Магниты Духа

SEN-ŽERMENS caur Marinu Shults. BURVJU DIENAS EŅĢEĻIEM.

 

Sveicināti, Mani mīļotie Eņģeļi! Ar nepieredzētu pacēlumu Gaismas Darbinieki sāk gatavoties diviem svarīgākajiem decembra mēneša datumiem – Portāla 12:12:12: atvēršanai un punktam, kuru mēs nosacīti apzīmējām kā Galaktisko Izlīdzināšanu. Tagad paskaidrošu, kāpēc es šo svarīgo datumu nosaucu par “nosacītu”. Protams, astronomiski Galaktiskā Izlīdzināšana piepildīsies jūsu lineārā laika apzīmētajā dienā. Taču patiesībā – Galaktiskā Izlīdzināšana – tā ir evolucionāro stāvokļu maiņa. Un tikai uztverot to tādā veidā, var saprast visu tās dziļo būtību un visus svarīgos aizejošā 2012. gada notikumus.

Un tāpēc atkal aplūkosim kopā ar jums visus galvenos decembra mēneša notikumus – taču tagad jau no cita redzes viedokļa.

Sākšu ar Portāla 12:12:12 atvēršanu. Viņš nes ar savu aktivizāciju sākumu daudziem procesiem, saistītiem gan ar planētas, gan visu dzīvības formu jaunās Kristāliskās struktūras uzbūvi. Viņš iedarbinās daudzus pārveidojumus, nepieciešamus jums, lai sagatavotos gan personālajai, gan planetārajai Augšupcelšanai. Un tai pat laikā šī Portāla atvēršana dažus procesus tikai iezīmēs un dos tiem impulsu tālākai izpausmei 2013. gadā. Neraujiet pušu 2012. un 2013. gadus! Tie ir saistīti ar vienoti programmu un vienotām enerģijām, tāpēc ka svarīgie decembra notikumi sāks radīt daudzus priekšnoteikumus ļoti svarīgiem notikumiem, kuru aktīva attīstība kosmiskās mijiedarbības apstākļu dēļ ir iespējama tikai 2013. gadā. Tagad Es gribu jums norādīt uz Kalpošanu nozīmību abos svarīgajos 2012. gada decembra punktos: 12. decembrī un 21.-24. decembra dienās. Pat ja jums nav zināmi visi dziļie procesi, paredzēti tajās dienās, bet precīzāk – šo dienu diapazonā, tad jūs ar savām Kalpošanām tiksiet aktīvi iesaistīti tajos un pēc tam sāksiet saņemt nepieciešamo informāciju to izvēršanai, attīstībai. Tieši par vienu no šīm īpatnībām Es gribu šodien runāt ar tiem, kas pildīs Kalpošanas ziemas Saulgriežu (21.-23. decembris) un, atbilstoši, Galaktiskās Izlīdzināšanās (21. decembris) dienās.

Procesi, paredzēti iedarbināšanai tajā dienā, ir sekas jūsu iziešanai no Dualitātes Eksperimenta. Atkal runājam par to pašu tēmu. Taču no pilnīgi citas pētāmā jautājuma puses. Un jūs tad arī sākat pētīt savu iziešanu no Dualitātes kā kosmiskie pētnieki. Tas tā ir. Un nav apšaubāms tas fakts, ka jūs neplānojāt, ieejot Eksperimentā, detalizētus ceļus iziešanai no tā, tāpēc ka nezinājāt – ar kādu rezultātu jūs to pabeigsiet un pie kādiem secinājumiem nonāksiet. To ir svarīgi saprast. Un tāpēc tagad, ievedot Zemi Jaunās Realitātes Koridorā, tas ir, savu augstāko “Es” līmenī izvēloties pilnīgu jaunu ceļu iziešanai no Eksperimenta un, vēl jo vairāk, planetārās dzīvības Augšupcelšanās jaunāko variantu, jūs ejat jaunu ceļu un tai pat laikā garāmejot pētāt savas pašu darbības. Interesanti, vai nav tiesa? Tādejādi jūs pilnīgi reāli var nosaukt par celmlaužiem, tāpēc ka līdz jums tādus ceļus neviens nav gājis un balstīties uz agrāk iegūtu pieredzi jums iespējas nav.

