Магниты Духа

GORS caur Natāliju Koteļņikovu, Krievija. Par drakonveidīgajiem un viņu likteni uz planētas.

Es piesaucu Goru un lūdzu parunāt par drakonveidīgajiem un viņu likteni uz planētas.

Es priecājos palīdzēt. Ko tu gribi?

Kā tagad dzīvo drakonveidīgie, kuri iemiesojās uz Zemes, un ko viņi tagad grib no mums?

Es esmu drakons daudzās paaudzēs. Taču es esmu tālu no planētas un tagad nodarbojos ar sava “Es” izvietošanu, pilnveidošanu un sava zvaigžņu ķermeņa izvēršanu (tulkojums ir ļoti aptuvens, tā kā process ir nepazīstams – N.K. komentārs).

Tu veici pāreju uz nākošo dimensiju?

Kā lai pasaka… Es veicu lēcienu jaunā dzīvē. Es pārstāju būt Gors. Man ir zvaigžņu vārds un lielas enerģijas.

Kāds ir tavs uzdevums? Es saprotu, ka grūti to man apzināties, taču tu vari ieiet manā apziņā un parādīt man.

(Manī kūsā balta degoša telpa un “uzsprāgst” kā protuberances.)

Tu esi kļuvis par tādu pašu zvaigzni kā mūsu Saule?

Daudz vairāk. Es iegāju šajā dimensijā un saplūdu ar milzīgu Būtību, kuras iekšienē ir zvaigzne.

Saki, es redzu blīvo plānu vai smalko?

Tu redzi smalko plānu. Šī milzīgā zvaigžņu mākoņa iekšienē ir liela zvaigzne blīvajā plānā. Viņa pie jums saucas Altairs. Taču zvaigzne ir tikai pamats, tāds pats kā Saule Saules Logosa sistēmā (viņa ir “Sākotnējais Atoms”).

Bet citi drakonveidīgie, kāds ir viņu liktenis?

Eksistē daudz drakonveidīgo sugu mūsu visumā. Es esmu tikai vienas no dzimtām pārstāvis. Man gribas pastāstīt par mūsu dzimtu. Mēs atnācām uz Zemi uz blīvo plānu tāpat kā daudzi citi, no cita visuma. Mūsu dzimta ir ļoti sena. Mēs dzīvojām uz planētas daudzos ķermeņos – vaļos un delfīnos, lielos kaķos un suņos, zivīs un ērgļos. Un visur mūsu dzīve nodarbināja mūs, padarot mūs viedākus un ar enerģiju piesātinātākus…

Enerģiskākus?

Nē, mēs pievilkām uz saviem ķermeņiem daudz debesu kundalini, daudz vairāk, nekā cilvēki var sev to atļauties,

Vari man parādīt?

Arī sagribēji? Skaties!

(Pa mani sāka iet diezgan liela plūsma uz zemi, daudz lielāka, nekā es parasti pārvadu.)

Nostiprini man tādu plūsmu, lūdzu! Man patīk.

Lūdzu!

Kāpēc jūs pieņemat tādu stipru enerģijas plūsmu?

Mēs esam tīri, mums nav mentālo bloku. Vispār jūs uzskatāt dzīvniekus par mazāk attīstītiem. Jā, saprāta un sava EGO “izvēršanas” sfērā jūs esat pavirzījušies tālāk, taču enerģijas sfērā viņi ir attīstītāki. Viņi ir nomērķēti attīstīt nevis saprātu, bet enerģijas ķermeņa iekšienē. Ne tikai bioloģiskā, bet arī astrālā, mentālā un citu smalko ķermeņu iekšienē.

(Mana sahasrara sāk izplesties, lai izlaistu cauri lielu plūsmu.)

Es gribu to atstāt tādu. Kā man rīkoties?

Neaizmirsti mani.

Paldies, dārgais Gor. (Man kļuva vieglāk, plūsma nostabilizējās jaunā režīmā.)

Ar ko man vēl parunāt par drakonveidīgo likteni?

