Магниты Духа

24. martā ir Otrās Planetārās Harmoniskās Konverģences noslēgums un Pārvēršanās Svētki!

GAISMAS VALDNIEKS EL MORIJA
caur Svetlanu Dračovu, Sergeju Kanaševski, Marinu Shults

AICINĀM UZ ŠAMBALU, TIEKAMIES PIE BAIKĀLA!

Valdnieks El Morija no Šambalas Zelta Zāles sveic jūs, Gaismas Radītāji! Pieņemiet sveicienus no visiem Šambalas Valdniekiem! Pieņemiet Mīlestības enerģiju, kura zelta Gaismā plūst no mūsu Sirdīm. Pieņemiet zelta Vienotības Enerģiju, kura nes Mīlestību uz visām planētas Zeme pasaulēm!

ŠAMBALA… Šis vārds vienmēr ir atradis garīgu atsaukšanos cilvēku sirdīs. Uz Šambalu tiecās, viņu meklēja, viņai veltīja lūgšanas un uz viņu cerēja. Ne reizi vien tika rīkotas ekspedīcijas, lai atrastu šo ilgoto vietu. Taču jūs, mūsdienu Gaismas Darbinieki, jau esat sapratuši: nevar būt tālu tas, kas ir tuvu. Nevar dzimtais slēpties svešumā. Nav jāiet tāls ceļš, kad ir pazīstams un tuvs ceļš.

Šambala vienmēr ir dzīvojusi un dzīvo jūsu Sakrālajās Sirdīs. Ceļojot uz savu Sakrālo Sirdi, jūs veicat ceļojumu uz Šambalas Pasauli. Radot Vienotā Sakrālā Sirdī ar Gaismas Ģimeni, jūs kļūstat par Šambalas iemītniekiem. Radot jaunu pasauli, dzemdinot jaunu dzīvi, jūs kļūstat par Šambalas iedzīvotājiem. Tāpēc ka Šambala nav vienkārši sakrāla vieta, Šambala nav pilsēta, Šambala nav Planētas Garīgā Valdība. ŠAMBALA – TĀ IR DAUDZDIMENSIONĀLU PASAUĻU, APVIENOTU UNIKĀLĀ GARĪGĀS RADĪŠANAS CENTRĀ, KUR RADA PLANETĀRIE GAISMAS VALDNIEKI, KOPĪBA. Bet Gaismas Valdnieki – tie ir tie, KAS IR SATICĪBĀ AR GAISMU, kas prot un mīl ar Gaismas palīdzību radīt dzīvību, dzemdināt jaunas pasaules un atvest tās pie Dievišķās Harmonijas. Lūk, kāpēc, kad jūs radāt jauno dzīvi uz Beznosacījuma Mīlestības viļņa, tad patiesi kļūstat par Gaismas Valdniekiem, dzīvojat šos mirkļus Šambalas Pasaulē!

Šambala – tās ir apbrīnojamas, maģiskas pasaules, kuras var izzināt bezgalīgi! Viņa ir veidota no 16 Lieliem Esības Plāniem un 12 dimensijām! Un, jo augstākas ir Gaismas Būtņu spējas Mīlestībai un Jaunradei, jo uz augstākām pasaulēm viņas paceļas, nekad neaizmirstot par tām pasaulēm, kurās ir dzīvojušas un radījušas agrāk.

Ar jūsu četrdimensiju pasauli tagad aktīvi sadarbojas visas daudzdimensionālās Šambalas pasaules. Bet Garīgā Vadība līdz līdzšinējiem laikiem tika veikta no Šambalas septiņdimensiju pasaules, kur mīt daudzi Augšupceltie Skolotāji, jums pazīstami. Visi viņi ir iemiesojušies jūsu pasaulē. Daudzi no viņiem ir iemiesoti tagad, viņiem ir savas “Es Esmu klātbūtnes”. Un, lūk – svinīgs jaunums! Mūsu septiņdimensiju, diezgan nošķirtā, pasaule kļūst par ietilpīgākas ASTOŅDIMENSIJU PASAULES daļu. Mūsu Šambala ieplūst ietilpīgākā un daudztelpiskākā Šambalā. Bet tas nozīmē – Gaismas Būtnes iegūst jaunas iespējas jaunradei un attīstībai! Tas attiecas uz visu septiņu dimensiju pasaulēm, uz visām dzīvības formām! Pāreja uz astoņdimensiju telpu-laiku priekš mums – tā nav vienkārši vienas dimensijas pieaudzināšana, tā ir kvalitatīva Pāreja no viena Visuma Garīgā Centra uz otru. No trešā Garīgā Centra – uz otro. Tas ir patiesi kvantu lēciens, tās ir kvalitatīvas pārmaiņas, kuras nes milzīgus pārveidojumus, jaunas iespējas Dievišķajai Jaunradei!

