Магниты Духа

PROJEKTS “AUGŠUPCELŠANĀS AUSTRUMOS” – 2. ETAPS. “CILVĒCES NĀKOTNES PASAULE”. OĻEGS DĀLS caur Marinu Shults. NĀKOTNES BŪVNIECĪBAS MĀCĪBAS

Es, Oļegs Dāls, sveicu visus, kas iestājušies Projekta “Augšupcelšanās Austrumos un Rietumos” jaunajā pakāpē.

Esmu laimīgs jūs visus sveikt! Bet tagad mana vēršanās – tieši pie tiem, kurus ieinteresēja darbs Reabilitācijas Centrā, par kura eksistēšanu un darba virzieniem es jau pastāstīju. Laiks iet tālāk. Kā mēdz teikt, ne vienkārši gribējām, bet arī sākām darboties. Es jau esmu apmierināts ar jūsu tiekšanos apgūt to daudzfunkcionālo instrumentu, kāda ir POLIPASAULE. Taču ne tikai aizejošo dvēseļu pavadīšanai mēs viņu izmantosim. Šo daudzfunkcionālo instrumentu vajag apgūt visu viņa iespēju pilnībā. Un tajā jums palīdzēs mūsu darbinieki.

Par ko tagad sākšu runāt? Arvien par to pašu. Par to, ka tagad turpmākajā daudzas dvēseles pieņems lēmumu par aiziešanu no zemes plāna, bet dažas – arī pilnībā no planētas. Un mums vienkārši ir pienākums dot viņām “zaļo koridoru” komfortablai un straujai Pārejai. Jā, šis uzdevums, liktos, nekādi nesaskan ar jūsu dzīves ilguma palielināšanas, jūsu izdziedināšanas, atjaunošanas un aktīva dzīves veida turpināšanas uzdevumu. Taču tas pavisam nav tā. Un es jums to tagad ņemos pierādīt. Sāksim ar to, ka mēs savā Projektā nevienu negrasāmies piespiest aiziet no zemes plāna. Gluži otrādi, mums ir mūsu Centrā darbinieki, kuri tieši tad arī nodarbojas ar cilvēka dzīves pagarināšanu, un daži no viņiem plecu pie pleca strādā ar zemes plāna zinātniekiem. Mūs interesē dzīves pagarināšanas pieredze. Pie tam, dzīves bez novecošanas un lēnas miršanas. Mēs ne tikai palīdzam aizejošajiem. Mēs sargājam dzīvojošos. Un tāpēc nav pareizas domas par to, ka mēs skubinām cilvēkus uz aiziešanu no zemes dzīves. Bet tādas domas dažiem ir dzimušas. Tagad ir svarīgi visi Augšupcelšanās aspekti. Un visi tie tā vai citādi ir saistīti ar aiziešanu no četrdimensionalitātes. Lūk, no tā arī vajag iziet. Jeb, tēlaini sekot, “dejot”. “Dejojam” no tā, kā padarīt cilvēku dzīvi komfortablāku, brīvāku, augstāku pēc vibrācijām un ar lielāku tiekšanos uz garīgo. Var ļoti daudz parametru nosaukt, taču saprotiet, ka tagad – esošais brīdis tagad – tas nemaz nav tāds, kāds bija pirms 15-20 gadiem. Daudzas koncepcijas ir izmainījušās līdz pilnīgai noliegšanai vai inversijai. Un tam ir savi iemesli. Ņemsim miršanas koncepciju. Par to ir runājuši vienmēr, visos gadsimtos un tūkstošgadēs pirms mūsu ēras. Kāpēc vajadzēja mirt, jūs tagad zināt. Taču tagad dualitāte ir atcelta, un MIRT VAIRS NAV MĒRĶTIECĪGI. Un tāpēc mēs pilnībā esam par to, lai cilvēki izdziedinātos, kļūtu jaunāki, kļūtu mundrāki un aktīvāki visās nozīmēs. Lai cilvēkiem izpaustos dzīves slāpes un dzīves garša. Un lai šī dzīves garša izpaustos nevis materiālo vērtību krāšanā, bet garīgajā brīvībā un garīgajā pilnveidošanā, un Pārejas Procesa no ceturtās uz piekto dimensiju pilnveidošanā.

Tad, lūk, mani dārgie, es gribu teikt, ka mēs nevienu neskubinām, bet risinām jautājumus par dzīvi un aiziešanu pilnā harmonijā un atbilstoši pašreizējam brīdim. Un tāpēc atkal gribu atgādināt, ka tomēr aiziešana no zemes plāna un sagatavotības pakāpe augšupcelšanai vai standarta pārejai ir Dvēseles, nevis zemes personības darīšana. Protams, zemes personībai ir milzīga ietekme uz Dvēseles lēmumu. Taču tomēr pēdējais vārds pieder cilvēka dvēselei un Augstākajam “Es”. Bez tam uz planētas notiek pārāk daudz cilvēka neparedzētu notikumu, kuri var apraut viņa dzīvi. Un notiek tas tādā veidā, ka mēs varam uzskatīt šo pāreju par neieplānotu pāreju. Un šajos gadījumos mūsu Dienests strādā īpaši efektīvi. Tā mēs cenšamies, tāpēc ka ar tādiem cilvēkiem parasti ir grūtāk nekā ar pārējiem, kuru aiziešana ir plānota.

Tagad es gribu apstāties pie mūsu Projekta “Cilvēces Nākotnes Pasaule” otrās daļas. Šis otrais aspekts daudziem ir ne gluži skaidrs vai pavisam neskaidrs. Jā, visi piekrīt, ka nepieciešams nodarboties ar domradīšanu. Taču kā? – lūk, galvenais jautājums. Zina gandrīz visi, ka visu var (un vajag) būvēt mentāli. Taču kā? Kādus kritērijus ielikt? Kādas likumsakarības būvēt? Ar duālismu saindētās apziņas nevar precīzi iztēloties jauno dzīvi 5-jā dimensijā. Un pat ja četrdimensionalitātes cilvēku vairākumu negaidīti pārvestu uz 5-to dimensiju ar visiem tās krāšņumiem un iespējām, tad arī tajā jūs sāksiet atkārtot savu pašreizējo dzīvi. Tad “par ko cīnījāmies”? Mēs piedāvājam atvērt Skolu jaunās, neduālās, dzīves apmācībai. Lai katrs vesela saprāta cilvēks varētu sākt izdomāt pareizas un mērķtiecīgas savu domu darbības. Un ar to tad arī sāktos jūsu jaunā dzīve. Tāpēc ka tā sāksies nevis no jūsu pārejas uz 5-to dimensiju brīža, bet no tā brīža, kad jūs sāksiet to būvēt, atrodoties vēl četrdimensiju pasaulē. Tagad es tad arī gribu sākt ar jums piecdimensiju būvniecības mācības.

