Магниты Духа

GALVENAIS VIESIS NO NĀKOTNES TURPINĀM RADĪT VIENOTO KOLEKTĪVO GAISMAS BŪTNI

 UZMANĪBU!

2013. gada 21. septembrī – PLANETĀRĀ MEDITĀCIJA

GALAKTISKAIS KRISTUS-MELHISEDEKS, apgarojošs Galaktiku “Piena Ceļš”,

AŠTARS ŠERANS, Brīvo Pasauļu Starpgalaktiskās Federācijas Galaktiskās Padomes Priekšsēdētājs,

EL MORIJA, Brīvo Pasauļu Starpgalaktiskās Federācijas Planetārās Padomes Priekšsēdētājs

caur Svetlanu Dračovu, Sergeju Kanaševski, Marinu Shults

Sveicam Eņģeļus no Lielās Centrālās Saules! Sveicināti, mostošies saules Dievi! Sveicināti, dārgie Gaismas Darbinieki!

Pēdējā laikā mēs ne mazums uzmanības veltām darbam ar saules enerģijām. Jūs nodibinājāt sakarus gan ar jūsu ārējo Sauli, Geliosu, gan ar iekšējiem Spīdekļiem. Aktivizējas jūsu saikne ar Visuma Centrālo Sauli un Galaktisko Centrālo Sauli. Un, visbeidzot, jūs ar savām sakrālajām sirdīm apvienojaties ar Zemes Centrālo Sauli. Jūsu iekšējais planetārais Spīdeklis, snaudis miljoniem gadu, mostas un dod jums signālus gatavībai kopīgai jaunradei, kopīgiem pārveidojumiem, signālus gatavībai pāriešanai uz jaunu evolūcijas līmeni.

Saules enerģija ir visai daudzveidīga, tai ir daudz veidu, pateicoties saviem avotiem, tie atšķiras ar savu kvalitāti. Katrai saules enerģijai ir savs uzdevums.

Šodien mēs jums gribam pavēstīt par īpašu saules Enerģiju, kura jums tiek sūtīta no Strēlnieka zvaigznāja. Tas ir savdabīgs galaktikas “Piena Ceļš” daudzdimensionāls “ģeogrāfiskais centrs”. Mēs ne reizi vien esam jums vēstījuši, ka galaktikas Garīgais centrs ir Sīriuss. Un tas tā ir. Taču šodien runājam par “daudzdimensionālo ģeogrāfisko centru”. Un tas ir nedaudz cits jēdziens. Garīgo centru, Sīriusu, var pielīdzināt jūsu Sakrālajai Sirdij, kura fiziskajā plānā ir saistīta ar jūsu četrdimensiju sirdi. Daudzdimensionālo “ģeogrāfisko centru” ir piemēroti salīdzināt ar jūsu saules pinumu, kur vienotā mezglā saiet kopā dažādas enerģijas un pēc tam sadalās pa ķermeni. Caur enerģētisko centru saules pinuma rajonā notiek svarīgi enerģētiskās apmaiņas procesi. Tieši tāds galaktikas “Piena Ceļš” saules pinums ir Strēlnieka zvaigznājs. Zemes Centrālā Saule ir saistīta ar Strēlnieka zvaigznāju caur Strēlnieka Tau zvaigznes iekšējo saules enerģiju.

Mūsu dārgie! Jums jau ne reizi vien ir vēstīts, ka cilvēces daudzdimensionālās ģenētikas pamatu ielika citas civilizācijas, ieradušās uz planētu no citām zvaigžņu sistēmām, lai piedalītos Lielajā Eksperimentā. Vienas civilizācijas deva ģenētiskās sēklas jūsu trešā Garīgā centra (dimensijas no pirmās līdz septītajai) ķermeņu un gaismas struktūru izveidošanai, citas – otrā Garīgā centra (dimensijas no astotās līdz divpadsmitajai) ķermeņu un gaismas struktūru izveidošanai. Bet ir arī tādas civilizācijas, kuras pirms pieciem tūkstošiem gadu nodeva cilvēcei pirmā garīgā Centra, 13-tās dimensijas, ĪPAŠAS ENERĢĒTISKAS GAISMAS STRUKTŪRAS. Šīs struktūras ir īpaša Visuma Centrālās Saules enerģija – mūsu Visuma iekšējā, sakrālā enerģija. Šīs civilizācijas atnāca no Strēlnieka zvaigznāja. Tieši viņas uzdāvināja Sauli cilvēces Genomam – īpašu iekšējo Sauli, kura vienlaicīgi ir gan pats sakrālākais enerģētiskais avots, gan pati sakrālākā Programma, kura ļauj cilvēkiem attīstīties saskaņā ar Dieva-Radītāja plānu. Kaut arī cilvēkiem piemīt gribas brīvība, jaunrades brīvība, viņiem Visumā ir savs uzdevums. Un tieši šo uzdevumu nosaka viņu Dievišķā Ģenētika – tā daudzdimensionālā Ģenētika, kura ir Visuma Vienīgā Dieva-Radītāja ielikta.

