Магниты Духа

KRAJONS caur Marinu Shults, Latvija, un Sergeju Kanaševski, Krievija. GALAKTIKA UZLŪDZ UZ VALSI

Visuma magnētisma Radītājs apkopo aizejošā gada rezultātus

 Mani dārgie Eņģeļi no Centrālās Visuma Saules! Priecājos kopā ar jums. Ejam uz brīnišķīgā 2012. gada nobeigumu! Protams, ir par ko priecāties. Tik daudz visa kā, gan nozīmīga, gan progresīva jau ir noticis šajā gadā. Tā Mēs jums arī apsolījām – neparastu gadu! Taču gads traucas uz savu nobeigumu. Tuvojas savām beigām arī 25-gadu cikls – laiks, kurā mūsdienu Gaismas Darbinieki ir izdarījuši apbrīnojamu izrāvienu savā attīstībā. Tik daudz izmaiņu ir noticis uz jūsu planētas! Jūs paši esat izmainījušies – var teikt, līdz nepazīšanai! Nu neskatieties spogulī, mani Saulainie, tas jums neparādīs visas tās apbrīnojamās pārmaiņas, kas notikušas ar jums pēdējo gadu laikā (KRAJONA SMAIDS). Bet jūsu gaismas rādītāji ir spēji gājuši uz augšu! Pie kam – ievērojamai cilvēku masai, kaut arī vēl ne par visiem var teikt, ka viņi ir “pamodušies” no aizmiršanas miega, kā Mēs sakām. Cilvēki aug savā gaismas diženumā un mostas nevis parastai dzīvei, bet dzīvei daudzdimensionalitātē ar dažādu ātrumu. Bet tomēr mostas! Un tas ir galvenais!

Gaismas Darbinieki! Jums ir svarīgi zināt: 21. decembrī Zeme kopā ar Saules sistēmu NEIZBĒGAMI izdarīs pāreju uz jaunu Galaktikas gaismas diapazonu. Taču no visas jūsu Saules sistēmas tieši Zemei tas nozīmē kardinālu attīstības programmu un gaismas apzīmējuma pašā Galaktikā maiņu. Jau uz vibrācijas 12:12:12 atvērsies spēcīgs Zvaigžņu Portāls. Tamlīdzīgi Portāli tika atvērti arī iepriekšējos trīskāršajos datumos. Taču šis Portāls nes iespējas Zemei iet pa zvaigžņu ceļu pilnīgi jaunā iemiesojumā un jaunās kvalitātēs. Iepriekšējie Portāli tika atvērti līdz tam laikam, kad Zeme tika ievesta Jaunās Realitātes Koridorā. Portāls 12:12:12 saista Zemi, ejošu pa šo brīnišķīgo ceļu, ar Galaktikas centru, citu galaktiku zvaigžņu pasaulēm, ar visa Visuma Saprātu. Un viņš piešķir gan Zemei, gan jums pilnīgi jaunas iespējas šiem kontaktiem. Jūs drīz uzzināsiet par tiem.

2012. gada 12. decembrī realizējas jaunā planetārā Kristāliskā Režģa-144 pilnīga ieslēgšana. Tas ir noslēdzošais palaišanas moments. Režģa būvniecība tiek pabeigta novembra beigās, taču pilna palaišana notiks trīskāršās vibrācijas 12:12:12 dienā.

Ko tas nozīmē planētai un visām dzīvības formām? Planēta iedvesīs pilnīgi jaunu elpu visai planetārajai dzīvībai, tāpēc ka jaunais Režģis pirmām kārtām – tas ir Gaismas Kristāls. Un viņš, šis Gaismas Kristāls, sāks APSKAIDROT visas planetārās dzīvības formas. Tajā skaitā arī jūs, mani dārgie Eņģeļi. Daudzi procesi, līdz tam laikam uz Zemes neiespējami, spēs attīstīties. Piemēram, Mēs sakām jums par Gaismas Ķermeņu uzbūvēšanas nepieciešamību. Līdz Kristāliskā Režģa-144 pilnīgai palaišanai tas bija iespējams tikai daļēji. Pēc 2012. gada 12. decembra Gaismas Ķermeņi sāks aktīvi augt, mainīties, attīstīties! Un daudzi no jums to sajutīs. Jūs varēsiet efektīvāk saņemt reakcijas uz visām gaismas darbībām. Gan attiecībā uz planetārajiem mehānismiem un notikumiem, gan attiecībā uz savu darbu ar sevi pašu. Uz vibrācijas 12:12:12 tiek iedarbināti visi planetārā Režģa Saules Diski, kas papildus pastiprinās jūsu saiknes ar visu Kosmosu. Jo paši Saules Diski pēc būtības taču ir unikālas “dzīvas antenas”, kuras pārraida un pieņem Kosmosa Enerģiju un, bez tam, sasaista kopā visas 144 galvenās Kristāliskā Režģa-144 daļas. Tagad viņi maina savu struktūru, iegūst jaunu statusu un iespējas.

