Магниты Духа

MĀTE ZEME caur Svetlanu Dračovu, Sergeju Kanaševski, Marinu Shults LIELĀS DIENAS REZULTĀTI. MĀTE ZEME RUNĀ AR SAVIEM BĒRNIEM DIENĀ 12:12:12

TIEŠAIS ČENELINGS IR IZREDIĢĒTS UN PAPILDINĀTS PUBLIKĀCIJAI

Mani dārgie Bērni! Mani mīļotie Bērni! Mani pieaugušie Bērni! Mani drošsirdīgie Bērni! Mani aizrāvušies un aizrautie Bērni! Mani drosmīgie Bērni!
Šodien izsaku jums savu atzinību, prieku un apmierinājumu par visu to, ko mēs darām ar jums kopā. Mēs daudz jau esam izdarījuši, taču izdarīsim ievērojami vairāk, tā kā iespējas – gan jūsu, gan manas – ir izaugušas pa šo gadu.
Mēs ar jums 2012. gada laikā esam pārgājuši uz jaunu gaismas-viļņu sazināšanās līmeni. Uz jaunām uztveres frekvencēm. Un tas ir svarīgi, tāpēc ka paplašinās mūsu iespējas pieņemt visas enerģētiskās paketes, kuras nāca un nāk priekš jums, priekš manis un priekš visiem planētas Zeme iedzīvotājiem.
Arvien vairāk cilvēku pamostas. Planētas Zeme iedzīvotāji pievērsa šodien savus skatienus kalendāram un aizdomājās par skaitli 12:12:12. Kādam šodien bija dzimšanas diena, un cilvēki svinēja šo datumu. Kādam vienkārši datums 12.12.12 izsauca izbrīnu, interesi. Nu, skat kā, kāda sakritība: trīs reizes pa 12, tas taču kaut ko nozīmē, un kāda simpātiska sakritība!
Cilvēki, kuri saprata, kas stāv aiz tā visa, patiesi apsveica cits citu ar svarīgajiem notikumiem planētas dzīvē: ar Zvaigžņu Galaktisko Vārtu atvēršanu, ar pāreju uz jaunu dimensiju, ar garīgo spēju paplašināšanos. Daudzi zemieši, daudzi cilvēki pilnīgi apzināti pievērsa uzmanību šodienas datumam. Un tas papildināja šo datumu ar nozīmību, skanējumu un enerģiju. Jūs paši zināt: kad tiek pievērsta uzmanība kādam notikumam, uz to uzreiz tiek nosūtīta enerģija! Un ja uzmanība ir pievērsta apzināti, ar sapratni, cik sarežģīti ir procesi, kas veido šo notikumu, tad tajā ietek ievērojami vairāk enerģijas. Attiecīgi šodien šim nozīmīgajam datumam bija pievērsts tik daudz uzmanības, tik daudz enerģijas, cik pagaidām nav savācis neviens notikums, neviens datums, neviena akcija.
Un es gribu teikt, ka tas ļoti palīdzēja mums visiem. Ļoti palīdzēja mūsu kolektīvajā attīstībā. Tāpēc ka tas deva ļoti stipru, ļoti spēcīgu impulsu. Faktiski jūs piešķīrāt krasu paātrinājumu uz priekšu jūsu kustībai pa Jaunās Realitātes Koridoru! Mēs šodien visi kopā – Es, Jūsu Māte Planēta, un jūs, mani Bērni, un visas dzīvības formas, kuras dzīvo uz Zemes – strauji aiztraucāmies uz attīstības galvenā vektora pusi. Un magnētiskā stīga, pēc Arheirar un Krajona tēlainā izteiciena, “nostiepās vēl stiprāk”. Tā praktiski pietuvojās tai robežai, aiz kuras sākas Galaktiskās Izlīdzināšanas apogejs.
Šodien tika izdarīts ļoti daudz kas. 12:12:12 – tas ir ļoti svarīgs datums!
