Магниты Духа

KOMANDIERIS KORTONS caur Svetlanu Dračovu, Sergeju Kanaševski, Marinu Shults “MAZULIS” KRISTĀLISKAJĀ REŽĢĪ

Sveicināti, Gaismas Darbinieki! ES ESMU KOMANDIERIS KORTONS. Aštara Šerana uzdevumā nododu svarīgas vēstis!

Ir notikušas grandiozas izmaiņas planetārajā Kristāliskajā Biomatricā-999. Viņa ir pārgājusi uz jaunu kvalitatīvu līmeni.

2013. gada 23. maijā, pēc jūsu lineārā laika, Biomatricā-999 tika ievadīta daudzdimensionāla struktūra, kuru jūs ar savu garīgo redzi varat ieraudzīt cilindra formā. Šis “cilindrs” pēc būtības ir enerģētiski magnētisks komplekss, ar kura palīdzību ir sācies aktīvs process 4-tās un 5-tās dimensijas saaudzēšanā. Enerģētiski magnētiskais komplekss ir ieguvis nosaukumu “MAZULIS”, kaut gan pēc izmēra viņš ir daļa no planētas Zeme četrdimensiju globusa.

“MAZULIS” ir atnesis sev līdzi jaunas enerģētiski magnētiskas programmas, kuras ir devušas startu uzreiz vairāku svarīgu procesu attīstībai.

Pirmkārt, ir sākusies jūsu pasaules un piektās dimensijas īpašās pasaules, kura kļūs par jūsu mājām netālā nākotnē, pamata enerģētiski magnētiskā dimensijas viļņa koherenta saskaņošanās. Tāda saskaņošanās ļaus veikt ceturtās un piektās dimensijas pasauļu harmonisku saplūšanu, veidojot jums jau zināmo POLIPASAULI. Polipasaulei piemitīs vienlaicīgi gan ceturtās, gan piektās dimensijas īpašības. Nākotnē tā nodrošinās jums harmonisku ieiešanu UZREIZ PIEKTĀS DIMENSIJAS AUGSTĀKAJĀS PASAULĒS, tās augstākajos virstoņos. Pateicoties Polipasaulei, jūs iegūstat papildus iespējas Zemes un visu planetāro dzīvības formu Augšupcelšanā.

Kopā ar “MAZULI” Kristāliskajā Biomatricā-999 ienāca speciālas programmas no planētām, kuras ir jūsu paši tuvākie radinieki. Tās ir planētas Andromeida (zvaigzne Sīriuss “B”), Maitreija (Vaļa Tau zvaigzne) un Diadēma (Lielā Suņa Tau zvaigzne). Jūs varat uzskatīt, ka Andromeida ir Zemes meita, Maitreija – māte, bet Diadēma – vecmāmiņa. “MAZULIS” ir viņu kopīgā dāvana, kura ar Mīlestību ir pasniegta Zemei.

“MAZULIS” jau nodod savas gaismas programmas, kuras ļauj aktīvi sākt smalkmateriālo fizisko, astrālo, mentālo un ēterisko ķermeņu radīšanas procesu priekš POLIPASAULES nākošajiem iedzīvotājiem, tas ir – priekš jums, mūsu dārgie.

Biomatrica-999, ieguvusi jaunās programmas, atnesa jaunas iespējas ne tikai jūsu pasaulei, bet arī daudzām citām ceturtās un piektās dimensijas pasaulēm. Daudzas Dvēseles, kuras mitinājās piektās dimensijas zemākajos līmeņos, ir ieguvušas iespēju pāriet uz augstākām pasaulēm. Tagad uz augstākām pasaulēm aktīvi pāriet arī Dvēseles, agrāk mitušas jūsu pasaulē. Starp viņām – jūsu no šīs pasaules aizgājušie radinieki, draugi, paziņas.

Lūk, kas ir svarīgi, Gaismas Darbinieki! Dvēseļu (tajā skaitā – jūsu aizgājušo radinieku, draugu, paziņu dvēseļu) pacelšanās uz augstākām pasaulēm neattālina jūs citu no cita, bet SATUVINA. Šajās pasaulēs Dvēseles iegūst jaunas iespējas saziņai ar jums. Vēl vairāk, viņām ne tikai ir iespēja, bet viņas arī ĻOTI VĒLAS AR JUMS SAZINĀTIES. Atcerieties to, dārgie Gaismas Darbinieki, esiet gatavi tamlīdzīgai saziņai. Un neapšaubiet tādu iespēju.

PASAULES SATUVINĀS! UN TAS IR MANS GALVENAIS JAUNUMS.

ES ESMU KORTONS, ATBILDĪGAIS PAR KOMUNIKĀCIJĀM STARP PASAULĒM, APVIENOTO GAISMAS SPĒKU AŠTARA ŠERANA VADĪBĀ PĀRSTĀVIS.

ES ESMU TAS, KAS NES VĒSTIS NO STARPGALAKTISKĀS GAISMAS ĢIMENES.

MĒS KOPĀ RADĀM PLANĒTAS UN CILVĒCES AUGŠUPCELŠANOS.

23.05.2013

 

No žurnāla “МИРОВОЙ ЧЕННЕЛИНГ: духовные сообщения”, 2013., 3. numurs.

Žurnāla e-pasta adrese: mirovoy_channeling@mail.ru

Tulkoja Jānis Oppe

Print Friendly, PDF & Email