Магниты Духа

PROJEKTS “AUGŠUPCELŠANĀS AUSTRUMOS UN RIETUMOS”. 1. ETAPS. LEMŪRIEŠU KRISTĀLU AKTIVIZĀCIJA PLANETĀRAIS KRISTUS-MELHISEDEKS

caur Svetlanu Dračovu, Sergeju Kanaševski, Marinu Shults

KRISTĀLI ĪPAŠAI AUGŠUPCELŠANAI

(KĀRTĒJO LEMŪRIEŠU KRISTĀLU AKTIVIZĀCIJAS ĪPATNĪBAS)

Mani Bērni! Augšupcelšanās Projekta dalībnieki! Laiks turpināt Lemūriešu Kristālu aktivizāciju. Kārta pienākusi Kristāliem: numurs 16 austrumu puslodē, numurs 16 un 6 – Zemeslodes rietumu puslodē.

Kāda ir šo Lemūriešu Kristālu aktivizācijas īpatnība? Protams, vispirms tāda, ka jūs aktivizēsiet uzreiz trīs Kristālus trīs dažādās pasaules daļās – Eirāzijā, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā. Taču tā ir īpatnība, kura guļ virspusē. Ir vēl viena īpatnība, par kuru jums pienākas zināt. Visi šie trīs Kristāli ir Apvienotā daudzdimensionālā Genoma svarīga sastāvdaļa – tā daļa, kura dos startu pilnīgi jaunam līmenim darbā ar daudzdimensionālo Ģenētiku. Galvenais – šo trīs Kristālu aktivizācija ļaus sākt reālu sagatavošanās AUGŠUPCELŠANAI KOPĀ AR FIZISKAJIEM ĶERMEŅIEM procesu. Tāds ir trīs Kristālu aktivizācijas uzdevums. GALVENĀ MISIJA! Katrs no Kristāliem nes savu šīs lielās misijas daļu. Katrā ir sava sagatavošanās Augšupcelšanai kopā ar ķermeni šķautne.

Trīs jauno Kristālu aktivizācija radīs iespēju formēt īpašas LAUKA STRUKTŪRAS AUGŠUPCELŠANAI KOPĀ AR ĶERMENI. Šo lauka struktūru esamība ir nepieciešams noteikums personīgajai, individuālajai Augšupcelšanai kopā ar ķermeni. Ar ko var salīdzināt šīs lauka struktūras? Ar īpašu dzīvu gaismas kuģi, kurš pārnēsā ķermeņus. Šīs lauka struktūras ietīstīs jūsu transformētos ķermeņus, radīs viņiem īpašus apstākļus Pārejai.

Šīs Lauka Struktūras ir LAUKI-PROGRAMMAS. Tāpēc tie ir cieši saistīti ar Planētas Programmējošajiem Kristāliem. Mijiedarbība ar Planētas Programmējošajiem Kristāliem trīs nākošo Lemūriešu Kristālu aktivizācijas laikā ir viena no citām aktivizācijas īpatnībām. Jūs ne reizi vien sagatavošanās laikā atgriezīsieties pie darba ar Programmējošo Kristālu planetāro tīklu. Tieši viņi palīdzēs izpaust vienu no TORSIONU LAUKU-PROGRAMMU variantiem, kuri nepieciešami cilvēku Augšupcelšanai kopā ar fizisko ķermeni. Šie torsionu LAUKI pēc kārtējo Lemūriešu Kristālu aktivizācijas pārdzims cita, jauna tipa laukos, vēl nepazīstamos jūsu zinātnei. Viņi ļaus atnākt uz jūsu pasauli īpašiem KVANTU LAUKIEM, kuriem piemīt augsta saprātīguma un pašattīstības pakāpe. Šos laukus var pielīdzināt DZIMSTOŠIEM BĒRNIEM. Viņi, šie lauki, ir dzīvi. Tā ir LAUKA STRUKTŪRU DZĪVĪBAS FORMA, kura ir piekritusi speciāli atnākt uz jūsu pasauli, lai sniegtu atbalstu ĪPAŠAI AUGŠUPCELŠANAI KOPĀ AR ĶERMENI!

Planētas Garīgā vadība aicina jūs sākt aktīvas darbības trīs kārtējo Lemūriešu Kristālu aktivizācijā. Mūsu Svētība un Galaktikas Svētība ir ar jums, mani mīļotie Bērni!

