Магниты Духа

Galaktiskais kodols

22.11.12.

Šeit ir stādīti priekšā daži materiāli, saistīti ar Zemes plašu sakaru atvēršanos ar Galaktisko Kodolu. Kā zināms, sākot ar 2012. g. augustu, mūsu enerģētiskie un informācijas  sūtījumi nāk jau nevis no Saules, bet no Galaktiskā Kodola. Zeme ir pārgājusi. Šis ievērojamais notikums kopumā ir noticis un tuvojas nobeigumam.

Pirmos sūtījumus no rakstā pārstāvētajiem materiāliem pieņēma Tatjana Breslavska no Orlas, kura atbrauca uz Natālijas Koteļņikovas “Kristus-apziņas semināru”, kas notika Maskavā 11.11.12.

Saikne ar Galaktiskā Kodola Apziņu

Ercenģelis Gabriēls    07.11.12. g.

Saikne ar Galaktiskās kodola Apziņu vajadzīga tam, lai saprastu pirmkārt kā uz Zemes, tā arī Visumā notiekošā būtību.

Kas tas ir – Galaktiskais kodols? Tā ir Dievišķā Nodoma Matrica jūsu Galaktikai un Saules sistēmai. Savienojoties ar Matricu – Kodolu, jūs iegūstat pieeju radīšanas kodiem. Tālāk radīšanas kodi aktivizējas jūsu programmā, smadzeņu aparātā. Tas izved uz jaunu līmeni apziņas attīstību.

Visums sastāv no Matricām. Katrs Matricas pamats sastāv no šūnām, kurā tiek ielikta atmiņa. Matrica realizē Logosu ieceres procesu. Katrs Logoss saliek savu Matricu. Tā ir radīšana. Sasniegt Logosa saprātu un salikt Radīšanas Matricas ir jūsu ceļš, to ceļš, kas izlemj tagad augšupcelties un pāriet uz citu apziņas līmeni.

Jebkura līmeņa visas dzīvības ieceres pamatā ir radīšana. Attīstoties, jūs sasniedzat jaunu līmeni, un tā līdz bezgalībai.

Šī informācija atnāca man Kristus-apziņas semināra Maskavā 11.11.12. priekšvakarā, bet pašā seminārā caur mani pārvadīja spēcīgas Galaktiskā Kodola Apziņas enerģijas un aktivizēja viņas visu klātesošo apziņās. Šī Apziņa ienāca manī un nepamet, izdodot jaunu informāciju.

Šodien ir 13.11.12. g. Viņa nodeva man, ka cilvēces apziņas paaugstināšanai nepieciešams katram, kas ir pieņēmis šīs enerģijas, saskaņoties ikdienu ar viņām un sūtīt Gaismu un Mīlestību savai pilsētai, valstij, Zemei. Caur mums ies spēcīgas enerģijas, mēs būsim viņu pārvadītāji! Tas ir mūsu pienākums.

Es uzdevu jautājumu savam Augstākajam Es, vai patiešām šai Apziņai ir vārds “Arheirar”, uz ko saņēmu sekojošu atbildi:

Vārdam Arheirar nav īpašas nozīmes. Tādu vārdu (skanējumu) pirmoreiz izdzirdēja viņa pirmo vēstījumu pieņemošā. Tā tika izdzirdēts pēc viņas pašas vibrācijām un viņas apziņas vibrācijām. Iespējams, tev atnāktu cits vārds – skanējums. Tas pēc būtības nav svarīgi. Svarīgi, ka jūs to izdzirdējāt, sapratāt, kāda nozīme ir saiknei ar viņu, Galaktiskā Kodola Apziņu.

Seminārā Maskavā jūs visi savienojāties ar viņu. Tagad katram no jums sāks atklāties radītāja potenciāls. Jūs sāksiet būvēt jaunas radīšanas matricu, paši. Jūs tagad esat pilntiesīgi radītāji. Jūs izejat no Lucifera sintētiskās realitātes un tālāk jau paši būvējat savu realitāti. Tagad jūs sāksiet patiesu jaunās pasaules radīšanu.