1. MĀCĪBA

Mani dārgie! Mācības būtība būs jūsu domu vēršana uz to, ko jebkurā domāšanas tēmā var nosaukt par RADOŠU. To saprast nav grūti. Mācība noritēs ikdienu, un jūs nedomāsiet tāda treniņa laikā par piecdimensiju pasaules būvēšanu. Jūs vienkārši aktīvi vērsīsiet savas domas jebkurā radošā virzienā. To ir ļoti svarīgi apgūt tālākajam darbam. Bez tā mēs nekur nepavirzīsimies. Tāpēc ka var domās izdarīt kaut ko skaistu priekš piektās dimensijas, bet pēc tam visu to izkropļot vai iznīcināt ar savu neapvaldīto domu negatīvu gājienu.

Un tā, jūs sākat sekot savām domām, vēršot viņas tikai uz brīnišķīgiem, radošiem mērķiem. Jūs labi domājat par visiem cilvēkiem. Jūs sūtat visiem mīlestību. Pat jūsu valdībām, kuras jums, iespējams, tā nepatīk. Pat tiem naidniekiem, kuri jums tikko pamatīgi ir kaitējuši. Un visai pasaulei, ar kuru jums līdz šim bija problēmas. Saprotiet, ka jūs reizēm nezināt, kas kādu lomu izpilda dzīves plāna izrādē. Un kas iznāks rekomendējamo treniņu rezultātā? O! Jūs pat nevarat iedomāties, cik lielā mērā jūs drīzā laikā kļūsiet pilnīgi citi cilvēki. Jūs sāksiet strauji pārveidoties, tāpēc ka skaistas un pareizas domas sāks visu jūsu ķermeņu pārveidošanu un jūsu Dvēsele beidzot droši sāks izstaroties caur jūsu acīm un mirdzēt apkārt jums. Lūk, tad arī varēs padomāt par to, kādā pasaulē jūs grasāties dzīvot pēc Augšupcelšanās, bet daži arī pēc parastās pārejas. Ne agrāk, mani dārgie!

Bet kā to izpildīt? Un vai iespējams to izdarīt ievērojami ātrāk, nekā jums tas liekas iespējams? Jā, visu iespējams izdarīt īsos termiņos.

Sāciet nekavējoties; un stingri fiksējiet visas pieļautās novirzes no jūsu izraudzītā radošā domu gājiena. Ar katru dienu negatīvu domu būs arvien mazāk un mazāk. Un kad jūs sapratīsiet, ka radošas domas jums rodas automātiski, viņas nevajag speciāli formēt un būvēt, lūk, tad jūs beidzot nostāsieties pie tās robežas, aiz kuras spēsiet sākt brīvu un produktīvu domradīšanu Nākotnes Cilvēces labā.

2. MĀCĪBA

Iesim kopā soli pa solim. Un nākošajā solī pacelsimies uz to domradīšanas pakāpi, kura sāks jums rādīt noteiktu materiālu struktūru formēšanu uz radošās domāšanas rēķina. Kā to izdarīt, es tagad arī paskaidrošu.

Iztēlojieties jūsu domradīšanas sfēru. Kas var būt vienkāršāk? Bumbiņu taču katrs var ieraudzīt telpā savā priekšā? Lūk, tad arī iztēlojieties, ka jūsu priekšā gaisā karājas bumbiņa. Tāda maza, nedroša, smalka, kā zirnekļa pavediens. Un mēs sākam to nostiprināt un piesātināt ar dažādu gaismu. Un tāds būs mūsu darbs pirmajā pakāpē. Bumbiņa, bet precīzāk, sfēra – tā ir harmoniska struktūra. Un viņa nekad neko sagraut nevar. Lūk, jūs tad arī esat kļuvuši radošas konstrukcijas būvētāji. Vienkārši, ļoti vienkārši. Bet tagad piesātiniet šo sfēru ar dažādām gaismas kombinācijām. Neizvairieties no melnā, tumši brūnā, pelēkā. Ņemiet par pamatu 8 varavīksnes krāsas. Jā, jā, jā, astoņas. Septiņas parastās un baltu! Jums par to jau ir labi zināms. Mainiet šos toņus. Kombinējiet tos. Pievienojiet zeltaino vai sudraboto. Rotaļājieties kā bērni un pie tam arī priecājieties kā bērni! It kā no tālas bērnības būtu atnākusi spēle ar ziepju burbuļiem! Lūk, tā jūs arī mācāties būvēt kaut ko telpā un pie tam tieši radošu.

Bet tagad vēl nedaudz pacelsimies mūsu brīnišķīgā būvētāju meistarībā. Nosakiet katrai krāsai jūsu sfērā noteiktu radošu uzdevumu. Un jūs ieraudzīsiet, kā šie uzdevumi sāks izpildīties. Cilvēki ar garīgo redzi uzreiz ieraudzīs to telpā. Un visi katrā ziņā pēc kāda laika spēs iemiesot iegūtos rezultātus arī matērijas līmenī. Viss ir ļoti vienkārši.

Jūs varat šos divu sava darba līmeņus pakāpeniski sākt savienot. Un iegūt dažādus savas radošās tiekšanās rezultātus.