Gaismas Darbinieki! Jūs jau pietiekoši sen esat informēti par jūsu daudzdimensionālās Ģenētikas 12 slāņiem. Tie nav vienkārši DNS 12 slāņi. Tie ir tieši Daudzdimensionālā Genoma 12 slāņi, 12 daudzdimensionālas Dievišķas Programmas, kuras ļauj Gaismas Būtnēm dzīvot un evolucionēt mūsu Visuma, uzbūvēta pēc principa “12+1”, bezgalīgajās pasaulēs. Divpadsmit dimensiju plus viena īpaša – trīspadsmitā. Trīspadsmitā dimensija ir mūsu Dievišķā Vienotība un vienlaicīgi mūsu Visuma Visa Esošā Dievišķais avots. 13-tā dimensija un Visuma Lielā Centrālā Saule, kurus nosacīti var pielīdzināt, tomēr nav viens un tas pats. Citos visumos dimensiju var būt vairāk vai mazāk. Tās var būt uzbūvētas, saskaņotas citādāk. Dimensiju daudzdimensionalitāte ir zināms konteiners Dievišķajām Enerģijām. Dimensijas nosacīti var saukt par ārējo formu, kamēr pašas Dievišķās Enerģijas ir iekšējais saturs. Tieši tas, šis iekšējais Dievišķais Saturs, ir cilvēku smalkmateriālo gaismas ķermeņu ģenētikā, un pat – jūsu četrdimensiju fiziskajos ķermeņos. Gan 13-tā dimensija, gan iekšējā Dievišķā Saule kā Lielā Centrālā Saule eksistē jūsu ķermeņos. Taču tieši eksistē, nevis dzīvo. Viņas ir klātesošas kā jūsu potenciālās iespējas. Vai jūs zināt, ka jebkuram jūsu viengadīgajam augam piemīt potenciāla spēja… nenomirt ziemā! Jebkurš zieds, jebkurš krūms, jebkurš koks var dzīvot gan ziemas salā, gan vasaras pašā svelmē, bez ūdens, ja viņa ģenētikā atdzīvina Visuma Lielās Centrālās Saules enerģētiku! Vēl vairāk, tādi augi spēs dzīvot gan citās pasaulēs, gan uz citām planētām. Viņi sāks mainīties, taču dzīvos bez tā saucamās nāves, bez pārtraukumiem savā bezgalīgajā dzīvē.

Jūs esat Dievišķie Zemes Augi. Un jūs esat Visuma Bērni. Cilvēkos JAU IR PATI SAKRĀLĀKĀ DIEVIŠĶĀ ĢENĒTIKA. TĀ IR VISUMA SAKRĀLĀS SAULES, LIELĀS CENTRĀLĀS SAULES ĢENĒTIKA. Kad mēs saucam jūs par Eņģeļiem no Lielās Centrālās Saules, mēs uzsveram to, ka jūs esat saistīti ar VISUMA SAKRĀLO CENTRU. BET SAKRĀLAIS CENTRS – TĀ PIRMĀM KĀRTĀM IR VISUMA CENTRĀLĀ, IEKŠĒJĀ, SAULE. Un ir pienācis laiks šo saikni aktivizēt. Un ir pienācis IEKŠĒJĀS SAULES ĢENĒTIKAS pamošanās laiks VISOS JŪSU ĶERMEŅOS.

