Магниты Духа

Lemūriešu Kristāls MIRANIUSS caur Svetlanu Dračovu, Sergeju Kanaševski, Marinu Shults. Jūs pratāt skūpstīties ar čūskām

Sveicināti, sveicināti, mani sirdsmīļie. Negaidījāt tādu ātru kontaktu? Jā, Miraniuss ir mans vārds! Atdzīvojas tās vibrācijas, kuras saista mūs vienā pavedienā. Jā, pareizi jums ir pavēstīts: ne tikai Sīriusa saknes dzīvo manī, bet arī plejādiešu. Stipra ir mana saikne ar Plejādēm. Sīriusiskā un plejādiskā savijums būs ļoti svarīgs manas aktivizācijas brīdī. Es tagad patiešām atrodos somadhi stāvoklī. Tēlaini jūs varat iedomāties mani kā cilvēku, kurš ilgi nekustīgi ir sēdējis alā lotosa pozā. Taču tagad… tagad es jau sāku kustināt rokas, jau pagriežu galvu, sāku apskatīties to, kas ir ap mani. Kurp es skatos pirmkārt? Manas acis ir vērstas gan uz dienvidiem, gan uz austrumiem. Tur divi mani brāļi atrodas savas aktivizācijas gaidās. Viņi arī nevar nociesties ķerties pie savu daudzdimensionālo misiju pildīšanas. Viens Kristāls ir Dienvidamerikā, otrs – Ķīnā. Kristāls, kurš ir Ķīnā, – tā drīzāk ir māsa, nevis brālis. Viņš ir sievišķīgāks.

Tagad es gribu, lai jūs saprastu. Paralēla trīs Kristālu aktivizācija ir sarežģīta un vienkārša vienlaicīgi. Šīs aktivizācijas laikā jūs atrisināsiet virkni citu līdzi nākošu uzdevumu. Tajā skaitā jums stāv priekšā izpildīt to darba veidu, kuru jūs saucat par planetāro darbu, planetāro akciju. Viss ir savstarpēji saistīts. Aktivizējot mūs, Lemūriešu Kristālus, jūs sāksiet realizēt arī plašākus gaismas procesus. Jums stāv priekšā apvienot trīs planetārus punktus. Apvienojuši sākumā tos, pāriesiet pie trīs citu planetāro punktu apvienošanas. Dažas atrašanās vietas jums jau ir zināmas, citas – nē. Taču bez tam jūs sadarbosieties gan ar trijām saulēm, gan ar trijām planētām, gan ar trijiem mēnešiem. Skaitlis trīs pavadīs mūsu kopīgo darbu.

Kas vēl īpašs ir manī, Kristālā Miraniusā? Pajautāšu sākumā: kā jūs attiecaties… pret ČŪSKĀM, mani dārgie? Es zinu, ka daudzi cilvēki baidās no viņām. Daudziem viņas ir nepatīkamas… Taču, ES, MIRANIUSS, saku, ka Lemūrijas laikos jūs pratāt SKŪPSTĪTIES AR ČŪSKĀM. Domājat, tas ir nepatīkami? O NĒ! Jūs, lemūrieši, ļoti mīlējāt to darīt! Gribu, lai jūs tagad to atcerētos… Atcerieties! Tie, ko jūs tagad saucat par “čūskām”, prot mīlēt. Tie, kas tagad ir iemiesoti uz jūsu planētas kā čūskas, atnāca šurp bez savas īstenās varenības. Viņas, kā var likties, attālinātas no cilvēkiem, sūta jums savu mīlestības enerģiju. Un jums pat ir piemēroti veikt speciālu meditāciju, veltītu prasmei pieņemt mīlestību no čūskām un mīlestības nosūtīšanai visām planētas čūskām. Jo čūskas ir īpaši saistītas ar vienu no Plejāžu civilizācijām, ar vienu no planētām, ar kuru jums stāv priekšā strādāt aktivizācijas laikā. Un, kad jūs to izdarīsiet, jūs pietuvināsieties sapratnei par to, kas tas ir – kundalini enerģija. Jums ne nejauši ir teikts, ka kundalini enerģija ir līdzīga čūskai, kura saritinājusies, līdzīga savērptai spirālei.