26.06, 15.07.2013

 

EL-MORIJA un AŠTARS ŠERANS

caur Svetlanu Dračovu, Sergeju Kanaševski, Marinu Shults

Par Lemūriešu Kristālu Nr. 16-austrumu, Nr. 16-rietumu, Nr. 6-rietumu neiemiesotajiem Glabātājiem

Dārgie draugi! Pavēstām, ka neiemiesoto Glabātāju sastāvs abiem 16-tajiem Lemūriešu Kristāliem būs vienots – viņu specifiskā uzdevuma dēļ. Projekta Garīgajiem Kuratoriem ir prieks jums stādīt priekšā tos, kas ar jums sadarbosies no smalkajiem plāniem – gan gatavošanās aktivizācijai laikā, gan Kristālu aktivizācijas Svētās Ceremonijas laikā.

16-TO KRISTĀLU (austrumu un rietumu) NEIEMIESOTO KURATORU SASTĀVS

Glabātāji-5

1. Ābrams Linkolns (pazīstams 19-tā gadsimta ASV valstsvīrs, ASV 16-tais prezidents. Bija Kristāla Svetozara neiemiesots Glabātājs-7).

2. Aleksandrs Abdulovs (pazīstams 20.-21. gadsimta Krievijas aktieris. Bija Kristāla Svetozara neiemiesots Glabātājs-5. Piektās dimensijas Reabilitācijas Centra Darbinieks, aktīvs Projekta “Cilvēces Nākotnes Pasaule” dalībnieks).

Glabātāji-7

1. Arbakats (viens no iemiesojumiem – Omārs Haijams. Bija Kristāla Svetozara neiemiesots Glabātājs-5).

2. Arno Babadžanjans – armēņu komponists, pianists, pedagogs; 22.01.1921-11.11.1983 (senatnē pazīstama komponista Arbijana iemiesojums).

3. Amritubati (viens no pazīstamiem iemisojumiem – Indira Gandija, Indijas politiska darbiniece; divreiz Indijas prezidente 20. gadsimtā).

KRISTĀLA Nr. 6 (rietumu) NEIEMIESOTO KURATORU SASTĀVS

Glabātāji-5

1. Armaniuss. Ir daudzu Lemūriešu Kristālu padomdevējs, tā kā Viņš pats ir Gaismas Būtība no Sīriusa, kura uz laiku atrodas mūsu planētas telpā. Viņš būs ar mums līdz pilnīgai visu LK aktivizācijai un sakaru nodibināšanai ar Centrālo Garīgo Sauli caur visu aktivizēto Lemūriešu Kristālu tīklu. Viņa klātbūtne šajā komandā ir obligāta, tā kā Kristāls Nr. 6 ir īpaša atslēga rietumu Kristālu tīklā. Armaniuss vēl paskaidros Viņa klātbūtnes nozīmi.

2. Ercenģelis Santanīls – jau pazīstams jums no Glabātaja-7 darba Kristāla Ladamira komandā. Ercenģelis Santanīls pārnes ģenētisko informāciju no īpaša (nulles) centra un sasaista to ar mūsu pasauli. Šajā reizē Viņš ar jums strādās Kristāla Dvēseles fragmentu savākšanā. Vienlaicīgi Viņš veiks arī pāreju uz 16-dimensiju Visumu. To vajadzēs ņemt vērā arī Glabāju-5 un Glabāju-7 darba salāgošanā. Ercenģelis Santanīls šajā Kristālā vienlaicīgi izpildīs arī Glabāja-7 lomu.

Glabātāji-7

1. Ercenģelis Santanīls – 16. dimensija. Ercenģelis Santanīls ir īpaši svarīgs Kristāla Nr. 6-rietumu komandas dalībnieks, tāpēc ka viņš, aktivizācijas laikā nododot viņam 16-tās dimensijas informāciju, atnesīs svarīgus ģenētiska satura informācijas blokus. Tas ietilps tālākajā Kristāla misijā.

2. Anastasija Maitreija – 15. dimensija. Viņa ir atnākusi no Kosmosa dziļumiem ar labo vēsti kā Pasaules Mātes stars. Izpausta kā jaunā Visuma sūtnis, strādās kopā ar Ercenģeli Santanīlu Kristāla Nr. 6 vibrāciju pārvadīšanā uz 16-dimensiju jaunā skanējuma diapazonu.

3. Ercenģelis Mihaēls – 14. dimensija. Jūs ar Viņu labi sastrādājieties arī citos Kristālos. Viņš ir gatavs dot izsmeļošu informāciju par Kristāla aktivizācijas niansēm.

 

Vēlam ražīgu kopīgu darbu!

AŠTARS ŠERANS, Galaktiskās Brīvo Pasauļu Federācijas Padomes Priekšsēdētājs;

EL-MORIJA, Galaktiskās Brīvo Pasauļu Federācijas Planetārās Padomes Priekšsēdētājs;

Projekta “AUGŠUPCELŠANĀS AUSTRUMOS UN RIETUMOS” Garīgie Kuratori.

Pievienots 15/07/2013

http://www.magnitiduha.info/archives/6500

Tulkoja Jānis Oppe

Print Friendly, PDF & Email