzkāpšana, sācies vibrāciju paaugstināšanas vispārīgais etaps. Jūs esat sākuši apzinātu planētas un visu planetārās dzīvības formu Augšupcelšanās ceļu! Tāpēc mums pastāvīgi ir jādomā par to, kā tieši jums ir jāizmaina sava barošanās, lai atbilstu šim procesam. Jo, ja jūs nesāksiet attīstīties atbilstoši mūsdienu evolucionārajiem procesiem, tad taču jūsu ķermeņi sāks piedzīvot nopietnas kļūmes, fiziskais ķermenis sāks nolietoties ātrāk. Tai skaitā pieaug iespēja agrai aiziešanai no šīs pasaules. Es nebiedēju, bet tikai rekomendēju paskatīties apkārt un izanalizēt daudzās cilvēku aiziešanas no zemes plāna. Tajā tad arī ir jūsu pašreizējo lēmumu vieduma būtība, lai līdzsvarotu savas darbības ar planetārajiem pārkārtojumiem un cilvēces attīstības jaunajām tendencēm. Ja vibrācijas paaugstinās, tad vajag, fiziskā ķermeņa vibrāciju paaugstināšanas dēļ, obligāti mainīt barošanās tipu. Sākumā – pilnīga atteikšanās no nogalinātu dzīvnieku ķermeņiem. Pēc tam – atteikšanās no barības, kura satur dzīvnieku DNS. Tas jau daudzējādā ziņā ļaus jums nevis vienkārši saglabāt veselīgus savus ķermeņus, bet ievērojami tievināt viņus. Un pēc tam sekos (un tas tagad jau ir iespējams praktiski visiem) nākošais ļoti svarīgs etaps – augu izcelsmes pārtikas produktu pakāpeniskas samazināšanas etaps, bet pēc tam – pilnīga atteikšanās no tiem. Un es atkal saku, ka to pilnīgi ir iespējams īstenot pašreizējā laikā. Un kāpēc – Es jau paskaidroju. Kad jūs būvējat Ugunīgo enerģētiskā nodrošinājuma sistēmu un viņa sāk strādāt, piesaistot arvien vairāk jūsu struktūrā Uguni Dzīvinošo jeb vienkārši telpas Uguni, tad jūsu ķermeņa šūnas sāk no Uguns sintezēt visu, kas nepieciešams jūsu fiziskajam ķermenim. SINTEZĒT NO UGUNS! Lūk, to ir svarīgi saprast! Tāpēc ka Uguns satur visus kosmiskajai dzīvībai nepieciešamos elementus, tajā skaitā arī programmas sintēzei, kuras ir, protams, iekš DNS, taču tiek pakļautas korekcijai, pārejot uz prānisko barošanos.

Iegaumēsim sekojošo. Jūsu apkārtējā telpa satur visus elementus, nepieciešamus jūsu ķermeņu funkcionēšanai. Nepavisam nav obligāti ievadīt vajadzīgos elementus caur muti un gremošanas sistēmu. Uguns ļauj piesaistīt no telpas visus jums nepieciešamos elementus. Kad jūs pārejat uz prānisko barošanos, tad organisms ieiet automātiskā režīmā, kurā tiek noteikti šajā brīdī vajadzīgie elementi. Tie tiek pārstrādāti caur Daudzslāņu Toru sistēmu momentāni un daudzumā, kas nepārsniedz nepieciešamo. Un tas arī izdevīgi atšķir šo sistēmu no barošanās ar dažādiem produktiem sistēmas, kur jūs nevarat regulēt produktu salikumu un viņu daudzumu, optimāli pareizu organismam. Un tā, atkārtoju: prān-ēšana – tā ir barošanās ar Uguni! Tā ir barošanās virsotne jūsu bioloģiskajiem ķermeņiem. Tā ir robeža, kura ir iespējama jūsu blīvuma fiziskajiem ķermeņiem, pēc kuras jūs spēsiet brīvi pārvietoties uz smalkākiem ķermeņiem, saglabājot bioloģisko ķermeni vai nesaglabājot.

Tagad parunāsim par ūdeni. Cik lielā mēra viņš nepieciešams tagad, lai pareizi barotos? Jā, aizejot no visiem citiem produktiem, jūs neatteiksieties uz laiku no ūdens. Ūdens var nest noderīgu informāciju jūsu pakāpeniskai pārejai uz prānisko barošanos. Ūdens – tas ir lielas jaudas un spēka šķidrs kristāls, noniecināt viņa iespējas jums nekādā gadījumā nevajag. Saprotiet, ka ūdens var būt ļoti dažāds pēc savas struktūras. Jums tas ir zināms. Tāpēc, aizejot no parastās pārtikas devas, jums vajadzēs kādu laiku saglabāt ūdens lietošanu, uzlādējot viņu ar nepieciešamo informāciju tādā veidā, lai ūdens palīdzētu jums šajā pārejā. Tas nevis vienkārši ir pieļaujams, tas ir obligāti! Bet zināt, kas ir ļoti interesanti? Ūdens jums palīdz būvēt jauno enerģētiskā nodrošinājuma sistēmu kopīgi ar Uguni! Bet kā ūdens savietojas ar Uguni? Ar to Uguni, kurš pamazām piesātina jūsu DT sistēmu? Jā, ūdens ir neatdalāms no šī procesa. Un neuztveriet viņu kā Uguns antagonistu. Šeit mēs aplūkojam nevis divas stihijas, bet divas substances, nodrošinošas cilvēka fiziskā ķermeņa spēju funkcionēt. Un tā, ūdens kādu laiku būs jums ļoti vajadzīgs. Tikai dzeriet to strukturizētu, neindējiet informatīvi organismu ar sliktu ūdeni. Par to jums jau ir daudz informācijas, un jūs spēsiet to izstudēt patstāvīgi.