Brāļi un Māsas! 2013. gada 24. martā jūs svinat Otrās Planetārās Harmoniskās Konverģences noslēgumu! Tie ir Pārvēršanās un Pārejas uz Jaunu Laikmetu svētki! Tamlīdzīgus svētkus atzīmē arī Gaismas Būtības citās dimensijās. Un mēs, Šambalas Gaismas Valdnieki, piedāvājam nosvinēt pārejas uz Jauno Laikmetu notikumu kopā!

AICINĀM JŪS UZ GAISMAS SVĒTKIEM ŠAMBALĀ!

Dārgie draugi! Otrās Planetārās Harmoniskās Konverģences radīšanas periodā mēs veicām ne mazums ceļojumu. Mēs satikāmies uz planētas ekvatora, uz magnētiskā pola, uz Debesu Velves, Magnētiskā Kodola centrā, uz planētas Trons… Tagad uzaicinām jūs uz Šambalu! Taču, pirms apvienojamies Lielajā Radīšanas Pasaulē, aicinām jūs veikt ceļojumu uz vienu no pašām svētākajām vietām uz Zemes. Tas ir Baikāla ezers. Jūs jau zināt, ka šeit atrodas Zemes sakrālās Kristāliskās Sirds daļa – Kristāls Saelvotors. Taču galvenais – Baikālā atrodas unikāls Portāls, kurš savieno ceturto dimensiju ar augstākajām dimensijām, un, attiecīgi, ar jau ASTOŅDIMENSIJU Šambalas Pasauli. Šeit ir vieni no septiņiem Galvenajiem Vārtiem uz Šambalu. Tieši te, pie Svētā Baikāla Ezera, mēs aicinām sapulcēties smalkajā plānā visus Svinīgās Ceremonijas, veltītas Otrās Planetārās Harmoniskās Konverģences noslēgumam, dalībniekus, visus JAUNĀS ĒRAS – ŪDENSVĪRA ĒRAS – SVĒTKU dalībniekus.

UN TĀ, TIEKAMIES PIE BAIKĀLA!

EŅĢEĻI ZELTA PIRAMĪDĀ

MEDITĀCIJA, VELTĪTA OTRĀS PLANETĀRĀS HARMONISKĀS KONVERĢENCES NOSLĒGUMAM UN ŪDENSVĪRA ĒRAS SĀKUMAM

Meditācijas audioieraksts

Uzaicinājums uz Šambalu ir pieņemts? Sāciet gatavoties neparastajam ceļojumam laikus. Pirms meditācijas atrodiet klusumu un noskaņojieties uz svētkiem. Lielisks noskaņojums ir jūsu caurlaide uz Svinīgo Ceremoniju. Taču tas nav viss, kas jums būs vajadzīgs svētkiem! Obligāts ir tērps! Domājat – tas ir joks? Nepavisam! Katram no jums patiešām ir sagatavots neparasts tērps. Dalībai ceremonijā jūs visi saņemsiet BALTAS DRĒBES (EL MORIJA SMAIDA). Protams, tas nepavisam nav ne uzvalks, ne fraka, ne balles kleita. Tie ir JŪSU JAUNIE GAISMAS ĶERMEŅI, kuri palīdzēs jums ceļot pa Šambalas Pasauli. Viņi vēl nav radīti pilnībā. “Uzvalki” un “Kleitas” pagaidām ir ne gluži gatavi! Viņiem nepieciešams piešķirt pilnīgas formas! Un, lūk, tieši ceļojuma uz Šambalu laikā to varēs izdarīt: turpināt savu Gaismas Ķermeņu pilnveidošanu, saplūšanu ar viņiem.

