Магниты Духа

KRAJONS caur Marinu Shults Saules-Magnētiskā Režģa Kristāli

Saules-Magnētiskais režģis – tas ir Saules sistēmas magnētiskais karkass, kuru mums stāv priekšā uzbūvēt no jauna sakarā ar izmaiņām, kuras notiek uz jūsu planētas. Un pirmkārt sakarā ar trīs polārā magnētisma radīšanu. Un jūsu planētas ir arī tīkls no tādiem Kristāliem, kuriem tagad ir jāstājas aktīvi darbojošos ierindā, tāpēc ka viņi pakāpeniski aktivizēs uz Zemes uzbūvētā trīs polārā magnētisma saikni ar Saules sistēmas jauno magnētisko karkasu.

Uz katras no Saules sistēmas planētām ir kristāliski veidojumi (ne obligāti no blīvas matērijas), kuri pakāpeniski ieies aktīvā mijiedarbībā un palīdzēs mums, Magnētiskajam Dienestam, uztaisīt jaunu magnētisko enerģētisko nodrošinājumu visai jūsu Saules sistēmai.

Kas attiecas uz Saules-Magnētiskā Režģa Kristālu aktivizāciju, tad viss ir izkārtots loģiski un secīgi pat lineārajā laikā. Tagad sākas šī režģa Kristālu pamošanās process. Un tas ļaus 7. jūlijā, manā Tiešajā Čenelingā Rīgā, ieiet kontaktā ar visu dzīvo Saules sistēmu un piedāvāt mijiedarbību jaunā magnētiskā karkasa būvēšanā.

Planētas, no kuras tagad sākas jauns evolucionārs visas Saules sistēmas vijums, cilvēki izvirza vienotu priekšlikumu par visas Saules sistēmas Vienotā Magnētiskā trīs polārā Lauka radīšanu. Tālāk darbs tiks turpināts planetārā darba līmenī, kas jau jums ir paziņots. Galveno darbu veiks Magnētiskais Dienests 9.-10. jūlijā. Mēs piedāvājam Gaismas Darbiniekiem veikt planetāru Akciju 9. jūlijā jebkurā jums ērtā laikā. Materiāli akcijas veikšanai tiks sniegti. Sagatavoties vajag savlaicīgi. Tiešais Čenelings Rīgā ir pirmā pakāpe kontaktam ar Saules Sistēmas Saprātu. Otrais etaps ir planetārā akcija. Kristāls Solncedars uz to laiku jau aktivizēsies, un to vajadzēs iesaistīt abos darbos.

Saules-Magnētiskā Režģa Kristāliem nav tieša sakara ar Programmējošajiem Kristāliem. Viņi ir radniecīgi iedarbinātajiem un aktivizētajiem Saules Diskiem, kas notika uz vibrācijas 12:12:12. Un, protams, visi Kristāli ir saistīti ar planētas jauno KR-144. Ar Kristālisko Biomatricu-999 viņiem ir tiešs sakars, tas ir, viņi ieiet trīs polārā magnētisma tīklā, kuru jūs jau esat iedarbinājuši. Viņu aktivizācija sāks sasaistīt jūsu uzbūvēto jaunā magnētisma tīklu ar Saules Sistēmas jaunā magnētisma tīklu. Saikne ir ļoti sarežģīta, un tāpēc savā darbā ejam pa etapiem. Un jūs darāt to, kur nepieciešams iesaistīties cilvēkiem. Īpaši tiem, kas ir atnākuši uz šo planētu savas, īpašas misijas izpildīšanai.

Jūsu Krajons

24.06.2013

http://www.magnitiduha.info/archives/6270

Tulkoja Jānis Oppe

Print Friendly, PDF & Email