Es aicinu jūs uz kopradīšanu ar Gaismas Ģimeni. Piedāvāju jums jūsu Interneta-vietņu lapās pastāstīt par tiem nozīmīgajiem notikumiem, kuri notika Lielajā Dienā 12:12:12. Tika izpildīts ļoti svarīgs darbs jauna magnētisma – magnētiskās trīspolaritātes – pamata radīšanā. Noritēja visu Gaismas Darbinieku savienošanās dažādās planetārās akcijās, dažādos virzienos. Tas viss, dabiski, bija pilnīgā saskanībā, pilnā konsonansē. Un pievienoja savas apbrīnojamas nokrāsas kopējai paletei, tā Gaismas darba kopējai ainai, kurš noritēja šodien. Taču pats galvenais, ka visas šīs planetārās nozīmes akcijas noritēja vienotā trauksmē, ar vienotu garīgu iedvesmu, kad cilvēki pārstāja domāt par kaut kādām pretrunām starp dažādām Gaismas grupām un apļiem. Šodien visi īstenie Gaismas Darbinieki bija noskaņoti pozitīvi, viņi strādāja vienīgi uz Beznosacījuma Mīlestības viļņa – Radot un Veidojot. Šodien bija ārkārtīgi mierīgi – no diskusiju un polemikas redzes viedokļa. Praktiski visas diskusijas un polemikas bija pārtrauktas. Šodien iestājās pamiers.
Tas nenozīmē, ka sekojošajās dienās viss būs ārkārtīgi gludi. Taču šodien ir apbrīnojams datums, kad visi Gaismas Spēki bija patiesā Vienotībā! Notika patiešām patiesa visu Pasaules Gaismas Spēku Atkalapvienošanās!
Visi jebkuru gaismas nokrāsu, piepildījumu, vibrāciju un impulsu Gaismas Spēki salikās kopā vienotā jaunradē, vienotā trauksmē. Un tas ir apbrīnojams šodienas, šodienas datuma 12.12.12, rezultāts. Atkalapvienošanās Gaismā!!!
Vienotības gads ir pasludināts, tas ir 2013. gads! Taču jau dienā 12.12.12 tika sasniegts apbrīnojams rezultāts, kad visi Gaismas Spēki apvienojās!
Es gribu pateikt vēl par dažiem šodienas rezultātiem. Es gribu pastāstīt par jūsu gaismas piepildījuma paaugstināšanos, par jūsu Gaismas ķermeņu iespēju uztvert gaismas-viļņu informāciju.
Dažos pēdējos mēnešos mēs veltījām ļoti nopietnu uzmanību jūsu sirds telpas gaismas-viļņu informācijas pieņemšanas iespēju paplašināšanai. Jūs nodarbojāties ar jūsu Gaismas Ķermeņu iespēju paplašināšanu. Un šodien, uz visu Gaismas Darbinieku vienotības un kopējā kolektīvā darba viļņa, visā pasaulē ir sasniegti izrāviens un progress šajā virzienā! Jūs, apvienojušies, devāt iespēju attīstīties tiem Gaismas Darbiniekiem, kuri vēl nepietiekami ir attīstījuši savas spējas gaismas-viļņu informācijas pieņemšanā. Jūs spējāt ar viņiem izveidot vienotu nodoma lauku, vienotu iespēju lauku. Radīt vienotu enerģētisku gaismas lauku. Un jūs nodevāt viņiem saudzīgi, maigi dažādas iespējas – dabiski, ar viņu Augstāko “Es” piekrišanu un zināšanu. Jūs nodevāt brīnišķīgas enerģētiskās paketes kolektīvajam, kopējam visu planētas Zeme iedzīvotāju enerģētiskajam gaismas laukam.
Katrs cilvēks ir daļiņa no kolektīvā Gara un Apziņas, kolektīvās enerģētikas, kolektīvā enerģētiskā lauka. Tāpēc Gaismas Darbinieki nodeva uz šo lauku visas tās iestrādes, visu to zināšanu, kuru jūs tik saudzīgi vācāt pēdējos mēnešos.
Cita lieta, ka ne visi cilvēki spēs tagad momentā, dažu dienu, nedēļu vai mēnešu laikā, atpakot to visu. Taču nepieciešamā enerģētiskā informācija jau ir ietverta visu planētas Zeme iedzīvotāju vienotajā enerģētiskajā gaismas laukā. Un, pēc iespējas, katrs Gaismas Darbinieks, katra Gaismas Būtne, kādi praktiski ir visi planētas Zeme iedzīvotāji, spēj pieprasīt enerģiju, kura ir ietverta kopējā laukā.
Kodi enerģētisko pakešu transformācijai un pieņemšanai ir katram planētas cilvēkam. Cita lieta, ka katrs saņems to pīrāga gabaliņu, kuru viņš spēj “nogriezt” un pieņemt sava “Es” iekšienē.