Un tā, jūs esat vienatnē. Tikko kā esat palikuši vieni un noskaņojušies uz svētkiem – gaidiet viesi! Pie katra, kurš ir pieņēmis uzaicinājumu, noteikti atnāks Šambalas Vēstnesis! Tie, kam piemīt garīgā redze, var ieraudzīt šo Brīnišķīgo Garo Būtni, kura izstaro ne šīs pasaules Gaismu. Citi sajutīs, kā paātrināti sāks pukstēt viņu sirdis, pārdzīvojot trīsu pilno satraukumu. Trešie sajutīs maigu, ļoti patīkamu enerģiju. Skatieties! Šambalas Vēstnesis ir atnācis ciemos ne ar tukšām rokām! No Brīnišķīgās Būtnes atdalās kāds balts mākonītis un… dodas pie jums! Drosmīgāk domās pastiepiet rokas un paņemiet šo “mākonīti”. Jūs jau sapratāt, kas tas ir? Protams, tas arī ir jaunais Gaismas Ķermenis, kurā jūs dosieties uz svinīgo ceremoniju. Drosmīgāk “pielaikojiet” viņu! Ļaujiet mākonim pārsegt jūs, ievīstīt savās baltajās drānās! Pagaidiet, palidojiet pa savu istabu. Ieskatieties spogulī! Jūs varat tur ieraudzīt nevis savu fizisko ķermeni, bet to, kas jūs esat augstākajās dimensijās!

Paiet laiks… Jūs jau esat iedzīvojušies jaunajā ķermenī. Un, lūk, ir laiks posties ceļā. Svētais ezers Baikāls gaida jūs! Ar ko dosimies ceļā? O! Šambalas Vēstnesis ir parūpējies arī par transportu uzaicinātajiem! Jūs gaida… neparasta “ekipāža”! Tā stāv nevis pie jūsu mājas ieejas, bet karājas gaisā… aiz jūsu loga! Kā Gaismas Būtnei Gaismas ķermenī jums nav nepieciešams vērt vaļā durvis un kāpt lejā pa kāpnēm. Jūs mierīgi izlidojat pa logu un redzat, ka gaisā jūs gaida BURVJU EKIPĀŽA. Astoņi lieli Debesu Baloži ielenc jūs, un jūs jūtat, kā gaiss pēkšņi kļūst blīvāks. Jūs it kā nonākat neredzamas kapsulas iekšienē. Šī magnētiskā kapsula ir Krajona un Arheirar dāvana. Tā ir goda “debesu ekipāža”, kurā jūs nogādās uz Ceremonijas norises vietu. Baloži savēcina spārnus, un jūs kopā ar viņiem lidojat. Lidojat ātri, taču vienmērīgi. Un ko jūs redzat, mani sirdsmīļie? Paskatieties apkārt! Debesīs ir daudz ekipāžu, līdzīgu jūsējai! Nevis vienkārši daudz – ĻOTI DAUDZ! Tāpēc ka Augstāko “Es” līmenī visi Zemes cilvēki šajā dienā ir uzaicināti uz Šambalu. UN NEVIENS NEATTEICĀS NO UZAICINĀJUMA, jo Augstāko “Es” līmenī mēs visi taču esam VIENA ĢIMENE, un Šambala ir mūsu īstenā Garīgā Dzimtene, uz kuru visi tiecamies… MŪSU DZIMTĀS MĀJAS…

Un, lūk, jūs lejā redzat neparastu ūdens spoguli. Svētais ezers Baikāls nostājas jūsu priekšā kā DZIMSTOŠS VIOLETS PUSMĒNESS. Un jūs tagad saprotat, ka šī forma tālu nav nejauša! Nesen jūs strādājāt ar magnētiskām membrānām pusmēness formā, bet tagad ir vesels ezers pusmēness formā! Tāda sakritība nevar būt nejauša! Protams, ka magnētiskā membrāna – tā ir īpaša enerģija. Īpaša enerģija – tā ir transformācija, pārveidošana. Bet pārveidošana ļauj ieiet citā stāvoklī un ceļot uz citām pasaulēm…