Es stāstu sen zināmus faktus. Un pat neizdomāju jaunas metodikas. Bet cik gan maz ir cilvēku, kuri to izmanto! Cik maz! Bet mums, pārgājušiem uz Smalko Pasauli, ir žēl, ka nedarījām to, atrodoties fiziskajos ķermeņos. Un tikai pārnākot uz šejieni, saproti, ka tavā priekšā nostājas pilnā materiālā mērogā tavas paša domformas, kā pozitīvās, tā arī diemžēl negatīvās. Taču jums jāsaprot situācijas asums pašreizējā laikā. Ja agrāk varēja runāt par atbilstošām atstrādēm Smalkajā Pasaulē, tad tagad runa ir par ko lielāku. Vajag domās būvēt savas nākotnes pasauli, bet gandrīz visu cilvēku domas ir tālu no pilnības. Bet kā gan būvēt jauno pasauli? Kā radīt 5-tās dimensijas pasauli tādu, lai tā principiāli atšķirtos no jūsu dzīves četrdimensionalitātē? Nevis vienkārši ar šīs pasaules eksistences noteiktu likumsakarību zināšanu, bet arī ar prasmi tīri, precīzi un radoši domāt. Un tikai ar tādām domām būvēt Cilvēces Nākotnes Pasauli. Un tāpēc es aicinu pildīt šos vienkāršos treniņus ļoti rūpīgi. Un jūs ieraudzīsiet drīzus rezultātus.

Padomāsim, kāpēc jums neizdodas vienmēr domāt radoši? Vai tas ir tikai ieradums, palicis no duālās dzīves? Bet ja pievieno pārliecību par to, ka dualitāte ir atcelta un neviens nevar vairs aizliegt domāt vienīgi pozitīvi un radoši? Vai tad tas nav iespējams? Ir bijis iespējams vienmēr! Vienīgais, uz ko nevarēja pretendēt jebkura varas struktūra, tad tā bija domu brīvība. Un ja kāds domāja pēc uzspiesta šablona, tad tā bija viņa paša izvēle, ne vairāk. Tad vismaz tagad atbrīvojiet savas domas un dodiet iespēju savam “Es” radīt ar pilnu spēku! Lūk, par ko es gribu jums atgādināt.

Draugi! Manis piedāvātas 2 pirmās mācības ir vēlams veikt ar pozitīvu rezultātu pēc iespējas drīzāk. Vēlu jums veiksmi!

3. MĀCĪBA

Mani mīļie četrdimensionalitātes cilvēki! Tagad mēs ķeramies pie sarežģītākas sarunas un sarežģītākiem uzdevumiem. Un tie atkal attieksies uz jūsu domradīšanu, kura, es ļoti ceru, jau ir noslīpēta radošā virzienā pēc divu pirmo mācību izpildīšanas. Lai tie Gaismas Darbinieki, kuriem šīs divas pirmās mācības liksies ļoti primitīvas, padomā par tiem, kas vēl nav pieraduši pie pozitīvas domradīšanas, taču attīstās strauji un var pat (O!) jūs apsteigt. Jā, atcerieties frāzi – “Un, kas bija pēdējie, būs pirmie”. Un garīgā potenciāla paātrinātai attīstībai tagad ir izveidojušies ārkārtīgi labvēlīgi apstākļi. Tā kā esiet atkal modri un pastiprināti palīdziet citiem. Kad jums liksies, ka jūs visu jau zināt, ziniet, ka jūs sākat bremzēt savā progresīvajā kustībā uz priekšu.

Un tā, uzsāku jaunu sarunu par cilvēces un visas planetārās vienotības nākotnes būvēšanu. Neatdaliet savās konstrukcijās cilvēku pasauli no visiem citiem planetārajiem iedzīvotājiem. Tas ir ļoti svarīgi. Īpaši tagad, kad apziņa visās dabas valstībās paplašinās neticamā ātrumā. Lūk, no tā tad mēs arī iziesim savās konstrukcijās. Mēs trešajā mācībā sāksim būvēt apkārtējās pasaules dabu piektajā dimensijā. Stop! Nedomājiet, ka mēs, dzīvojošie piektajā dimensijā, dzīvojam skumīgā tukšumā, un apkārt mums nav nekādas dabas un nekādu būtņu. Smieklīgi, vai nav tiesa? Ir. Man jums jāsaka, ka pats, pārnākot uz šo pasauli, bija no sākumā nepasakāmi pārsteigts par to, ka apkārt ieraudzīju neparastu skaistumu. Un tad? Vai tad es vai citi piektās dimensijas cilvēki nespējam vēl un vēl uzlabot šo ziedu, zāļu, biržu un brīnišķīgo akvamarīna krāsas okeānu pasauli? Un jūs, ceturtajā dimensijā, vai tad netiecaties padarīt dabu vēl skaistāku, stādot birzis, taisot mākslinieciskas kompozīcijas no ziediem, iekārtojot parkus noteiktās ģeometriskās proporcijās? Galu galā, stādot savos sakņu dārzos dažādus dārzeņus un ogas, jūs ienesat ceturtās dimensijas Zemes savvaļas dabā jaunas idejas un galvenais… Kas tajā ir pats galvenais, mani dārgie planētas Zeme tautieši? Galvenais ir tas, ka jūs, visu to kultivējot, ienesat gan savā darbā, gan dabā milzīgus mīlestības viļņus. Slava visiem, kas ar mīlestību rada mūsu planētas skaistumu! Tas jau ir milzīgs ieguldījums viņas tapšanā par jaunu un brīnišķīgu Gaismas planētu. Jā, jā, jā, es nemaz nepārspīlēju. MĪLESTĪBA – lūk, visu dimensiju galvenais dzinējs. Un tikai caur mīlestību un ar mīlestību var radīt arī brīnišķīgu jūsu-mūsu nākotni. Un tāpēc Trešajā Mācībā es piedāvāju jums radīt ar mīlestību piektās dimensijas dabu. Galvenais princips – nenodari kaitējumu! Tas vienmēr paliek spēkā.