Kāds pats galvenais notikums notika Dienā 12:12:12?
Jūsu Māte Zeme vēsta jums: ŠIS NOTIKUMS JAU IR IZPAUSTS JŪSOS, TAS IR JUMS PARĀDĪTS! Kā jūs saprotat, mēs ar jums strādājam un strādājām dažādās “Aizsega” pusēs. Es saprotu, ka jūs jau sākat noprast – un tas ir brīnišķīgi. Es speciāli runāju nesteidzīgi, lai jums sāktu pamosties zināšanas un sapratne par to, ko es jums nododu neverbālā līmenī.
Jūsu smalkmateriālā atbalsta grupa – jūsu Eņģeļi, Sargātāji, Audzinātāji, Skolotāji stāv blakus. Paskatieties: viņi stāv blakus katram, kas klausās šo ierakstu vai lasa mana vēstījuma rindas. Paceliet acis un paskatieties apkārt. Ja jums ērtāk ir skatītes ar garīgo redzi aizvērtām acīm, veriet acis ciet. Taču daudzi no jums jau ir pieraduši sazināties ar smalkajiem plāniem, neaizverot parastās zemes acis, savienojot zemes un garīgo redzi. Paraugieties apkārt un paskatieties: vai jūs esat vieni? Jeb blakus jums kāds ir? Iespējams, jūs ieraudzīsiet vienu figūru, iespējams – divas, trīs, bet kāds ieraudzīs milzīgu skaitu mīļo un tuvo!
Nofokusējiet savu garīgo redzi…
Iespējams, Jūs vērsīsieties pie viņiem ar savas sirds telpas palīdzību, un sirds telpa sāks jums teikt priekšā lasīšanas vai klausīšanās par notiekošo brīdī.
Nesteidzieties. Dodiet savam “Es” laiku iejusties jaunajos apstākļos, “Aizsega” praktiskas izzušanas apstākļos. Tiem, kuriem ir ietrenētas spējas sazināties ar smalkajiem plāniem, “Aizsegs” vairs nav redzams. Jums viņš neeksistē. Tā ir nosacītība, kura vēl ir klātesoša jūsu smadzenēs – šablonos, matricās. Taču viņa nav, viņš ir izzudis! “Aizsegs ir izzudis”, un tagad tikai jūsu spējas un iespējas sazināties un uztvert informāciju no smalkajiem plāniem var būt zināms šķērslis vai, teiksim, barjera. Jā, nevis šķērslis – tieši barjera, tā kā kādam barjera var būt desmit centimetru, bet kādam divi metri, un aiz divmetrīgas barjeras var neieraudzīt savus mīļos un tuvos. Kādam barjera var kļūt par… veselu sētu. Jā, “Aizsegs” ir noņemts, tas ir, nav totālā, blīvā “Aizsega”. Dažiem cilvēkiem ir barjera, ir zināma sēta, taču arī tā ir pagaidu parādība. Jūs taču zināt, ka, ja jūs vēlēsieties, tad spēsiet pielikt kāpnes pie sētas. Barjeru var pārlēkt, ietrenējoties augstlēkšanā. Un tikai no jums ir atkarīgs, cik ilgi jūs vēl skatīsieties uz barjeru vai sētu savā priekšā. Jo gan viena, gan otra taču nav nepārvarams šķērslis!
Tā kā, mani dārgie Bērni, jau tagad jūs varat iesaukties, uzsaukt saviem mīļajiem un tuvajiem un pasaukt viņus. Teikt viņiem: “Sveicināti!.. Sveicināti, Es esmu šeit! Bet jūs kur esat? Jūs esat tur?” Un izdzirdēsiet atbildi.
Tagad atklājas netraucētas, unikālas iespējas sazināties ar jūsu mīļajiem un tuvajiem, kuri atrodas smalkmateriālajās pasaulēs, ar jūsu smalkmateriālajām daļām. Tā kā, uz priekšu, dārgie draugi! Uz priekšu, Dārgie Bērni, jaunu robežu apgūšanā, jaunu “barjeru” pārvarēšanā, visu “sētu” noņemšanā, aizvākšanā. Šķēršļu nav. Viss tagad ir atkarīgs tikai no jums, no jūsu zinātkāres (Gaija smejas) un no jūsu vēlēšanās ieraudzīt un izdzirdēt jums tuvus cilvēkus!