2013. gada rudens ekvinokcijas dienās mēs piedāvājam jums veikt nākošo soli jūsu Dievišķās Ģenētikas pamodināšanā. Mēs piedāvājam aktivizēt jūsu sakrālās saules enerģijas, jums reiz ienestas no Strēlnieka zvaigznāja. Ticiet, tās ilgi ir gaidījušas savu SAULES STUNDU. Un, lūk, šī stunda ir pienākusi. Jūsu ķermeņi ir gatavi, lai aktivizētu saules enerģiju, kura saista jūs ar galaktikas ģeogrāfisko centru. Un šīs enerģijas satur aktivizācijas programmas jūsu kā Gaismas Būtņu, spējīgu dzīvot, pateicoties iekšējai enerģijai, pamodināšanai. Mūsu uzdevums ir aktivizēt Zemes Centrālās Saules saikni gan ar Strēlnieka Tau zvaigznes Iekšējo saules enerģiju, gan ar citām Strēlnieka zvaigznāja zvaigznēm. Tad Zemes Centrālā Saule izies uz kvalitatīvi citu esamības līmeni. Jūsu iekšējais planetārais spīdeklis jau ir pamodies no miega un sāk aktīvi mijiedarboties ar visām planetārajām dzīvības formām. Bet pēc apvienošanās ar Strēlnieka saules Enerģiju viņš saņems programmas, kuras paātrinās Planetārās Augšupcelšanās procesu. Šīs Programmas kļūs arī par daļu no jums pašiem. Caur saviem enerģētiskajiem centriem jūs varēsiet kā pieņemt programmas saviem ķermeņiem un gaismas struktūrām, tā arī retranslēt šīs programmas visiem cilvēkiem un pat – uz citām planētas pasaulēm. Šo programmu mērķis – Visuma Sakrālās Saules enerģijas atnešana uz Zemi, katrā dzīvā būtnē uz planētas. Šī enerģija ir daļa no Dievišķās Evolūcijas plāna, ar kura palīdzību var veikt Augšupcelšanos, iziet uz kvalitatīvi citu esamības līmeni.

Mūsu dārgie! Ir vēl viens ļoti svarīgs moments, kuram mēs gribam pievērst jūsu uzmanību. Saiknes ar Strēlnieka saules enerģijas aktivizācija – tas ir jūsu kā kosmisko Laertu uzdevums. Mēs atgādināsim, ka Laerti – tie ir tie, kas harmonizē telpu-laiku. Laertu misija – Dievišķās Harmonijas sasniegšana visos telpas-laika apgabalos, uz visām planētām un visās pasaulēs. Tāpēc mēs piedāvājam jums uzstāties GALAKTISKO LAERTU lomā, Kosmisko Gaismas Darbinieku lomā, kuriem ir pa spēkam izpildīt svarīgus uzdevumus. Jūs zināt, ka jūs tagad jau esat iegājuši ŪDENSVĪRA ĒRĀ, atstājot pagātnē ZIVS ĒRU. Taču tālu ne visiem no jums ir zināms, ka pēc ŪDENSVĪRA ĒRAS iestāsies… STRĒLNIEKA ĒRA. STRĒLNIEKA ĒRA – tā ir jūsu ne tik tāla nākotne. STRĒLNIEKA enerģijas atnāks nomainīt ŪDENSVĪRA enerģijas. Un jau tagad jūs varat sūtīt Harmonijas enerģijas uz jūsu Nākotni – pateicoties tai saiknei, kura nodibināsies starp Iekšējo Zemes Sauli un iekšējo Strēlnieka zvaigznāja saules enerģiju.

Jūs ne tikai spējat nosūtīt harmonijas enerģijas uz nākotni. Kā kosmiskie Laerti jūs spējat PIEŅEMT STRĒLNIEKA HARMONIJAS ENERĢIJU NO NĀKOTNES. Jo jums taču ir zināms, ka viss Visumā eksistē režīmā “šeit un tagad”. Vienkārši ziniet, ka jūs, nākotnes cilvēki, kuri dzīvo Strēlnieka Ērā, tieši tagad sūtat Harmonijas enerģijas tiem cilvēkiem, kuri dzīvo Ūdensvīra Ērā. Vienkārši ziniet, ka jūs sūtāt enerģiju saviem “Es” nākotnē. Bet jūsu “Es” no nākotnes sūta Harmonijas enerģiju uz pagātni – jums tagadējiem. Priekš kā tas nepieciešams? Kāpēc mēs apvienojamies tieši ar Strēlnieka Ēru? Pirmkārt, neaizmirstiet, ka tieši tagad mēs pārvadām Strēlnieka zvaigznāja enerģijas uz Zemes Centrālo Sauli. Un saikne ar Strēlnieka Ēru no nākotnes pastiprinās, nostiprinās šo saikni. Un, otrkārt, ir cits iemesls. Jums, mūsu dārgie Laerti, pienākas zināt, ka jūs, apvienojoties ar nākotni, ne tikai harmonizējat, bet arī maināt to. Jūs to KORIĢĒJAT saskaņā ar PLĀNU, kuru apstiprināja visi LIELĀ EKSPERIMENTA autori un dalībnieki. Mēs tagad jūs pārliecinoši lūdzam atiet no laika linearitātes uztveres ne tikai vārdos, bet arī darbos. Laiks uztvert laika sfēriskumu kā jūsu realitātes daļu. Viņš, laika sfēriskums, jau ir ienācis jūsu dzīvē. Reāli eksistējot laika sfēriskuma apstākļos, jūs esat aicināti saprast, ka ne tikai pagātne nosaka nākotni, bet arī nākotne nosaka pagātni. Vēl vairāk, jūs esat aicināti ne tikai saprast to. Jums, Gaismas Darbiniekiem, SADARBĪBAI AR NĀKOTNI ir jākļūst par jūsu dzīves daļu un vienu no jūsu veseluma iegūšanas uzdevumiem. Jo veselums taču – tā nav tikai visu jūsu daudzdimensionālo Dvēseles fragmentu savākšana vienotajā, un tā nav tikai jūsu dzīves programmu savākšana veselumā. Jūsu patiesais veselums uz planētas ir tajā skaitā arī jūsu VESELUMS AR NĀKOTNI.