Un tā, sāksim! Jūs varat pamēģināt pārlūkot ar garīgo redzi kaut kādu piektās dimensijas Smalkās Pasaules iecirkni. Iespējams, daudzi no jums jau ceļo pa piekto dimensiju. Viņiem būs vieglāk izpildīt šo mācību. Sākumā ieskatieties apkārtējā dabā. Paskatieties, cik lielā mērā viņa jums patīk vai nepatīk. Bet varbūt viņa lūdz palīdzību. Jo taču arī piektajā dimensijā kas tāds ir iespējams. Sāciet akurāti pārdomāt – tieši pārdomāt – savu palīdzību šim piektās dimensijas dabas rajona iecirknim. Iztēlojieties, ka okeāna krastā sākas stipri viļņi. Tie var arī šeit būt ļoti augsti. Taču vajag izdarīt tā, lai tie neko nesagrautu. Un jūs tagad spēsiet to izdarīt paši tikai ar vienām pašām mīlestības, harmonijas un nomierināšanas domām. Ieskatieties viļņos. Parunājiet ar viņiem domās. Pasakiet viņiem, ka iemesla nemieram nav. Nosūtiet viņiem savu mīlestību un atbalstu. Jūs momentāni apzināties, kas jūs esat izdzirdēti! Bet kā gan savādāk! Jo okeāns arī šeit, piektajā dimensijā taču ir vienota domājoša būtība! Viņš sāk nomierināties. Un, lūk, jūs varat tagad jau mierīgi ieiet viņa viļņos, un viņi sāks glausties pie jūsu kājām. Bet tagad pārnesiet šo pieredzi uz savu četrdimensionalitāti. Un uzreiz sapratīsiet, ka arī jūsu dimensijā var darīt to pašu. Vēl vairāk, mierinot stihiskos spēkus, kas plosās četrdimensionalitātē, jūs ar to pašu ienesat harmoniju stihiju darbā piektajā dimensijā. Viss ir savstarpēji saistīts! Dimensijas jau sen ir sākušas savstarpēju ieplūšanu.

Pie kā es vedu, spējāt jau saprast? Es gribu, lai jūs apzinātos domas spēku vienmēr un visur. Saprotams? Var sākt būvēt jūsu nākošā stāvokļa piecdimensionalitātē harmoniju caur brīnišķīgas jūs aptverošās pasaules radīšanu četrdimensionalitātē. Nedomājiet, ka jūs šo pasauli atstāsiet drīzā laikā un jums nav svarīgi, kas ar to notiks un kāda tā būs. Atcerieties, ka četrdimensionalitātē, tiesa, stipri pavirzītā vibrācijās, vēl dzīvos daudz cilvēku. Un tāpēc ir ļoti svarīgi jau tagad darīt šo pasauli brīnišķīgu. Un atcerieties, ka dimensijas saaug – gan pasaule “šī”, gan pasaule “tā” jau tagad ir cieši saistītas viena ar otru. Var dot uzstādījumu stihiju harmonijas un vispār dabas harmonijas pārnešanai uz piecdimensionalitātes apstākļiem. Tajā ir atbilde uz jautājumu – kā var būvēt piektās dimensijas dabu tie cilvēki, kuriem vēl nav attīstīta garīgā redze? Ar domu, mani dārgie, arī ar domu. Un vēl viena svarīga piezīme, kura palīdzēs jums būvēt nākotnes jauno pasauli. Atcerieties par to, ka tagad visas dabas formas uz mūsu planētas iziet tievināšanu un gaismas pārveidošanos. Dažas turpina dzīvot četrdimensionalitātē, esot ar saviem piecdimensiju, stipri attīstītiem aspektiem. Un tāpēc griezieties arī pie šīm zināšanām. Sazinoties ar planētas ceturtās dimensijas dabu, ņemiet vērā, ka daudzas formas – starp citu, gan kalnu ieži, gan kristāli, gan ūdens, gan daudzi kukaiņi un putni, dažas dzīvnieku sugas – iet uz augšupcelšanos agrāk par jums. Dažu vairs nav uz ceturtās dimensijas Zemes, bet dažas ir gan te, gan tur. Un tāpēc jums kļūst vieglāk būvēt savas nākotnes pasauli piektajā dimensijā. Lūk, tādas lietas!

Tagad nedaudz tomēr arī par tā procesa tehnoloģiju, par kuru es jums stāstu. Lieta ir tajā, lai radoši virzītu visas dzīvības formas uz harmoniju un pilnveidošanos. Tie no jums, kas ir saistīti tieši ar augiem vai dzīvnieku pasauli, ar kristāliem īpaši, var sarunāties ar viņiem kā ar saprātīgām būtībām. Un radīt ar savām domām viņas vēl krāšņākas un pilnīgākas. Vienkārši sakiet viņām par to, kādas jūs gribētu viņas redzēt. Apveltiet viņas savās domās ar vēl lielāku pilnību. Un tieši tādā darbā aizejiet no četrdimensionalitātē eksistējošās dzīvās dabas apkārt jums iznīcināšanas kārtības. Jums jāsaprot, ka pārkāpjot piektās dimensijas slieksni, jūs varat sastapt arī saspringtu attieksmi pret jums, ja turpināsiet nogalināt dzīvniekus vai bezjēdzīgi iznīcināt citas dzīvības formas. Jā, starp citu, diezin vai dzīvnieku slepkavas spēs nonākt šeit starp pirmajiem! Un tas būs pilnīgi taisnīgi. Jūsu brīnišķīgā būvēšana sākas ceturtajā dimensijā, atcerieties to! Domās jūs varat pakāpeniski pārtraukt dzīvnieku nogalināšanu apēšanai vai citām cilvēces vajadzībām. Radiet atbilstošas domformas un izpildiet noteiktas vadīšanas. Jums jāzina, ka piektajā dimensijā valda mīlestība. Un jums turp jāpāriet tādā stāvoklī, lai jūs mīlētu visu dzīvo un jūs sagaidītu ar mīlestību. Un, lūk, tajā jums ir milzīgs darbalauks radošam darbam. Un jums priekš tā reizēm arī nevajag vēl iziet uz piekto dimensiju. Visas jaunās būvēšanas sākas tagad, tieši pie jums mājās!