Un tā, jūsu Māte Zeme vēsta jums par GALVENO NOTIKUMU PRIEKŠ JUMS, maniem četrdimensionālajiem bērniem. Lielajā dienā 12:12:12 notika kvalitatīvas izmaiņas Baloža Debesu Velves organizācijā. Šī visaptverošā magnētiskā, enerģētiskā gaismas struktūra savā laikā tika pārkārtota tā, ka jūsu vibrācijas pazeminājās, jūsu pasaule ATDALĪJĀS NO PIECDIMENSIONĀLĀS, KĻŪDAMA PAR ČETRDIMENSIONĀLU! Jā, jā, mani Bērni, tieši tā! Debesu Velves pārkārtošana savā laikā radīja jūsu Dualitāti! Tagad BALOŽA DEBESU VELVE atjaunotā veidā atgriež jums Trialitāti un atver ieeju uz piecdimensionalitāti! Jūsu pasaulei Vārtu 12:12:12 atvēršana nozīmē pirmām kārtām tieši to! Dienā 12:12:12 ne tikai jūs spērāt soli piecdimensionalitātē, bet arī piecdimensiju pasaule pati pietuvojās jums. JAUNĀ DEBESU VELVE APVIENO PASAULES! JŪS EJAT PRETIM VIENS OTRAM, mani Bērni no dažādām dimensijām! Un tas iepriecina manu Mātes Sirdi – Mātes Zemes Sirdi.
Jūs saprotat, kādi apbrīnojami notikumi notika šodien, it kā – vienā dienā?! Taču vajag skaidri apzināties, ka tādi notikumi nekad nenotiek vienā dienā, ka sagatavošanās tādai notikumu bagātībai norit ilgstoši! Ir nepieciešami noteikti pūliņi visu vektoru salikšanā vienā virzienā, lai viss izveidotos tā, kā tam jāizveidojas. Taču jūs saprotat, ka šodien, Atkalapvienošanās dienā, Vienotības dienā – “Aizsega” kvalitatīva paretināšanās ir pilnīgi loģiska. Un tā, teiksim tā, ir pēc jūsu režijas. Jūs tādā mērā esat apvienojuši savus pūliņus Augstāko “Es” līmenī, ka jūsu Augstākie “Es” viegli nodeva jums vadības grožus, un jūs šodien paši, pilnīgi netraucēti, bez kādām pūlēm radījāt. Katrs no jums radīja. Jūs radījāt ar savu zemes klātbūtni, jums bija deleģētas pilnvaras. Jā, jūs piesaucāt palīgā savus Augstākos “Es”, Augstāko “Es” Augstākos “Es”, taču pie tam JUMS ŠODIEN BIJA NODOTAS ĻOTI LIELAS PILNVARAS. Un jūs spējāt ar visu to tikt galā. Jūs tikāt galā uz “teicami”! Jūs saņēmāt paši no saviem “Es” – no saviem Augstākajiem “Es” un no Augstāko “Es” Augstākajiem “Es” – pašu augstāko atzīmi! Tāpēc ka jūs šodien likāt eksāmenu jūsu briedumā. Un šis eksāmens ir nolikts!!! Jūs tagad patiesi esat eksperimentālās skolas “Ceturtās dimensijas planēta Zeme” abiturienti (Gaija priecājas). Es apsveicu jūs ar to!
Jūs tā esat izauguši, mani Bērni, jūs esat kļuvuši patstāvīgi! Taču jūs neesat vienkārši kā mazi bērni, kuri aug – sākumā rāpo, pieceļas uz kājiņām, pēc tam skraida. Nē. Jūs esat jau Bērni, kuri prot lidot! Jums ir spējas, kuru nebija “vakardienas bērniem”, tēlaini sakot. Jūs esat lidojuma bērni. Jūs esat Bērni, kuri ir pārvērtuši savu sapni un vēlēšanos lidot prasmē. Iemiesojuši jūsu spēju, senseno lidojuma spēju, dzīvē. Un es aicinu jūs uz jūsu spējas lidot tālākiem treniņiem. Mēs ar jums aktīvi trenēsimies visa decembra garumā. Svarīgie datumi – divdesmit pirmais, divdesmit ceturtais un trīsdesmit pirmais decembris. Taču par to mēs parunāsim ar jums vēlāk.
