Магниты Духа

AMRITUBATI* LEMŪRIEŠU KRISTĀLU GELIOTRONS (Nr. 16, Rietumu puslode) un LADIANA (Nr. 16, Austrumu puslode) neiemiesotais Glabātājs.

caur Olgu Kosjačenko un Sergeju Kanaševski

MŪSU MĪLESTĪBU – VISIEM KRISTĀLIEM!

2013. gada 8. augustā tiek piedāvāts veikt gaismas akciju, veltītu visu kristālisko dzīvības formu aktivizācijai

Sveicu Lemūriešu Kristālu glabātājus un visus, kas strādā ar planētas Zeme Kristāliem!

Vēršos pie jums ar aicinājumu apvienoties 2013.08.08 darbam ar Kristāliem, planētas Zeme kristāliskajām struktūrām. Piedāvāju veikt akciju – Mīlestības nosūtīšanu visiem Zemes Kristāliem un kristāliskajām dzīvības formām, un pašai Zemei! Tagad uz mūsu planētas notiek apbrīnojami notikumi, kuri izpaustajā pasaulē pagaidām nav redzami! Ļoti ātri mainās gan pašas Zemes, gan cilvēku, gan visu Dabas Valstību enerģija. Enerģijas līmenis aug, sākas visu planetārās dzīvības formu mijiedarbība, viņu reāla apvienošanās. Kristāli un kristāliskās dzīvības formas ir svarīgākais savienojošais posms starp visām planetārās dzīvības formām. Viņi tagad sniedz enerģētiskus pavedienus visām planētas dzīvajām būtnēm, saudzīgi atjaunojot un attīstot pazaudētos mijiedarbības Kanālus.

Gaismas Darbinieki ir aicināti iet kopsolī ar laiku. Nosūtot Kristāliem un kristāliskajām dzīvības formām Mīlestības enerģiju, atzīstot viņus kā sasaistošo posmu visām planetārās dzīvības formām, jūs sākat aktīvi piedalīties Planetārās Apvienošanās procesā, Jaunās Vienotās Apziņas radīšanas procesā.

Laiku darbam varat izvēlēties brīvi, ar tīru nodomu apvienojieties ar visiem dalībniekiem momentā “šeit un tagad”.

Jūs varat domās izteikt tādu aicinājumu:

“DZĪVĪBA, IETĒRPTA KRISTĀLOS!

PATEICAMIES PAR TO, KA ATNĀCI UZ MŪSU PLANĒTU. PAR TO, KA KOPĀ AR MUMS EJ EVOLUCIONĀRĀS ATTĪSTĪBAS CEĻU. PATEICAMIES PAR TO, KA TU ESI MŪSU DAĻA, BET MĒS – TAVAS DZĪVĪBAS DAĻA.

PIEŅEM MŪSU MĪLESTĪBAS ENERĢIJU! TU KALPO PAR PAMATU VISU PLANETĀRĀS DZĪVĪBAS FORMU DAUDZDIMENSIONĀLAJAI VIENOTĪBAI!”

Šis nesarežģītais gaismas darbs dos spēcīgu impulsu visu Kristālu un kristālisko struktūru pamodināšanai, aktivizācijai, visu dzīvības formu apvienošanai, pamatojoties uz daudzdimensionālo mijiedarbību. Tas pastiprinās jau aktivizēto kristālu, kristālisko struktūru darbu. Mūsu gaismas akcija ļaus maigi un harmoniski turpināt Lielo Pārmaiņu procesu, kurš norit uz planētas. Un tātad – vairāk cilvēku spēs pamosties un iekļauties tajā vai citā gaismas darbā, mainot savus “Es” un apkārtējo pasauli.

Mani sirdsmīļie! Jūsu aicinājums izskanēs ne tikai vārdos, bet arī gaismas viļņu līmenī! Bet tas nozīmē – atsauksies sirdis visām būtnēm, kuras mīt dažādās mūsu burvīgās planētas pasaulēs.

Tā mēs radām mūsu Planetāro Vienotību.

SVĒTU JŪS!

AMRITUBATI – PASAULES MĀTES STARS, AR VISA KOSMOSA MĪLESTĪBU

05.08.2013

 

http://www.magnitiduha.info/archives/6629

Tulkoja Jānis Oppe* Viens no pazīstamiem Amritubati iemiesojumiem – Indira Gandija.

Print Friendly, PDF & Email