Bet tagad pamēģiniet iztaisīt dažas brīnišķīgas konstrukcijas piektajā dimensijā. Tās taisām domās, un noteikti izsakot patiesu nodomu. Jūs sāksiet ar sava mājokļa iztēlošanos. Pagaidām tikai ar tā ārējo izskatu. Radiet domās kaut kādu apburošu un pēc savas konstrukcijas ļoti harmonisku mājiņu. Mums šeit nav masīvu daudzstāvu māju. Nav tādu. Lai sākumā tā būtu mājīga jūsu sapņu mājiņa. Tagad pagaidām neapspriedīsim tās konstrukciju. Mēs nodarbojamies ar piektās dimensijas dabu. Bet tagad pasapņojiet, kādu dabas skaistumu jūs gribētu blakus savai mājiņai. Tas ir lieliski, jūs paši radīsiet… Un ziniet, kas tas uzreiz atradīs savu atspoguļojumu piecdimensionalitātē. Iespējams, blakus citai mājiņai. Iespējams, jūs izdaiļosiet meža klajumu. Un tāpēc sajūtiet ne tikai savas domas spēku un savu būvētāja varenību, bet arī savas atbildības pakāpi. Lielās atbildības par savām domām. Uzaiciniet līdzradīšanai Stihiju Garus. Palūdziet viņus nokoriģēt jūsu darbības domās atbilstoši Smalkās Pasaules iespējām. Uzaiciniet pirms šo darbību izpildīšanas savus Skolotājus, Audzinātājus un Atbalsta Grupu. Viņi palīdzēs jūsu domām nostāties vajadzīgajā gultnē, lai nenodarītu nekādu kaitējumu, bet dotu iespēju harmoniskai materializācijai. Jūs spēsiet izdarīt labāk tur, kur neko neizjauksiet. Un padomājiet paši! Kādu savstarpējās ietekmes procesu jūs varat iedarbināt, strādājot tādā veidā? No vienas puses jūs radoši vadāt savas domas pa ceturto dimensiju – rezultāti dublējas piektajā dimensijā. Jūs radoši būvējat piektajā dimensijā, sazināties tur ar Stihijām – un jūs sākat materializēt šo harmoniju arī ceturtajā dimensijā. Bet ja ietu no divām pusēm, mani draugi?

Ar to es beidzu savu mācību. Ejiet pa mācībām to numerācijas secībā… Nepārvērtējiet savas iespējas. Varbūt pirmās divas mācības aizņems jums pavisam maz laika, iespējams. Taču tās vienalga vajag iziet. Un tikai pēc tam ķerieties pie 3. Mācības.

Es vēlu jums visiem veiksmi! Bet par pozitīviem rezultātiem it nemaz nešaubos. Jūsu Oļegs Dāls.

4. MĀCĪBA

Mani mīļie kolēģi dzīvē uz Gaišzilās Liesmas planētas! Tiesa, viņa vēl nav sasniegusi visu Gaišzilās Liesmas spēku. Un man ļoti gribētos jums pastāstīt par šo apbrīnojami skaisti pieaugošo Liesmu. Jā, tieši par Liesmu! Jūs pamatoti varat jautāt, par kādu Liesmu mēs runāsim, ja tu, Oļeg Dāl, esi uzņēmies mūs mācīt būvēt jauno pasauli piecdimensionalitātē? Pats tur dzīvo, bet mums vajag kaut ko būvēt? Un kāpēc mēs esam kolēģi dzīvē uz planētas? Kaut kāda interesanta vārdkopa. Jā, es, Oļegs Dāls, palīdzu jums tagad pierast pie domas par domas spēku. Vai nav tiesa, interesanta vārdkopa? “Sen tas viss ir zināms” – teiksiet jūs. Un jums būs tūkstoškārt taisnība! Taču tagad jau ir pienācis tas brīdi, kad jums nav iespējams paslēpties aiz spēka no “aizsega”, kurš atdalīja mūs no mūsu domu redzamas materializācijas pasaules. Arvien plānāks ir “aizsegs”, tā gandrīz nav vairs. Un jūs droši vien esat sākuši pamanīt, cik ātri saņemat četrdimensiju pasaulē rekciju uz saviem vārdiem, domām vai darbībām. Ir kļuvis bīstami domāt disharmoniski! Lai neteiktu nopietnākos formulējumos. Un tā, par ko es gribu tagad jums pastāstīt, mani dārgie. Viss iet uz to, ka jums būs nopietnas problēmas jau četrdimensiju pasaulē, ja jūs steidzīgi neiemācīsieties pārvaldīt savas domas un neievedīsiet viņas stingri radošā gultnē. Pavērojiet disharmoniskus vai niknus, agresīvus cilvēkus. Pavērojiet, cik daudz viņiem rodas problēmu ar veselību, personīgajā dzīvē vai sociumā. Viņi dzīvo cits cita apšaudēs un “pasūtījumos”. Lūk, šiem cilvēkiem ir grūti atstāt viņu izvēlēto ceļu. Taču jūs spēsiet arī viņiem palīdzēt ar savu radošo domāšanu. Strādājam arī “par to puisi”, ja gribam pilnu mūsu dzīves pārveidošanos.

Un tā, es grasos runāt par Gaišzilo Liesmu. To Liesmu, kuru sāk uzģērbt mūsu planēta. Viņa arvien vairāk pieņem gaišzilo izstarojumu no Sīriusa Saulēm. Un viņa pakāpeniski ietērpsies tajā pilnībā. Ko tas nozīmē priekš mums, cilvēkiem, neatkarīgi no mūsu dzīvesvietas planētas dimensijās? Tas pirmkārt liecina par to, ka pilnībā mainās mūsu planētas izstarojuma gaismas spektrs. Viņas gaismas parametri iegūst Gaismas Planētas raksturīgās pazīmes, par kuru viņai ir izredzes kļūt pēc Galaktiskās Izlīdzināšanas 2012. gada 21. decembrī. Kā tas attiecas uz mūsu tēmu par dzīves būvēšanu piektajā dimensijā? Tiešs! Vienkārši un pareizi ejam savos prātojumos tālāk. Gaismas izstarojums mainās uz labāko pusi – teiksim tā. Un visiem dzīvības veidiem uz planētas tiek piešķirta iespēja iet kopā ar šo jauno gaismas diapazonu. Tad ziniet, ka ātrāk par cilvēkiem pārkārtojas visas pārējās dabas valstības. Jā, tas ir tā. Mēs šeit, piecdimensionalitātē, arvien vairāk konstatējam augus, dzīvniekus, kukaiņus un citas dzīvības formas, kuri ir pārvietojušies uz pastāvīgu dzīvesvietu. Viņi atnāk uz šejieni gaiši, neagresīvi, pilnveidojušies. Un tā gribētos, lai arī cilvēki spētu to izdarīt harmoniskā atbilstībā piektajai dimensijai. Un tāpēc turpināsim mūsu Mācības.