Jūs gribat zināt, kā jūs dzīvojat tur, nākotnē, Strēlnieka Ērā? Protams, jūsu dzīve ir kļuvusi apbrīnojama un brīnišķīga. Nešaubieties. Jūs tur, nākotnē, esat burvīgi Gaismas Darbinieki, kuri pienācīgi pārstāv savu planētu galaktiskajā līmenī. Taču ir virkne svarīgu uzdevumu, kurus tur, nākotnē, jums stāv priekšā atrisināt. Viens no tiem ir saistīts ar JŪSU KĀ PLANETĀRAS CILVĒKU RASES, KURA KĻŪS PAR SVARĪGU ATTĪSTĪBAS FAKTORU VISAI GALAKTISKAJAI KOPIENAI, PAŠNOTEIKŠANOS.

Pavisam nesen mēs kopā ar jums veicām ļoti, ļoti svarīgu planetāru meditāciju, veltītu planētas Zeme cilvēku Vienotās Kolektīvās Gaismas Būtnes dzimšanai. Šīs Lielās Būtnes radīšana turpinās arī tagad. Taču Viņa jau dzīvo, jau darbojas, pārstāvot cilvēkus dažādu planetāro dzīvības formu kolektīvo Gaismas Būtņu forumā. Protams, jūs saprotat, ka personību, četrdimensiju iemiesoto cilvēku, līmenī absolūtais cilvēces vairākums pagaidām nav izteicis apzinātu tīru nodomu planētas Zeme cilvēku Vienotās Dievišķās Kolektīvās Gaismas Būtnes dzimšanai. Šis vairākums vēl nav pamodies, par cik pārstāv augšupejošo evolūcijas atzarojumu. Jūsu nākotnē, Strēlnieka Ērā, vairs ne augšupejošais, ne lejupejošais evolucionārais atzarojums neeksistē. Jūs esat apvienojušies vienotā cilvēcē, kura tiecas uz globālāku saplūšanu. Tās ēras nākotnes cilvēce apvienojas VISU PLANETĀRO DZĪVĪBAS FORMU Vienotajā Kolektīvajā Gaismas Būtnē. Vienotajā Kolektīvajā Gaismas Būtnē saplūst gan cilvēki, gan delfīni, gan lauvas, gan ziloņi, dabas Gari, gan citu dzīvības formu pārstāvji, par kuriem jums pagaidām nav zināms… Cilvēkiem, nākotnes cilvēkiem, tajā attīstības etapā ir svarīgi atrisināt šīs saplūšanas uzdevumu – pie tam saglabājot savu individualitāti un īpašo Dievišķo Uzdevumu. Harmoniskākam šī uzdevuma risinājumam viņiem ir vajadzīga jūsu palīdzība. Jūs pat nevarat iedomāties, kā viņiem palīdzēja tā pati planetārā meditācija, veltīta planētas cilvēku Vienotās Kolektīvās Gaismas Būtnes radīšanai. Tas padarīja iespējamu tajā etapā veikt saplūšanas ar citām dzīvības formām procesu! Viss ir savstarpēji saistīts! VISS IR ĻOTI SAVSTARPĒJI SAISTĪTS! Jūs kā kosmiskie Gaismas Darbinieki esat aicināti saprast, ka mēs veicam darbu VISĀ TELPAS-LAIKA KONTINUUMĀ. Un jūsu lēmumi nosaka gan jūsu kopējo nākotni, gan, protams, jūsu pagātni. Pagātne arī harmonizējas, harmonizējot jūsu realitāti un citas realitātes, ar to saistītas.