 

Ercenģelis Gabriēls

13.11.12. g.

Šodien tu vari pierakstīt par visaptverošu prieku Debesīs sakarā ar jūsu Iesvētīšanu, kuras būtība bija Dievišķās Matricas Apziņas (Galaktiskā Kodola) Plūsmas atvēršanā.

Mums tie ir svētki! Jūs vēl neesat apzinājušies, kādu svarīgu Iesvētīšanu jūs saņēmāt. Tagad jūs esat īsti RADĪTĀJI! Jūs sākat spēcīgi radīt Jauno pasauli, kā saka, “visās frontēs”. Caur jums visi, kas piedalījās seminārā Maskavā, sāks aktivizēt jaunu apziņu visiem cilvēkiem. Viņi sāks beidzot atcerēties, KAS VIŅI IR.

Sāksies DNS aktivizācija visos līmeņos. Pavedieni, kas saista DNS, sāks vibrēt un sūtīt Dievišķo Gaismu uz visām jūsu šūnām. Viss organisms kopumā sāks atcerēšanās procesu. Tie būs īsti AUGŠĀMCELŠANAS svētki!

Par šo augšāmcelšanu (augšāmcelšanos) no “miroņiem” gāja runa pareģojumos. Jūs veicāt Maskavā milzīgu darbu, loģiski būvējot tiltu uz augstākajām dimensijām. Caur jūsu darbu rit cilvēces apziņas tālāka paplašināšanās. Šī procesa apzināšanās atnāks mazliet vēlāk. Bet tagad vienkārši priecājieties! Viss rit pēc Radītāja Plāna, un nekādi spēki to nevar izjaukt!

Tatjana Breslavska

***

Galaktiskā kodola būtības

Arheirar

Natālija Koteļņikova: Arheirar – tas ir nosacīts vārds, cilvēcisks, tas ir viens no kvazāriem, kas atrodas Galaktikas Kodolā. Galaktiskais Kodols ir kolektīva Būtība, un es pacentīšos iepazīties un iepazīstināt jūs ar dažiem Piena Ceļa kodola Būtības pārstāvjiem. Galaktikas Logoss ir viens no mūsu Cilvēka daudzdimensionālā Augstākajiem Es, kodola Būtība ir Galaktiskā Logosa daļa.

Arheirar: Es esmu viena no Galaktiskā Kodola Būtībām. Bez manis ir vēl vairākas Būtības Galaktiskajā Kodolā, vienlīdzīgas man. Es Esmu Visa Kodola apziņa, taču viņa enerģijas daļa. Mans mirdzums tagad ir nepieciešams cilvēcei, Es gāžu jūsu ķermeņu dzelmē savas plūsmas, aktivizējot jūsu šūnas. Es apskaidroju šūnu apvalkus un šūnu iekšējo apziņu. Šūnas pa vibrācijām paceļas un paceļ cilvēka un apziņu un vibrācijas.

Jo vairāk gaismas ir cilvēkā, jo augstāka ir viņa apziņa?

Tā nav tieša sakarība, tāpēc ka, ja saprāts bremzē, tad apziņa nepaceļas līdz garīgumam, bet vibrācijas kalpos cilvēkam ar to, ka viņš skaidrāk domās un tēlaināk sapratīs, tas ir, radoši pielietos savas iespējas atklājumos, izgudrojumos u.c.

Kā galaktiskie kodi strādā ar šūnām?

Aktivizē šūnu atmiņu. Tas vairāk ir saistīts nevis ar DNS, bet ar gaismas kodoniem kā atmiņas šūnām augstākā līmenī nekā DNS šūnas. Gaismas kodoni vada DNS, tas ir, aktivizē viņas noteiktas daļas, kuras veicina šūnu gaismas apgūšanu, alveolu un starpšūnu telpas piepildīšanu ar gaismu. Gaisma atnāk uz planētu.