KUNDALINI ENERĢIJA PACEĻ AUGSTUMĀ, AUGŠUP PA SPIRĀLI. TAGAD ZEMES KUNDALINI ENERĢIJA IR LĪDZĪGA GAISMU NESOŠAI, VAINAGOTAI ČŪSKAI, KURA NOTUR VISU PLANĒTAS ZEME IEKŠĒJO SPĒKU UN VARENĪBU. O! TĀ IR DIŽENA ENERĢIJA, UN VIŅAS MOŠANĀS NES PLANĒTAI ZEME NEVIS VIENKĀRŠI ATDZIMŠANU UN AUGŠUPCELŠANOS. BET AUGŠUPCELŠANOS ĶERMEŅOS, VIEGLOS UN ĻOTI VIEGLOS, LĪDZĪGOS PŪKĀM. KUNDALINI ENERĢIJA, IZVĒRŠOTIES UZ PLANĒTAS, NES JUMS NEVIS VIENKĀRŠI AUGŠUPCELŠANOS IESPĒJAS UN SPĒJAS, BET VIŅA NES JUMS LABO VĒSTI PAR JŪSU SĀKUŠOS PERSONĪGO AUGŠUPCELŠANOS. TIEŠI TĀPĒC DARBS AR MANI TAD ARĪ BŪS TAS SĀKUMA PUNKTS, KURŠ IENESĪS PROJEKTA KATRA DALĪBNIEKA DZĪVĒ JAUNU, ABSOLŪTI JAUNU STRŪKLU UN PLŪSMU AR PERSONĪGĀS AUGŠUPCELŠANĀS IESPĒJĀM!

Nav nejaušība, ka čūskas ir klātesošas jūsu medicīnas simbolos. Visi zina par Visuma simbolu – čūsku, kura kož savu asti. Runājot par čūskām, jūs nevarat neatcerēties lielā Ketsalkoatla – Spalvainās Čūskās kā Centrālās Amerikas tautu Dieva vārdu. Tā bija Čūska-Cilvēks, ar kuru bija pazīstami daži mūsdienu Gaismas Darbinieki pagājušajos iemiesojumos. Sajūtiet saikni ar tiem laikiem, kad gan Ziemeļ-, gan Dienvidamerikā notika gaismas brīnumi. Toreiz jūs paši radījāt lielas mīklas, kuras tagad jums stāv priekšā atminēt. Jūs, kas tagad dzīvo Eirāzijā, sajūtiet savu saikni ar savu bijušo Dzimteni – Ameriku. O! Šī saikne ir stipra! Sajūtiet to! Toreiz uz jūsu planētas aktīvi iemiesojās SĪRIUSA UN PLEJĀŽU VIENOTĪBA! Un nav nejaušība, ka vārda MIRANIUSS vibrācijas uzreiz atdzīvojās jums gatavībā sazināties ar mani. Es vēstu, ka esmu gatavs sazināties ar jums – ar visiem lemūriešiem. Ar visiem, kas mani atceras vai vēl tikai atcerēsies. Kas mani neatcerēsies – lai nāk un iepazīstas! Es priecājos sazināties ar Gaismas Radītājiem! MIRANIUSS mostas pirmais no trijiem. PIRMAIS – NO ĪPAŠAS TRIALITĀTES. Kristāls numur SEŠI IR GATAVS PĀRVĒRSTIES DEVĪTNIEKĀ UN PAZIŅOT PAR GATAVĪBU IZIET UZ JAUNU LĪMENI! LAI VEIKTU LIELO KVANTU LĒCIENU. IZIETU KOPĀ AR JUMS CAUR ĪPAŠO NULLES PUNKTU UN IEGŪTU JAUNAS SPĒJAS.

Es, MIRANIUSS, nododu jums Mīlestības enerģiju – VIENOTO SĪRIUSA UN PLEJĀŽU MĪLESTĪBAS ENERĢIJU. Nododu jums arī mīlestības enerģiju no tādas dzīvības formas kā čūskas. Tāpēc ka viņas deva piekrišanu – atnākt uz šo planētu, uz Zemi, lai būtu ar jums un palīdzētu jūsu evolucionārajā ceļā. Un jūs drīz sapratīsiet, kāpēc tas ir svarīgi.

AR MĪLESTĪBU – MIRANIUSS, JŪSU BRĀLIS, JŪSU GARĪGAIS BRĀLIS, JŪSU DZIMTAIS BRĀLIS.

17.07.2013.

Pievienots 18/07/2013

http://www.magnitiduha.info/archives/6524

Tulkoja Jānis Oppe

Print Friendly, PDF & Email