Bet tagad Es atklāšu jums nepieciešamo vielu sintēzes no Uguns noslēpumu. Mani dārgie Eņģeļi! Gribu jums atgādināt par to, ka jūs jau sen kļūstat Mūsu vadībā par… GAISMAS STRUKTŪRĀM. Jūs pēc kārtas būvējat pilnīgi jaunas struktūras no Gaismas, kādu jums agrāk nebija. Un tajā aktīvi piedalās visi jūsu DNS slāņi. Un jūs domājat, ka pirmais slānis arvien tāpat kā agrāk turpinās veikt tīri materiālas uzbūves? Protams, nē! Es izmantoju terminu “sintēze” tikai tāpēc, ka tas jums ir pierasts. Bet tagad pavēstīšu to, par ko daudzi no jums jau ir nojautuši. Jūs kļūstat arī savos fiziskajos ķermeņos par Cilvēkiem, sastāvošiem no Gaismas. Jā, tieši tā! Un tāpēc Ugunīgā enerģētiskā nodrošinājuma sistēma būs tā sistēma, kura sāks, tēlaini sakot, “barot” jūsu jauno Gaismas ķermeni ar “barību”, viņam nepieciešamu.

Pievērsīsim uzmanību tām izmaiņām, kuras norit jūsu fiziskajos ķermeņos. Katra olbaltumviela vai vitamīns arī kļūst jūsu planētas pasaulē par gaismas struktūru. Un tāpēc nedaudz lieki tagad kļūst daudzi ķīmiski sintezētie vitamīni vai citi preparāti, ar kuriem jūs barojaties! Jums vajag radīt savam fiziskajam ķermenim, kurš mainās, jums nepieciešamo vielu Gaismas konstrukcijas! Tieši tas tad arī sāks notikt, kad jūs uzbūvēsiet jūsu Ugunīgo enerģētiskā nodrošinājuma sistēmu. Viņa ļaus jūsu DNS radīt jums nepieciešamo vielu Gaismas kristālus. Un tā būs izraušanās pie Ugunīgās barošanās, par kuru runāju. Bet jūsu šūnu līmenis sen ir gatavs šim apvērsumam! Ievērojami vairāk, nekā jūs paši esat tam gatavi psiholoģiski. Tāpēc Es skaidroju jums šo vienkāršo jūsu fiziskā ķermeņa pārdzimšanas mehānismu. Pie tam jūs paši sen sākāt Jūsu DNS magnētisko slāņu aktivizāciju. Un pie kā tas ved? Kam tas jums? Vai tikai tam, lai nodibinātu kontaktu ar Augstāko “Es”? Vai tam, lai atcerētos bijušos iemiesojumus vai pieprasītu sakrāto meistarību? Jā! Taču ne tikai tam! Jūsu Dievišķības atgriešana caur visu DNS slāņu aktivizāciju prasa jūsu fiziskā ķermeņa izmaiņu ar viņa pāreju uz Dievišķo enerģētisko nodrošinājumu, kāda ir Uguns Dzīvinošā! Lūk, tas kļūst par patiesu pārveidošanos un sagatavošanos Augšupcelšanai kopā ar Gaismas fizisko ķermeni!

Bet tagad atgriezīsimies pie jautājuma par ūdens nepieciešamību pie prāniskās barošanās. Jā, viņš būs vajadzīgs diezgan ilgu laiku, taču viņa patēriņu varēs pakāpeniski samazināt arvien vairāk un vairāk. Cik ilgi ūdens būs nepieciešams? Un vai vispār var dzīvot bioloģiskajā ķermenī bez ūdens? Jūsu domāšanas stereotipus, gadsimtu ieliktus, par to, ka cilvēks var dzīvot bez barības, taču bez ūdens – pavisam neilgi, nāksies pakāpeniski mainīt. Un atkal viss tādēļ, ka jūs paši un planēta pārejat uz jaunu, Gaismas līmeņa eksistenci. Kad ūdens okeānā un visās citās ūdens maģistrālēs kļūs par ne tik blīvu šķidru kristālu; kad jūs pacelsieties pa dimensijām līdz piektās dimensijas līmenim, jūs ieraudzīsiet, ka pasaules okeāns kļūs retinātāks un Gaismu-nesošāks. Bet tas nozīmē, ka ūdens molekulas jūs spēsiet saņemt nepieciešamajā daudzumā un atbilstošajā kvalitātē caur to pašu Ugunīgo enerģētiskā nodrošinājuma sistēmu. Un tāpēc Krajons saka jums – jums būs vajadzīgs ūdens, taču jaunajā – Gaismas stāvoklī!

Pabeigsim mūsu nevienkāršo sarunu par pāreju uz prānisko barošanos uz jums priecīgas nots! Neceriet uz to, ka Mēs jūs vedīsim pa pārejas uz Ugunīgo barošanos ceļu caur ciešanām! (KRAJONA SMAIDS). Kādēļ Mums tas tagad vajadzīgs? Mēs gribam vest jūs uz jauno dzīvi pa visiem jūsu Diženās Pārejas ceļiem laimīgus un priecīgus. Esiet tad tādi arī tajos mirkļos, kad jūs lasāt, klausāties Krajona atklāsmes! Es zinu, ka jums šī pāreja padosies pietiekami nesāpīgi un mierīgi. Un tāpēc – veiksmīgu ceļu!