Neteikšu, ka šie ķermeņi (drakonu formas) tagad ir pieprasīti. Mēs esam pārāk seni un izmēģinājuši visu uz pasaules. Kā drakoni mēs eksistējam tikai astrālajās projekcijās un arī tad ļoti nelielā skaitā. Daudzi no mums ir kļuvuši par cilvēkiem. Šie cilvēki ieņem ne pēdējās vietas jūsu zemes hierarhijā.

Bet kādas ir jūsu attiecības ar rāpuļiem?

Mēs ļoti bieži karojām ar viņiem, bijām nesamierināmi ienaidnieki uz planētas. Taču tagad mēs esam piepildījušies ar viedumu un mīlestību. Nav mums vairs ienaidnieku, un mēs ar viņiem esam kaimiņi miermīlīgā un mīlošā savienībā. Mēs vispār esam miermīlīgi un brīvi, un mūsu enerģijas ir izplatījušās uz visām Saules sistēmas planētām. Mēs esam padzīvojuši visur.

Tāpat kā cilvēki?

Nē, ko tu! Cilvēki ir mūsu un daudzu citu senu dzimtu-avotu (vārds, ietverošs izcelšanās no citām zvaigžņu sistēmām jēdzienu) jaunie pēcteči. Jūs esat gēnu konglomerāts, daudzu avotu sajaukums. Neteikšu, ka man patīk šis jūsu gēnu sajaukums, tāpēc ka daudz slimību un problēmu jums radās tieši tādēļ, ka jūs neesat tīri daudzās nozīmēs. Jums nav bāzes Avota, jūs esat kosmopolīti.

Un tas dod zināmu kļūmi?

Jā, kad ir Dzimtenes, Ģimenes, Avota atbalsts, dzimta pieņemas spēkā, un viņas sistēma neļauj nogalināt citam citu. Jūsu avoti no seniem laikiem karoja savā starpā, un šī nesamierināmība liek sevi manīt. Taču lieta tā, ka visi avoti ir izlīguši un jau augšupcēlušies uz to slāni, kur nav karu. Kari palika te, zemajos plānos, un jūs turpināt izzināt šo savstarpējo attiecību variantu, ne labāko priekš visiem.

Tātad smalkajā plānā, astrālajā pasaulē uz planētas vairs nav drakonveidīgo?

Kāpēc nav, daži tādu formu varianti ir pat fiziskajos ķermeņos. Ir arī astrālajā plānā. Taču viņi nedod priekšstatu par Drakonveidīgo Slavu. Šie pēcteči nav Dzimtas pārstāvji.

Kopumā Drakonveidīgo Dzimta, kuras pārstāvis esmu, visa ir izgājusi uz smalko plānu un augšupcēlusies uz zvaigžņu Audžu-Būtībām, apvienojoties spēcīgās Savienībās-Radījumos.

Mēs priecājamies, ka tu jautā mums par to. Mēs pateicamies par atmiņu. Apsoli neaizmirst mūs. Mēs vēl arvien esam ar jums!

07.09.12.

METATRONS
Klusuma un miera memorands

Kā zināms, Metatrons – tas ir baltais drakons. Tam, lai papildinātu ziņas par drakonveidīgajiem, es vēršos pie Metatrona, ar kuru mums ir sena radoša draudzība. Mūsu aktivizācijas sākās ar Jaunās Enerģijas portālu noenkurošanu uz Urālu kalniem caur Metatronu. Šīs, tāpat kā visu Ercenģeļu enerģijas, ir pārveidojušās pēdējā laikā un kļuvušas daudz smalkākas sakarā ar šī realitātes slāņa augšupcelšanos. Es piesaucu mīļoto Metatronu un lūdzu dot mums priekšstatu par Debesu Drakonveidīgo likteni.

Jā, mana meita, atcerējies par mani beidzot! Sen mēs ar tevi neesam strādājuši, bet darāmā taču mums tagad bez jēgas! Piesauc mani katru dienu, tāpēc ka mums vajag ar tevi veikt uz planētas ļoti daudz lietu. Bet tagad es apmierināšu tavu zinātkāri un sākšu savu stāstu.