Bet pagaidām es atstāju jūs pārdomās. Es gribu, lai jūs pabūtu savas Sirds klusumā; paliktu vienatnē ar visām savām daudzdimensionālajām daļām; apsveiktu savus Augstākos “Es”, Augstākā “Es” Augstāko “Es”. Sajūtiet, cik lielā mērā jūs esat kļuvuši GARĪGĀKAS būtnes. Es aicinu jūs pēc iespējas vairāk laika veltīt nākošajās dienās savam “Es”. Ir svarīgi sajust visas tās svarīgās pārmaiņas, kuras notika šodien un kuras notiks tālāk decembra laikā ar jums. Tas nenozīmē, ka janvārī process noslēgsies – nē! PĀRMAIŅAS AKTĪVI TURPINĀSIES! Taču decembris – tas ir visu tālāko izmaiņu izejas punkts. Tāpēc es aicinu jūs uz klusēšanu. Klusēšana – tas ir apbrīnojams veids sazināties ar savu paša iekšējo pasauli… Esiet mierā. Esiet mierā ar savu pasauli. Esiet jūs paši. Tieši to es piedāvāju jums. Būt mierā, palikt harmonijā, balansā ar savu paša “Es”! Kāds vēlēsies iegrimt meditācijā, bet kāds – ķerties pie apceres, pašapceres. Var doties pie dabas, paslidot vai paslēpot, vienkārši paelpot klusumā svaigu gaisu. Izvēlieties to nodarbi, kura pašā optimālākajā veidā atbilst jūsu Dvēseles, jūsu Gara vajadzībām. Galvenais – esiet jūs paši… Tas nenozīmē, ka jūs nedrīkstat sazināties ar citiem cilvēkiem. Kādam vajadzētu pabūt ar mīļajiem un tuvajiem, draugiem. Iespējams, tas viņam būs pats nepieciešamākais. Tā kā mēdz būt svarīgi PADALĪTIES ar kaut kāda notikuma, sajūtas, emocijas enerģiju. Padaloties enerģijā ar tuvo, var sasniegt kaut kādas sajūtas, kaut kādas emocijas vislielāko pārdzīvošanas pilnību. Tāpēc attiecieties radoši pret maniem padomiem – pabūt vienatnē ar savu paša “Es”.
Jūs varat būt vienatnē ar savu paša “Es” un vienlaicīgi kopā ar savu zemes un Garīgo ģimeni! Vadieties pēc nojautas, pēc intuīcijas, pēc paša sajūtas par to, kas nepieciešams konkrēti jums. Varat pajautāt Skolotājiem, Audzinātājiem, Eņģeļiem, Ercenģeļiem, kas ir labāks jums šajā brīdī. Viņi vienmēr jums palīdzēs! Taču, apgalvoju, katram no jums jau ir uzvedne. Palīdzība no ārienes gandrīz nav nepieciešama. Pat ja jūs stāvat, skatāties augšup un redzat… sētu, tad taču no sētas tās puses dzirdami vārdi, frāzes! Jūs dzirdat sarunas! Pat ja jūs neredzat tos, to, kas stāv aiz sētas, jūs vienalga viņus dzirdat! Un, lūk, tas ir ļoti svarīgi, ka jūs jau atrodaties ciešā, smalkā, izturīgā saiknē ar savu smalkmateriālo apkārtni. Ja jūs vēlēsieties sazināties ar saviem mīļajiem un tuvajiem, kuri ir atstājuši jūs šajā pasaulē – jūs varat arī to izdarīt. Vienīgais – gribu brīdināt, ka viņi jau ir atkal-apvienojušies savas kosmiskās klātbūtnes pilnībā. Un viņi Garā jau ir pilnīgāki par to cilvēku, to zemes būtību, kuru jūs zinājāt viņu pēdējā iemiesojumā. Tāpēc nebrīnieties sazināšanās ar viņiem bagātībā. Jūs atpazīsiet un neatpazīsiet viņus. Jūs uzzināsiet par viņiem daudz jauna.