Beidzot atcerēsimies arī par pēdējo Atlantisko Meistar-Kristālu palaišanu aktīvā stāvoklī. Tie ir divi ārkārtīgi svarīgi Kristāli, kuri pabeidz tempļu Kristālu sēriju. Tas ir Ugunīgās jeb Rubīna Enerģijas Kristāls, un ar viņu vienlaicīgi – Tota Dievišķais Kristāls. Abi tiks aktivizēti ar speciāliem virpuļveidīgiem impulsiem. Pie abiem jau atrodas Priesteri. Varu vienīgi atzīmēt, ka Rubīna Enerģijas Kristālam ir iespēja sākt jaunu dzīvi, pateicoties Uguns Dzīvinošās atnākšanai uz planētu. Tas viņam ir jauns enerģijas veids un jaunas iespējas. Daudz kas izmainīsies uz planētas pēc šo divu Kristālu palaišanas. Pats Tots Trismegists aktivizēs savu Kristālu. Šis kristāls dos iespēju plašai Dievišķības izpausmei visā planetārajā dzīvē, visās dzīvības formās. Es jau vairākkārt esmu pievērsis jūsu uzmanību tam, cik paātrināti paplašina savu apziņu jūsu mājas mīluļi – dzīvnieki. Protams, apziņas paplašināšanās notiek ne tikai mājdzīvniekiem. Taču viņus jums ir daudz vieglāk vērot un konstatēt pārmaiņas. Tā, lūk, tad arī mostas Dievišķības Dzirksts katrā dzīvības formā! Un pēc 12:12:12 tas būs ļoti pamanāms. Pietiek cilvēkiem uzskatīt blakus dzīvojošos dzīvniekus un augošos augus par mēmām un trulām būtnēm. Viņi ir domājošas un garīgas būtnes! Padomājiet par to Tota Kristāla aktivizācijas priekšvakarā. Ziniet, ka Dieva-Radītāja Dzirksts ir visos! Un pats Planetārā Režģa-144 kristāls piesātināsies ar šo Dievišķo Gaismu.

No Atlantisko Meistar-Kristālu saimes pēdējo Kristālu aktivizācijas brīža sāksies arī citāds viņu kopīgais darbs. Visu aktivizēto Meistar-Kristālu tīkls sāks mainīt savus raksturojumus, viņi pēc tā pārdzīvos nozīmīgu pārorientāciju savā kopīgajā darbā. To veicinās arī Programmējošo Kristālu atjaunotās sistēmas darbība, kuri iegūst savu pārprogrammēšanu Saules aptumsumā 13.11.12. Parunāsim arī par viņiem. Jūs jau esat veikuši gaismas darbu ar šiem Kristāliem. Jūs viņiem palīdzējāt iziet uz stabilu darba režīmu, pēc kā piesātinājāt viņu sistēmu ar Dzīvinošo Uguni. Pēc Kristāliskā Režģa-144 palaišanas uz pilnu jaudu ir radīti principiāli citādi priekšnosacījumi visa Programmējošo Kristālu tīkla spējai funkcionēt. Visi šie grandiozie pārveidojumi ļaus galu galā radīt veselu AUGŠUPCELTU DZĪVĪBAS FORMU TĪKLU. Jums ir piemēroti zināt, ka dažas dzīvības formas sāks savu Augšupcelšanos pēc 21.12.12. Taču, vai tas nozīmē, ka ar augšupcelšanos būs aptverta visa planēta? Un kad tas notiks? Un kāpēc Krajons nosauca šo procesu par “tīklu”? Lieta tā, ka visas dzīvības formas uz planētas ir cita ar citu savstarpēji saistītas. Un par augšupcelšanās procesu var runāt nesaraujami vienīgi pēc visas planetārās vienotības. Tās formas, kuras sāks augšupcelties pirmās, izveidos tieši dzīvības savstarpējo saikņu tīklu, kurš palīdzēs citu dzīvības formu, ieskaitot arī cilvēces, augšupcelšanās procesam. Jā, tas ir tā. Nevajag domāt cilvēkiem, ka it kā viņi augšupcelsies pirmie – uzreiz, vienlaicīgi, bet par pārējiem domāt nepienākas. Patiesībā viss ir tieši pretēji. Kā pirmie augšupceļas vienkāršāki dzīvības veidi (daži iziet šo procesu jau tagad), gatavojot pārejas portālus sarežģītākām formām. Ja jūs neiznīcinātu dzīvību uz planētas, tad šis process būtu bijis daudz harmoniskāks.

Par svarīgu notikumu planētas dzīvē aizejošajā gadā kļuva astrālo plānu attīrīšana no Tumsas enerģijām, Tumsas Spēku evakuācijas no planētas Zeme sākums. Šis process, kurš sākās no zemākajām dimensijām, sāka noritēt arī jūsu dimensijā. Rudenī Gaismas Ģimene kopīgi ar iemiesotajiem Gaismas Darbiniekiem sāka plaša mēroga darbu Dualitātes enerģiju izvadīšanā no planētas.

Un tā, 2012. gads beidzas ar svarīgiem veikumiem:

– Programmējošo Kristālu, Atlantisko Meistar-Kristālu palaišanu jaunā režīmā un visa viņu tīkla pārkārtošanu;

– jaunā Kristāliskā Režģa-144; Saules Disku; piramidālo kompleksu stāšanos spēkā;

– planētas Kristāliskās Sirds aktivizāciju nokoriģētā veidā (tas saistīts ar Zemes Pāreju Jaunās Realitātes Koridorā. Notika jūsu lineārajā 2012. gadā);

– astrālo plānu attīrīšanu, Dualitātes enerģiju izvadīšanu no planētas.

Aizejošajā gadā notika daudz citu svarīgu notikumu, par ko jums vēl stāv priekšā uzzināt. Gaismas Ģimene vēl ilgi jums stāstīs par notikušajām izmaiņām.