 

Ar šo nodaļu mēs beidzam sarunu par to, “kurp aiziet čakras”. Gaismas Ģimene dod jums laiku, lai jūs no vārdiem pārietu pie darbiem. Gaismas Ģimene UZDOD JUMS, mūsu dārgie Darbinieki, kļūt par celmlaužiem Ugunīgās Sistēmas apgūšanā. Krajons ir gatavs turpināt šo sarunu jau uz praktiska pamata. Bet pēc tam… Pēc tam mēs spēsim iet tālāk. Tāpēc ka mums stāv priekšā apgūt pašu svarīgāko Garīgo Instrumentu, nepieciešamu Jūsu Augšupcelšanai. TAS ir praktiskā Garīgā Magnētisma Instruments. Tas ir tas, bez kā jūs tuvākajā nākotnē vienkārši nespēsiet dzīvot un, vēl jo vairāk, attīstīties, tuvojoties piecdimensionalitātei. Bez praktiskā Garīgā Magnētisma nav iespējams veikt planētas un cilvēces Augšupcelšanos. Taču jūs, mūsu Saulainie, SPĒSIET! Jūs augšupcelsiet gan Zemi, gan visas planetārās dzīvības formas! Kaut kad nākotnē, jau apguvuši Ugunīgo sistēmu, jūs pasmaidīsiet kopā ar mani un teiksiet: “Ak, cik tas bija interesanti un aizraujoši… Cik lieliski!” Bet pēc tam pajautāsiet: “Krajon, bet kurp mēs tagad iesim tālāk?” Bet es paklusēšu atbildes vietā… Kāpēc? Nu tāpēc, ka, pavērušiem Visuma Magnētisma noslēpumus, apguvušiem praktiskos Garīgos Instrumentus, es iemācīšu jums pašiem atrast atbildes uz visiem jautājumiem. Un, lūk, kad JŪS KOPĀ AR KRAJONU PIEIESIET PIE ŠĪ VISUMA MALAS, TAD JAU ES PAJAUTĀŠU JUMS: “MANI SAULAINIE! NU, KURP TAGAD MĒS EJAM TĀLĀK?”, UN ES ZINU, KA NOTEIKTI SAŅEMŠU NO JUMS ATBILDI… NOTEIKTI…

ZINĀT, KAS IR PATS BRĪNIŠĶĪGĀKAIS PASAULĒ? ATBILDE IR VIENKĀRŠA… MĒS ESAM KOPĀ! MĒS VIENMĒR ESAM KOPĀ! MĒS AR JUMS ESAM VIENS. PAT ARĪ CITOS VISUMOS!

MĒS VIENMĒR ESAM KOPĀ!

UN TAS IR TĀ… TAS PATIESI IR TĀ!

JŪSU KRAJONS

AR MĪLESTĪBU NO RADĪTĀJA SIRDS

11.11.11 – 27.08.12

KRAJONS DOD VĀRDU AUGŠUPCELTAJAM SKOLOTĀJAM SEN-ŽERMENAM, KURŠ PABEIDZ GARĪGO DARBU STRUKTŪRAS DZĪVINOŠĀS UGUNS PIEŅEMŠANAI RADĪŠANAI JŪSU ĶERMEŅOS. ŠĪ STRUKTŪRA IR CILVĒKA UGUNĪGĀS SISTĒMAS DAĻA.

Sen-Žermens

Meditācija

caur Sergeju Kanaševski

Ehnatona Kristāls

Sveicināti, Saulainie Eņģeļi! Ar jums ir Sen-Žermens.

Šodien mēs pabeigsim būvēt elektromagnētisko, kristālisko struktūru Uguns Dzīvinošās pieņemšanai. Tā ir jūsu gaismas ķermeņu daļa. Jūs atceraties, ka caur Grāla Kausu mēs nosūtījām uz jūsu Sakrālo Siržu Daudzslāņu Toru (DT) sistēmu Galaktiskās Centrālās Saules Uguni. Caur aktivizēto Derības Šķirstu piesaucām Zemes Centrālās Saules enerģiju. Pienācis laiks radīt trešo enerģētiski-magnētisko struktūru Visuma Centrālās Saules (VCS) Uguns pieņemšanai.

Mani dārgie! Jums jāzina, ka Lemūrijas laikos cilvēki bija Visuma Centrālās Saules Uguns pārvadītāji. Viņi laida to caur savām Sakrālajām Sirdīm un, sūtot uz planētas centru, dāvāja Zemes Centrālajai Saulei. Nomainoties laikmetiem, kad atlanti nāca nomainīt lemūriešus, Lielās Centrālās Saules kanāls cilvēku sirdīs sāka aizvērties. Tā bija Lielā Eksperimenta daļa, tā kā tajā etapā bija nepieciešams iegremdēties matērijā, pazemināt vibrācijas – gan cilvēkiem, gan pašai planētai. Bez VCS kanāla aizvēršanas izdarīt to nebija iespējams. Ilgu laiku cilvēki uz Zemes dzīvoja, saņemot VCS enerģiju caur ārējo Sauli – to, kura tagad spīd pār jūsu galvām. Bez tam caur Zemes centru nāca Galaktiskās Centrālās Saules enerģija, kura, protams, arī ietvēra VCS enerģiju. Taču šīs enerģijas kvalitatīvi atšķīrās no enerģijām, nākošām no Visuma Centra pa citiem, lielākas augstfrekvences, kanāliem. Tagad ir pienācis vibrāciju pacelšanas Laikmets, atgriešanās pie Avota Ēra. Bet atgriezties pie Visuma Avota nav iespējams, ja neatver avotu, no kura sāks tecēt enerģijas strautiņš, kas pakāpeniski pārvērtīsies ūdeņiem bagātā upē. Jā, jā, jā! Tā struktūra, kuru mēs šodien uzbūvēsim VCS enerģijas pieņemšanai, ar laiku pilnveidosies, mainīsies, tiks pabeigta būvēt. Tāpēc ka mainīsies kvalitāte un daudzums enerģijai, nākošai pie jums no Visuma Centra.