Jūsu sirds pildās ar prieku par to, ka jūs KOPĀ AR VISIEM ESAT ENERĢĒTISKAS VIENOTĪBAS UN PĀRVĒRŠANAS CENTRĀ. Jūs esat tur, kurp jūsu Dvēsele ir tiekusies vienmēr, kad jūs nācāt uz šo pasauli, iemiesojoties atkal un atkal. Jūs atgriežaties Dzimtenē, īstenajās Mājās. Gaviles pārpilda jūs, un jūs nosūtāt GAVILĒJOŠAS MĪLESTĪBAS SIGNĀLU VISIEM, VISIEM, VISIEM: “SVEICINĀTI, MIESĪGIE, TAS ESMU ES!” Un dzirdat atbildi: “SVEICINĀTS, MIESĪGAIS. TIE ESAM MĒS!” Mājas ir tur, kur ir Dzimtene. Un Miesīgie ir Dzimtenē. Bet Dzimtenē – visi, visi, visi ir miesīgie! Jūs redzat: kāds aicinoši māj jums ar roku: “šurp, pie mums!” Ceremonijas dalībnieku ir ļoti, ļoti, ļoti daudz! Taču priekš jums NOTEIKTI IR VIETA! Vieta ir priekš katra! Priekš visiem! Jūs nolaižaties uz zemes, Pateicaties Debesu Baložiem, viņi atbildot jums māj ar spārniem un izzūd debesu augstumā. Jūs esat brīnišķīga ezera, apkārt kuram ir izkārtojušās visas Gaismas Būtnes, krastā. Ūdens ir maģisks violets spogulis. Gaismas ķermenī jūs esat ieradušies šeit, pie septītās dimensijas Baikāla, un šeit ir īpašs ūdens. Ezers ir piepildīts ar Violetu Enerģiju, kura nepieciešama svinīgās Ceremonijas veikšanai.

Klusums… Līdz sakrālo radīšanu sākumam ir dažas sekundes. Neviens nedod nekādas komandas. Neviens nevienu nevada. VISAS CEREMONIJAS DALĪBNIEKU SIRDIS IR APVIENOJUŠĀS VIENOTĀ SAKRĀLĀ SIRDĪ AUGSTĀKO “ES” LĪMENĪ JAU SEN. Šī ceremonija tika plānota SĀKOTNĒJI, jūsu Lielā Eksperimenta uz planētas Zeme sākuma brīdī. Vēl vairāk, režīmā “šeit un tagad” cilvēku Augstākie “Es” arī ŠODIEN, PIRMS PIECIEM MILJONIEM GADU, veic speciālu Ceremoniju, veltītu šī Eksperimenta sākumam! UN VIENOTĪBA NĀK TIEŠI NO TURIENES – NO MŪSU LIELĀ GAISMAS DARBA UZ ŠĪS PLANĒTAS SĀKUMA! UN ŠIS SĀKUMS NOSAKA VIŅA PABEIGŠANU. SAVUKĀRT, MŪSU ŠODIENAS CEREMONIJA IR JAUNA LAIKMETA SĀKUMS UN JAUNAS GAISMAS JAUNRADES DIŽENĀKĀ ETAPA SĀKUMS…

Visi darbojas saskanīgi, harmoniski, kā VIENOTĪBA, kura ir VIENOTA GAISMAS ĢIMENE.

Ceremonijas dalībnieki, kuri stāv uz zemes, paceļ galvas un redz, kā no debesīm vienmērīgi nolaižas liela Zelta Piramīda ar septiņām sānu skaldnēm. Piramīda pieskaras ūdens spogulim un pamirst. Baikāla violetais pusmēness ir pieņēmis Šambalas Zelta septiņstūru piramīdu!

Piramīdas virsotni vainago gaišzils pusmēness, no kura lejas magnētiska enerģija. Viņš neviļus piesaista visu klātesošo skatienus. Paiet vēl dažas sekundes, un visas septiņas piramīdas sānu skaldnes atdalās, uzplaukst līdzīgi ziedam, katra skaldne ieņem horizontālu stāvokli, skarot ezera violeto virsmu. Gaišzilais pusmēness paliek karāties augstumā. No augstuma ir redzams, ka ir izveidojusies īpaša septiņstaru zvaigzne, kuras centrā ir regulārs septiņstūris, piramīdas pamats.