Visas šīs daudzās planetārās izmaiņas pāries jaunā fāzē tajā brīdī, kad notiks Otrā planetārā Harmoniskā Konverģence. Tā sāksies tieši uz vibrācijas 12:12:12 un ilgs līdz 24.12.12. Ko tad Zemei nozīmē 2012. gada 2-rā Harmoniskā Konverģence? Un ar ko tā atšķiras no Pirmās, kas notika 1987. gadā?

Pirms Pirmās Harmoniskās Konverģences izšķīrās jautājums – būt vai nebūt cilvēcei? Vai spēs viņa kā attīstībā esoša saprātīgi-garīgas dzīvības forma iziet uz apskaidrību – pēc dziļas ieiešanas matērijas blīvajos slāņos ar stipru vibrāciju līmeņa pazeminājumu? Tieši tad, 1987. gadā, Gaismas Ģimene noskaidroja, ka planētu var uzskatīt par savas vibrācijas paaugstinošu. PARĀDĪJĀS POTENCIĀLS BRĪNIŠĶĪGAM NĀKOTNES VARIANTAM. 1987. gadā Hosē Arguejless, sapulcējis kopā planētas apgaismotos cilvēkus, organizēja speciālu rituālu planētas ievešanai jaunā dzīves programmā. Šī programma ļāva tālākajā sākt iziešanu no duālās eksistences. Un, pats galvenais, sākt visas planētas un cilvēku plaša mēroga apskaidrošanu. Es, Krajons, sāku strādāt cieši ar zemiešiem tieši pēc šī notikuma. Un jums ir zināms, kā daudzi cilvēki līdzīgi asniem, kas tiecas uz Sauli, aiztraucās pie garīgās pasaules realitātes. Tas veicināja kopējo apskaidrību.

2012. gada pavasarī Gaismas Ģimene ar Planētas iemiesoto cilvēku Augstāko “Es” piekrišanu paziņoja par dualitātes eksperimenta uz planētas Zeme oficiālu pabeigšanu. Planētai, cilvēces pasaulei tika piešķirtas jaunas iespējas brīnišķīgas nākotnes uzbūvēšanai. Sekojošā Zemes ieiešana Jaunās Realitātes Koridorā nodrošināja planētai un cilvēkiem GARANTĒTU BRĪNIŠĶĪGU NĀKOTNI, tā kā tam nepieciešamais enerģētiskais potenciāls cilvēces iekšienē jau bija piedzimis.

Otrā planetārā Harmoniskā Konverģence tiek veikta apstākļos, kad gan planēta, gan cilvēce atrodas principiāli citā evolucionārās attīstības līmenī. Tagad vairs nav jautājuma: būt vai nebūt cilvēcei kā saprātīgi-garīgas dzīvības formai. GALAKTISKĀ KOPIENA IR ATZINUSI CILVĒKI KĀ KOSMISKU RASI, KURAI SAVĀ ATTĪSTĪBĀ IR BRĪNIŠĶĪGAS UN SVARĪGAS PERSPEKTĪVAS.

Vārds “konverģence” jūsu valodā apzīmē “tuvoties, saiet kopā”. Un šajā gadā tajā ir ielikta nedaudz cita jēga. Mēs tagad runājam par to, ka Harmoniskā Konverģence sāksies 2012. gada 12. decembra dienā (12:12:12) un sasniegs savu PĪĶI 24. decembrī. GALAKTIKĀ PA TO LAIKU NOTIKS NE TIKAI GALAKTISKO, KOSMISKO OBJEKTU SATUVINĀŠANĀS, SAIEŠANA KOPĀ, NOTIKS ENERĢĒTISKI-MAGNĒTISKO, GAISMAS PARAMETRU SATUVINĀŠANĀS PA VISĀM DIMENSIJĀM, VISĀM PASAULĒM!

PLANETĀRĀ HARMONISKĀ KONVERĢENCE IR GALAKTISKĀS KONVERĢENCES SVARĪGA SASTĀVDAĻA. BET GALVENAIS IR TAS, KA PLANETĀRĀ HARMONISKĀ KONVERĢENCE IR VIENS NO GALAKTISKO IZLĪDZINĀŠANU, KURA TAGAD TIKAI SĀKAS, SASTĀDOŠAJIEM PROCESIEM!

Tāpēc Gaismas Ģimene piedāvā jums uzskatīt Otro Harmonisko Konverģenci kā vispārējās Galaktiskās Izlīdzināšanas PROCESA sākumu. Bet tas nozīmē – visu planetāro evolucionāro procesu aktīvas harmonizācijas sākumu.