Dievišķā Vienotība – tā vienmēr ir harmonija. Tādas vienotības radīšana ir harmonijas radīšana. Saprotiet, mani dārgie, jūsu Vienotā Kolektīvā Gaismas Būtne jau ir nākotnē. Un viņa ir varena, lieliska un harmoniska. Radījuši viņu savā realitātē, jūs radījāt reālu iespēju tam, ka Kolektīvā Gaismas Būtne var sazināties pati ar sevi, apvienojot pagātni-nākotni. Lūk, kāpēc jūs spējat tagad piesaukt Strēlnieka Ēras Vienoto Kolektīvo Gaismas Būtni no nākotnes pie jums, lai viņa palīdzētu pamosties tiem, kas vēl ir aizmiguši Dualitātes miegā. Vienotajā Kolektīvajā Gaismas Būtnē jau ir informācija par to, kā visi tagad “aizmigušie cilvēki” nākotnē ir izteikuši nodomu radīt Vienoto Kolektīvo Gaismas Būtni. Nākotnē to ir izdarījuši jau nevis tūkstošiem cilvēku, bet VISI, ABSOLŪTI VISI CILVĒKI. Strēlnieka Ēras Vienotā Kolektīvā Gaismas Būtne – TĀ IR GAISMAS BŪTNE, jau visas cilvēces radīta. Tā ir tā Būtne, kur augšupejošais un lejupejošais atzarojumi jau ir apvienojušies. Strēlnieka Ēras Vienotajai Kolektīvajai Gaismas Būtnei ir īpaši Garīgie Instrumenti, lai PAMODINĀTU cilvēkus, aizmigušus Dualitātes miegā. Viņai ir īpašas iespējas savu “Es” pamodināšanai no savas pagātnes – jūsu tagadnes. Un viņai ir tiesības uz tādu darbu, tāpēc kā nākotnes cilvēku “Es” vēršas pie saviem “Es” no pagātnes. Planētas Zeme cilvēku Vienotā Kolektīvā Gaismas Būtne no nākotnes jums tagad ir pats svarīgākais viesis. Jūs varat uzaicināt viņu šurp, uz jūsu “šeit un tagad”, pieņem viņas dzimtās enerģijas un kopā ar viņu vērsties Garīgajā plānā pie visiem nepamodinātajiem cilvēkiem.

“ZEMES CILVĒKI! MĒS VISI ESAM DIEVIŠĶĀ VIENOTĪBA. MĒS GĀJĀM DAŽĀDUS CEĻUS, DAŽĀDAS TAKAS. TAČU VISI MĒS RADĀMIES NO VIENOTĀ DIEVIŠĶĀ AVOTA. UN VISI MĒS AGRI VAI VĒLU ATGRIEZĪSIMIES PIE VIENOTĀS DIEVIŠĶĀS SĀKOTNES! PIEŅEMIET SAVĀS SIRDĪS MŪS VISU – PAGĀTNES, TAGADNES UN NĀKOTNES CILVĒKU – DIEVIŠĶO VIENOTĪBU! PIEŅEMIET SAVĀS SIRDĪS VISU DZĪVĪBAS FORMU, VIENĪGĀ DIEVA-RADĪTĀJA RADĪTU, VIENOTĪBU!”

Un tā, mūsu dārgie kolēģi! Kosmiskie Gaismas Darbinieki! Saules Dievi Radītāji! Mēs aicinām jūs apvienot Zemes Centrālo Sauli ar Visuma sakrālo saules enerģiju. Mēs izdarīsim to, piesaucot palīgā Strēlnieka zvaigznāja iekšējo saules enerģiju. Mēs ar jums dosimies uz nākotni, uz Strēlnieka Ēras sākumu uz planētas Zeme. Un jūs apvienosiet savus tagadnes un nākotnes “Es”. Jūs piesauksiet Strēlnieka Ēras Zemes cilvēku Vienoto Kolektīvo Gaismas Būtni. Un izteiksiet nodomu, lai šī Dievišķā Brīnišķīgā Nākotnes Būtne palīdzētu atbrīvoties no Dualitātes miega Zemes cilvēcei. Lai viņa palīdzētu visiem cilvēkiem tiekties uz Vienoto Dievišķo Sākotni.

Tā mēs apvienosimies ar Visuma sakrālo saules enerģiju.

Tā mēs apvienosim savus tagadnes un nākotnes “Es”.

Tā pagātne palīdzēs nākotnei, bet nākotne palīdzēs pagātnei.

Un tas patiesi ir tā.

