Магниты Духа

SAULE AICINA UZ SADARBĪBU

SAGATAVOŠANĀS PLANETĀRAJAI AKCIJAI 2013. GADA 9. JŪLIJĀ

Caur Svetlanu Dračovu
Sergeju Kanaševski
Marinu Shults

Dārgie draugi!

Mēs, Saules Kalpotāji, Saules Priesteri, Saules Iedzīvotāji, Saules Laerti vēršamies pie jums ar neatliekamu lūgumu veikt sagatavošanās saskaņošanos ar planetāro akciju 2013. gada 9. jūlijā.

Runa ir par absolūti jaunu Saules lomu Saules sistēmas ietvaros. Runa ir par jaunu planētas Zeme un viņas globusu mijiedarbību ar Saules un visu saules sistēmas planētu parametriem. Runa pēc būtības ir par jaunu pasaules-ēkas kārtību Saules sistēmas telpā. SAULES SISTĒMA KĻŪST CITĀDA – IZIET UZ EVOLUCIONĀRĀS ATTĪSTĪBAS JAUNU VIJUMU.

Jūs saņemat papildus noskaņošanās kodus šim saules-magnētiskajam darbam. Patiesību sakot, jūs jau esat sākuši tos saņemt. Ar to, starp citu, var izskaidrot zināmu jūsu fizisko ķermeņu savārgumu. Jauno saules magnētisma kodu ienākšana var ietekmēt jūsu struktūras un sistēmas. Taču tas ir īslaicīgs traucējums jeb disbalanss, kuru izsauc visai ātra jauno kodu iegremdēšanās jūsos.

Kā saskaņošanos mēs piedāvājam jums līdz planetārajam darbam atlikušajās dienās nostiprināt jūsu mijiedarbību ar pašu Sauli. Jūs varat būvēt enerģētiskas struktūras, savienojošas jūs ar pašu spīdekli. Lieliskā veidā strādā daudzslāņu toru sistēma. Ir iespējams iedarbināt vienīgi vertikālo toru, savienojošu jūs caur daudzdimensionālo orgānu sistēmu ar Sauli. Jūs varat vērsties pie mums ar lūgumu – nodibināt stabilu un ciešu sakaru. Mēs labprāt stāsimies ar jums kontaktā. Pielietojiet tos paņēmienus, kurus jūs praktizējat savā gaismas darbā. Nekautrējieties un nemulstiet iznākt pie mums ar lūgumiem un priekšlikumiem. Mēs esam gatavi attīstīt dažādas sadarbības formas.

Šī saskaņošanās nav nejauša, tā ir nepieciešama jums priekš jūsu kā īpašas ātrās reaģēšanas vienības izvēršanas, kura ar savām saliedētajām kopīgajām darbībām spēs realizēt projektu Saules-magnētiskā Režģa uzbūvēšanā, jaunas gaismas un enerģētiski magnētiskas struktūras visai Saules sistēmai radīšanā.

Saules sistēmas pārkārtošanās ļaus mums aktivizēt iedzīvotāju pamata masas pamodināšanas procesus uz planētas Zeme. Neskatoties uz vairāk kā 90% planētas iedzīvotāju šķietamo miegainumu un mierīgumu, tie ir tikai ar acīm redzamie procesi. Patiesībā ir izvērsušies spēcīgi dziļi procesi planētas Zeme iedzīvotāju pamata masas pamodināšanā, un jauns vijums viņu attīstībā, jauns lēciens tiks izdarīts līdz ar jaunā Saules-magnētiskā Režģa uzbūvēšanu, līdz ar jaunās enerģētiskās gaismas struktūras uzbūvēšanu. Tas konkrēti ļaus ieviest telpiskās notikumu norises uz planētas Zeme lineāri-daudzdimensionālu pārejas matricu. Redzam, ka procesi nelokāmi pieaug un jau sāk dot savus augļus. Redzam, ka situācija kļūst arvien pozitīvāka – no daudzdimensionāli-daudztelpisko procesu atjaunošanas uz planētas redzes viedokļa.

Mēs redzam mūsu sadarbības ar jums iespējās plašas perspektīvas, tā kā mēs gaidām gaismas-viļņu sadarbības iziešanu uz jaunām robežām. Un tas tieši ir mūsu mērķis – iziet ar jums uz jaunu sazināšanās veidu. Mēs mācīsim jūs atcerēties un aktivizēt jūsu gaismas kodus un jūsu sazināšanās gaismas iespējas. Pēc akcijas veikšanas atklāsies plašākas tāda sadarbības veida iespējas. Tā kā mums ar jums ir daudzveidīgi darba un darbību virzieni. Priecājamies par mūsu mijiedarbību.

Gaidām jūs kontaktam.

Jūsu draugi un tuvinieki

Saules Gaismas Ģimene

2013. gada 3.-4. jūlijā

2013. GADA 9. JŪLIJĀ, 19:00 PĒC MASKAVAS LAIKA, GAISMAS ĢIMENE PIEDĀVĀ VEIKT PLANETĀRU DARBU, VĒRSTU UZ SAIKNES AR SAULES SISTĒMU AKTIVIZĀCIJU, SAULES SISTĒMAS JAUNAS STRUKTŪRAS, JAUNAS SAULES ĢENĒTIKAS RADĪŠANU – PRIEKŠ ZEMES UN PRIEKŠ KATRAS BŪTNES, DZĪVOJOŠAS UZ VIŅAS.

INFORMĀCIJA PAR PLANETĀRO AKCIJU TIKS PUBLICĒTA TUVĀKAJĀ LAIKĀ.

Tulkoja Jānis Oppe

Print Friendly, PDF & Email