Jūs jau zināt, ka Zeme sāks savienoties caur atvērušos Portālu 12:12:12 ar Galaktiku. Sāks darboties vai izmainīt savas eksistēšanas režīmu daudzas vecas un jaunas sistēmas. Un šī jaunā formātā apvienotā telpas, formas un laika vienotība ir tieši konverģence šī vārda tiešā nozīmē. Zeme sāks pēc 12:12:12 izlīdzināt savus kosmiskos parametrus pēc galaktiskajām normām jeb standartiem. Viņai stāv priekšā pēc 24.12.12 sākt jaunu dzīvi, pakāpeniski adaptējoties Galaktikas jauna apgabala telpā. Šā pakāpeniskā viņas raksturojumu salāgošana ar galaktiskajiem raksturojumiem arī ir svarīgs konverģences elements. Tālāk varu teikt sekojošo. Zeme kā nekad līdz šim sāks aktīvi “baroties” ar Centrālās Garīgās Saules stariem, no kuriem viņa reiz uz ilgu laiku aizgāja. Dzīves organizēšanai dualitātē, iegrimšanai zemās vibrācijās planētai bija jāaiziet no daudzām gaismas iedarbībām, jāierobežo pieņemamo enerģiju spektrs. Tagad viņai pamazām tiek atgriezts ne tikai viņas iepriekšējais statuss, bet arī augstāks stāvoklis – gan pašā Galaktikā, gan visā Visumā. Un tā arī ir konverģence.

Bet tagad es gribu atgriezties pie vibrācijas 12:12:12 noslēpuma.

Izanalizēsim trīskāršā datuma 12-12-12 skaitļa numeroloģiju.

Mēs varam to attēlot sekojošā veidā: (1+2)-(1+2)-(1+2) = 3-3-3

“Divnieka” un “vieninieka” saskaitīšana nozīmē, ka dualitātei (2) pievienojas svarīga, trešā komponente (1). Šī trešā komponente ir Dievišķā Vienotība. Rezultātā DUALITĀTE NOMAINĀS UZ TRIALITĀTI – visās jūsu un planetārās dzīves sfērās. Esiet vērīgi, balstieties savos spriedumos, konstrukcijās uz trialitāti, un jūs tiksiet dāsni atalgoti ar to, ka iegūsiet labus dzīves rezultātus. Trialitāte tagad stabili ienāk jūsu un planetārajā dzīvē. Un tāpēc 12.12.12 datuma dienā jums atgādina tieši par viņu – par trialitāti!

Numeroloģija – tā nav spēle ar cipariem. Aiz katra cipara un to savienojuma vienmēr stāv dziļākā jēga. Un tāpēc trijnieka trīskāršā klātbūtne šajā dienā liecina par sekojošo. Sākot ar vibrāciju 12:12:12, un tieši, sākot ar Otro Harmonisko Konverģenci, daudzi procesi sāks noritēt trīs plūsmās. Tas attiecas gan uz kosmisko iedarbību uz Zemi; gan uz procesiem, notiekošiem uz planētas; gan uz jūsu dzīvju un dzīves procesu notikumu bagātību. Kāpēc – “trīs”? Nu tāpēc, ka arī Kosmosā ir pieņemts trialitātes, bet nevis pretstatu stāvoklis. Harmonija ir trīsvienība. Izteiciens “SVĒTĀ TRĪSVIENĪBA” atspoguļo Dievišķās, Kosmiskās harmonijas līmeni. Un tas vēlreiz liecina par to, ka Zeme konverģējas uz harmonisku stāvokli.

Ejam šī datuma skaitļu numeroloģiskajos pārveidojumos tālāk. Attēlosim tos tā: 1-1-1 1-1-1 1-1-1

Šos ciparus var aplūkot no planētas un cilvēces gēnu pārveidošanas pozīcijas. Jaunas, nevis vienkārši saprātīgas, bet arī augsti garīgas Būtības radīšana uz planētas notiks pēc tās ģenētiskās informācijas saņemšanas, kura sāks nākt uz Zemi trīskāršajā datumā 12.12.12 – caur atvērušos zvaigžņu portālu. Trīs vieninieku savienojums (1-1-1) šajā gadījumā saistīts ar cilvēces garīgi-materiālo Genomu. Mēs jau esam runājuši ar jums par viņa nozīmi, kad aplūkojām Garīgās Dzimtas dalīšanos/izplatīšanos. Tad kāpēc tagad šī informācija ir kļuvusi aktuāla? Un kāpēc nāk šo sarindoto vieninieku trīs plūsmas? Par ko tas liecina? Lūk, šeit tad arī ir paslēpts Portāla 12:12:12 atvēršanas galvenais noslēpums.

Dienā 12.12.12 uz planētu sāks nākt DAUDZDIMENSIONĀLAS GĒNU INFORMĀCIJAS plūsmas. Kas tās ir par plūsmām? Un kāpēc to ir trīs?