 

 

PLANETĀRĀ MEDITĀCIJA

“SAVIENOŠANĀS AR LIELO CENTRĀLO SAULI”

Mūsu dārgie! Mēs lūdzam atvērt savas sirdis pretim Dievišķās Mīlestības stariem, kuri iznāk no Visuma Lielās Centrālās Saules. Šī Saule nav Kosmosa tālos dziļumos. Viņa ir jūsu sirdī, katrā jūsu ķermeņu šūniņā, viņa ir jūsu, kā mūsu Visuma Gaismas Būtņu, iekšienē. Piepildījuši sirdis ar Mīlestību, izsakiet tīru nodomu aktivizēt sakarus ar Iekšējās Centrālās Saules Dievišķo enerģiju.

Piesauciet sadarbībai planētas Zeme cilvēku Vienoto Kolektīvo Gaismas Būtni, kurā jau ir jūsu Augstākie “Es”, jūsu Garīgie Skolotāji un Audzinātāji. Un sāciet radīt. Sāciet gaismas jaunradi kā Vienotā Kolektīvā Gaismas Būtne.

Mēs lūdzam jūs iztēloties zelta sfēru – sauli, kura izstaro 13 starus-lotosus. Bet šīs sfēras iekšienē – gaišzila piramīda-tetraedrs.

GOST1

1. ZĪM. Zelta Saule ar 13 stariem, iekšā – gaišzila piramīda. Simbols “Iekšējā Saule”

 

Ievietojiet šo simbolu savas Sakrālās Sirds iekšienē. Un sajūtiet, kā siltums izlīs pa jūsu ķermeņiem. Sajūtiet patīkamu vieglumu. Radītais simbols ir caurlaide uz Nākotni. Ar tā palīdzību, kā Kolektīvā Gaismas Būtne, jūs spējat veikt ceļojumu telpā-laikā. Izsakiet nodomu pārvietoties uz nākotni, Strēlnieka Ērā – tajā pašā laikā, kad dažādas planetārās dzīvības formas sāk aktīvi apvienoties VISU PLANETĀRO DZĪVĪBAS FORMU VIENOTAJĀ KOLEKTĪVAJĀ BŪTNĒ.

Iekšējais portāls maigi pārvieto jūs uz nepieciešamo telpas-laika punktu. Zeltīti gaišzilais aizsegs nedaudz paceļas, vieglā dūmaka, kura jūs ietin, izklīst. Un, lūk, jūs esat gaisā. Jūs planējat virs zemes, pēc tam lēni nolaižaties. Ko jūs redzat lejā… Ēkas, būves? Šķiet, ka jā. Zem jums ir tas, ko var nosaukt par pilsētu, metropoli. Bet, protams, tā nav tāda pilsēta, pie kādas esat pieraduši jūs, mītot jūsu četrdimensiju pasaulē. Tā ir Gaismas Pilsēta. Piektās dimensijas Gaismas Pilsēta. Un šeit dzīvo ne tikai Cilvēki. Jūs šeit redzat arī citas būtnes. Tie, kurus jūs esat pieraduši saukt par dzīvniekiem, arī mīt šeit kā garīgi un saprātīgi Pilsētas iemītnieki. Viņi sazinās savā starpā, pārvietojas kopā tajā sadraudzībā, kura pagaidām jūsu pasaulē nav iespējama. Lāči sarunājas ar putniem… Čūskas apvij suņu kaklus… Peles ceļo uz ziloņu snuķiem… Jūs konstatējat, ka Gaismas Pilsētā dzīvo arī būtnes, tagadējos laikos jums nezināmas. Paskatieties uz viņām uzmanīgi, nesteidzieties. Iespējams, jūs pazīsiet viņas, atcerēsieties, kā dzīvojāt kopā ar viņām citās pasaulēs, citos laikos. No Gaismas Pilsētas izstarojas enerģija, kura jums liekas ļoti dzimta un pazīstama. Kāpēc? Viss ir vienkārši! Viņā, šajā Gaismas Metropolē, dzīvo jūsu nākotnes, Strēlnieka Ēras “Es”. Šeit ir sapulcējušies visi, kas reiz radīja cilvēku Vienoto Kolektīvo Gaismas Būtni Ūdensvīra ēras rītausmā.

