Магниты Духа

EL-MORIJA, SEN-ŽERMENS UN ARHEIRAR caur Marinu Shults. PĒCVĀRDSpēc čenelinga ar Krajonu 2012. gada 21. decembrī Rīgā

Mūsu dārgie Zemes cilvēki! Dienā, kuru jūs gaidījāt ar nemieru, notika īsts Pavasara pamošanās brīnums! Čenelings, kurš noritēja šajā dienā Jaunās Saules pamošanās gaišajā telpā, kļuva par nozīmīgu notikumu visai planētas Pasaulei. Varētu likties, ka tas bija viens no pietiekami daudzajiem notikumiem, kurus šajā dienā organizēja Gaismas Ģimene. Varētu likties, ka katrs ieguldījums Jaunās Pasaules celtniecībā būs ne mazāk nozīmīgs un ne vairāk nozīmīgs kā citi. Taču viss saliekas no puzzlēm lielām un mazām. Un kāds pasākums pēkšņi kļūst par mezglu telpā, vadošo, procesus-veidojošo. Un tieši viņš sāk sasaistīt arī citus – lielus un mazus pasākumus un dažāda mēroga gaismas darbu. Tā notika arī dienā 21.12.12.

Mēs ar labpatiku atdodam meslus rezultātiem, kurus izdevās iegūt tiem Gaismas Ģimenes pārstāvjiem, kuri izpildīja nopietnu darbu ar Krajonu 21.12.12 Rīgā. Mēs atdodam cieņas meslus visiem, kuri ignorēja iebiedēšanas un izlēma atzīmēt tik svarīgu dienu Zemei un cilvēcei ar gaismas darbu. Mēs ar cieņu pret Eņģeļiem no Centrālās Garīgās Saules apgalvojam, ka jūsu darbam ar Krajonu, Sen-Žermenu un Arheirar bija tik liela nozīme šajā dienā, kādu neviens no klātesošajiem nevar izsekot visos iedarbības virzienos. Mēs sakām jums par to, ka tagad, uzreiz pēc jūsu darba, sākās jūsu planētas magnētisko parametru atkalapvienošanās ar normatīvajiem galaktiskajiem parametriem. Tas ir ārkārtīgi svarīgs faktors, kurš nes nepieciešamās iespējas priekšā stāvošajām pārmaiņām. Un mēs ar labpatiku pabeidzam šo uzskaitījumu ar vienu būtisku detaļu. Un proti – jūs veicāt to pašu Galaktisko Izlīdzināšanu, kurai tad arī bija veltīta šī nebijuša nozīmīguma diena. Jūs esat pārsteigti? Jūs esat pārliecināti, ka tā notiktu arī bez jūsu dalības? Nu, ko teiksiet uz to!? Protams, notiktu arī tajā gadījumā, ja neviens cilvēks uz planētas Zeme nenostātos Gaismas Darbinieku rindās un neapsveiktu šos patiešām starpgalaktiskos pārvietojumus un pārveidojumus. Pat, ja visi kā viens dzītu bailes šajā dienā, astronomiski Galaktiskā Izlīdzināšana notiktu. Bet ar kādām sekām Zemei un visām dzīvības formām? Un tagad mēs gribam jūs iepazīstināt ar dažām jūsu darba rezultātu detaļām.

Mēs vienmēr esam sveikuši jūs jūsu gaismas darba laikā. Mēs sveicām dienā 21.12.12 visus Gaismas Darbiniekus, uzņēmušos saistības paaugstināt visas planetārās dzīvības vibrācijas, tāpēc ka tieši vibrāciju paaugstināšanās varēja glābt gan Zemi, gan visus panikā esošos zemiešus no viņu negatīvo emociju negatīvajām izpausmēm. Jūs strādājāt pēc jūsu vietējā laika diezgan agri, taču vēl agrāk par jums Lielajā Kalpošanā iesaistījās Tālo Austrumu Gaismas Darbinieki. Un starp viņiem bija tādi, kuriem bija tiešs kontakts caur Krajonu ar jūsu darba telpu. Un tāpēc jūs nebijāt vieni. Un daudzi cilvēki, kas zināja par jūsu čenelingu ar Krajonu, domās un ar savām sirdīm iesaistījās šajā Lielajā Kalpošanā. Un tā patiesi kļuva Liela. Nevajag domāt, ka uz planētas vienīgi jūsu lielā grupa strādāja šajā brīnišķīgajā dienā. Protams, tas tā nav. Mums tad arī gribas saistīt lielo darbu, jūsu paveikto, ar tām galvenajām puzzlēm, kuras noteica uz planētas šajā dienā Galaktiskās Izlīdzināšanas galveno rezultātu. Un atkal Mēs runājam ne par tīri astronomisku parādību. Par galvenajiem mezgla momentiem kalpoja nemaz ne daudzie lūgšanu rituāli, kurus izpildīja dažas senas, vēl uz planētas dzīvojošas, tautas. Viņas izmantoja daudzas senās tradīcijas un zināja dažus īpašus paņēmienus, pavadošus tik retu parādību kā Jaunās Saules dzimšana. Un tāpēc sasaistījās no pašas jaunās dienas sākuma mijiedarbības pavediens starp seno tautu atstātajām parašām ar jaunajiem planetārā un vispārkosmiskā darba paņēmieniem. Jums tika nodots stiprs impulss, atskrējis no Tālajiem Austrumiem, – caur jums, pēc tam aiz okeāna, uz rietumu puslodi. Impulsu jūs visi sajutāt stipru, taču neviens nevarēja to interpretēt ar notiekošo globālo Kalpošanu Jaunās Saules atbalstam!