Kāpēc viņa agrāk nenāca? Kas ir gaismas avots?

Lokālie visumi savienojās un kolektīvi sāka spīdēt daudz vairāk kā agrāk. Gaismas kvalitāte – viņas jauda un gaismas-nesība (gaismas blīvums) izmainījās, tā kā avoti savienojās un pārraidošās stacijas pieauga, bet pati planēta veica izvērsumu. Viss veicina gaismas pieaugšanu, un Mēs tajā skaitā.

Kas notiek tagad Galaktiskajā Kodolā?

Mums viss ir mierīgi. (Rāda: ir novērojamas dažas Kodola kustības, taču tās ir pastāvīgas un ritmiskas.)

Kas būs uz planētas 21.12.12?

Mēs nezinām jūsu zemes datējumus, Mēs redzam, kā Saules sistēma mīl un rūpējas par saviem bērniem. Kopā ar jums, fizisko planētu, notiek kustības un perturbācijas Saules sistēmas smalkajos plānos. Vairāki meitas visumi Saules sistēmā jau ir pārgājuši. (Norāda uz lielu visumu milzīgas sēnes un čemuru nelielu sēņu veidā, kā arī uz visumu “desiņas” veidā. Šie vietējie visumi atrodas Saules Logosa iekšienē.)

Šīs sistēmas ir viņa “iekšējie orgāni”?

Jā, pareizi, viņas izstrādā katra savu enerģiju kopējā ķermenī.

Ja Saules Logosam piemīt vienota apziņa, tad kāpēc cilvēki nejūt viņu kā sevi?

Labs jautājums. Viņi nezina, ka var būt vienā apziņā ar Sauli un netic sev līdz galam. Klau, uztaisīsim meditāciju – ceļojumu uz Saules Logosu. Iztēlojies, ka tu esi Saule. To ir viegli iztēloties. Pēc tam izvērs savu apziņu par vienu apli (veic vienu izvērsumu).

Saule ir tev iekšā, bet tu esi no ārpuses. Tu esi sakļāvusies virs Saules no augšas, un viņa ir pazudusi tavās dzīlēs, nomaldījusies dziļumā. Augšā tev ir acs – Būtības Acs, un tu tagad skaties sevis iekšienē.

Es redzu tumšas plūsmas kā asinsrites sistēmai… Tā atgādina kapilāru sistēmu…

Tā ir Logosa informācijas sistēma, līdzīga cilvēka nervu sistēmai. Pa to nekas neplūst. Tas ir nulles lauks bez laika un telpas.

Kosmiskais režģis?

Jā, jūs tā viņu saucat. Nu, apskatīsim viņu. Viņš ir vienotās apziņas pārvadītājs, viņa iekšienē nav telpas un laika. Sistēma ir vienota visās vietās, viņa ir Viena pārvadītājs.

Visa, Kas Ir Saules Logosa sistēmā?

Grūti nosaukt Saules Logosa iekšienē režģa ķermeni par Visu, Kas Ir, tāpēc ka Viņš lieliski apzinās Visu, Kas Ir kā Pasaules-ēkas sistēmu. Mēs varam nosaukt viņu par Logosa Vienotās Apziņas Sistēmas daļu. Režģis caurauž visas Logosa daļas un kalpo Viņam par ziņu pārraidītāju no visām organisma daļām. Ārējo informāciju Viņš saņem no Tēva-Radītāja.

Kas ir Viņa Tēvs-Radītājs?

Galaktiskais Logoss, Galaktika.

Kādu funkciju nes Galaktikas Kodols? Mēs zinām, ka fiziskās šūnas kodols ir vairošanās orgāns, kurā atrodas DNS.

Nav jūsu apziņas spēkos pagaidām aptvert Kodola nozīmi. Īsi teiksim: tas arī ir vairošanās orgāns. Tas ir informācijas un barības orgāns. Taču Mēs neesam vienīgais Galaktiskā Logosa barības orgāns, Viņš saņem barību arī no sava apvalka, kurš apgūst enerģiju no apkārtējās kosmiskās telpas.