Nepieciešams skaidri apzināties, pēc kāda noteikta principa attīstījās dzīvība uz Zemes. Viņa dažādu dzīvības formu veidā tika ienesta no ārienes. Dabiski, gēnu mutācijas bīdīja viņu uz dažādiem modificējumiem. Izkristalizējās noteiktas noturīgas dzīvības formas. Dzīvība bija sadalīta pa dažādām dimensijām – gan ar paaugstinātu blīvumu, gan vidēju vibrāciju līmenī, gan pa augstākajām dimensijām. Un visur tika sakrāta sava, nenovērtējama pieredze. Dabiski, ka šī sakrātā pieredze jau piederēja jūsu planētai. Viņai bija gan dzīvības formu pagrimuma, gan viņu nomaiņas ilgstoši periodi. Bija vētraina attīstība un lēnas izaugsmes periodi. Taču iegūtā pieredze nekur nepazuda. Kā jūs saprotat, tā tika saarhivēta un vispārināta. Bet galvenais, ko izloloja Zeme – tā ir dzīves pieredze gan superblīvā matērijā, gan augstāku vibrāciju dimensijās. Citiem vārdiem, planētai tagad ir sava pašas dzīves pieredze. Un šī pieredze ir unikāla visās nozīmēs. Tagad Zemei dod iespēju aktīvi izmantot evolūcijai tieši to dzīves pieredzi, kuru viņa ir ieguvusi. Un tieši ar to ir saistīti cipari 1-1-1. Bet kāpēc to ir trīs? Trīs plūsmas atbilst trim dažādiem matērijas vibrāciju līmeņiem, kuros tūkstošgades attīstījās dzīvība, kā arī trim gigantiskiem šīs dzīvības eksistēšanas un viņas attīstības laika intervāliem. Bet kam Zemei tagad šī pieredze? Vai ir vajadzīga iepriekšējo dzīvju pieredze? Lieta tā, ka tagad, pēc Galaktiskās Izlīdzināšanas, Zemei tiks piešķirta iespēja radīt dzīvību patstāvīgi. Un šai jaunajai dzīvībai ir jāieņem savā “Es” visa iepriekšējā pieredze. Zeme tagad jau spēj ķertie pie JAUNA GARĪGI-MATERIĀLA BĒRNA radīšanas, kurš savienos savā “Es” visu dimensiju, visu dzīvības formu, visu populāciju un varietāšu dzīves pieredzi. Šis viņas jaunais “bērns” ir JAUNA UNIKĀLA APVIENOTAS DZĪVĪBAS FORMA, tajā skaitā arī jūs, Gaišzilās Liesmas planētas nākošie iedzīvotāji. Jums stāv priekšā kopīgi ar Zemi radīt jaunu daudzdimensionālu Genomu un šo jauno Dzīvības formu, lai pēc tam viņu apgarotu. Tieši priekš tā Portālā 12:12:12 atnāks nepieciešamās informācijas plūsmas gan priekš jums, gan priekš planētas. Ziniet, ka katrs no jums spēs pieņemt šo informāciju, lai pēc tam kopīgi ar Zemi to atpakotu un īstenotu nepieciešamos evolucionāros pārkārtojumus!

Genoms “1-1-1” ir daudznozīmīgs, daudzvariantisks, daudzdimensionāls. Konkrēti viņš atspoguļo saikni ar Garīgo Dzimtu. Un tagad Es runāju par to, ka uz vibrācijas 12:12:12 sāks nākt informācija par Garīgo Dzimtu TRĪSVIENĪBU, ar kurām turpmāk būs saistīta gan Zemes attīstība kopumā, gan tie ģenētiskie pārveidojumi, par kuriem Es tikko kā teicu. Kādas ir šīs Garīgās Dzimtas?

Vienu Sēklu dāvā Galaktiskais Kristus-Melhisedeks trijos savos Dievišķajos iemiesojumos, otru Sēklu sūta planēta Maitreija – jūsu Zemes Māmiņa kopīgi ar savas zvaigžņu sistēmas divām Saulēm. Un trešo Sēklu dāvā SĪRIUSA Trīsvienība – Sīriusa A, Sīriusa B un Sīriusa C zvaigžņu sistēmas.

Daudz kas sāks mainīties, atnākot šai jaunajai genoma informācijai, kurā Trialitāti var atrast katrā līmenī.

Garīgi-materiālo Genomu trīsvienība ir saistīta arī ar Visuma Ceturtā Garīgā Centra trīs jaunajām dimensijām – ar 14-to, 15-to un 16-to dimensiju. Šīs trīs plūsmas nes šo dimensiju izpausmes un to saaudzināšanas ar pirmo trīs Visuma Centru dimensijām informāciju.

Bet tagad pievērsiet uzmanību, ka trijnieku triāde pārveidojas devītniekā.

3-3-3 -> 9

Cipars deviņi simbolizē Augšupcelšanos. Un nozīmē tajā skaitā arī to, ka līdz ar Portāla 12:12:12 jums parādās reāla augšupcelšanās iespēja. Mēs nerunājam konkrēti par šo dienu, taču tas (devītnieks) norāda uz to, ka sagatavošanās augšupcelšanai process sāks ieiet savā aktīvajā fāzē.

Tagad atgriezīsimies pie jautājuma par Otro Harmonisko Konverģenci. Es jau teicu, ka tā “paķers” Galaktiskās Izlīdzināšanas punktu un ilgs vēl dažas dienas. Galaktiskās Izlīdzināšanas laikā notiks Zemes magnētiskās sfēras magnētisko komponenšu precīzākā uzlikšana uz tās galaktiskās magnētiskās “stīgas”, par kuru jums teica Arheirar. Viņa it kā nostiepsies, aizāķēs Zemi un maigi sāks ievest viņu jaunajā, gaišajā Galaktikas zonā. Arī tas saucas par konverģenci. Zemes savienošanās ar jauno zonu sāks Jaunu Ēru visas planetārās kopienas dzīvē. Un no šī brīža atklāsies visas planetārās dzīvības īstenas Vienotības iespēja, kas arī ir konverģence. Galaktiskās Izlīdzināšanas laikā notiks eksistējošās saiknes starp dimensijām nomaiņa visā planetārajā mērogā. Sāks mainīties frekvenču raksturojumu samēri. Pārstās būt par bremzi daudzas potenciālās barjeras starp dimensijām. Protams, tas nenotiks uzreiz, vienā impulsā. Krajons runā par to, kādi procesi tiks palaisti. Tā “dimensiju saaudzēšana”, par kuru mēs pastāvīgi jums sakām, sāks spilgti izpausties tieši no Galaktiskās Izlīdzināšanas brīža. Un arī tas nes Harmoniskās Konverģences jēgu. Pēc 24.12.12 sāksies pastiprinātas konverģences, kas planētai ir ļoti svarīgi. Vēl vairāk, GALAKTISKĀ IZLĪDZINĀŠANA KĀ PROCESS ILGS JŪSU LINEĀRAJĀ LAIKĀ VĒL ILGUS GADUS. Mēs varam uzlūkot planetāro Harmonisko Konverģenci kā svarīgu punktu, svarīgu momentu GALAKTISKĀS IZLĪDZINĀŠANAS IZVĒRŠANAI.