Un tā, mūsdienu cilvēce iegūst iespēju saņemt Visuma Centrālās Saules enerģiju pa jauniem, lielākas augstfrekvences un harmoniskākiem Kanāliem. Tas ļaus cilvēcei pāriet uz jaunu evolucionārās attīstības pakāpi. Tas paātrinās cilvēku kā GARĪGI-SAPRĀTĪGU Būtņu, kā Kosmisku Gaismas Būtņu, kā Visuma Līdz-Radītāju, evolūciju.

Tam, lai turpinātu mūsu darbu, atcerēsimies tās struktūras, kuras mēs ar jums jau radījām.

Lūk, struktūra Galaktiskās Centrālās Saules Uguns pieņemšanai (1. zīm.)

VCS Uguns savdabība ir tajā, ka viņa neienāk pie jums pa vienu ceļu – atšķirībā no Galaktiskās Centrālās Saules un Zemes Centrālās Saules Uguns. Ir trīs ceļi, pa kuriem nāk Visuma Centrālās Saules enerģija.

Pirmais ceļš – tas ir ceļš uz jūsu Sakrālo Sirdi, caur Daudzslāņu Toru (DT) sirds sistēmu. VCS enerģija atnāk pie jums caur tora Sanandans centru. Jums jāzina, ka katra tora Centrs DT sistēmā – tas ir tā saucamais “Nulles Punkts”. Katrs Nulles Punkts var kalpot par portālu, ieejot kurā, var veikt ceļojumus uz citām pasaulēm, dimensijām un pat Visumiem. Taču Nulles Punkts – tas nav vienkārši portāls. Tas ir bezgalīgs enerģētiskās informācijas glabātājs. Ejot cauri Nulles Punktam tādā vai citādā veidā, var ne tikai veikt starptelpas un starplaika ceļojumus, bet arī iegūt nepieciešamo enerģētisko informāciju. Var padarīt šo enerģētisko informāciju par savas struktūras daļu, sava “Es” daļu. Nulles Punkts kalpo kā pārvietošanās līdzeklis un vienlaicīgi kā enerģētiskās informācijas glabāšanas un nodošanas līdzeklis.

Tora Sanadans centrs Daudzslāņu Toru sistēmā pirmkārt ir saistīts ar Visuma Centrālās Saules enerģētisko informāciju. Tieši no šejienes jums sāk pienākt pati svarīgākā Uguns Dzīvinošās no Visuma Centrālās Saules sastāvdaļa.

Kāds ir otrais ceļš, pa kuru nāk pie jums VCS enerģija? Tā arī ir Daudzslāņu Toru sistēma. Tā, kura izvietota apkārt jūsu fiziskajam ķermenim – tieši no viņas jūs sākāt jaunās Ugunīgās sistēmas radīšanas tēmas apgūšanu (4. zīm.). Un arī šeit Uguns pienāk caur tora Sanadans centru.

Abas šīs DT sistēmas jums jau ir pazīstamas. Par viņām Krajons jums ir vēstījis ne reizi vien. Taču ir vēl viena DT sistēma, kura pagaidām nav minēta. Un viņa nedaudz atšķiras no jums jau par pierastu kļuvušo shēmu no četriem toriem. Šīs sistēmas centrs ir novietots pa labi no jūsu saules pinuma – uz vienas horizontālas līnijas ar toru centru jūsu sakrālajā sirdī. Un tieši tādā pašā attālumā. Daudzslāņu toru sistēma, par kuru runājam, sastāv no VIENA elipsoidāla HORIZONTĀLA tora un trijiem VERTIKĀLIEM elipsoidāliem toriem. Trīs vertikālie tori ir it kā “uzvērti” uz horizontālā – kā uz neparastas ass. Viņi apjož to. Pie kam viens no vertikālajiem toriem ir novietots sistēmas centrā, bet divi pārējie – sānos.

Horizontālā tora kopējais garums (no kreisās uz labo pusi) – 12 centimetru, tora šķērsgriezums – 2,5 centimetri. Viņa augstums – 7, 9 centimetri. Vertikālo toru augstums – 8 centimetri. Toru šķērsgriezums – 1,6 centimetri.

Shematiski mēs varam iztēloties to zīmējumā (3. zīm.). Kā redzat, trīs vertikālie tori pēc izmēra ir mazāki par horizontālo – 1,5 reizes.

Šīs DT sistēmas horizontālais tors nes nosaukumu RA-MATANS (tā viņu sauca indo-lemūrieši – vēlīnās Lemūrijas un agrīnās Atlantīdas laikmetā). Viņa krāsa ir oranža. Vertikālais tors centrā ir CENTRĀLAIS tors un saucas AR-AKATANS. Viņa krāsa ir dzeltena. Tors pa kreisi no centrālā (tuvāk saules pinumam) – MADHI (kreisas vertikālais), krāsa – violeta. Tors pa labi no centrālā –SIDHI (labais vertikālais), krāsa – sarkana.

Šo Daudzslāņu Toru sistēmu sekmīgi izmantojāt jūs, dārgie Gaismas Darbinieki, jūsu iepriekšējos iemiesojumos. Un viņa ir labi pazīstama īpaši tiem, kas nodarbojās ar dziedniecību. Viņas indo-lemūriskais nosaukums ir CEDRA – “Vienotības atjaunošanas saulainais ceļš” jeb “Enerģija, atjaunojoša veselumu”. Viņa tika izmantota kā forma enerģētiskam darbam ar pacientiem, kuriem bija vajadzīgs atjaunot spēkus pēc slimības, ievainojuma. Šī pati DT sistēma varēja tikt izmantota pēc ilga, novārdzinoša darba. Tagad DT Sistēma CEDRA ir nepieciešama jums, Saulainie Eņģeļi, jūsu enerģētiskā veseluma atjaunošanai. Mūsu kristāliskā un enerģētiski-magnētiskā Kanāla, kuru mēs radām Dzīvinošās Uguns pieņemšanai, struktūrā Cedra spēlē sintezējošā sākuma lomu Uguns no Visuma Centrālās Saules plūsmu, kuras ies caur Sakrālo Sirdi un caur ārējo DT sistēmu, apvienošanai.

