Магниты Духа

PLANETĀRĀ AUGŠUPCELŠANĀS MEDITĀCIJA 12:12:12.

Džeimss Tiberons AICINA visus LABAS GRIBAS CILVĒKUS PIEVIENOTIES MEDITĀCIJAI, kura veltīta AUGŠUPCELŠANĀS PORTĀLA  12:12:12 ATVĒRŠANAI.
Meditācijas norise nav atkarīga un TO neiespaido Jūsu atrašanās vieta. Jūs varat pievienoties individuāli vai grupās, domās noskaņojoties uz šo īpašo, nozīmīgo dienu. Lai kur Jūs atrastos, domās koncentrējieties uz HARMONIJU, MĪLESTĪBU un AUGSTĀKO LABUMU VISIEM…
Mēs varam MAINĪT PASAULI, ja MĒS  TO RADĀM, VEIDOJAM APZINĀTI ar savu DOMAS SPĒKU!
AUGŠUPCELŠANĀS NOTIEK TIKAI VIENREIZ!
Mēs gaidījām ŠO MIRKLI daudzas savas dzīves!
Pievienojieties MEDITĀCIJAI no jebkura Planētas stūrīša! Viss, kas nepieciešams – IR tikai Jūsu LAIKS!
LAI KUR JŪS ATRASTOS MEDITĒJIET KOPĀ AR MUMS 12 MINŪTES!!!
SVĒTĀS MEDITĀCIJAS LAIKS:
Plkst.12:00 PM līdz 12:12 PM / post midday – t.i. plkst.12:00 +12st = 24:00 / -ARKANZASAS vietējais LAIKS,
HAVAJAS SALAS – 8:00 AM / after midnight – t.i. 24:00 + 8st =8:00 no rīta pēc viet.laika /,
KLUSĀ OKEĀNA LAIKS – 10:00 PM  /post midday — t.i 12:00 +10st. = 22:00 pēc viet.laika vakarā/,
LONDONAS LAIKS, sakrīt ar GMT – 6:00 PM /post midday – t.i. 12:00 +6st. = 18:00 — viet. laiks pēcpusdienā /,
HOLANDES LAIKS – 7:00 PM / post midday – t.i. 12:00 + 7st. = 19:00 — viet.laiks vakarā /,
RĪGAS  LAIKS – 8:00 PM /post midday – t.i.12:00 +8st. = 20:00 vakarā, vietējais laiks /,
MASKAVAS  LAIKS – 10:00  PM / post midday – 12:00 +10st. = 22:00 vakarā, viet. laiks /,
SIDNEJAS, AUSTRĀLIJAS LAIKS – nākamā diena, 13.decembrī — 5:00AM /after midnight – t.i. 24:00 + 5st. = 5:00 no rīta pēc viet.laika /,
OKLENDAS, JAUNZELANDES LAIKS – nākamā diena, 13.decembrī -7:00AM /after midnight- t.i. 24:00 + 7st. = 7:00 no rīta pēc viet. laika /.
Šeit IR norāde uz laika joslām: http://www.timeanddate.com/worldclock/converter.html
Mums IR grupas, kuras piedalīsies AUGŠUPCELŠANĀS procesā 12:12:12, kuras NOENKUROS  ENERĢIJU, PIEŅEMS un NODOS TĀLĀK „OM” skaņas VILNI pa VISIEM KONTINENTIEM…
PIEVIENOJIETIES MUMS!!!  MŪSU ENERĢIJAS PILNĪBĀ APVIENOSIES un MILZĪGA POZITĪVĀS ENERĢIJAS DOMFORMA APTVERS VISU ZEMESLODI!!!
Vienkārši – noskaņojieties norādītajā laikā…
Kristāliskais Galvaskauss MAKS sūtīs KODUS un AUGŠUPCELŠANĀS NOTIKS… Tas būs brīnišķīgi!
KONCENTRĒJIETIES uz MIERA, HARMONIJAS, MĪLESTĪBAS, CERĪBAS un VISAUGSTĀKĀ LABUMA ENERĢIJU un SŪTIET TO  CILVĒCEI, VISĀM  SFĒRU, VISĀM  DABAS un KOSMOSA VALSTĪBĀM, SVEICOT JAUNO ZEMI!!!
VIENOTĀ DOMA IR APBRĪNOJAMA!!!
VIENKĀRŠI IZVEIDOJIET VIENOTĪBAS „MUDRU” /savienojiet īkšķa galu ar rādītājpirksta galu /, IZDZIEDIET „OM” SKAŅU, TONĒJOT TO – izlaižot šīs „OM” skaņas vibrācijas cauri savam ķermenim… PROJICĒJIET MĪLESTĪBU, SAŅEMIET KODUS un ESIET VIENOTI!!!