JA RUNĀ PAR OTRO PLANETĀRO HARMONISKO KONVERĢENCI, TAD TĀ IR OTRĀ TAJĀ NOZĪMĒ, KA JAU OTRO REIZI CILVĒKI, DZĪVOJOŠI JŪSU PASAULĒ, AKTĪVI PIEDALĀS PROCESOS, HARMONIZĒJOŠUS PLANETĀRO UN GALAKTISKO TELPU-LAIKU. CILVĒKI OTRO REIZI PIEDALĀS HARMONISKAJĀ KONVERĢENCĒ KĀ GAISMAS DARBINIEKI, APZINĀTĀ LĪMENĪ. UN TAS PATIEŠĀM IR DIŽĀKAIS NOTIKUMS.

Ko vēl jums ir svarīgi zināt par Galaktisko Izlīdzināšanu?

Mēs ne reizi vien esam pievērsuši jūsu uzmanību, ka daudzi procesi Galaktiskās Izlīdzināšanas laikā izkārtojas ap kādu GALAKTISKO MAGNĒTISKO ASI.

Galaktiskā ass – tā nav kaut kāda taisna līnija, ap kuru izkārtojas planētas un zvaigžņu sistēmas. Nepavisam. Kaut arī zvaigžņu, planētu un zvaigžņu sistēmu sarindošanās kārtība arī svarīga. Galaktiskā ass – tas ir jēdziens, saistīts ar magnētismu. Un pirmām kārtām ar MAGNĒTISKAJĀM VIBRĀCIJĀM. Tāpēc Galaktiskās ass izlīdzināšana – TĀ IR GALAKTISKO MAGNĒTISKO VIBRĀCIJU IZLĪDZINĀŠANA. Šis process ir ļoti, ļoti sarežģīts. Tajā piedalās bezgalīgs daudzums Garīgo Būtņu, mājojošu dažādos līmeņos, dažādās dimensijās. MAGNĒTISKO VIBRĀCIJU IZLĪDZINĀŠANA IR SAISTĪTA AR FREKVENČU UN TĪRĪBAS GAISMAS-MAGNĒTISKAJIEM RAKSTUROJUMIEM.

FREKVENČU RAKSTUROJUMI – tie ir kvantitatīvi raksturojumi, kuri rāda vibrāciju līmeni. Tas ir saistīts pirmām kārtām ar viļņu raksturojumiem (viļņa garums, viļņa platums, svārstību amplitūda utt.).

TĪRĪBAS RAKSTUROJUMI – tie ir kvalitatīvi raksturojumi, kuri atbild par HARMONIJU, PAR VIĻŅU VIBRĀCIJU KĀRTĪBU.

Magnētiskās vibrācijas – tas ir kārtības stāvoklis mūsu Kopīgajās Mājās. Ja FREKVENČU un TĪRĪBAS RAKSTUROJUMI sasniedz vajadzīgos parametrus, tad iestājas HARMONIJA.

Aplūkosim jūsu cilvēku sabiedrības gaismas enerģētiski-magnētiskās vibrācijas. Tagad jūsu civilizācijai ir ASTOŅI PAMATA GAISMAS ENERĢĒTISKI-MAGNĒTISKIE VIĻŅI. Kad Skolotāji jums nodot rādījumus dimensijai, kas tuvojas piektajai, tad vajag ņemt vērā, ka nāk informācija tieši par ASTOTO VILNI, ar kuru vibrē Gaismas Darbinieki – Cilvēku civilizācijas garīgais avangards. Un viņš atspoguļo jūsu tuvošanos piecdimensionalitātei! Jūs esat četrdimensionalitātes priekšējā mala, kura pievelkas piecdimensionalitātei! Un tāpēc tagad mēs varam apzīmēt jūsu ASTOTO VIBRĀCIJU VILNI kā līmeni 4,84 pēc Trīspadsmitdimensionalitātes skalas. Taču ir arī otra jūsu civilizācijas “magnētiskā mala” – tas ir pirmais vilnis, tas, kurš visciešāk ir saistīts ar trīsdimensionalitāti. Un tā viļņa vibrāciju līmenis tagad ir 4,59. Ir vēl seši viļņi, katram no kuriem ir savs vibrāciju līmenis…