Tagad es piedāvāju jums padomāt par to, kā jūs domājat pārvietoties piektās dimensijas pasaulē? Jūs taisāties staigāt, kustinot kājas? Bet tas taču ir smieklīgi! Jums taču šeit nevar būt nekāda tik blīva un smaga ķermeņa, lai vajadzētu staigāt kā jūsu tagadējā dzīvē. Sapratāt? Jūs varat pārvietoties arī domās – kurp vien vēlaties! Varat lidot savos vieglajos piecdimensiju ēteriskajos ķermeņos. Jums var būt arī lidaparāti, lai pārvietotos lielos attālumos. Kāpēc es runāju par jūsu sagaidāmo pāriešanu uz šejieni, bet nerunāju par to, kā tad pārvietojamies šeit mēs? Pamatots jautājums. Visa lieta ir tajā, ka mēs vēl neesam izgājuši uz to augsto vibrāciju līmeni, kurš ļautu mums pārvietoties bez noteiktiem mehānismiem. Kaut arī ar kājām mēs tomēr nestaigājam (Oļega smaids). Mēs atrodamies it kā pārejas stadijā. Un tieši tāpēc arī risinām ar jums sarunu par to, ka jums – jums! – paliekot četrdimensionalitātē, jāsāk būvēt šī piektās dimensijas pasaule tā, lai arī mums taptu tajā dzīvot citādāk. Tajā tad arī ir ietverta mūsu vēršanās pie jums jēga, mūsu dārgie 4-tās dimensijas zemieši! Ja mēs varētu paši visu uzbūvēt, tad izdarītu to ar milzīgu patiku. Jums ir iespēja būvēt vienlaicīgi: uzlabotu ceturtās dimensijas pasauli un piektās dimensijas pasauli. Mēs zinām – KĀ, taču tikai jūs varat realizēt kopā ar mums šo KĀ. Saprotiet? Tāpēc mēs sakām priekšā, piedāvājam variantus, bet jūs varat to izdarīt gan piektās, gan ceturtās dimensiju iespēju pilnā apvienojumā. Jūs spējāt saprast savas neierobežotās iespējas? Un uzreiz gribu brīdināt tos, kas vēlēsies auklēt piektās dimensijas pasaules iznīcināšanas un pakļaušanas graujošas idejas. Jums nekas neiznāks! Rada vienīgi radošas domas! Un tajā slēpjas cēlonis mūsu savstarpējai saiknei ar Gaišzilo Liesmu, ar kuru es tad arī sāku mūsu sarunu. Meistars Kiraels pasniedz jums mācības par sazināšanos ar gaismas viļņiem. Tas nav vienkārši kaut kāds jauns sazināšanās paņēmiens. Tas ir tas sazināšanās veids, kurš neuztur zemu vibrāciju domāšanu. Tagad mēs pārejam uz informācijas pārnešanu ar gaismu. Un viņu uztver vienīgi tīri uztvērēji, kuri arī kā raidītāji spēj būt tīri. Un tāpēc manas iepriekšējās mācības nu ne gluži ir līdzīgas mācībām, kā pakļaut domas, kuras jums tika pasniegtas gadsimtiem. Tas, bet ne tas. Tagad šīm mācībām būs gaismas pamats. Un šo pamatu dot tā pati Gaišzilā Liesma, kuru uzģērbj mūsu planēta. Un tāpēc piesauciet savos nodomos jauno sazināšanās ar gaismas viļņiem paņēmienu un pēc tam ķerieties pie manām mācībām.