Atgriezīsimies pie Saules. Gribu teikt, ka Saules sistēmas fiziskā daļa ir ļoti svarīga sistēmai, apmēram, kā kājas ir svarīgas cilvēkiem. Kājām ir ne tikai kustības funkcija, neaizmirsti, ka pa kāju kanāliem plūst svarīgākā no cilvēku barojošajām enerģijām. Logosa enerģētiskās barošanas ļoti svarīga funkcija ir arī Viņa apvalks.

Saki, uz Saules Logosa robežas patiešām atrodas Oorta Mākonis, tas ir, Saules Logosa ledus bruņas?

Ne gluži tā, tur atrodas šķidrs ūdens.

Pie gandrīz nulles temperatūras pēc Kelvina?

Īpašs ūdens, kurš nesasalst. Šim šķidrumam ir sakars ar sašķidrinātām gāzēm.

Kā viņš noturas?

Ar enerģiju un magnētiskajiem laukiem.

Tas līdzinās cilvēka smadzeņu apvalkam. Tas ir Saules Logosa apziņas apgabals?

Jā, neapšaubāmi. Viņš apzinās sevi un apkārtējo telpu caur šo “ūdeni” (šķidrumu?)

Tas ir tieši ūdens īpašā formā, tu nešaubies.

Svarīgi, ka Logosa apziņa barojas no visu cilvēku, būtību, dzīvnieku, augu, atomu un tml. apziņas. Viņi barojas ar enerģijām pamatā no materiālā slāņa, bet atdod enerģijas Viņam.

Nu, kā es saprotu, viss ir abpusēji…

Nē, nu, sniegsim analoģiju. Tu iesēji sēkliņu. Viņa izauga par koku, kurš ņem savus spēkus no saules gaismas un zemes un atdod savas pašas augstākās enerģijas Saulei atpakaļ.

Tas ir, Saule dod un atņem…

Viņa dod gaismu, bet paņem uguni.

Tas ir, tās ir dažādas enerģijas pēc vibrācijām?

Pilnīgi pareizi.

Arī cilvēks?

No cilvēka enerģijas plūsma ir mazāka, viņš nav radīts kā enerģijas avots, viņš ir apziņas un saprātīguma avots. Tās ir citas funkcijas.

Bet elementāļi un stihijas?

Viss kalpo Saules Logosa barošanai, pat niecīgās fejas, katra dod savu niecīgo ieguldījumu planētas kopējās enerģijās, kuras kalpo Saules barošanai.

Oriģināla versija! Mēs vienmēr esam domājuši, ka Saule neatgriežami un par velti kalpo visiem, mīl visus bez nosacījumiem.

Tā arī ir. Es taču nesaku, ka tā nav. Vienkārši tā taču ir sistēma, kur visām daļām ir enerģiju apmaiņa, ieskaitot Sauli un Saules Logosu.

Tātad fiziskā Saule kalpo kā enerģijas avots visam Logosam?

Neapšaubāmi.

Bet kādu lomu spēlē Galaktikas Kodols.?

Analoģisku. Mēs mīlam un spīdam visiem, taču viss baro, attīsta un audzē mūs. Mēs pieaugam uz sistēmas katras daļiņas augšanas rēķina.

Vai Galaktikā ir daļas vai apziņas, kuras nevar pašas sevi pavairot?

Tie esam Mēs, Galaktiskais Kodols. Mēs augam un pavairojam sevi uz visu Galaktikas sistēmā rēķina.

Un ko Galaktika saņem no jums?

Mīlestību. Tā ir radīšanas enerģija. Viss dzimst no mīlestības un mīlestībā. Tā ir pati galvenā enerģija, kuru mēs translējam un dodam visiem Galaktikā. No viņas viss tiek radīts.

Taču tā nav barošana?