Izbaudījuši Nākotnes Pilsētas krāšņumus, jūs sākat just, ka jūs pievelk tieši Gaismas Metropoles centrs. Jūs magnētiski velk uz turieni. Jūs dodaties uz šo centru, lidojot virs pilsētas kā putns. Un redzat tieši tādu pašu konstrukciju, kāda ir jūsu sirdī… Zelta Sfēra ar 13 stariem-lapiņām planē virs zemes. Iekšā ir gaišzila piramīda. Tikai tā tagad ir liela, ļoti liela sfēra. Jūs jūtat, ka viņa ir piepildīta ar dzīvām, saprātīgām būtnēm. Un tas patiešām ir tā. Iekšā ir planētas Zeme dažādu planetāro dzīvības formu Kolektīvo Gaismas Būtņu Sapulce. Sfēras iekšienē ir īpaša daudzdimensionāla telpa, kurā nevar ieiet pat paši pilsētas iedzīvotāji. Bet jūs jūtat, ka jums nebūs grūtību izrādīties zelta sfēras iekšienē. Un tas nav nejauši. Tāpēc ka jūs esat uzaicināti uz šo neparasto Forumu. Jūs tur gaida. Vēl vairāk, tur ir jūsu nākotnes kolektīvais “Es”. Šajā forumā ir STRĒLNIEKA ĒRAS PLANĒTAS ZEME CILVĒKU VIENOTĀ KOLEKTĪVĀ GAISMAS BŪTNE. Apvienoties ar viņu ir jūsu uzdevums. Tas ir tas, kā dēļ jūs ieradāties kā Ūdensvīra Ēras Vienotā Kolektīvā Būtne. Jūs izsakāt tīru nodomu šai apvienošanai. Un, lūk, jūs jau esat zelta sfēras iekšienē. Telpa viņas iekšienē – tā ir septītās dimensijas telpa. Tieši te notiek planētas Zeme Kolektīvo Gaismas Būtņu Forums. Jūs jūtat, sāk nākt enerģētiskās informācijas plūsma. Sākas sazināšanas caur gaismas viļņiem. Saprotat, ka pie jums vēršas, uzdod svarīgu jautājumu:

“VAI JŪS, ŪDENSVĪRA ĒRAS PLANĒTAS ZEME CILVĒKU KOLEKTĪVĀ GAISMAS BŪTNE, ESAT GATAVA IZTEIKT NODOMU PLANĒTAS ZEME DAŽĀDU DZĪVĪBAS FORMU KOLEKTĪVO GAISMAS BŪTŅU APVIENOŠANAI?”

Pirms atbildat uz šo jautājumu, jūs uzdodat jautājumu savam iekšējam “Es”, kurš ir planētas Zeme cilvēku Vienotās Kolektīvās Gaismas Būtnes “Es”. Un jūs dzirdat atbildi: “MĒS… GATAVI.” UN JŪS IZRUNĀJAT SKAĻI UN PĀRLIECINĀTI:

“MĒS ESAM GATAVI!”

Un tai pat mirklī jūs aptver prieka, gaviļu enerģija. Par tādu Dievišķo Savienošanos ir nācies tikai sapņot! Sākas Zemes visu dzīvības formu Kolektīvo Gaismas Būtņu apvienošanās Dievišķajā Vienotībā process. Visa Zeme gavilē! Gavilē Saules sistēmas visas planētas! Un pati Galaktika smaida, atverot savus apkampienus, pie kuriem steidzas Kosmiskie Bērni, saplūstot Dievišķajā Vienotībā.

Un, lūk, jūs jūtat, kā aug jūsu sirds, palielinoties tilpumā. Viņa jau ir veselas planētas izmērā! Visas dzīvības formas, visu dzīvību uz Zemes jūs ietilpināt savā sirdī. Un jūsu apziņa sāk mainīties. Jūs redzat pasauli ne tikai cilvēka acīm. Lūk, jūs esat delfīni, peldoši ūdenī. Lūk, putni, planējoši gaisā. Bet, lūk, jūs esat pats gaiss, ar mīlestību ietinošs planētu savā atmosfērā. Jūs esat upes, barojošas viņu ar savu valgmi. Jūs esat dabas Gari, pārvaldoši klimatu. Jūs esat pazemes Gari, pārvaldoši kontinentu pārvietošanos. Jūs esat debesu valstības Gari, ar mīlestību audzējoši visas planetārās dzīvības formas… Jūs esat viss, kas ir planēta. Jūs esat pati Zeme. Zeme – tie esat jūs. Planēta – tie esat jūs. Planētārā Vienotība – tas ir viss, kas ir apkārt, un viss, kas ir iekšienē. Jūs jūtat, ka kaut sāk mainīties tieši tur, iekšienē. Un no turienes, no iekšienes, pēkšņi dzirdat klusu balsi, kura kaut ko maigi jums čukst… Pamirstat… Ieklausāties vārdos… Ko dzirdat?

“Es esmu jūsu dzimtā saules enerģija. Pieņemiet Strēlnieka zvaigznāja veltes. Pieņemiet Lielās Centrālās Saules veltes… Kļūstiet Saule!”