Gaismas Darbinieki! Pievēršu jūsu uzmanību, ka pēc tam, kad jūs atjaunosiet savos ķermeņos DT sistēmu Cedra, pēc tam, kad viņa jums aktivizēsies, jūs arī varēsiet viņu pielietot kā vienu no izdziedināšanas metodikām – kā darbā ar paša enerģētiku, tā arī darbā ar pacientiem.

Un tā, tagad mums ir trīs Daudzslāņu Toru sistēmas:

1. Sakrālās Sirds DT sistēma (jūsu fiziskās sirds rajonā), pēc uzbūves līdzīga ārējai DT sistēmai. Toru izmēri: augstums – 12 centimetru, šķērsgriezuma diametrs – 2,5 centimetri.

2. DT sistēma Cedra (pa labi no saules pinuma). Toru izmēri: horizontālā tora platums – 12 centimetru, augstums – 7,9 centimetri, šķērsgriezuma diametrs – 2,5 centimetri, vertikālo toru augstums – 8 centimetri, šķērsgriezuma diametrs – 1,6 centimetri.

3. DT ārējā sistēma apkārt jūsu ķermenim. Toru izmēri: augstums – 283 centimetri, šķērsgriezuma diametrs – 58 centimetri. Attēlosim to shematiski (4. zīm.)

Tagad mēs varam ķerties pie praktiskā Garīgā darba.

PRAKTISKAIS GARĪGAIS DARBS

(Meditācija)

1. Vizualizējam DT sistēmu sirds rajonā. Tori:

Centrālais, AR-ANAHATA – violets,

Horizontālais, RA-ANAHATA – sarkans,

Diagonālais, VIDŽUNA – zils,

Diagonālais, SANANDANS – zaļš.

2. Darbu sākam no tora Sanandans centra. Domās pārceļamies, pārvietojam savu “Es” uz tora Sanandans centru. Un lēni, nesteidzoties, sākam savu ceļojumu pa atvērpjošos spirāli, dodoties pretēji pulksteņa rādītāja virzienam. Sākumā mēs veicam pašu mazāko vijumu, pēc tam lielāku vijumu, pēc tam – vēl lielāku. Pie tam neaizmirstam, ka mūsu tori ir elipsoidāli. Un tas nozīmē, ka jūs arī veicat savu ceļojumu pa elipsoidālu trajektoriju. Pie tam iztēlojieties, ka jūs ceļojat no iekšas uz āru. Pavisam izejat septiņus vijumus pa spirāli. Pēc tam pārejat uz astoto, un uz šī, astotā vijuma, jūs izrādāties tora Sanandans augšējā daļā, viņa virsotnē (5. zīm.)

3. Šeit var izdarīt pauzi un nedaudz atpūsties (Sen-Žermens smaida). Un pie viena arī atcerēties, kas tas ir – Varavīksnes Tilts… (“RADŽAN-MISTA” – indo-lemūriešu nosaukums). Tā jūs saucāt īpašu HIPERTELPAS KORIDORU[1], ar kura palīdzību tiek veikts īpašs ceļojums starp toriem (praktiski momentāna pārvietošanās telpā-laikā). Iziešana no Tora centra – tas ir šī procesa sākums. Iešana pa Varavīksnes tiltu – tā nobeigums. Praksē šo procesu var realizēt kā VIOLETU LOKU. Pa šo Violeto Loku jūs varat domās pāriet no viena tora visrsotnes uz otra virsotni. Šajā gadījumā ar Violetā Loka palīdzību jūs varat pāriet no tora Sanandans virsotnes uz horizontālā tora RA-ANAHATA virsotni. Pievērsiet uzmanību, ka tādejādi jūs sākat kustību pa DT sistēmu pretēji pulksteņa rādītāja virzienam. Tas ir turpinājums kustības procesam NO IEKŠAS UZ ĀRU. No iekšējā – uz ārējo! Un tā, mēs dodamies pa Violeto Loku uz tora RA-ANAHATA virsotni! (6. zīm.)

4. No tora RA-ANAHATA virsotnes sākam kustību pa spirāli – PULKSTEŅA RĀDĪTĀJA VIRZIENĀ. Un tagad – pretējs process. No paša lielākā spirāles vijuma mēs aizejam uz mazāku vijumu, pēc tam uz vēl mazāku. Sākot no nepilna astotā, veicam septiņus pilnus vijumus un aizejam uz centru. Bet pareizāk – veicam ieiešanu Nulles Punktā. (7. zīm.)

5. Bet tagad, Eņģeļi no Lielās Centrālās Saules, mums nāksies atcerēties, KĀ PĀRIET NO VIENA NULLES PUNKTA UZ CITU. Kaut gan patiesībā jūs to intuitīvi esat darījuši ne reizi vien arī šajā dzīvē, ja vien strādājāt ar “bezgalības zīmes” enerģiju. Bezgalības zīme jeb “astoņnieks, pagriezts par 90 grādiem” kļūst par Mebiusa lentu tieši tad, kad savā starpā mijiedarbojas divi Nulles Punkti. Pie tam jāatceras, ka Nulles Punkts – tas ir absolūts Centrs. Nulles Punkts var pildīt telpas-laika noteikta intervāla centra, dimensijas centra, telpas-laika kontinuuma centra vai pat Visuma centra lomu. Šajā gadījumā mēs strādājam ar Daudzslāņu Toru sistēmas Nulles Punktiem. Katram toram ir savs Nulles Punkts, kurš savieno jūs ar citām dimensijām.