Kas notiek tagad, kad jūs jūsu izvēlētajā ceļā tuvojaties tādam svarīgam punktam, kāds ir Galaktiskā Izlīdzināšana? Tās svarīgums pie tāda attīstības varianta ir tajā, ka jums ir iespēja ielikt TIEŠI ŠAJĀ PUNKTĀ (2012. gada 12. decembra diena) jūsu tālākās attīstības “nulles punktu”. Lai jūs nebiedētu, paskaidrošu, kas tas tāds ir. Galaktiskās Izlīdzināšanas punkti vienmēr ir atpalikuši viens no otra lineārajā laikā mazliet vairāk par 26000 gadiem. Jums tas ir pazīstams kā zemes ass precesijas laiks. Un pateicoties tam tika skaitīti gigantiski laika periodi, kurus daži no jums sauca par “Jugām”. Un kas tagad? Mēs joprojām runājam par Kali Jugas beigām un Satija Jugas sākumu. Tas ir tiesa. Bet vai ritēs Jugas tālāk tā, kā ritēja daudzus miljonus gadu? NĒ. Sākas nopietnas izmaiņas. Un tās nevar nebūt, tāpēc ka tuvākajos gados Zemes cilvēcei kopīgi ar kosmiskajiem spēkiem ir nepieciešams izmanīt jūsu planētas telpas stāvokli. Tūlīt piebildīšu, ka šīs izmaiņas veiksim ar tādu precīziju, tik precīzi un plūstoši, ka nekāda zemes dzīvība necietīs. Taču ar šīm izmaiņām būs saistīta arī zemes ass precesijas izmaiņa. Un periodi, saistīti ar jauno precesiju, būs citādi. Kā jūs tos nosauksiet? Tam pagaidām nav nekādas nozīmes, īpaši mūsu šodienas sarunā. Un tāpēc es pāreju pie galvenās tēmas.

Saprotiet, ka 12 .decembrī mēs ieejam ABSOLŪTAJĀ RADĪŠANAS TELPĀ, 21.-24. decembra dienas ir RADĪŠANAS APOGEJS, PĪĶIS ŠAJĀ APBRĪNOJAMAJĀ TELPĀ. Tās ļaus ienest daudz jauna jūsu dzīvēs. Šīs spožākās dienas palīdzēs jums apzināties kā nekad savu kosmisko celtnieku lomu. Un tagad izdariet priekš sava “Es” atbilstošus secinājumus – cik radoši jums jādomā un jāpilda gaismas darbs šajās dienās! Tiek ieliktas nebijušas iespējas sākt būvēt planetāro dzīvi no jauna. Radītājs dod jums Absolūtu Radīšanas Telpu. No šī brīža netiek ielikti veco ciklu-“Jugu” radīšanas fundamenti. No šī brīža sāk formēties pilnīgi jauni cikliskie periodi, kuru radīšanā jūs piedalīsieties pastāvīgi, pildot savu dzīvi jaunos apstākļos un jaunās enerģijās. Šīs dienas dod jums jūsu dzīves izmainīšanas izredzes, ja jūs attieksieties pret to pilnīgi apzināti. Šīs dienas ar savu neparasto enerģētiku pateiks jums priekšā izeju no daudzām situācijām, kas radušās uz Zemes. Un galvenais, nevajag aizmirst arī par to, ka kopā ar Portālu 12:12:12 sāks savu eksistenci Vienotības Portāls – Portāls 13. Lūk, šeit tad arī ir paslēpts galvenais iemesls cikliskuma izmaiņai planetārajā attīstībā.

Mēs tagad jums daudz ko atklājam tīri tehniskā ziņā. Uztveriet manu domu – pat zemes ass slīpums un viņas precesija bija nepieciešami duālās eksistences apstākļu uzturēšanai. Bet tagad iestājas iziešanas no Eksperimenta etaps. Un jums, kā galvenajiem planetārās dzīves būvētājiem, vienkārši jāsaprot, kāpēc notiek tādas kardinālas izmaiņas uz planētas. Un mēs runājam ar jums par vienu no svarīgākajām.

Un tā, Es atkal runāju ar jums par to, cik svarīgi ir aktīvi un ar veicamo darbību pilnu apzināšanos piedalīties gan GALAKTISKAJĀ IZLĪDZINĀŠANĀ, gan PLANETĀRĀS HARMONISKĀS KONVERĢENCES procesā, kurš jau ir sācies novembrī un turpināsies līdz 2012. gada 24. decembrim! Ar visiem jums pieejamajiem veidiem pacentieties izdarīt tā, lai atbalstītu mīļoto planētu viņas kardinālajos pārveidojumos. Sagatavojiet kolektīvās Kalpošanas. Neaizmirstiet arī par individuālajiem radošajiem Kontraktiem. Tas ir ļoti svarīgi. Un radiet, radiet un radiet RADĪŠANAS ABSOLŪTĀS TELPAS brīdī!

JUMS, RADĪTĀJA BĒRNIEM, TAGAD IR PIEŠĶIRTA VISRETĀKĀ IESPĒJA ABSOLŪTAI RADĪŠANAI. EŅĢEĻI MIESĀS KĻŪST ŠAJĀS DECEMBRA BURVJU DIENĀS PAR ĪSTIEM EŅĢEĻIEM-BURVJIEM NO LIELĀS CENTRĀLĀS SAULES. ATCERIETIES PAR TO KATRU STUNDU, KATRU MIRKLI, IZDZĪVOJOT ABSOLŪTĀS RADĪŠANAS UNIKĀLO LAIKU.

Ar bezgalīgu mīlestību pret Zemes cilvēkiem   SEN-ŽERMENS

2012. gada 6. decembrī

http://www.magnitiduha.info/archives/4700

Tulkoja Jānis Oppe

Print Friendly, PDF & Email