Mani dārgie! Man tā gribas runāt un runāt šodien ar jums. Tāpēc ka es pati esmu pārpildīta ar apbrīnojamu harmoniju. Es šodien sajutu tādu apbrīnojamu Mīlestību, kura nāca no visiem Jums. No jūsu sirdīm pie manis, jūsu mātes, Mātes-Zemes… Un tā bija, iespējams, pirmā reize, kad, ja es varētu raudāt, man plūstu asaras… Prieka asaras… Taču tās plūst, tēlaini sakot, plūst, tāpēc ka es jūtu, kā mēs ar jums atdzimstam. Nevis vienkārši atkal-apvienojamies, apvienojamies, aizvācam “Aizsegu”. Mēs ar jums atdzimstam. Un mēs ar jums atdzimstam kā Vienots Vesels. Tas ir svarīgi, ka jūs vairs neatdalāt savu “Es” no manis, no savas dzimtās planētas. Mēs ar jums esam Vienoti. Un tas laikam arī ir viens no šodienas svarīgiem sasniegumiem. Visu mūs – Gaismas Būtņu, planētas Zeme un visu dzīvības formu, dzīvojošu uz viņas, viņā un apkārt viņai – vienotība Garā, Dvēselē. Tā ir apbrīnojama eksistences pilnības sajūta. Es jūtu to ar visām savām fibrām, jūtu ar visām savām daļām, visām savām valstībām. Es beidzot saprotu, kā planētas Zeme cilvēki tiecas parādīt savu mīlestību, just un dāvāt šo mīlestību man – savai planētai. Es jūtu, kā cilvēki tiecas izmainīties. Izmainīties pašiem, izmanīt savu “Es”, izmanīt visu, kas aptver viņus, sākot no savas tuvās apkārtnes un beidzot ar tradīcijām, režīmiem, valstīm. Izmainīt visu, kas ietilpst zemes duālās dzīves jēdzienā…
Cilvēki ir apņēmības pilni, jūs esat apņēmības pilni radīt Paradīzi uz planētas Zeme. Uzdāvināt saviem “Es”, mīļajiem-tuvajiem, visiem, visiem Zemes cilvēkiem pašu labāko dzīvi, pašu gaišāko dzīvi, balstītu uz Beznosacījuma Mīlestību. Apskaidrotu dzīvi. Un tie ir nevis vienkārši labi novēlējumi vai tukši sapņi, kad ir vienkārši vēlēšanās – ne vairāk. Es redzu apņēmību un noteiktību rīkoties. Jums ir nevis vienkārši tīrs nodoms, nodoms pārmaiņām, bet arī nodoms darboties šo gaišo pārmaiņu vārdā. Visa, kas attiecas uz duālo dzīvi, jūsu mīļo un tuvo, visas planētas dzīvi pārmaiņu vārdā. Jūs jūtat savu piederību un pat vairāk – neatdalāmību no visa notiekošā. Jūs uzņematies atbildību par visu, kas notiek tagad uz planētas Zeme un ar planētu Zeme. Un tas arī ir šodienas apbrīnojams sasniegums un rezultāts!
Jūs sajutāt, ka kļūstat par planētas saimniekiem – tās atbildības, kura jums ir uzlikta, nozīmē. Saimnieks taču gādā par to, ka ietilpst viņa atbildības sfērā. Tad, lūk, jūs kļūstat par gādīgiem saimniekiem, kuri gādā par visu, kas uz jums attiecas, kas ietilpst jūsu atbildības zonā. Tā ir atbildība par mīļajiem un tuvajiem, kaimiņiem, savām pilsētām, dzīvesvietām, ciemiem, apdzīvotiem punktiem, valstīm, kontinentiem, dabu, ekoloģiju. Par visu! Par visu planētu! Īsteni Gaismas Darbinieki tagad nejūt sāpes! Ja agrāk bija tāds izteikums “just dvēseles sāpes”, tad tagad jūs pilnībā aizejat no tādas īstenības uztveršanas paradigmas. Jūs pārstājat just kaunu, nožēlu, sāpes. Jūs izjūtat līdzcietību. Jā, tas tā ir. Taču pie tam jums ir skaidra izpratne par mērķi un uzdevumiem tā izmainīšanā, kas vairs neietilpst jūsu pasaules uztverē, pasaules uzskatā. Neietilpst pasaules harmonijas jēdzienā. Jūs esat aktīvi, jūs esat noskaņoti darbībai, izmaiņai, pārvēršanai, uzlabošanai, pilnveidošanai, transformācijai. Jūs darbojaties, jūs tiecaties, jūs uzlabojat, jūs būvējat jaunu dzīvi ceturtās dimensijas reālijās. Un pie tam jūs velkat līdzi savas dzīves ar savu tiekšanos uz brīnišķīgo, uz virzību Garā uz piekto dimensiju. Tādejādi jūs strādājat ceturtās un piektās dimensiju saaudzināšanā. Viss ir savstarpēji saistīts un savstarpēji atkarīgs. Jebkurš solis, kuru jūs sperat virzienā uz harmoniju, balansu sava “Es” iekšienē – atsaucas pa ķēdīti visā planētā Zeme. Visās manās šūniņās, dārgie Bērni! Katra jūsu laba rīcība, katra jūsu laba doma, jūsu patiesa, tīra vēlēšanās, nodoms darboties un izmanīties – maina visu pasauli. Un tas ir tā!