Mūsu uzdevums šajā etapā ir pāriet no tora Ra-Anahata Nulles Punkta uz tora Vidžuna Nulles Punktu. Tam jūs vizualizējat Mebiusa lentu (vienkāršotā veidā vizualizēšanai var izmantot bezgalības zīmi). Iedomājaties savu “Es” lentas kreisās cilpas centrā. No centrālā punkta sākat kustību pa atvērpjošos spirāli (pretēji pulksteņa rādītāja virzienam). Veicat divus pilnus vijumus, trešajā vijumā ieejat cilpas līnijā un pēc tam ieejat Mebiusa Lentas (bezgalības zīmes) centrā (8. zīm.)

No Mebiusa Lentas centra sākat kustēties, jau pa labās cilpas līniju, PULKSTEŅA RĀDĪTĀJA VIRZIENĀ. Kad veiksiet pilnu aplieci pa lentas labo daļu un atkal sasniegsiet viņas centru, sāciet savērpšanu. Lai savērptos punktā, nepieciešami divi pilni vijumi un viens nepilns. Tikko kā jūs sasniedzat labās cilpas centru, uzreiz izrādāties tora Vidžuna Nulles Punkta izejā. Un tas nozīmē, ka mēs varam turpināt mūsu kustību! (9. zīm.)

6. Sākam ceļojumu pa atvērpjamu spirāli no tora Vidžuna centra. Šis darbs ir pilnīgi identisks tam, ko jūs veicāt pašā sākumā – pie iziešanas no Sanandana centra (skat. 2. punktu, 5. zīm.). Mūsu kustības rezultātā mēs sasniedzam tora Vidžuna virsotni, no kurienes pa Violeto Loku aizejam uz centrālā (vertikālā) tora AR-ANAHATA virsotni (10. zīm.).

7. No punkta tora AR-ANAHATA virsotnē sākam kustību pa savērpjamu spirāli uz tora centru. Un šis darbs pēc formas ir pilnīgi identisks tam, kuru jūs veicāt torā RA-ANAHATA (skatieties 3. punktu, 7. zīm.). Ja skatās uz mūsu kustību lineāri, plaknē, parastā zīmējumā, tad rodas iespaids, ka mēs esat atnākuši tur, no kurienes tad arī sākām mūsu kustību. Kaut kādā nozīmē tas tā ir. Tāpēc ka 13-jā dimensijā Visuma Sakrālā Sirds atrodas tajā pašā Nulles Punktā kā jūsu Sakrālā Sirds! Patiesībā mēs tagad ievedām jūsu sirdīs enerģiju no Astotās dimensijas, tas ir – no Otrā Garīgā Centra! Uz jūsu Trešo Garīgo Centru enerģija atnāca no Otrā Garīgā Centra, veicot ļoti nevienkāršu ceļu no Pirmā! Tors Sanandans jūsu Sakrālajā Sirdī ir saistīts ar iekšējām pasaulēm, viņš ir pārvadītājs enerģijām no iekšējām pasaulēm. Un tikai viņš var jūs sasaistīt ar Otro Garīgo Centru, un, tātad, arī ar Pirmo Garīgo Centru, no kurienes nāk Visuma Centrālās Saules Uguns.

8. Un tā, mēs ievedām VCS Uguni caur jūsu Sakrālo Siržu Daudzslāņu Toru sistēmu. Un tagad – nākošais darba etaps. Mēs vēršamies pie jūsu ārējās Ugunīgās Daudzslāņu Toru sistēmas. Šeit mēs sākam ceļojumu no horizontālā tora RA-ANAHATA, no virsotnes, kura atrodas kreisās rokas pusē. Uz šo punktu VCS Uguns atnāca pa Varavīksnes Tiltu no jūsu Saules. Taču tie nav tie redzamie stari un pavisam ne tie izstarojumi, kurus var fiksēt jūsu zinātniskās ierīces. Tās ir smalkās enerģijas, kuras ir pieņēmusi jūsu Saule no Visuma Centrālās Saules un transformējusi speciāli jūsu Ugunīgajai sistēmai caur Varavīksnes Tiltu (11. zīm.).

Bet tālāk sākas jums jau pazīstams darbs, saistīts ar ceļojumu pa spirālēm. Mani saulainie! Kādam šis darbs var likties monotons. Bet, lūk, mans norādījums jums – ceļojiet pa spirālēm bez steigas, un par jūsu galveno pavadoni šajā nevienkāršajā ceļā ir jākļūst… Mīlestībai. Uzdāviniet viņu katram spirāles vijumam, katram Nulles Punktam, katram Daudzslāņu Toram. Šī enerģētiski-magnētiskā, kristāliskā struktūra, kuru radām, ne tikai ļauj jūsu “Es” iegūt Visuma Centrālās Saules Uguni. Viņa atgriež jums jūsu patieso Dievišķo Būtību! Palīdzēs jums kļūt par TIEM, KAS JŪS ESAT patiesībā. Padarīs jūs ne tikai par Dimensiju Meistariem, bet arī iemīs ceļu uz visu jūsu daudzdimensionālo un daudztelpisko daļu apvienošanos. Visuma Centrālās Saules Uguns pakāpeniski sāks jums atgriezt jūsu VESELUMU! KOSMISKĀ UGUNS RADA PATIESU IZDZIEDINĀŠANOS!

Un tā, no tora RA-ANAHATA virsotnes jūs ejat uz tora centru pa spirāli – tieši tāpat, kā jūs to darījāt jūsu Sakrālās Sirds DT sistēmā (skatieties 4. punktu).