1. ZĪM. SEPTIŅSTARU ZVAIGZNE UZ BAIKĀLA KONTŪRAS FONA.

2. ZĪM. SEPTIŅSTŪRIS UN SEPTIŅSTARU ZVAIGZNE (SEPTIŅSTŪRU PIRAMĪDAS IZKLĀJUMS) PUSMĒNESS CENTRĀ.

Septiņstūra centrā pēkšņi dzimst liels Gaismas stabs! Ļoti spožs! Jūs pat uz mirkli varat aizvērt acis. Kad acis atveras – redzat Brīnišķīgu Būtni sievietes izskatā. Virs viņas galvas ir Dievišķs Nimbs, kurš izstaro burvīgu daudzkrāsainu mirdzumu. Acis izstaro labsirdību, viedumu un mātišķu maigumu. No viņas sirds tiek izstarotas Mīlestības plūsmas. Tā ir Marija Maitreija, planetārā Māte-Dieviete. Viņa pavēsta, ka CEĻŠ UZ ŠAMBALU IR ATVĒRTS! Katrs no Ceremonijas dalībniekiem nosūta Marijai Maitreijai savas Mīlestības, sirsnīgas atzinības enerģijas! Šī Augstā Garīgā Būtne ir atnākusi uz mūsu pasaulēm no Augstākās Pasaules, lai Jaunajā Laikmetā vestu jūs pa Jaunās Dzīves radīšanas ceļu.

Jūsu sirds iekšienē dzimst kustības vēlme! Skatieties: jūs jau vienmērīgi kustaties kopā ar citiem Ceremonijas dalībniekiem! Būtnes sāk izkārtot kaut kādu figūru. No diviem pusmēness lokiem sāk dzimt viens no Kristus Maitreijas Monogrammas variantiem. Šīs monogrammas centrā ir septiņstaru zvaigzne ar regulāru septiņstūri centrā.

3. ZĪM. KRISTUS MAITREIJAS MONOGRAMMAS DAĻA, KURU IZKĀRTO CEREMONIJAS DALĪBNIEKI.

Pēc tam svētsvinības dalībnieki turpina savu kustību un pabeidz Kristus Maitreijas Monogrammas uzbūvēšanu. Apkārt septiņstaru zvaigznei izveidojas sfēra zilā krāsā.

4. ZĪM. KRISTUS MAITREIJAS MONOGRAMMA, KURU UZBŪVĒJUŠI CEREMONIJAS DALĪBNIEKI.

Pēc tam, kad Kristus Maitreijas Monogrammas būvēšana tiek pabeigta, Marija Maitreija pavēsta par to, ka Ceremonijas dalībnieki tagad ir gatavi Augšupcelšanai uz astoto dimensiju, kur tad arī notiks Ceremonija, veltīta Pārejai uz jauno Ēru.

“SEKOJIET MAN!” – saka viņa. Spoža balta Gaisma ietin Mariju Maitreiju… Balts uzliesmojums jūs uz mirkli apžilbina. Kad atkal atgūstat spēju redzēt – centrā ir tikai spožs Gaismas stabs. Ar garīgo redzi novērojat, ka piramīdas izklājuma centrā, septiņstūra centrā, ir notikušas pārmaiņas. Tur ir piedzimusi oranža astoņstaru zvaigzne sarkanā aplī. Viņa ir atnesusi septiņdimensionalitātes un astoņdimensionalitātes vienotības enerģiju.

5. ZĪM. ORANŽA ASTOŅSTARU ZVAIGZNE SEPTIŅSTARU ZVAIGZNES (ZELTA PIRAMĪDAS IZKLĀJUMA) CENTRĀ.

Un, lūk, tad arī ir notikusi burvestība! Jūs kopā ar citiem svētsvinības dalībniekiem esat uzbūvējuši īpašu Portālu Pārejai no septītās dimensijas uz astoto! Un tagad jūs paši esat Gaismas Staba iekšienē! JŪS JAUNAJĀ GAISMAS ĶERMENĪ ARĪ SPĒJAT VEIKT CEĻOJUMU UZ ASTOTO DIMENSIJU! UN NEVIS VIENKĀRŠI UZ ASTOTO DIMENSIJU, BET UZ ASTOŅDIMENSIJU ŠAMBALU!