Un tā, atgriezīsimies pie jūsu darba. Jūs spējāt precīzi veikt jaunās magnētiskās enerģijas pārvadīšanu caur jūsu Gaismas Kristālu uz planētas centru. Jā, tas bija pietiekami precīzi. Jūs spējāt apvienot savā kristālā uzreiz vairākus darbus, savienojot ar viņu savas sirdis, kas ir ārkārtīgi svarīgi. Jums viss izdevās. Pārvietojoties pa Kristāla asi, jūs spējāt atvest uz planētu jauno magnētisko enerģiju. Bet jums tagad nāksies izbrīnīties vēl vairāk, kad Mēs pateiksim par to, ka tas viss strādāja telpā ne kā modelis, bet pilnīgā dabīgumā. Bija pati naturālākā enerģijas pārvadīšana. Jūs spējāt piesātināt telpu arī ar Violeto Uguni, kas kļuva par brīnišķīgu priekšspēli jaunās magnētiskās enerģijas atnākšanai.

Mūsu mīļie cilvēki, Mēs lieliski apzināmies, ka jums reizēm viss šis darbs liekas kā bērnu spēle. Taču tajā tad arī ir jūsu meistarības burvīgums, ka jūs kā spēlēdamies radāt, bet tas ir svarīgāk par visu pārējo. Un mums gribas, lai jūs spētu saprast visu jūsu sasniegto rezultātu nopietnību, īpaši – Galaktiskās Izlīdzināšanas dienā. Un tieši tagad Mēs pienākam pie paziņošanas par dažām brīnišķīgām sekām jūsu darbam čenelingā ar Krajonu, Sen-Žermenu un Arheirar. Jūs izpildījāt daudztelpisku darbu. Ar jums vienlaicīgi, pēc Krajona un Arheirar aicinājuma, strādāja daži magnētiskie starpgalaktiskie dienesti. Viņi bija ar katru no klātesošajiem, kas, iespējams, arī noteica šī pasākuma neparastuma sajūtu. Garastāvokļa pacilātību un gaismu, līstošu kā nekad agrāk jūsu darba telpā. Jā, Gaismas Ģimenei jūsu pasākumā bija vērā ņemama pārstāvniecība. Un jūsu Augstākie “Es” bija pilnībā saplūduši ar jums. Bet tā kā šajā dienā vēl tika veikta VIENOTĪBAS akcija, tad visu klātesošo Augstākie “Es” spēja apvienoties ar visas cilvēces Augstākajiem “Es”. Un tas bija pirmoreiz! Un tā cēlonis ir Jaunās Saules Lēkts un Vienotības enerģijas atnākšana pilnā apjomā uz planētu. Reiz jums čenelingā Krajons ne nejauši teica, ka šis gads nebeigsies 31.12.12. Tas beigsies 21.12.12, bet precīzāk – 24.12.12, kad bija Otrās Planetārās Harmoniskās Konverģences pīķa vērtība.

Un tagad vēl nedaudz par jūsu rezultātiem. Visu Augstāko “Es” apvienošanās vienotā apziņas laukā ietekmēja arī jūsu darbu. Katram it kā notika viņa darba pastiprināšanās gan daudzdimensionāli, gan daudztelpiski. Jūs atstājāt zāli ar pārliecību, ka tāda čenelinga jums vēl nav bijis. Un tas patiesi ir tā! Mēs vēl gribam jums apliecināt to, ka jūsu darba rezultāti ieguva neparastu attīstību, kur tad arī ir telpiska kolektīva darba galvenā priekšrocība. Visu jūsu izteikto Nodomu attīstība, pastiprināta ar jūsu un Mūsu Gaismas Kristāliem, tagad atrod savu realizāciju visas planētas telpā. Telpa daudztelpiski noreaģēja uz jūsu darbu, paņemot visu, ko jūs devāt. Un tagad jūsu darba rezultāti vairojas fraktāli, atspoguļojot gan jūsu siržu gaismu, gan jūsu Gaismas Kristāla darbu, kas Portālā 12:12:12 ar to nav beidzies, bet turpinās.

Mūsu dārgie Gaismas Eņģeļi! Mēs pateicamies jums par Lielo Atbalstu jūsu planētai un visas Saules sistēmas globālai pārveidošanai. Apsveicam jūs ar sākumu Jaunam Ciklam – Pavasarim, kura saullēktu jūs izdaiļojāt ar stariem no Jaunās Saules, jūsu senču novēlētas pirms eoniem gadu.

Ar Saullēktu jūs apsveicam, dārgie Gaismas Eņģeļi! Pieņemiet mūsu mīlestību un mūsu dziļo cieņu pret jūsu darbu planetārās pārvēršanās dienā!

EL-MORIJA     SEN-ŽERMENS        ARHEIRAR

2012. gada 25. februārī

http://www.magnitiduha.info/archives/5170

Tulkoja Jānis Oppe

Print Friendly, PDF & Email