Ar mīlestību Oļegs Dāls

5. MĀCĪBA

Mani mīļie planētas Zeme cilvēki! Tagad mēs turpinām mūsu sarunu, un es izdarīšu mēģinājumu uzskatāmi jums parādīt pašu procesu iespējamajai būvēšanai piektās dimensijas pasaulē. Ielūkojieties savās diženajās iespējās! Jā, tieši ielūkojieties. Pie tam runa neiet par jūsu attīstīto vai ne gluži attīstīto iekšējo redzi. Vienkārši es jums pierādīju, ka ar domu tiek būvēts viss, absolūti viss! Bet tagad ķersimies pie vēl vienas būvēšanas, kuru jūs pēc iepriekšējām Mācībām veiksiet ar apskaužamu vieglumu. Sākšu ar to apgalvojumu, ka gan ceturtajā, gan piektajā dimensijā starp cilvēkiem ir jāeksistē kaut kādām attiecībām. Un es tagad nerunāju par viens otram tuviem cilvēkiem. Bet par attiecībām starp cilvēkiem kopumā. Mēs šeit dzīvojam ļoti draudzīgi, mijiedarbojoties savā starpā harmoniski un mērķtiecīgi. Citādi mēs nespētu šeit atrasties un pildīt tās misijas, kuras mums uzdotas. Bet četrdimensionalitātē tālu viss nav tā. Un jums gribētos arī tur būt harmoniskās attiecībās, vai nav tiesa? Bet kā jūs gribat – pāriet uz piekto dimensiju neharmoniskā noskaņojumā pret citiem cilvēkiem un pretrunās ar sevi pašiem? Ir pie kā pastrādāt, mani dārgie. Ko piedāvā tagad Oļegs Dāls jūsu pašpilnveidošanai? Bet precīzāk – jūsu attiecību citam ar citu pilnveidošanai. Sākšu ar to, ka būvēt attiecības vajag prast arī četrdimensionalitātē. Un tagad ir visi gan stimuli, gan atbilstoši apstākļi tam. Dualitāte ir atcelta, un jaunās enerģijas palīdzēs jums sakārtot attiecības, bet pēc tam arī uzbūvēt tās tādas, kuras jau pilnīgi atbildīs nepieciešamajām piektajā dimensijā. Priekš tā atkal saku – sākam šo darbu nekavējoties! Jums jau daudzi Skolotāji un Krajons ir teikuši par to un ieteikuši pareizus ceļus šo jauno attiecību apgūšanā. Protams, tas ir pirmkārt – mīlestības enerģiju izmainīšana, no kā ļoti daudz kas ir atkarīgs ātros vai, otrādi, grūti sasniedzamos panākumos. Es ieteiktu ļoti vienkāršu paņēmienu pārejai uz attiecību jaunu līmeni. Klausieties uzmanīgi Oļegu Dālu! Veca paruna – būvē attiecības ar cilvēku tādas, kādas tu gribētu saņemt no viņa. Jā, ļoti veca paruna. Taču, pārejot šurp, uz Smalko Pasauli, es pārliecinājos par tās pareizību par visiem 100%. Jā, pats pārliecinājos. Daudz ko uz piektās dimensijas Zemes mēs apzinājāmies ar novēlošanos, kaut gan varējām īstenot visas šīs attiecības, atrodoties ceturtajā dimensijā. Šeit ātri sāc sadurties ar pilnu atdevi no savas attieksmes pret cilvēku – kā pozitīvas, tā arī negatīvas. Taču kas ir galvenais tajā visā! Tā pirmkārt ir cieņa pret cilvēka brīvo izvēli. Viņš ciena tavu izvēli, bet tu – viņējo. Šeit tas kļūst, vai, cik skaidrs! Tikai tā var rīkoties uz brīvās izvēles planētas. Tad sāks izmainīties valstu likumdošana. Tikai caur šo brīvo izvēli cilvēki sāks cienīt cits citu, bet pēc tam arī mīlēt ar beznosacījuma mīlestību. Mani mīļie! Es jūtu, kādas vieniem – jūsmīgas, bet otriem – sašutuma pilnas domas rosās galvās. Kā tad tā! Es cienu slepkavas izvēli, bet viņš mani nogalina? Nē! Šeit – pieturiņa! Viņš pārkāpj jūsu izvēli dzīvot. Un, tātad, princips ir pārkāpts. Katram cilvēkam ir jāciena cita cilvēka izvēle, nevis jāspiež viņš dzīvot un rīkoties pēc saviem likumiem. Un ja tas tiks ielikts cilvēku attiecībās un atspoguļots likumdošanā, tad gan cilvēku, gan valstu attiecības sāks mainīties. Un nedomājiet, ka jūs varēsiet atrauties četrdimensionalitātē no šo jautājumu risināšanas. Un, pārejot uz piekto dimensiju, atnest sev līdzi veco kārtību, tai pat laikā cerot uz kaut kādām jaunām normām. Visas šis savstarpējo attiecību normas jums vajag izstrādāt un sākt ieviest, atrodoties četrdimensionalitātē. Jā, tā tas ir. Tagad ceturtajā dimensijā notiek ļoti lielas izmaiņas. Un viss stāvoklis – vibrācijas, enerģijas, milzīgs daudzums saņemtas jaunas enerģētiskās informācijas – viss ļauj sākt izmanīt arī jūsu savstarpējās attiecības. Un tāpēc sāciet no sava Es un tuvākās apkārtnes. Augstāk es jau teicu jums, ka tagad jūsu domas materializējas ātri. Un tāpēc – atkal treniņš domās! Jūs to jau esat apguvuši. Sāciet būvēt jaunas attiecības gan ģimenē, gan darbā, gan ar kolēģiem gaismas darbā. Iespējams, pat pirmkārt ar draugiem gaismas darbā. Šeit var cerēt uz šī jautājuma pilnu izpratni. Saprotiet, ka, atstrādājot šīs attiecības vienā kolektīvā, jūs uzreiz pamanīsiet, ka sāks mainīties uz labo pusi arī attiecības citos kolektīvos, tajā skaitā arī ģimenē. Un pats galvenais – tas tad arī ir tas labākais ceļš sagatavoties dzīvei piektajā dimensijā, kuru vien tik var rekomendēt.

Sāciet – un jūs ieraudzīsiet ātrus rezultātus, tāpēc ka gan Māte-Gaija, gan visa piektās dimensijas pasaule gaida no jums gaismas pārveidošanos vēl ceturtajā dimensijā. Bet tas nav iespējams bez jaunām attiecībām citam pret citu. Jūsu Oļegs Dāls

6. MĀCĪBA

Oļegs Dāls ir pateicis jau daudz, taču es vienalga negribu no jums šķirties savās rekomendācijās par jūsu sagatavošanos eksistēšanai piektajā dimensijā. Jā, mēs, šeit dzīvojošie, jūtam šo pasauli kā brīnišķīgu. Bet taču ne visi nonāks uz tiem līmeņiem, no kuriem runājam ar jums mēs, Reabilitācijas Centra darbinieki. Kaut arī mūsu kolēģi ir izmētāti pa dažādiem apakšlīmeņiem. To prasa uz Smalko Pasauli pārejošo dvēseļu, kuras atstājušas zemes plānu, apziņas līmeņi.

