Магниты Духа

“Armagedons” Dienvidu Urālu debesīs

“Meteorītu lietus 15. februārī tika piefiksēts Čeļabinskas, Tjumeņas, Sverdlovskas apgabalos un Kazahstānas ziemeļu teritorijās. Pēc Jekaterinburgas observatorijas datiem 07:23 pēc Maskavas laika pār Čeļabinskas apgabala teritoriju nolija meteorītu lietus bolīdu veidā. Pēc vizuālajiem datiem objekta krišanu pavadīja sprādzieni un uzliesmojumi.

Ir zināms, ka meteorīts iekrita ezerā blakus Čebarkulas pilsētai. Pēc precizētiem datiem tas bija viens meteorīts, kurš sadega, tuvojoties Zemei, un izjuka pa gabaliem. Spožo uzliesmojumu un tā milzīgo balto “asti” augstu debesīs, kā arī pēc tam sekojošo ļoti stipro triecienvilni uzskatīja par NLO, uzsprāgušu lidmašīnu. Pēc tam nokritušo objektu sāka saukt pat meteorītu. Vēlāk “Roskosmos” apstiprināja, ka Urālos patiešām ir nokritis nevis tehnogēnas izcelsmes objekts, bet meteorīts. Pagaidām speciālisti noskaidro uz planētas virsmas nokritušo kosmisko ķermeņu dabu.”

(No zemes masu informācijas līdzekļu ziņojumiem.)

 

KOMANDIERIS KORTONS

caur Sergeju Kanaševski

“ARMAGEDONS” DIENVIDU URĀLU DEBESĪS

Sveicināti, Gaismas Darbinieki! Es esmu KOMANDIERIS KORTONS. Aštara Šerana uzdevumā nododu svarīgu jaunumu!

15. februārī no debesīm pār Dienvidu Urāliem nolija meteorītu lietus, debess ķermenis iekrita ezerā blakus vienai no pilsētām. Kortons ir pilnvarots pavēstīt, ka gan meteorītu lietus, gan debess ķermenis ir tikai neliela daļa no gigantiska meteorīta, kurš ir ieguvis nosacītu nosaukumu “ARMAGEDONS”. Pēc būtības, tās ir atliekas no meteorīta, kurš būtu varējis nokrist uz Zemi, izraisot planetāra mēroga katastrofu.

Dārgie draugi! “Armagedons” patiešām varēja ietriekties Zemes virsmā ar milzīgu spēku tieši tajā vietā, kur tagad nokrita tikai tā neliela daļa. Šis trieciens varēja izraisīt ļoti spēcīgas stihiskas kataklizmas. Sākotnēji debess ķermenis “Armagedons” bija paredzēts tam, lai ietriektos virsmā un piedalītos ZEMES ASS SLĪPUMA LEŅĶA IZMAINĪŠANAS PROCESĀ. Tamlīdzīgi notikumi jau ne reizi vien ir notikuši planētas vēsturē. Pēdējo reizi tas notika pirms vairāk nekā 11 tūkstoš gadiem, kad beidzās vienas civilizācijas vēsture un sākās citas civilizācijas vēsture. 2013. gada 15. februāra datums būtu varējis kļūt jūsu potenciālajā realitātē par to pašu “pasaules galu”, par kuru jūs tikāt brīdināti ne reizi vien.

Taču jūs esat lieliski informēti par to, ka 1987. gada augustā planētas cilvēku Augstākie “Es” kopā ar iemiesotajiem Gaismas Darbiniekiem spēja pavērst cilvēku civilizācijas attīstību citā attīstības gultnē. Tajā attīstības Koridorā, kur nav Trešā pasaules kara, kur nav civilizācijas attīstības pārtraukšanas, kur nav notikuma, cilvēku nosaukta par “Armagedonu”. Tika izdarīta MŪSDIENU CIVILIZĀCIJAS HARMONISKAS un NEPĀRTRAUKTAS ATTĪSTĪBAS – saglabājot visu iegūto pieredzi – izvēle. 2012. GADA PAVASARĪ PLANĒTA UN CILVĒCE IEGĀJA JAUNĀS REALITĀTES KORIDORĀ, KURĀ IR ATCELTAS PLAŠA MĒROGA, GLOBĀLAS DABAS, STIHISKAS KATAKLIZMAS. Tajā skaitā ir atcelta arī Zemes ass slīpuma leņķa asa izmainīšana.

Meteorīts “Armagedons” sāka jukt pa atsevišķiem gabaliem jau kaimiņu zvaigžņu sistēmā speciālu Aštara Šerana Flotes Gaismas Kuģu staru iedarbībā. Plaša mēroga izjukšana pa gabaliem notika uz Saules Sistēmas robežas, kur tika neitralizēti 99,95 procenti no meteorīta kopējā apjoma.

Mani dārgie! Mūsu kopīgā darba rezultāts nav ideāls! Jūsu spēkos ir pašiem dot tam novērtējumu. No vienas puses – cietuši cilvēki un celtnes reģionā, no otras puses – saglabāta cilvēce.

Draugi! Patiesībā var teikt, ka 2013. gada 15. februārī uz Zemi nokrita… vecās realitātes lauskas. Notika “mini-armagedons” tajā mērogā, līdz kuram mēs ar jums spējām to minimizēt. Un, ja jūsu acis lasa šīs rindas, tad visai mūsu kopīgajai jaunradei pēdējo vairāk kā 25 gadu laikā bija jēga.

Mums ar jums vēl ir ļoti daudz kopīgu darbu, dārgie Gaismas Darbinieki! Tajā skaitā mums stāv priekšā pastrādāt… meteorīta “Armagedons” vietā (KOMANDIERA KORTONA SMAIDA ENERĢIJA). Mēs ar jums veiksim lēnu, pakāpenisku ass slīpuma leņķa izmainīšanu – ar jūsu telpas-laika nepieciešamās harmonizācijas mērķi. Jaunā Realitāte prasa telpas-laika kontinuuma jaunu organizēšanu.

JŪS ESAT DZĪVI!

JŪS ATTĪSTĀTIES!

JŪS RADĀT KOPĀ AR GAISMAS ĢIMENI!

Apvienotie Gaismas Spēki Aštara Šerana vadībā sveic iemiesotos Gaismas Darbiniekus un apsveic ar to, ka JŪS IEEJAT CIVILIZĀCIJAS HARMONISKAS ATTĪSTĪBAS PROCESĀ.

ES ESMU KORTONS, atbildīgais par Apvienoto Gaismas Spēku Aštara Šerana vadībā komunikācijām. Es esmu tas, kas nes vēstis no starpgalaktiskās Gaismas Ģimenes. Mēs kopā radām Planētas un Cilvēces Augšupcelšanos.

AŠTARA ŠERANA UZDEVUMĀ – KORTONS, apvienojošs pasaules, ar Mīlestību pret Dimensiju Meistariem

16.02.13. g.

Publikāciju sagatavoja:

Svetlana Dračova, Sergejs Kanaševskis, Marina Shults

http://www.magnitiduha.info/archives/5546

Tulkoja Jānis Oppe

Print Friendly, PDF & Email