Mēs nodarbojāmies uz planētas… (redzu tēlu – planētas ievīstīšana, tas ir, viņas ietīšana baltos autos).

Kas tie par autiem, Metatron?

Tā ir jaunās realitātes un astrālās vielas sabiezināšanās apkārt planētai. Kā tu domā, jaunais astrālais plāns ir blīvāks par to, kas bija apkārt planētai līdz pārkārtošanai?

Es nevaru pateikt, kāds bija mūsu planēts astrālais plāns. Tu lietoju tādu vārdu – pārkārtošana…

Jā, tas tavā realitātē ir jēdziena “Maigā Revolūcija” aizstājējs. Patiesībā Mēs, Ercenģeļi (rit daudzkārtējs apgalvojums: jā, jā, Mēs, tieši Mēs!) veicām Pārkārtošanu uz planētas, apģērbjot viņu jaunā “aizsega” karkasā, kurš ir smalkāks, laiž cauri daudzas jaunās smalkās ugunīgās enerģijas uz planētas virsmu un iekšieni, un piesātinājām astrālo plānu ar aktīvām un pārveidotām enerģijām planētas Pārejai pa pēdām Mums visiem uz Jauno Realitāti. Un lai ko jūs tur nerunātu, Mūsu, Ercenģeļu, loma neatkarīgi no tā, kādā ķermenī jūs mūs iztēlojāties, bija galvenā visu planetārās enerģijas slāņu pārveidošanā un transformācijā.

Saki, Krajons strādā ar jums?

Viņš vada Pārkārtošanu, taču Krajona komandā strādā ļoti daudz Būtību no visām Galaktikas malām, palīdzot un dodot savu ieguldījumu revolucionārajā Pārkārtošanā.

Ar ko konkrēti nodarbojas drakonveidīgie uz planētas?

Mēs mīlam darbu ar Režģiem, ar elektromagnētiskajiem laukiem, ar to noenkurošanu planētas dziļumā, lai uzstādītu vienotu planetāro daudzslāņu Režģi, kuru Es tomēr nosauktu par Kārēm. Tāpēc ka viņš ļoti atgādina bišu šūnas.

 

Tas ir sešdimensiju Režģis?

Ugunīgais režģīs piepilda planētu ar ugunīgajām enerģijām. Atceries mūsu darbu pēc akcijas “Pasaules Griba” pagājušajā vasarā?

Jā, pēc pagājušās vasaras planētārās akcijas gribas izteikšanā par mieru un pāreju no duālās apziņas uz vienotu nākošajā dienā no planētas Kosmosā aizlidoja mazas melnas būtības, radītas cilvēku prātos. Atceros, kā sākumā es turēju viņas pati, neļaujot planetārajam ļaunumam nonākt aiz Planetārā Logosa robežām, un piesaucu Ercenģeļus palīgā. Jūsu Režģis, kurš acumirklī izveidojās apkārt planētai – jā, viņš bija ar ugunīgām sešstūrainām šūnām, ar uguni atspieda viņas atpakaļ, savācot ugunīgajās kārēs, lai neizlaistu mūsu cilvēciskos netīrumus no Zemes Kosmosā. Paldies jums par palīdzību, Mani mīļotie Ercenģeļi!

Viens otrs apgalvo, ka Ercenģeļu Kosmosā nav palicis. Ko Tu teiksi par to?

Mēs pārveidojāmies smalkākās un savienotākās Būtībās, taču, kamēr jūs neesat pārveidojušies, mūsu palīdzību, savienojumu ar jums, mūsu funkcijas Mēs turpinām saglabāt un tieši tāpat palīdzam jums Pārejā un Augšupcelšanā. Tā kā piesauciet mūs ne tikai palīdzībai, bet arī kā Skolotājus un planētas Pārveidotājus.

Mēs ar Tevi apstājāmies pie drakonveidīgo likteņa. Kā jums klājas tagad, kad par tādiem ķermeņiem kā drakonveidīgajiem var tikai atcerēties kā par pagājušiem un seniem?