9. Atrodoties tora RA-ANAHATA centrā, vizualizējam vai redzam ar Garīgo redzi vertikālu Mebiusa lentu, saprotot, ka atrodamies apakšējās daļas centrā. Mūsu uzdevums ir nokļūt – augšējās cilpas centrā. Tā ir tā pati pāriešana no viena Nulles Punkta – uz citu Nulles Punktu. Tikai kustības vektors ir citāds (no apakšas uz augšu). Sākam atvērpšanu pretēji pulksteņa rādītāja virzienam, izejam uz Mebiusa lentas “orbītu”, pēc tam atnākam uz šīs lentas centru. No centra, turpinoties kustēties pa augšējo cilpu, atkal nonākam “astotnieka” centrā. No šejienes, KUSTOTIES PRETĒJI PULKSTEŅA RĀDĪTĀJA VIRZIENAM, izejam divus vijumus un trešajā – iedziļinājamies centrā! Šis centrs ir ārējās Ugunīgās Enerģētiskās sistēmas centrs un jūsu Saules pinuma centrs.

Tālāk enerģiju mēs pārvietojam pa jau radīto ceļu. Mēs varam izmantot daļu no enerģētiski-magnētiskās struktūras, kuru radījām, ievedot Galaktiskās Centrālās Saules enerģijas. Saules pinuma centrs ar horizontālo, izstiepto Mebiusa lentu ir saistīts ar jūsu sakrālo sirdi (skat. meditāciju “Uguns atdzimšana Grāla Kausā”, «МЧ», № 3[2]). Jums pietiek vizualizēt violeto “bezgalības zīmi”. Un tas palīdzēs jums nosūtīt Visuma Saules Uguns otro tipu uz jūsu Sakrālo Sirdi.

Kā jūs sapratāt, VCS Uguns, nākošas caur jūsu Sauli, atvešanā tori Vidžuna un Sanandans tiešā veidā nepiedalās. Šīs Uguns piegādi palīdz veikt GAIJA, ar kuru ļoti cieši ir saistīts tors RA-ANAHATA.

10. Pienācis laiks ievest jūsu sirdīs Visuma Centrālās Saules Uguns trešo tipu un vērsties pie Daudzslāņu Toru sistēmas, novietotas pa labi no jūsu saules pinuma. Tā ir sistēma CEDRA (3. zīm.)

Šajā DT sistēmā mēs sākam darbu no horizontālā tora – paša lielākā Centrā – virsotnes. Tas ir tors RA-MATANS. Šeit enerģija sāk savu ceļu no šī tora labās virsotnes (labās rokas pusē). Vizualizēšanai uzliksim oranžu zvaigznīti šai virsotnei. Tie, kuriem ir Garīgā redze, var ieraudzīt blakus īpašu portālu – kā dažu ģeometrisku figūru sistēmu. Šīs figūras var būt dažādas – atkarībā no cilvēka Garīgās attīstības un viņa zvaigžņu ceļa (tā ceļa, pa kuru viņš atnāca uz šo pasauli). Taču noteikti katram šajā portālā ir zvaigžņu tetraedrs. Caur šo portālu VCS Enerģija ir jau jums piegādāta. Jūsu uzdevums tagad ir pieņemt viņu jūsu DT sistēmā Cedra un ievest SAULES PINUMA CENTRĀ, lai aktivizētu visu jūsu Ugunīgo Sistēmu, jauno enerģētiskā nodrošinājuma sistēmu – gan jūsu fiziskajam ķermenim, gan citiem Gaismas ķermeņiem.

Sākot ceļu no tora RA-MATANS labās virsotnes (zīmējumā viņa ir pa kreisi!), mēs sākam kustību pa savērpjošos spirāli, ejam pulksteņa rādītāja virzienā (13. zīm.) Sākumā enerģija iet pa visu Toru, tas ir, veic pilnu aplieci un atgriežas izejas punktā. No šejienes sākas savērpšana. Jūs veicat divus pilnus vijumus un trešajā aizejat uz tora centru. Tagad mūsu uzdevums ir iziet caur Nulles Punktu un nonākt vertikālā Tora AR-AKATANS centrā.

11. Vizualizējam Mebiusa lentu jeb bezgalības zīmi, novietotu vertikāli (12. zīm.). Sākam kustību no apakšējās daļas centra. Veicam divus vijumus pa atvērpjošos spirāli (ejam pretēji pulksteņa rādītāja virzienam) un trešajā vijumā ieejam “astotnieka” centrā. Pēc kā veicam aploci (pa apakšējo cilpu) pretēji pulksteņa rādītāja virzienam un, izejot caur “astotnieka” centru, sākam kustēties pa augšējo cilpu – jau pulksteņa rādītāja virzienā. Veicam pilnu aploci. Atkal atnākam “astotnieka” centrā. Un, turpinot kustēties pulksteņa rādītāja virzienā, aizejam pa savērpjošos spirāli uz augšējās daļas centru un, tātad, atnākam uz tora AR-AKATANS centru.

12. No AR-AKATANA centra izejam pa atvērpjošos spirāli (divi vijumi plus viens nepilns) šī tora virsotnē. Vizualizējam šeit sarkanu zvaigznīti. Tālāk pa Varavīksnes Tiltu (Violeto Loku) dodamies uz vertikālā tora SIDHI virsotni.

13. No tora SIDHI virsotnes aizejam uz viņa centru pa savērpjošos spirāli no trim vijumiem. Kustamies, dabiski, pulksteņa rādītāja virzienā. No centra sākam kustēties pa analoģisku atvērpjošos spirāli un atnākam uz tora ZEMĀKO PUNKTU (pretējo virsotni).

Kustības shēma parādīta 14. zīmējumā.

14. No tora SIDHI zemākā punkta, kuru apzīmējam kā violetu zvaigznīti oranžā ietvarā, pa Violeto Loku pārejam tora MADHI zemāko punktu (15. zīm.). Veicam pilnu aploci pa šī tora elipsi. Atgriežamies izejas punktā. Un no šī punkta sākam savērpšanu! Un, lūk, šeit – uzmanību! Torā MADHI mēs ejam pa DIVPADSMIT VIJUMIEM! Un aizejam uz centru – uz trīspadsmito! (16. zīm.).

