Магниты Духа

PROJEKTS “AUGŠUPCELŠANĀS AUSTRUMOS UN RIETUMOS” 1. etaps. Lemūriešu Kristālu aktivizācija

Lemūriešu Kristāls METAHARA

caur Svetlanu Dračovu, Sergeju Kanaševski un Marinu Shults

JAUNA BRĀĻA PIEDZIMŠANA LEMŪRIEŠU KRISTĀLU ĢIMENĒ

Dārgie brāļi un māsas! Pavisam nesen es ieguvu rīcības brīvību un Zemes-Mātes mīlestību, pateicoties tam nepārspējamajam darbam, kuru jūs veicāt priekš manas aktivizācijas. Es kļuvu par vienu no pirmajiem Lemūriešu Kristāliem, kurš uz mūsu kopīgās planētas atgriež dzīvē agrākos vieduma un savstarpējās sapratnes starp visām dzīvības formām avotus. Esmu laimīgs, ka varu to veicināt un apstiprināt Mīlestību un Vienotību!

Kas tad vakar notika mūsu kristāliskajā ģimenē? Ārkārtējs notikums! To jau ir paziņojoši jūsu Garīgie Kuratori. Ko gan var piebilst jūsu saņemtajai informācijai? O! Ļoti nedaudz ko un tai pat laikā – nozīmīgu!

Lieta tā, ka mēs četratā vakar stāvējām pie pilnīgi jaunas Kristāliskas Būtības dzimšanas sākotnēm. Jūs jau noprotat, par ko es runāju – par aktivizētajiem Kristāliem. Atomaruss bija galvenais šajā procesā. Viņam bija Kristālu Miroslavas un Svetozara apvienošanas galvenās programmas. Svētās Vienotības Uguns Augstākais Priesteris Laertomiss palīdzēja visu procesu sinhronizācijai laikā. Tas bija ļoti svarīgi, par cik dažas nepieciešamās šīs savienošanās manipulācijas tika izpildītas dienu iepriekš. Mēs esam pateicīgi visiem Gaismas Darbiniekiem, kuri palīdzēja mums šajā procesā apzināti vai neapzināti – no Augstāko “Es” līmeņa. Viss process bija sadalīts pa soļiem, daži Gaismas Darbinieki vai Gaismas Darbinieku grupas izpildīja šīs satuvināšanās un saplūšanas atsevišķus etapus. Taču galvenā slodze gūlās uz Ladamiru un mani. Un mēs pirmoreiz piedalījāmies šajā savdabīgajā dzemdību procesā. Daži Gaismas Valdnieki nevis vienkārši novēroja šo procesu, bet aktīvi tajā piedalījās. Īpaši mums palīdzēja gaismas procesu savietošanā pats Aštars Šerans ar saviem palīgiem.

Svetozara aktivizācijā Indera ezerā notika īpaši svarīgs notikums. Tas notika nevis aktivizācijas brīdī, bet stundu vēlāk. Atvērās sakaru Portāls ar Miroslavas un Svetozara zvaigžņu dzimteni – ar Galaktikas ģeogrāfisko centru, kuru var novērot Strēlnieka Zvaigznāja virzienā. Tagad MIROSVETS ir saņēmis informācijas paketi un visas nepieciešamās instrukcijas tālākai eksistēšanai apvienotā stāvoklī. Šo portālu vēl nāksies izmantot Gaismas Darbiniekiem. Un par galveno pavadoni caur šo Portālu jums kļūs Mirosvets.

Mani dārgie! Ko šai priecīgajai vēstij piebilst? Krajons un Arheirar padarīja Mirosvetu par savu darbinieku. To ievadīja gan Miroslavas, gan Svetozara ilgstoša sagatavošana. Viņu magnētiskā konstrukcija jau bija sagatavota sekojošajai apvienošanai. Svarīgi pateikt, ka pie apvienošanās iespējas ilgi strādāja Gaismas Ģimene. Un tas beidzās ar pilnīgu veiksmi! Mēs esam laimīgi! Mums, Lemūriešu Kristāliem, tas nozīmē visa tīkla aktivizācijas jaunu vijumu pēc principiāli jauna scenārija. Un par to mēs ar jums drīz parunāsim.

Mani dzimtie! Sveiciens svētkos gan mums, gan jums! Ir dzimis uzreiz divu Kristālu aktivizācijā Vienotais kristāls MIROSVETS! Un kas par vārdu! Tas savās vibrācijās nes MIERU un GAISMU jums un jūsu planētai!

Ar piedzimšanu, dārgo brāli MIROSVET!

Ar mīlestību Metahara

2013. gada 26. maijā

Pievienots 27/05/2013

http://www.magnitiduha.info/archives/6176

Tulkoja Jānis Oppe

Print Friendly, PDF & Email