Un, lūk, tagad iedomājieties, ka cilvēku sabiedrība, kā dzīvs organisms, vibrē ASTOŅOS DAŽĀDOS LĪMEŅOS. Nav grūti saprast, tas noved pie disharmonijas, izbalansēšanās. Tas ir līdzīgi, kā izbalansējas automobiļa dzinēja darbs. Šajā gadījumā, izbalansēšanās gadījumā, sākas… drebēšana. Un kā jūs domājat, mani dārgie, vai ne tāpēc drebina arī jūsu planētu? PAŠREIZ ZEME IR ĻOTI IZBALANSĒTA! Dažādi magnētisko vibrāciju līmeņi ir ne tikai cilvēku sabiedrībai, bet arī citām planetārajām dzīvības formām. Dažādi vibrāciju līmeņi tagad ir planētas dažādiem ķermeņiem, dažādiem globusiem. Un tāpēc var runāt arī par VISAS PLANĒTAS UN VISU DZĪVĪBAS FORMU UZ VIŅAS MAGNĒTISKO VIBRĀCIJU IZBALANSĒTĪBU. Pateikšu jums vairāk – eksistē zvaigžņu un veselu zvaigžņu sistēmu magnētiskā izbalansētība! Atbilstoši eksistē arī VISAS GALAKTIKAS MAGNĒTISKO VIBRĀCIJU IZBALANSĒTĪBA.

Taču jūs zināt: “Savs laiks akmeņus mest, un savs laiks tos salasīt.” Ir savs laiks tam, lai magnētiskās vibrācijas “dejotu patstāvīgu deju”, izietu uz tiem vai citiem vibrāciju līmeņiem, un ir savs laiks arī GALAKTIKAS VIENOTAI DEJAI. Ir laiks tam, lai nostādītu visus un visu vienotā kārtībā un harmoniski nodejotu VIENOTĪBAS AR VISU GALAKTIKU DEJU.

TAGAD GALAKTIKA UZLŪDZ VISUS IZPILDĪT VIENOTU DEJU!

Un šo deju var salīdzināt ar valsi! Valsi nav iespējams dejot, ja tu neesi sinhronizēts ar partneri! Un vēl valsī griežas līdzīgi virpulim! Tieši tāds virpulis tagad savērpjas visā Galaktikā! Taču tas ir ļoti sakārtots un vadāms virpulis! Ticiet, visa Galaktika prot dejot valsi vienotā režīmā! Tiesa, priekš tā ir piemēroti veikt dažus “sagatavošanās mēģinājumus”. Faktiski, tieši ar to tad arī nodarbojās pēdējā laikā Galaktiskā Gaismas Ģimene.

Praksē tas nozīmē, ka dažādas magnētiskās vibrācijas tiks NOTEIKTĀ VEIDĀ NOKOORDINĒTAS, IZLĪDZINĀTAS SAVĀ STARPĀ.

Ja atgriežas pie piemēra ar cilvēku sabiedrību, vietā ir uzdot jautājumu: “Kas notiks ar dažādajiem VIBRĀCIJU LĪMEŅIEM? Varbūt visus astoņus viļņus pievedīs pie vidējota rādītāja, un tad harmonijas pasaulē kļūs vairāk? Bet tad taču jūs, mani dārgie netuvosieties piecdimensionalitātei, bet attālināsieties no tās. Vidējošanas gadījumā cilvēces sabiedrības garīgā avangarda magnētisko vibrāciju līmenis pazemināsies. Diezin vai tas iepriecinās jūs, Gaismas Darbinieki, pastiprināti enkurojošus kosmiskās enerģijas un ceļošus planetārās un individuālās vibrācijas.

Bet kā tad rīkoties? Varbūt pastiprināt, paaugstināt atpaliekošo vibrācijas? Nu – jā, laba ideja. Taču kā to izdarīt ātri, nepārkāpjot dabisko evolucionāro gaitu un izvēles brīvību? Vai jūs ticam tam, ka cilvēki, kuru mērķis šodien ir tikai materiālie labumi, rīt pamodīsies un sāks aktīvi nodarboties ar Gaismas darbu? Atbildi jūs zināt. Tā paredz, ka mēs nevaram krasi pacelt cilvēku sabiedrības pirmā (apakšējā) “magnētiskā viļņa” vibrācijas. Kā likums, pirmā viļņa pārstāvji – tās ir Dvēseles, salīdzinoši nesen atnākušas no liela blīvuma pasaulēm. Viņu uzdevums šajā attīstības etapā ir pavērties apkārt, iedzīvoties šajā pasaulē, radīt potenciālu tālākai garīgai attīstībai.

Tad kā gan mēs atrisināsim uzdevumu? Mums pa spēkam ir, piemēram, starp viļņiem iebūvēt kādas struktūras, kuras nolīdzinās starpību vibrācijās. To var apzīmēt kā “ĪPAŠUS MAGNĒTISKOS TRANSFORMATORUS”, kuri harmonizēs visu astoņu pamata magnētisko viļņu vibrācijas. Jūs zināt, ka viss ir enerģija un nepieciešamības gadījumā viņas spriegumu, piemēram, var paaugstināt vai pazemināt. Tas ir, ar speciālu ierīču palīdzību izmainīt VISPĀRĪGOS RAKSTUROJUMUS.

Viens no GALAKTISKĀS IZLĪDZINĀŠANAS pamata uzdevumiem ir dažādu vibrāciju magnētisko viļņu magnētisko rādītāju izlīdzināšana – VISOS DZĪVĪBAS EKSISTENCES GALAKTIKĀ LĪMEŅOS – mikrolīmenī un makrolīmenī.

GALAKTISKĀ IZLĪDZINĀŠANA tiek veikta ar dažādu periodiskumu, tai ir savi cikli un savas īpatnības. Pašreizējās Galaktiskās magnētiskās izlīdzināšanas īpatnība ir tāda, ka beidzas ĪPAŠS GALAKTISKAIS CIKLS visās dimensijās.

