Магниты Духа

AICINĀJUMS – VĒSTĪJUMS VISAI CILVĒCEI, SAKARĀ AR 5.to VISPASAULES FLORAS un FAUNAS AIZSARDZĪBAS AKCIJU UZ ZEMES

 

Dārgie draugi! Pievienojieties Mūsu Cēlajam Darbam un izsūtiet Akcijas tekstu kopijas saviem draugiem un paziņām!

ŠoVispasaules Akciju – Vaļu, Delfīnu un Gigantisko Sekvojas koku – reliktu, kā arī visas Dzīvības Aizsardzībai uz  Planētas  ZEME — kopīgi sarīkoja un realizēja Mūsu mīļotās Planētas Garīgā Hierarhija un Gaismas Darbinieku grupa, to atzinīgi novērtēja Mūsu Galaktikas „Piena Ceļš” Brīvo Pasauļu Federācijas Padome.

Pirmo reizi šī Akcija tika realizēta 4 mēneši atpakaļ – 2012.g.12.augustā. Šo dienu Mēs kopā ar Garīgo Hierarhiju un visiem GAISMAS SPĒKIEM  — paziņojām par ZEMES FLORAS un FAUNAS AIZSARDZĪBAS DIENU.

Pirmās Akcijas rezultāti bija satriecoši. ZEMES Garīgā Hierarhija, Vaļu un Delfīnu Garīgie līderi lūdza Mūs TURPINĀT darboties šajā virzienā un sarīkot, izvest — vēl kā minimums: 2-3 TĀDAS AKCIJAS; kā arī plaši informēt cilvēkus par Vaļu, Delfīnu un Sekvoju mērķtiecīgas iznīcināšanas problēmu, kura  tiek realizēta pēc Slepenās Valdības pavēles – ar mūsu – cilvēku rokām. Galvenais Viņu pastiprinātās iznīcināšanas iemesls patlaban IR – nevis bizness vai dažu tautu „ tradīcijas”, bet gan TAS fakts, ka šīs Augsti Saprātīgās un Augsti Garīgās Būtnes IR DZĪVĪBAS GLABĀTĀJI uz Planētas, visu DZĪVĪBAS LAUKU un BIOBALANSA REGULĀTORI un HARMONIZĒTĀJI. IZNĪCINOT, NOGALINOT VIŅUS, CILVĒKI IZNĪCINA PAŠI SEVI un SAVU NĀKOTNI, SAVU BĒRNU un MAZBĒRNU NĀKOTNI.

Vaļi, Delfīni un Sekvojas IR informācijas par PATIESO ZEMES VĒSTURI DZĪVIE GLABĀTĀJI, DZĪVĪBAS INFORMĀCIJAS BANKAS un ZEMES VĒSTURNIEKI – HRONISTI. Daļa no Viņu MISIJAS – IR ATGRIEZT CILVĒCEI ŠĪS PAZAUDĒTĀS ZINĀŠANAS.

IR PIENĀCIS LAIKS, kad visiem cilvēkiem IR jāuzzin, KAS PATIESĪBĀ IR VAĻI, DELFĪNI, SEKVOJAS un CITAS AUGSTI SAPRĀTĪGĀS un AUGSTI GARĪGĀS BŪTNES, IEMIESOTAS  ZEMES AUGU, DZĪVNIEKU un MINERĀLU VALSTĪBĀS. Ļaudīm, visai CILVĒCEI jāuzzin, kādas AUGSTAS  MISIJAS sevī nes šie Mūsu Zvaigžņu Brāļi un Māsas un kā Viņi PALĪDZ MUMS – ĻAUDĪM, PAŠAI PLANĒTAI un visām Bioloģiskajām sugām, kādu milzīgu lomu Viņi spēlē Planetārajā Pārveides un Izdziedināšanās procesos. Sīkāk par TO visu var uzzināt Akcijas materiālu tekstos.

Piedalīšanās Akcijā neaizņems daudz laika – tikai 20minūtes, pusstundu vai mazliet vairāk.

Mēs speciāli sastādījām tekstus tā, lai TO skaļā, apzinātā un skaidrā lasīšana patiesā Mīlestībā sasniegtu vēlamo – nozīmīgo efektu.

Trešdien — 2012.g.12.decembrī plkst.12:12 pēc Grīnvičas laika /sava reģiona vietējo laiku var uzzināt šeit: http://time.100.ru/GMT / — PIEVIENOSIMIES  Atmodušās Cilvēces Vispasaules Kustībai – DZĪVĪBAS AIZSARDZĪBAI uz ZEMES!

Ar cieņu Dživa, C.A.X. un Gaismas Darbinieku iniciatīvas grupa Aestra un Aleks.

Print Friendly, PDF & Email