Магниты Духа

PROJEKTS “AUGŠUPCELŠANĀS AUSTRUMOS UN RIETUMOS” 1. etaps. Lemūriešu Kristālu aktivizācija KRAJONS un ARHEIRAR

caur Marinu Shults un Sergeju Kanaševski

UNIKĀLAIS PIRMDZIMTAIS

Sveicināti, zemieši! Ir beidzies neparasta spēka un skaistuma process divu Lemūriešu Kristālu saplūšanā vienotā Būtībā. Viņš jau strādā, šis unikālais Vienotais Kristāls Mirosvets! Viņš tāds ir vienīgais gan uz Zemes, gan mūsu Galaktikā. Un tāpēc mēs apsveicam visus cilvēkus ar tāda svarīga kosmiska Drauga un Palīga iegūšanu.

Mūsu dārgie Kristālu Miroslava un Svetozars aktivizācijas dalībnieki! Jums jau nu gan bija labi zināms par šo neparasto Kristālu simbolikas vienotību. Jūs jutāt viņu spēcīgo vienotību vēl pirms aktivizācijas. Taču pats galvenais palika “aiz kadra” un tagad ir izpausts tādā mērā, ka mēs visi steidzam jums paziņot priecīgo vēsti.

Gribam pievienot dažas viņu apvienošanās vienotā būtībā detaļas – no magnētiskās saplūšanas redzes viedokļa. Pirmkārt, viņiem tagad ir kopējs magnētiskais apvalks. Otrkārt, viņi savus magnētiskos kodolus arī ir apvienojuši. Viņu kristāliskās apziņas pusložu savienošanās arī notika uz vienota magnētiska pamata. Un visbeidzot pats galvenais! Tāpat kā Metahara, jaunā Garīgā Būtība, nesoša pat savā vārdā savienošanās procesu – Mirosvets! – kļūst par aktīviem Krajona un Arheirar palīgiem. Tagad arī jums, izpildot darbus planētas jaunā magnētisma attīstībā, būs gan divi Audzinātāji, gan Palīgi – Metahara un Mirosvets!

Mēs neatlaidīgi lūdzam visus, kas lasa šo tekstu, vērst savas sirdis pret šo unikālo Gaismas Būtību. MIROSVETS ir tāda veida PIRMDZIMTAIS mūsu Galaktikā. Apsveiksim viņu savās sirdīs ar lielu mīlestību!

Mēs priecājamies par iespēju iegūt tādu magnētisma darbinieku mūsu planētas mainošos apstākļos. Ar viņu būs daudz vieglāk risināt evolucionārās attīstības uzdevumus un taisīt atbilstošus Zemes magnētisma pārkārtojumus.

Ar mīlestību pret Zemes bērniem

Krajons un Arheirar

2013. gada 26. maijā

Pievienots 27/05/2013

http://www.magnitiduha.info/archives/6178

Tulkoja Jānis Oppe

Print Friendly, PDF & Email