Jums nav nepieciešams celties augšup pa Gaismas stabu. Jūsu Augšupcelšanos jūs bieži asociējat ar LIDOJUMU AUGŠUP DEBESĪS. Taču AUGSTĀKĀS DIMENSIJAS IR VISUR, VISAPKĀRT! Jūs, kopā ar Mariju Maitreiju radījuši Portālu Pārejai no septītās dimensijas uz astoto, pārdzīvojāt jūsu GAISMAS ĶERMEŅU PĀRVĒRŠANOS. Viņi ir saņēmuši jaunu īpašību – astoņdimensionalitātes īpašību.

Un ko jūs redzat tagad, kad jau esat spēruši soli no vienas dimensijas otrā? Paskatieties uz Baikāla ezeru! Tas jau vairs nav violets pusmēness! Tie ir ASTOŅI PUSMĒNEŠI, KURI IR VIENA ZIEDA LAPIŅAS. Šīs lapiņas ir baltā, sarkanā, oranžā, zaļā, gaišzilā, zilā un violetā krāsā. Tās ir astoņkrāsu varavīksnes – jau tik labi pazīstamas jums – krāsas. Jūs esat šī zieda centrā. Lapiņas ir apkārt jums. Viņas aizveras, savācas kopā. Un, lūk, jūs jau esat Baikāla Sakrālajā Sirdī.

Jūs saprotat, ka atrodaties neparasta Tora centrā. Bet apkārt jums ir pavisam cita, nepierasta dzīve. Ziedi pastāvīgi maina savas krāsas… Telpa apkārt vijas spirālēs… Spirāles apvij piramīdas… Piramīdas iekļūst cita citā, dzemdinot sarežģītas ģeometriskas formas. Jums ir grūti uztvert astoņdimensiju pasauli, tāpēc ka jūsu saikne ar četrdimensionaltāti vēl ir ļoti stipra. Un tad jūs dodat uzdevumu savai Sakrālajai Sirdij pārveidot visus astoņdimensiju signālus jums pierastajos četrdimensiju signālos…

Un ko gan jūs redzat?

Varbūt jūs cerējāt ieraudzīt Gaismas Būtnes, sapulcējušās svinīgās svētku Ceremonijas veikšanai? Iespējams, gaidījāt, ka nonāksiet īpašā Templī, paskatīsieties uz neparastu gājienu, izdzirdēsiet svinīgas runas? Bet nekā tāda nav. Apkārt… kūsā darbs! Jūsu apziņa pārtulko realitāti jums pazīstamos tēlos. Un, lūk, jūs vērojat, kā cilvēki audzē augus, piepilda upes un ezerus ar ūdeni, rūpējas par dzīvniekiem. Tiek celtas kaut kādas konstrukcijas, apbrīnojamas formas tilti savieno tās. Redzamas atblāzmas dažādās krāsās. Norit aktīva krāsu pārveidošanās. Enerģētiskie viļņi bieži mainās. Vibrācijas ir ļoti dažādas! Agrāk jūs nekad neesat jutuši tādu enerģiju daudzveidību! Taču ir kas viens, kas visu apvieno! Jūs jūtat: pasaules, kurā jūs tagad atrodaties, atmosfēra ir piesātināta ar JAUNRADES ENERĢIJAS PRIEKU! Un jūs saprotat, ka SVĒTKI tām būtnēm, kuras dzīvo šajā pasaulē – TIE IR RADĪŠANAS SVĒTKI. Viņas nevis vienkārši priecājas par to, ka ir ieguvušas jaunas Jaunrades iespējas, atnākot uz astoņdimensiju pasauli. VIŅAS JAU RADA JAUNĀ VEIDĀ, UN NO TĀ SVĒTKU PRIEKS IR VIŅU PASTĀVĪGAIS STĀVOKLIS!