Drakonveidīgie turpina satraukt Kosmosu. Viņi ir galvenie pārkārtotāji, Visumu pārveidošanas procesa iniciatori. Un tieši mēs sākām šo procesu, un Mums to pabeigt. Un tieši tāpēc es atkal un atkal pasvītroju, ka Mums ar jums ir par ko padomāt un ko radīt pašās beigās planetārajā Vienotībā. Ne viss noritēja tik gludi, kā bija iecerēts, tas ir normāli uz fiziskām planētām, un Mums palēnām un pamazītēm vajag pabeigt tīrīt, pabeigt pārveidot, pabeigt mūsu darbus ar elektromagnētiskajiem laukiem, ar smalko gaismas ķermeņu kristalizāciju, ar ugunīgo ķermeņu aktivizāciju un ar planētas ūdeņu noskaņošanu uz jauno realitāti.

Kā zināms, ūdeņi pieņem to programmu, ar kuru viņi saduras. Ko mēs varam visi kopā konkrēti izdarīt tagad?

Ļoti labs un savlaicīgs jautājums! Jūs varat katrs savā vietā strādāt ar sava apvidus ūdenskrātuvēm – ezeriem, upēm, jūrām un dīķiem, noenkurojot viņos planētas vienotās apziņas un planētas pārejas uz astrālo plānu programmu.

Kā to izdarīt?

Process ir pazīstams, jūs ieliekat ūdens tīrības programmu, savienojot to ar dievišķo mīlestību un noenkurojot programmas attīrīšanai no pagātnes mentālajām – kara, konfrontācijas, noslēgtības, vardarbības un slimību – programmām. Vārdu sakot, jūsu uzdevums ir attīrīt ūdenī un caur Zemes ūdeņiem fiziskos, emocionālos un mentālos netīrumus. Jūs varat savienot lūgšanas un nodomus, piesaukt mūs, Ercenģeļus, savus Svētos, savus Skolotājus un visus Gaismas Spēkus. Piesūciniet ūdeni ar Saules ugunīgo enerģiju, mūsu, ercenģeliskajām enerģijām, piesauciet ūdens un uguns garus kopīgam darbam.

Ūdens pāriet uz ugunīgo plānu?

Ne gluži tā. Tam, lai piesātinātu atmosfēru ar ūdens enerģijām, bet astrāls, kā tu zini, ir ūdens stihija, vajag piedot ūdenim ugunīgu statusu, tas ir, piesātināt ūdeni ar uguns stihiju. Tas viss ir pa spēkam jums, mani dārgie. Un mēs galvojam, ka palīdzēsim jums, iemācīsim, veiksim kopīgi ar jums tādas aktivizācijas visas planētas labā. Pat ūdeni krānā jūs varat katru dienu noskaņot uz ugunīgu veidu. Jā, nesmejies, cik ūdens ir ūdensvadā uz planētas? Un tieši šis ūdens pieskaras jūsu ķermeņiem mazgājoties un mazgājot, ieiet iekšienē dzerot un gatavojot ēdienu. Šim ūdenim arī ir jābūt tīram un piesātinātam ar jaunajām ugunīgajām vibrācijām.

Tagad mēs ar Tevi varam caur mūsu žurnālu dot aptuvenos uzstādījumus ūdens pārveidošanai.

Jūs piesaucat elementālās enerģijas.

Jūs ievedat sauli ūdenī.

Jūs piesaucat Ercenģeli Metatronu.

Jūs skaitāt lūgšanas, piesaucot Debesu Tēvu un pateicoties Viņam.

Jūs paši sākat Debesu Bērnu ceļu, jūs kļūstat par Planetāro Logosu…

Nu, vai mazums vēl ceļu darbam ar planētas ūdeni! Delfīni un vaļi arī labprāt izies ar jums uz sakariem. Un tā, strādājam, draugi!