Tā ir kās saules gaisma jums. Daļēji tā ir barošana, taču pamatā tā ir visa radīšana – gan dvēseļu, gan planētu, gan realitāšu, gan kosmosu, gan galaktiku radīšana.

Pateicos tev, Arheirar!

***

Seminārā Habarovskā mēs arī nolēmām iepazīties ar Arheirar enerģijām. Lūk, daži īsi semināra klausītāju vēstījumi.

Larisa: Dārgais Arheirar, es mīlu tevi! Es vēršos pie tevis ar lūgumu, lūdzu, atver man garīgās redzēšanas un dzirdēšanas kanālu. (…) Kur tu esi manī?

Tavā sirdī!

Tad tāpēc garīgā sirds sāka sasilt.

Atrodi laiku, salīdzinoši ilgstošu, piesauc Mani un neesi izklaidīga, nokoncentrējies. Strādā un tici, aizvāc šaubas, tu uz tām esi nadzīga. Tici sev, bet es vienmēr esmu ar tevi.

***

Ludmila: Es sveicu tevi, mīļotā Arheirar!

Ko man vajag zināt šeit un tagad?

Uzticies savai sirdij, Mēs mīlam tevi, tev viss ir labi. Vajag noharmonizēt šūnu barošanu fiziskajā plānā. Nevērtē neko, vienkārši esi. Piesauc Mūs biežāk telpas harmonizācijai, lai kur tu neatrastos.

Atceries vienmēr par Mums! Mēs esam Gars! Esi Garā. Tu ar saviem centieniem pēc Gara radi jaunu realitāti. Mīlam tevi. Tu esi Mūsos, Mēs esam tevī.

***

Olga (dialig.khv@yandex.ru):

Arheirar!

Noskaņojies, sajūtu izsaki.

Tīra, skaidra, tieša.

Jā, no Galaktisko Sakaru Centra mācību jaunu nesu. Tu visuma zinātni gribēji aptvert, Es nodarbošos ar tevi, ja vēlēsies.

Pateicos. Ar ko sāksim?

Ar iepazīšanos.

Tu esi tā kā skolas direktors?

Precīzāk — mācību daļas vadītājs.

Kas notiek ar vielu pie Pārejas, izmainoties vibrācijām?

Zīmē! Izskatīsim piekto un septīto dimensiju. Grafiskā atšķirība starp dimensijām: (1. zīm.)

Ja piektajai vēl ir pamats ciets, tad septītā jau ir saposta un nobalansēta citādi. Redzi, daļas savienotas caur centru, taču pārvietojas brīvi… (2. zīm.)

Pa pāriem?

Jā, kā pasakā: 1 un 2, un viņu kustība nav svārstveida kā šūpoles trešajā dimensijā, bet pa visu sfēras apjomu (3. zīm.).

Un cik pāru ir tādā apjomā?

12 pāru. Un tie ir septītās dimensijas vielas pāri. Zemes stihiju vielas un apziņas apvienotās sastādošie elementi. Visi šie pāri pēc būtības ir apziņas, savāktas vienkopus no 1 līdz 12…

Un zemes valodā, vienkāršāk?

Viela ar galaktiskās zvaigznes piedevu…

Kā mūsu fizikā to sauc?

Gaismas daļiņa, kvants, jaunie visumi – mikro- un makro-nesēji.

Bet kāpēc viņi ir pa pāriem?

Dualitāte salieta vienotībā, kustībā un mijiedarbībā…

Bet ko centrs savieno kopā?

Būtību, ko par personību sauc; kodolu neredzamu šajā dimensijā, tāpat, kā jums vēl nav redzama sirds telpa.

Labi, nu, bet pēc tam viņas savienojas, lodes?

Protams, klasteros, molekulās citās, formās dažādās (4. zīm.)

Bet centrs?

Grupas vienotā apziņa.

Režģis?

Ne vienmēr. Te gribai ir noteicošā nozīme.

Šī grupa var sairt?