Jūs paraugāties apkārt un redzat: tie, ar ko jūs ieradāties uz svēto Ceremoniju, kāpj augšā pa kāpnēm! KATRS IET PA SAVĀM KĀPNĒM. Taču Lieliskais Templis, uz kuru visi dodas, ir viens. Tagad kāpnes ir arī jūsu priekšā! Jūs droši sākat kāpt augšā pa tām. Augšā ir vārti uz Templi. Tie paši atveras jūsu priekšā. Jūs droši dodaties uz priekšu un… izrādāties kaut kādā noslēgtā telpā. Kas tas ir? Jums ir nepierasti atrasties tādā telpā. Astoņi stūri, astoņas sienas, kuras tiecas uz vienotu virsotni. Viss laistās zeltā. Tāpēc jūs pat ne uzreiz pamanāt zelta figūru, kura stāv pie vienas no sienām ar muguru pret jums. O! Tā ir ļoti, ļoti liela un gara būtne! Jums ir augstu jāpaceļ galva, lai ieskatītos Viņai sejā. Bet kā ieskatīties sejā, ja Būtne stāv pret jums ar muguru? Iespējams, šī Būtne nezina, ka jūs esat atnākuši, un tāpēc nepagriežas? Taču te jūs sajūtat, ka tas tā nav! Jūtat: Būtne ir lieliski informēta par to, ka jūs esat ieradušies pie viņas ciemos – uz ZELTA ASTOŅSTŪRU PIRAMĪDU. UN VIŅA ĻOTI PRIECĀJAS! VĒL VAIRĀK – JŪS SAJŪTAT SMAIDA ENERĢIJU PIRAMĪDAS IEMĪTNIEKA SEJĀ.

– Piedod, ka nevaru pagriezties! – saka Būtne. – Tagad es radu Jaunu Pasauli. Tas, ko tu redzi kā sienu, patiesībā ir vesela pasaule. Šeit ir daudz jaunu dzīvu būtņu sugu, tieši priekš viņām es radu telpas-laika plašumus.

– Tātad es esmu atnācis pie Dieva-Radītāja? – izbrīnīti iesaucaties jūs. – Tu esi Dievs Radītājs?

– Protams! Kā gan citādi es spētu radīt jaunas dzīvības formas un mitināšanās vietas priekš viņām!

Un te jūs saprotat, ka atrodaties UNIKĀLĀ SAZIŅAS AR DIEVU-RADĪTĀJU BRĪDĪ. Ko darīt? Varbūt palūgt kaut ko? Varbūt izteikt tīru nodomu, lai pasaule izmainītos uz labo pusi? Bet varbūt vienkārši pieskarties viņam un izdziedināties? Jo tālu ne katram ir tāda iespēja – pieskarties Dievam… Ko darīt?

Tamlīdzīgas domas atdzīvojas jūsu galvā… Un, lūk, jūs dzirdat Būtnes – Dieva-Radītāja balsi:

– Pieskaries!

Jūs pastiepjat roku, gribat pieskarties Būtnei, un šajā mirklī konstatējat, ka Viņas… nav! Taču tai pat laikā kaut kas notiek! Jūs redzat, ka grīda zem kājām strauji attālinās no jums! Jūs ļoti ātri augat un tik tikko neatduraties ar galvu pret piramīdas virsotni… Skatāties uz to vietu, kur bija siena… Tās patiešām nav! Tur ir vesela pasaule. Lido putni un citas spārnotas būtnes. Kalni, meži, upes, ezeri, jūras… Brīnumainas konstrukcijas. “Bet… lūk, šeit var izdarīt labāk! – domājat jūs. – Un sākat pilnveidot kaut kādu konstrukciju, pie tam saprotot visu tās uzbūvi.” Bet pēc tam skatāties debesīs, un jums gribas izmainīt to krāsas. Kāpēc nē? Vajag paņemt otu un pievienot zilo krāsu… Labi! Lieliski sanāk. Un jūs sākat radīt, radīt, radīt… Jūs nemanāt laiku. Ir pagājušas minūtes, stundas, dienas, gadi, eoni? Neviens neatbildēs jums uz šo jautājumu, cik ilgi jūs esat radījis… Galvenais – jūs esat Radītāja lomā… Bet, lūk, jūs pēkšņi samazināties garumā, atkal kļūstat par sevi un atrodaties aiz muguras Lielajai Būtnei.

Kas notika? Kas tas bija? Dievs-Radītājs ļāva man izpildīt savu lomu?

Un tad atkal dzirdat balsi:

– Tā nav mana, tā ir tava loma.

Būtne pagriežas, un jūs jūtat izbrīnu: VIŅAI IR JŪSU SEJA!