Izņemot ūdeni, mēs parunājām par darbu pabeigšanu ar elektromagnētiskajiem laukiem, ar smalko gaismas ķermeņu kristalizāciju, ar ugunīgo ķermeņu aktivizāciju. Ko Tu ieteiksi mums šeit?

Ar gaismas ķermeņu kristalizāciju un ugunīgo ķermeņu aktivizāciju Mēs ar tevi strādājam jau daudzus gadus. Atceries, nāca Erceņģelis Irahīls, kurš specializējās ugunīgo ķermeņu ierosināšanā. Tagad daudz spēku nodarbojas ar to uz planētas. Jūs varat piesaukt Krajonu, Metatronu, Irahīlu, Emanuēlu. Jūsu uzdevums ir radīt nodomu par ugunīgo ķermeņu aktivizāciju. Un viss. Neapgrūtiniet galvu ar jūsu ugunīgā ķermeņa uzbūvi. Viņš mainās atkarībā no jūsu virzības. Taču pirms tam jums vajag aktivizēt visus jūsu kristāliskos gaismas ķermeņus. Tas arī ir izdarāms diezgan vienkārši.

PĒC ATTĪRĪŠANĀS – astrālās, mentālās un fiziskās – jūs piesaucat savus palīgus un nosakāt viņiem jūsu nodomu vai izsakāt gribu – atdodat viņiem savu “Es” pārveidošanai pretim planētas pārejai uz jaunu enerģētisko režīmu. Un atbilstoši šim pastāvīgajam pašas planētas Pārkārtošanās režīmam, jūs tiksiet aktivizēti tonis tonī, pēc rezonanses ar Planetārās Vienotības enerģijām.

Savādi tu runā. Uz planētas pagaidām vēl ir daudz tumsas!

Planetārā Vienotība – tā nav cilvēku uz planētas vibrāciju summa. Vienotība – ieklausies enerģijās!

Vienotības enerģijas – tas ir Planētas Logoss. Jā, pietiek augšupcelt savu apziņu līdz Planētas Logosam, lai iedarbotos uz planētu no augšas kā viņas Tēvs. Pie tam tu pieņem un godini visas cilvēku lomas un likteņus. Tu nelūdz viņu paklausību, pielūgšanu, atvainošanos un nožēlu. Tu pats sūtīji viņus uz šīm lomām, un nav vainīgo vai nosodīto… Tu pieņem pieredzi no visiem, praktizējušiem uz planētas…

Un tā, mūsu saruna vēl nav beigusies. Man ir par maz ar jūsu piedalīšanos dažādos planētas pārveidojumos. Planētas Logosa līmenī jūs varat no augšas pārveidot arī mentālo slāni, piesātinot to ar savu gribu.

Ak, Metatron, es toreiz pamatīgi dabūju no tās izdaudzinātās pasaules gribas!

Nekas, mēs taču palīdzējām atgūt spēkus. Tie nav ievainojumi, bet tā, rotaļlietas! Uz priekšu un uz priekšējo līniju…

Izskatās, tu atkal esi kaujā?

Jā, aizspēlējos… Uguns uzmutuļoja, vienkārši tu atnāci tik piemēroti, un Es gribētu aicināt visus domājošos iedzīvotājus šajā līdz Jaunajam Gadam atlikušajā periodā apturēt savas nosodījuma un nepieņemšanas domas, radīt sava veida klusuma un miera memorandu.

Jā, ideja ir brīnišķīga, nu, bet kā to īstenot?

Vienkārši nodot to visiem, ko redzēsi vai ar ko parunāsi pa telefonu.

Ģeniāli vienkārši… mēs ar tevi arī vietnē veiksim tādu akciju!

(Drakona ugunīgs prieks, satraukums…)

Nu ko, pagaidām pārtrauksim… līdz nākošajai reizei!

14.09.12.

No žurnāla “МИРОВОЙ ЧЕННЕЛИНГ: духовные сообщения”, 2012., 5. numurs.

Žurnāla e-pasta adrese: mirovoy_channeling@mail.ru

Tulkoja Jānis Oppe

Print Friendly, PDF & Email