Tad par ko Oļegs Dāls vēl grib ar jums parunāt? Par pašu, šķiet, galveno. Tieši par to, par ko jūs domājat, pat Gaismas Darbinieki, nelielā samulsumā. Un atkal mēs parunāsim par Pāreju. Un nepavisam par augšupcelšanos, kas gaida gan jūs, gan planētu kaut kādā tuvā nākotnē, bet par Pāreju no zemes plāna tā saucamās “nāves” procesā. Jautāsiet – kāds tam ir sakars ar dzīves būvēšanu piektajā dimensijā? PATS TIEŠĀKAIS! Un es jums tagad par to pastāstīšu. Sākšu ar to, ka daudzas tautas ir saglabājušas savu atmiņu par to, ka nāve nemaz nav pārtrūkums dzīvju ķēdē. Un tādām tautām ir atbilstošas tradīcijas aizejošo dvēseļu pavadīšanā, uzskatot šo aiziešanu par Dvēseles Lielo Atbrīvošanos, un viņas svin šo atbrīvošanās aktu. Bēdu nav, skumju nav. Ir gaiša sajūta par šķiršanos uz laiku un sekojošu savienošanos. Taču ne visiem ir tā diemžēl. Un līdz šim laikam tautas, kuras tiek uzskatītas uz planētas par pašām progresīvākajām, izglītotākajām un intelektuāli attīstītākajām, neprot pareizi ne attiekties, ne pavadīt uz Smalko Pasauli no zemes ķermeņiem aizejošo cilvēku dvēseles. Cik daudz vienkāršāk būtu, ja par progresīviem uzskatīti cilvēki, tajā skaitā arī daudzi Gaismas Darbinieki, iegaumētu vienkāršu patiesību – nāves nav, ir dvēseles pāreja uz jaunu savas eksistences fāzi. Daudzi no jums par to labi zina. Un ir gatavi dot padomus citiem cilvēkiem, balstoties uz savām teorētiskajām zināšanām. Taču tikko kā lieta skars tuvu cilvēku aiziešanu vai cilvēku masveida aiziešanu kaut kādās katastrofās, tā mēs novērojam haotisku domāšanu, spēku zaudēšanu, bēdas un pilnīgu atslēgšanos no savām zināšanām. Cilvēki sāk apraudāšanas procesu aizejošo pavadīšanas un aktīvas palīdzības procesa vietā. Tajā tad arī ir manas nākošās mācības būtība. Un šī mācība tiešā veidā ir saistīta ar piecdimensiju eksistence dzīves būvēšanu.

Sāksim domāt, spriest un izdarīt atbilstošus secinājumus. Saprotiet, ka Dvēsele, pieņēmusi lēmumu tādā vai citādā veidā, tajā vai citā laikā iet uz Mājām, realizē savas brīvās izvēles tiesības. Atgriezieties pie iepriekšējās Mācības un apzinieties, ka arī jums pienāks reiz mirklis, kad jūs pieņemsiet lēmumu aiziet uz augstākām dimensijām kaut kādā veidā. Tā var būt Pāreja caur nāvi. Tā, iespējams, būs arī augšupcelšanās. Bet, starp citu, padomājiet – kā attieksies jūsu tuvinieki un sabiedrība pret pirmajiem augšupceltajiem? Visdrīzāk – vai nu ar izbailēm, vai ar negatīvu reakciju. Lieta taču nepierasta! Un, protams, daudzi teiks, ka jūs ir “ievilkuši sektā”, kurā jūs ir piespieduši atstāt ķermeni. Bet kā reaģēs sabiedrība uz masveida augšupcelšanos? Lai tas nenotiktu, mēs ar jums realizējam liela mēroga Projektu “Augšupcelšanās Austrumos un Rietumos”. Mēs gatavojam nevis vienkārši tehnoloģijas. Mēs gatavojam gan individuāli, gan masveidā cilvēku apziņas izmaiņu. Tikai tā var pārvest cilvēces kolektīvo apziņu uz Vienotības un Augšupcelšanās pozitīvo vilni. Un tāpēc mums šeit, piektajā dimensijā nav vienaldzīga jūsu pieeja cilvēku aiziešanai no fiziskā plāna. Un tāpēc mums gribas, lai pēc iespējas vairāk cilvēku iesaistītos palīdzībā aizejošajiem. Un kopā ar to jums blakus dzīvojošie, redzot jūsu darbu, sāks citādi, pareizi, uztvert cilvēka daudzdimensionālo dzīvi. Un, tātad, arī savu dzīvi.

Bet tagad klausieties uzmanīgi – kā tad tas ir saistīts ar dzīves būvēšanu piektajā dimensijā? Kad cilvēce sāks arvien pareizāk uztvert savu dzīvi daudzās pasaulēs, tad sāksies konsolidācija jautājumā par pāreju uz piekto dimensiju.Un arvien lielāks skaits cilvēku kļūs ieinteresēti komfortablos dzīves apstākļos piektajā dimensijā. Un tieši pēc tam jūs sāksiet radīt ar kolektīvo domu. Bet tas ir jau cits, augstāks Jaunās Dzīves radīšanas līmenis. Un pie tā mēs ar jums noteikti nonāksim! Un diezgan ātri! Būs kolektīvas meditācijas par noteiktām radīšanas tēmām. Tiks izstrādāti jaunās dzīves kritēriji. Taču jaunie kritēriji skars ne tikai piektās dimensijas, bet arī pārveidojušās ceturtās dimensijas dzīvi. Dimensijas būs tuvāk sasaistītas viena ar otru. Un cilvēki varēs viegli sazināties. Pat vēl dzīvojošajiem četrdimensionalitātē būs iespēja uz laiku apmeklēt augstākas dimensijas. Un tad sāksies patiesa jaunās dzīves domradīšana!

Bet ko tagad? Nedomāju, ka es jūs ar pēdējo Mācību esmu atrunājis no savas dzīves piektajā dimensijā radīšanas domās. Tagad tas būs nedaudz individualizēti, taču tikai uz nelielu lineārā laika intervālu. Drīz jums pašiem gribēsies pulcēties grupās. Un mūsu vadībā, bet mēs ar patiku jums tajā sāksim palīdzēt, jūs būvēsiet piektās dimensijas dzīvi tajos vai citos virzienos. Ziniet, ka daudzi cilvēki jau sen to dara. Iekļaujieties šajā procesā pēc iespējas ātrāk. Ja jūs uzmanīgi izlasījāt pirmās Mācības, tad spējāt saprast, ka ar tādu domradīšanu jūs būvējat labāku dzīvi arī ceturtajā dimensijā. Bet precīzāk – uzreiz divās dimensijās, tāpēc ka savstarpēja dimensiju ieplūšana norit lielā ātrumā un drīz kļūs par realitāti, daudzu apzinātu. Un īpaši pēc Otrās Harmoniskās Konverģences dimensiju apvienošanās kļūs par pilnīgi reālu faktu.

Ar jums pilnā godbijībā – OĻEGS DĀLS

2012. gada novembris

Pievienots 15/11/2012

http://www.magnitiduha.info/archives/4458

Tulkoja Jānis Oppe

Print Friendly, PDF & Email