Tors MADHI ir īpašs šajā DT sistēmā! Viņš pieņem un ”atšifrē” Visuma visu 13 dimensiju enerģētiskos kodus. Pēc kā nosūta tos visus uz SAULES PINUMA CENTRU, kurš ir visas KRISTĀLISKĀS UN ENERĢĒTISKI-MAGNĒTISKĀS STRUKTŪRAS, kuru mēs radām, centrs. No Tora MADHI centra uz saules pinuma centru VCS enerģija nākotnē ies CAUR 12 TORIEM!

Un no turienes tiek nosūtīta uz jūsu Sakrālo Sirdi.

Šo struktūru mēs ar jums izstudēsim nākotnē atsevišķi. Bet pagaidām varat nodot enerģiju no MADHI UZ SAKRĀLĀS SIRDS CENTRU, IZMANTOJOT Nulles-Transportēšanu, kuru mēs tikko apguvām. No Mebiusa lentas kreisās cilpas pārejam uz labo pa spirāli no trim vijumiem (divi pilni plus viens nepilns) un piegādājam enerģiju pa analoģisku spirāli tieši uz Sakrālās Sirds centru (skat. 8. un 9. zīm.). Pēc kā vizualizējam Sirds centrā elfu zvaigzni, liesmojošu violetā ugunī.

Saulainie Eņģeļi! Un tā, mēs radījām TRĪSVIENOTU KRISTĀLISKU UN ENERĢĒTISKI-MAGNĒTISKU KANĀLU UGUNS DZĪVINOŠĀS PIEŅEMŠANAI. Viņš ļaus jums pieņemt enerģiju no Galaktiskās Centrālās, Zemes Centrālās un Enerģiju no Visuma Centrālās Saulēm.

PĒC BŪTĪBAS, mani dārgie, TĀ TAD ARĪ IR JAUNĀ SVĒTĀS VIENOTĪBAS UGUNS, PAR KURU JUMS TIKA TEIKTS UN KURA JAU ATNĀKUSI UZ PLANĒTU. Jūs jau Gara līmenī strādājat ar viņu. Viņa ir jūsu Garīgās komponentes daļa. Tagad ir ļoti svarīgi, lai šī Uguns ieietu jūsu Ugunīgajā Sistēmā, jūsu fiziskajos ķermeņos un sāktu strādāt ar pilnu jaudu. No šejienes, no fiziskajiem ķermeņiem, Svētās Vienotības Uguns jau transformētā veidā tiks nosūtīta uz jūsu Gaismas Ķermeņiem. Kāpēc tā, it kā otrādi? Nu tāpēc, ka tādā veidā realizējas process, kuru mēs apzīmējām KĀ IZVĒRSUMU, KĀ KVANTU TRANSFORMĀCIJU, kad vienā maģiskā brīdī iekšējais kļūst par ārējo, bet ārējais – par iekšējo. Svētās Vienotības Uguns palīdz jums apvienot konkrēti pieredzi no blīvajām un pieredzi no Garīgākām pasaulēm. Bet galvenais — Svētās Vienotības Uguns ļaus jums, mani dārgie, apvienot enerģētisko informāciju no VISIEM TRIJIEM MŪSU VISUMA GARĪGAJIEM CENTRIEM.

Tāpēc ka:

1. ZCS UGUNS nes Trešā Garīgā Centra enerģētisko informāciju.

2. GCS UGUNS nes Otrā Garīgā Centra enerģētisko informāciju.

3. VCS UGUNS nes Pirmā Garīgā Centra enerģētisko informāciju.

Tagad jūs sapratāt, mani Saulainie, kādu struktūru mēs radījām? MĒS RADĪJĀM JŪSU ĶERMEŅOS SVĒTĀS VIENOTĪBAS UGUNS ENERĢĒTISKI-MAGNĒTISKU KRISTĀLU.

VIŅAM IR VĀRDS. UN ŠĪ KRISTĀLA VĀRDS IR “EHNATONS”.

Tieši par godu šim Kristālam tika nosaukts jums pazīstamais ēģiptiešu Faraons, kurš atgrieza mūsdienu civilizācijas cilvēkiem Svēto Uguni un Gaismas Ģimenes Mīlestību.

TAD RADIET ŠO KRISTĀLU SAVOS ĶERMEŅOS, MANI MĪĻOTIE! JO ŠIS KRISTĀLS PALĪDZĒS JUMS ATGRIEZT VISUMA VIENOTĪBAS SĒKLU. VIŅŠ PADARA JŪS PAR TIEM, KAS JŪS ESAT. VIŅŠ ATGRIEŽ JŪSU DIEVIŠĶĪBU! JŪS ATGRIEŽAT SAVU STATUSU KĀ EŅĢEĻI NO LIELĀS CENTRĀLĀS SAULES – DIŽENI RADĪTĀJI, RADOŠI AR UGUNS DZĪVINOŠĀS PALĪDZĪBU. UN TAS IR TĀ. TAS PATIESI IR TĀ.

JŪSU SEN-ŽERMENS – NESOŠS DZĪVINOŠO UGUNI.

AR MĪLESTĪBU NO RADĪTĀJA SIRDS

09.09.2012 g.

No žurnāla “МИРОВОЙ ЧЕННЕЛИНГ: духовные сообщения”, 2012., 5. numurs.

Žurnāla e-pasta adrese: mirovoy_channeling@mail.ru

Tulkoja Jānis Oppe[1] Krieviski “ПОДПРОСТРАНСТВЕННЫЙ КОРИДОР” (Tulk. piezīme)

Print Friendly, PDF & Email