………………………………………………………………………………………………………………………………………..
Pētījumi liecina, ka laikā, kad lielas ļaužu grupas Meditē, lai RADĪTU MIERU uz PLANĒTAS – SAMAZINĀS STARPTAUTISKO KONFLIKTU, arī TERORISTISKO AKTU SKAITS, kā rezultātā IR MAZĀK NĀVJU un arī IEVAINOTO.
Konstatēja, ka Grupu Meditācijas, kurās apvienojas ap 7000 cilvēku, samazina Starptautiskos militāros konfliktus un terorismu visā Pasaulē.
1995.gadā 3 reizes tika sarīkotas Vispasaules Grupu Meditācijas ar Mērķi – Meditēt par Mieru, Mīlestību un Harmoniju, apņemot un ieskaujot Mīlestībā visu ZEMI… Rezultāti bija pārsteidzoši!
Meditāciju Efektu pētīja terorisma un militāro konfliktu mazināšanai, izmantojot datus, kas bija neatkarīgās Korporācijas Rand rīcībā. Rezultāti tika zinātniski apkopoti un izklāstīti oficiālā ziņojumā par 9 mēnešiem. Pēc grupu Meditācijas – 5 dienu dati liecināja, ka vardarbība, noziedzība IR mazinājušās, kā arī kara darbība, kuru izraisīja nacionālie un Starptautiskie konflikti IR mazinājusies par 30%. Šis Pētījums tika publicēts lielākajos Ņujorkas un Londonas laikrakstos.
IR NEPIECIEŠAMS PAVISAM MAZ, LAI MAINĪTU PASAULI!!!
Mahariši Universitātes formula vēsta, ka Meditējošo kopskaits ar MĒRĶI – Meditēt par MIERU-   IR vienāds ar kvadrātsakni no viena procenta visas Pasaules iedzīvotājiem – TAS IR VISS, KAS NEPIECIEŠAMS, LAI RADĪTU MIERA EFEKTU PASAULĒ.
Pētnieki no Mahariši Universitātes Valdes secināja, ka šis skaitlis IR ap 7000 cilvēku. Kā arī viņi secināja, ka šo EFEKTU nevar izskaidrot ar datu cikliskumu, gada laiku tendencēm vai citiem faktoriem. Nekas cits, kas varētu izskaidrot pēkšņi negaidīto militāro konfliktu un terorisma samazinājumu – Pasaulē šajā laikā nenotika.
APVIENOTAIS VISPĀRCILVĒCISKAIS SAPRĀTS VAR  (IZ)MAINĪT  REALITĀTI!
Saskaņā ar pētījumiem – Apvienotās dziļās Meditācijas programmas iegremdē cilvēka Saprātu visdziļākajā klusuma stāvoklī, kurš IR VISUMA KĀRTĪBAS AVOTS un DABAS LIKUMA VIENOTAIS LAUKS.
SAPRĀTS SPĒJ MAINĪT REALITĀTI! Jo īpaši, kad grupas MEDITĒ kopā un IR VĒRSTAS uz VIENU POZITĪVU MĒRĶI.
Kad SABIEDRĪBĀ IR pietiekami DAUDZ CILVĒKU ar tādu APZIŅAS līmeni, ka VIENOTĀ LAUKA KOĢERENCE IZPLATĀS PA VISU PASAULI, tā vājinot senos etniskos, politiskos un ekonomiskos saspīlējumus, kuri IR militāro konfliktu pamatā.
„Piecdesmit pētījumu parādija, ka Grupas Meditācijas VAR IESPAIDOT PLAŠUS SABIEDRĪBAS SLĀŅUS – noziegumus, (ie)naidu, konfliktus, kaujas – MAINOT TOS uz SAVSTARPĒJU UZTICĒŠANOS, CIEŅU UN SADARBĪBU,” tā secina pētnieki no Mahariši Universitātes Valdes.
Džeimss Tiberons – www.earth-keeper.com
Tulkoja Ingrīda Ņesterova.

Print Friendly, PDF & Email