Jā, taču kustības, izmaiņas cikls ir cits.

Kādas izmaiņas sāk notikt?

Atbildi atradīsi KODOLĀ.

Pateicos tev Arheirar!

Arī man patīkami bija. Izsauc!

***

Vera: Ko vēlaties dot man jūsu informācijā?

Zemes cilvēks pats ir Gaismas Hierarhs un izzina zemes pamatus izcelsmei uz Zemes. Jūs risināt savus jautājumus ar Gaismas palīdzību, bet Es risinu ar Tumsas un Gaismas palīdzību mums raksturīgās Mīlestības enerģijas un sapratnes par viņu ielenkumā.

Augstu-stāvošas-kārtības un Augstas-lielvalstu-kārtības ir abpusējas[1].

Augstu-stāvošas-kārtības ir jūsu izaugsmes augstumu sasniegušas visās dimensijās un noliktas, aizvestas līdz apziņai Es Esmu, visi šeit un tagad. Augstu-stāvošām-kārtībām piemīt ne tikai Hierarhiskā Gaisma, bet arī Tēva un Viņa Saprāta Gaisma.

Augstas-lielvalstu-kārtības ir augstas lielvalstis, kam piemīt Gaisma un Spēks. Viņas tur ar savu apziņu augstas pasaules, taču bez Mīlestības un sapratnes par Viņu kā par savas dvēseles un Dieva apziņas sevis iekšienē garīgo attīstību.

(Cik es saprotu, runa ir par mūsu zemes priekšstatu par gaismu un tumsu un viņu pārstāvjiem. N.K.)

Manas nodarbības ir Galaktiskais Kodols. Ja tu vēlies strādāt ar Mani Jaunā Galaktiskā Režģa būvēšanā Zemes glābšanas un viņas virzības pa Mīlestības Apli vārdā, es ar prieku piedāvāju tev strādāt ar Tēva Mīlestību un Viņa Vārdu. Mēs visi strādājam un radām Viņa Vārdā un ar Viņa Mīlestību.

Notiek Jaunu Enerģiju un Jaunu Dzīvību papildināšanās uz Zemes.

Ar mīlestību pret jums, kas vēlas iet vienotā ierindā ar Mums. Esiet priecīgi un darbaspējīgi. Visi mēs esam Jūs. Ar Radītāja Mīlestību un Viedumu pret jūsu tiekšanos savienot pasauli vienoti ar Tēva Mīlestību un Mātes Viedumu. Gaismu jūsu dvēselei!

Ercenģelis Arheirar.

***

Ludmila:

Arheirar: Lūgšanām spēks ir, dziedāt tās vajag.

Tātad parunāsim par balsi?

Balss Galaktiskā nevar kļūt lielāka par cilvēcisko. Pēc domas spēka un virzības viņa tai zaudē.

Kā tā var būt?

Mentalitātes savdabība, dvēseles emocionalitātes bagātība, ciešanu pieredze spēku un jaudu balsij piedod – radošu un graujošu. Atpazīt vajag, kā izvēlēties vajadzīgo virzienu, lai nekļūdītos izvēlē. Jūti un klausies sirdi savu. Visas likteņa zīmes vadīs tevi.

Kā tagad ir vairāk – radīšanas vai sagraušanas?

Viss ir harmonijā pagaidām. Pēc tam var arī uz gaismu pārsvērties, kā strādāsi. Nav obligāti visus mūzikas virzienus vākt, attīsti, kas tuvāk tev.

Paldies, dārgais Arheirar!

(Turpinājums sekos)

Izsūtīts 28.11.2012

Sanata Kumaras vietnes vēstkopa

Autors Administrators

e-pasts sanatcumara@gmail.com

Pievienots 28.11.2012

http://sanatkumara.ru/stati/galakticheskoe-yadro

Tulkoja Jānis Oppe[1] Krieviski “Высокопоставленные чины и Высокодержавные чины обоюдны.” (Tulk. piezīme)

Print Friendly, PDF & Email