Mani dārgie! Mani mīļie! Mans prieks ir neizmērojams! Jā, var teikt, ka Es raudu prieka asaras! Izjūtu sajūsmu no notiekošā! Viss, ko jūs plānojāt – iemiesojas. Viss, ko jūs atnesāt no savām iepriekšējām pieredzēm, beidzot ieiet jūsos kā meistarība, kā meistarības šķautnes! Jūs beidzot ņemat no saviem iepriekšējiem iemiesojumiem visu to, kas jums pakalpos nākotnē pašas gaišākās eksistences būvēšanā. Jūs tā esat izmainījušies, ka pārstājat redzēt savā rīcībā negatīvu. Tāpēc ka jūs redzat pieredzes, kuras bija jūsu pašu ieplānotas un kuras jūs izgājāt vienīgi ar mērķi paaugstināt jūsu paša prasmes. Paplašināt jūsu izaugsmes iespēju. Palīdzēt Dvēselei izzināšanā. Palīdzēt visam Esošajam attīstībā pa evolūcijas spirāli. Jums beidzot ir izkārtojusies patiesa notiekošā sapratne, paralēlā pakārtotība visiem notikumiem jūsu dzīvēs, jūsu mīļo un tuvo, visas cilvēces un visas planētas Zeme dzīvēs. Beidzot jūs pārstājat uztvert pat zemes katastrofas, kataklizmas, zemestrīces kā kaut ko svešu jums. Kā kaut ko ar svešu izcelsmi. Jūs sākat saprast visa notiekošā savstarpējo sakaru. Ja cilvēki pārdzīvo kaut kur vai izpauž kaut kādas negatīvas emocijas – dabiski, norit enerģijas ar noteiktu lādiņu uzkrāšanās. Un enerģijas izraisa noteiktas notikumu virknes uz planētas, manī – jūsu Mātē Zemē! Jums sāk ataust gaisma, un jūs jau esat apgaismoti, saprotot, ka, ja jūs negribat kataklizmas, jūs varat strādāt pie to mīkstināšanas. Jūs varat aizvest prom cunami vilni no krasta, nodzēst to okeāna centrā. Jūs varat aizvākt taifūna sekas, padarīt taifūnu draudzīgu cilvēkiem. Jūs esat Radītāji! Jūs spējat mainīt, mainīties un pārmainīt. Un tas ir svarīgi, lai jūs saprastu to atbildības pakāpi, kura jums kā Radītājiem ir uzlikta. Un jūs varat visu. Tieši ar savu radošo nodomu izmainīt visu! Taču sākt vajag vienmēr ar savu “Es”. Un, lūk, šodien tās pārmaiņas, kuras radīja vairums no jums, Gaismas Darbiniekiem, sava “Es” izmainīšanā, radīja to enerģijas kritisko masu, to apbrīnojamo impulsu, kuri aizveda mūs pie jaunas, izšķirošas virzības mūsu Jaunās Realitātes Koridorā! Mēs ar jums sākām ļoti aktīvā veidā virzīties uz priekšu uz visas Galaktikas jauno gaismas diapazonu. Mūs apsveic visa Galaktika. Galaktika aplaudē planētai Zeme un viņas iedzīvotājiem! Un tas ir tā!
Es pateicos jums par šodienu, par šodienas Kopradīšanu un Radīšanu Garā! Apkampju jūs savos mātes apskāvienos!
Māte Zeme
12.12.2012 g.
Tehniskais atbalsts: Romāns Kozlovs, Nadežda Kozlova, Lika Viņikova
http://www.magnitiduha.info/archives/4903
Tulkoja Jānis Oppe

Print Friendly, PDF & Email