Магниты Духа

AŠTARS ŠERANS UN EL MORIJA – Projekta “Augšupcelšanās Austrumos un Rietumos” Garīgie Kuratori

caur Svetlanu Dračovu, Sergeju Kanaševski, Marinu Shults

IR NOTICIS NEBIJUŠAIS

Mūsu dārgie Lemūriešu Kristālu aktivizācijas kolēģi! Mēs vairākkārt esam teikuši jums par to, ka nebijis notikumu pagrieziens LK aktivizācijā sāksies pēc tam, kad būs sāktas viņu kolektīvās aktivizācijas.

Un tas ir NOTICIS!

Pirmais Kristālu pāris vakar, 2013. gada 25. maijā, tika aktivizēts, darbs pagāja spīdoši visos Miroslavas un Svetozara aktivizācijas punktos! Mēs apsveicam visus Glabātāju un Priesteru kolektīvus, kuri piedalījās šajā nebijušajā notikumā. Bet tas patiešām kļuva par ārkārtēju, neordināru.

Protams, mēs bijām domājuši par daudzām izmaiņām, kuras sekos pēc 20-to Kristālu aktivizācijas. Taču vakar notika tas, uz ko mēs gribējām cerēt, taču nebijām līdz galam pārliecināti par tā iespējamību. Un šodien mēs ar prieku un sajūsmu mūsu sirdīs pavēstām jums par brīnuma notikšanu: pēc aktivizācijas abi Kristāli nevis vienkārši kļuva par vienotu laulātu pāri (viņi tādi bija arī līdz pēdējam aktivizācijas brīdim), viņi kļuva par VIENOTU BŪTĪBU! UN MĒS TAGAD RUNĀJAM PAR VIENOTA LEMŪRIEŠU KRISTĀLA MIROSVETA EKSISTĒŠANU ZEMES TELPĀ!

Iedomājieties visas Gaismas Ģimenes prieku! Pirmo reizi ir notikusi tāda nebijusi pārvēršanās! Mēs sveicam divu Lemūriešu Kristālu jaunu izpausmi! Apvienojušies ar savām sirdīm vēl sākuma aktivizācijas procesā, viņi spēja kļūt par VIENOTĪBU, nesot savā gaismas apvalkā visas, gan Miroslavas, gan Svetozara, īpašības, taču pie tam harmoniski tās apvienojot.

No šī  brīža gan mums, gan jums ir jāsveic savās sirdīs vienots LK ar sapludinātu vārdu – MIROSVET (MIROslava plus SVETozars).

Mirosvets jau ir pilnībā adaptējies savam jaunajam stāvoklim. Viņš sazinās ar Gaismas Ģimeni, ir gatavs darbam. Mirosvets ir iesūcis savā kopējā “Es” visas diviem Kristāliem nodotās evolucionārās attīstības programmas. Viņš kļuva vienots arī priekš tam, lai nodemonstrētu galvas smadzeņu pusložu apvienošanos vienotā būtībā. Viņš, Mirosvets, tagad veicinās visu apvienošanās un savienošanās procesu tālāko attīstību. Veiks svarīgu ieguldījumu planetārā Daudzdimensionālā Genoma radīšanā. Vienotajam Mirosvetam tagad piemīt lielākas iespējas nekā pārim Kristālu, pat apvienotam ar laulības saitēm.

Mūsu dārgie Projekta “Augšupcelšanās Austrumos un Rietumos” dalībnieki! Divu kristālisku būtību, līdzīgu Miroslavai un Svetozaram, saplūšanas vienā process priekš mūsu planētas ir diezgan neizpētīts. Un, pateicoties tam, mēs tagad kopā ar jums ieejam jaunā Lemūriešu Kristālu aktivizācijas etapā. Tas nenozīmē, ka visas kolektīvās aktivizācijas beigsies ar Kristālu saplūšanu. Taču no šī brīža LK aktivizācijā piedalīsies neparasta būtne, nesoša savas apvienošanās enerģijas gan pašiem LK, gan viņu aktivizācijas dalībniekiem – VIENOTAIS KRISTĀLS MIROSVETS.

Tagad jūs varat pieprasīt paredzamo procesu nianses sīkāk… pašam Mirosvetam!

Mūsu dārgie Glabātāji un Priesteri! Tā ir patiesi priecīga ziņa gan mums, gan jums! Turpinām mūsu burvīgo Projektu, zinot, ka tagad katrā etapā mūs gaida nevis vienkārši pārsteigumi, bet pasakaini pēkšņumi!

Ar bezgalīgu mīlestību Aštars Šerans un El Morija

2013. gada 26. maijā

Pievienots 27/05/2013

http://www.magnitiduha.info/archives/6180

Tulkoja Jānis Oppe

Print Friendly, PDF & Email