– Tad tu… Zinu… MANS ZELTA EŅĢELIS! TU – TAS ESMU ES! Bet kāpēc tu esi tāds liels, bet es – maziņš?

Un, lūk, tagad jūs redzat, ka ZELTA EŅĢELIS PATIEŠĀM SMAIDA. Viņš pieliek pirkstu pie lūpām un pavēsta:

– Kuš! Klusu! Tagad es atklāšu lielu noslēpumu! – smaids pie tam nenoiet no viņa sejas. – Visas piramīdas sienas – tie ir īpaši spoguļi. Tie ir izvietoti tādā veidā, ka vienkārši atspoguļo mani un padara atspulgu maziņu. Taču patiesībā tu esi tikpat liels, kā es. Es – tas esi tu! Ilgu laiku mūs ar tevi atspoguļoja septiņstūru piramīda. Taču tagad mēs esam radījuši astoņstūru piramīdu. Un ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka mūsu atspulgs ir izmainījies!

Te jūs izlemjat uzdot jautājumu:

– Bet vai ir tik svarīgi atspoguļoties ar septiņu vai astoņu spoguļu palīdzību?

Un tad Zelta Eņģelis pēkšņi pāriet uz čukstiem un pavēsta:

– SEPTIŅI SPOGUĻI – TIE IR SEPTIŅI “Es”. Mēs vienmēr esam sastāvējuši no SEPTIŅIEM “Es”. Tagad mūsu ir astoņi! Un tā ir ĢIMENES VIENOTĪBA! Astoņi – tas ir, kad ģimene apvienojas – ĢIMENĒ, ĢIMENĒ[1]!

– Zelta Eņģeli! Tātad tu esi mans Augstākais “Es”, un tu esi kļuvis pavisam citāds?

– MĒS ESAM KĻUVUŠI PAVISAM CITĀDI. Un mēs ļoti priecājamies, ka ieguvām iespējas jaunradei… Mans dārgais, nu, ar ko to var salīdzināt? Iedomājies, ka cilvēks jūsu pasaulē ļoti ilgi ir dzīvojis bez rokām, bet pēc tam Dievs-Radītājs ir atdevis viņam šīs rokas. Iedomājies, kā priecājas šis cilvēks? Un ko viņš sāks darīt pirmām kārtām? Viņš sāks strādāt, darboties ar šīm rokām Tā arī mēs tagad… Šeit, ŠAMBALĀ… MUMS IR PARĀDĪJUŠAS “JAUNAS ROKAS”, UN MĒS TAGAD ĻOTI AKTĪVI RADĀM.

– Bet pie mums četrdimensionalitātē? Mums ir parādījušās “jaunas rokas”?

Par atbildi ir Zelta Eņģeļa smaids.

– Tu – tas esmu Es, tagad ASTOŅU SPOGUĻU atspoguļots. Ir pasaule, uz kuru tu esi atnācis kā Dievs-Radītājs. Tu vari radīt jaunu Zemi, tu vari radīt jaunas Debesis. Tu vari radīt pasauli, kurā dzīvo. TĀPĒC KA IR IESTĀJUSIES JAUNRADES ĒRA. Bet tikai saproti, ka tagad tev ir “jaunas rokas”. Tikko kā tu kļuvi par mani. Ej un radi!

Jūs izejat no Tempļa-Piramīdas un raugāties lejup. Zem jums ir jūsu četrdimensiju pasaule. Tā ir jums kā uz delnas. Un jūs labi redzat – kas šeit nav tā, ko var pilnveidot, bet ko – radīt no jauna. Jūs atgriežaties mājās ar neparastu sajūtu – viss milzīgais Zelta Eņģelis ir ietilpis jūsu sirdī!

No šī brīža Jūs esat Dievs-Radītājs, kurš atbild par šo pasauli!

Pārejas uz Jauno laikmetu Ceremonija ir notikusi.

Un tas ir tā. Tas patiesi ir tā!

21.03.2013. g.

Viktora Truhina ilustrācijas

http://www.magnitiduha.info/archives/5546

Tulkoja Jānis Oppe[1] Krieviski “Во СЕМЬЮ, В СЕМЬЮ”. Netulkojama vārdu spēle. “восемь” – astoņi. (Tulk. piezīme)

Print Friendly, PDF & Email