Jūsu senie zināja par to un nosauca šo ciklu par KALI-JUGA. Kaut arī priekšstati par šo ciklu ir dažādi dažādām tautām – atkarībā no tā, no kādiem avotiem tautas ir ieguvušas šīs zināšanas. Tāpēc arī KALI-JUGA laika termiņi tika apzīmēti dažādi.

Jums, mūsdienu Gaismas Darbiniekiem, ir svarīgi zināt, ka pēc GALAKTISKĀS IZLĪDZINĀŠANAS sāksies HARMONIZĀCIJAS PROCESI. Sāksies svarīgs sagatavošanās etaps nākošajam ciklam – SATJA-JUGA, kad cilvēce sāks tiekties uz harmoniskas esamības organizēšanu.

Magnētisko vibrāciju balansēšanas process ietekmēs visas dzīves sfēras. Plūdi, zemestrīces, visas stihiskās kataklizmas pakāpeniski mazināsies. Kāpēc? Nu tāpēc, ka “planetārais dzinējs”, planetārā magnētiskā spēka avots, pārstās “drebināt”. Saprotiet, mani dārgie, ja magnētiskie vibrāciju viļņi būs savā starpā harmonizēti, tad kļūs harmoniskākas arī vispārējās vibrācijas. Magnētisko viļņu balansēšana harmonizēs arī fiziskos planetāros raksturojumus. Kas galu galā izpaudīsies planetāro kataklizmu pieklusumā.

Lūk, kāpēc, mani Saulainie, es esmu teicis jums un atkārtoju: NEGAIDIET DAUDZ NO 2012. gada. Šajā gadā mēs tikai iestādījām sēklas! Bet asnus jūs varēsiet ieraudzīt sekojošajos gados. Un šie asni ir sākumā pašas planētas, bet pēc tam – arī visu dzīvības formu, uz viņas dzīvojošu, HARMONIZĀCIJA.

Tajā skaitā – cilvēku sabiedrības sabiedriskās dzīves harmonizācija. Tāpēc ka magnētisms – tas ir visa visumā esošā iekšējais attīstības avots. Cilvēku sabiedrība tāpat ir atkarīga no magnētisma darba, kā augu asni ir atkarīgi no saules stariem un dzīvinošās valgmes.

Galaktiskās Izlīdzināšanas pašreizējā procesa īpatnība izpaužas vēl arī tajā, ka “MAGNĒTISKIE TRANSFORMATORI”, kuri harmonizēs dažādus magnētisma līmeņus, paši iegūst jaunas īpašības! Šos “magnētiskos transformatorus” var pielīdzināt arī magnētiskām membrānām, kuras laiž cauri vienas enerģijas, bet aiztur citus enerģiju veidus. Un tagad šīs membrānas ir ievērojami pilnveidotas!

Jaunums no Gaismas Ģimenes tagad ir tāds, ka šajā galaktiskās attīstības ciklā parādās iespēja radīt jaunas enerģētiskas gaismas magnētiskās struktūras, kuras ļoti ātri un ļoti kvalitatīvi harmonizē magnētiskās vibrācijas! Saprotat, par ko ir runa? Mēs ilgi, ļoti ilgi nodarbojāmies ar sagatavošanas darbu. Un pagaidām turpinām ar to nodarboties. Gaismas Darbinieki bieži sūrojās par to, ka darbs rit, bet rezultāti ne īpaši ir manāmi.

Krajons Gaismas Ģimenes uzdevumā vēsta: LAIKS NĀK! NĀK REZULTĀTU LAIKS. Un pirmais rezultāts, kuru sajutīs Gaismas Darbinieki – tā ir harmonizācija. Sākumā viņi sajutīs lielāku harmoniju personīgajā dzīvē, tuvā loka dzīvē. Taču nav aiz kalniem arī tas laiks, kad jūs ieraudzīsiet harmonizāciju tajās vai citās dabas un sabiedriskās dzīves sfērās.

Mani dārgie! Protams, jūs saprotat, ka harmonija neatnāk pati par sevi. Tā ir Gaismas Ģimenes un jūsu, iemiesoto Gaismas Darbinieku, pastiprinātas kopīgas jaunrades auglis. Šī jaunrade aktīvi sākās pirms 25 gadiem. Tagad mūsu kopīgais darbs kļūst arvien apjomīgāks, jaudīgāks, rezultatīvāks. Un es atkārtoju: jums ir tiesības cerēt uz rezultātiem. Uz rezultātiem, kuri galu galā nevis vienkārši kļūs taustāmi, bet izpaudīsies visās jūsu dzīves sfērās. Tie ir fundaments jūsu brīnišķīgajai nākotnes Realitātei, kurā dzīvo lieliska, apbrīnojami harmoniska Kosmiskā cilvēku Rase.

Un tas ir tā. Tas patiesi ir tā.

JŪSU KRAJONS – AR MĪLESTĪBU NO RADĪTĀJA SIRDS

21.10.12. g. – 16.11.12. g.

No žurnāla “МИРОВОЙ ЧЕННЕЛИНГ: духовные сообщения”, 2012., 6. numurs.

Žurnāla e-pasta adrese: mirovoy_channeling@mail.ru

Tulkoja Jānis Oppe

Print Friendly, PDF & Email