“Tad, lūk, kas par lietu!” – jūs pēkšņi saprotat… Visuma Centrālās Saules Dievišķo enerģiju nevar pieņemt tikai kā atsevišķu Gaismas Būtni. Viņu nevar pieņemt pat kā atsevišķu vienas no dzīvības formām Kolektīvo Būtni. Un tikai tad, kad planetārās dzīvības formas sāk apvienoties, parādās iespēja pieplakt pašam sakrālākajam Dievišķajam Avotam. Lielās Centrālās Saules Dievišķās Enerģijas Avotam. Tad, lūk, kas tie tādi – Eņģeļi no Lielās Centrālās Saules! Eņģeļi no Lielās Centrālās Saules nav tikai cilvēki. Tie ir TIE EŅĢEĻI, kuri atgriež savā “Es” visu planetāro dzīvības formu vienotību! Jūs saprotat, jums ataust, ka gan skudra, rāpojoša pa zemi, gan mazākais zāles stiebriņš IR EŅĢEĻI NO LIELĀS CENTRĀLĀS SAULES. Viņi kļūst par Saules Eņģeļiem no tā brīža, kad Kolektīvā planetārā Gaismas Būtne atgriež viņu savā Vienotajā Sakrālajā Sirdī. Tikai caur patiesu Vienotību var iegūt LIELO SAULES VISUMA DIEVIŠĶĪBU. Caur visu dzīvības formu vienotību. Un šeit, šajā Strēlnieka Ēras Zelta Sfērā, jūs PIESĀTINĀTIES AR ŠO VISU DZĪVĪBAS FORMU VIENOTĪBU. Vienotība kļūst par jūsu gaismas struktūru daļu. Vēl vairāk, jūs kļūstat par šī apvienošanās procesa dalībnieku, kad dažādas Būtnes, radījušas Kolektīvo Vienotību, sāk visa un visu uz šīs planētas Dievišķās saplūšanas procesu. Tas ir gaismas krāšņums. Un tā ir patiesa laime. Jūs jūtat to, jūs sajūtat to. JŪS PATIEŠĀM KĻŪSTAT LAIMĪGI. Un, lūk, ar šo Laimes un Vienotības sajūtu sākat pakāpenisku atgriešanos mājās, uz jūsu četrdimensiju pasauli, saprotot, ka šo Laimes un Vienotības sajūtu vajag nodot visiem, visiem cilvēkiem. Un ne tikai cilvēkiem. Visiem dzīvniekiem. Un kukaiņiem. Un augiem. Katram zāles stiebriņam, katrai skudrai. Gaisam, mežiem, upēm, okeāniem. Jūs nevarat nociesties dalīties šajā Dievišķās Vienotības enerģijā.

Nu tad atgriezieties un sāciet to darīt! Jūs tagad spējat izplatīt šo Vienotības enerģiju visām planetārās DZĪVĪBAS formām. Izplatīt kā PLANĒTAS ZEME CILVĒKU UN VISU ZEMES GAISMAS BŪTŅU VIENOTĀ KOLEKTĪVĀ GAISMAS BŪTNE. Jūsu sakrālajā sirdī ir GAN VISU PLANĒTAS CILVĒKU, GAN VISU DZĪVĪBAS FORMU KOLEKTĪVĀ VIENOTĪBAS ENERĢIJA. Jūs piedalījāties Lielā vēsturiskā Forumā, kurā sākās planētas Zeme visu dzīvības formu Kolektīvo Gaismas Būtņu apvienošanās. Jūs tagad paši esat ZEMES VISU DZĪVĪBAS FORMU VIENOTĀ DIEVIŠĶĀ KOLEKTĪVĀ BŪTNE. JŪS NESAT PASAULĒ LIELĀS CENTRĀLĀS SAULES VIENOTĪBAS ENERĢIJU. JŪS PAŠI TAGAD ESAT PATS GALVENAIS VIESIS NO NĀKOTNES.

UN TAS PATIESI IR TĀ.

 

GALAKTISKAIS KRISTUS-MELHISEDEKS, AŠTARS ŠERANS un EL MORIJA – AR MĪLESTĪBU NO SAULES DIEVU SIRDS.

2013.09.17.

 

Meditāciju “SAVIENOŠANĀS AR LIELO CENTRĀLO SAULI” tiek rekomendēts veikt 2013. gada 21. SEPTEMBRĪ pulksten 19:00 pēc Maskavas laika.

Šim planetārajam gaismas darbam var pievienoties režīmā “šeit un tagad”.

 

Publikāciju sagatavoja:

Svetlana Dračova, Sergejs Kanaševskis, Marina Shults – Žurnāla “МИРОВОЙ ЧЕННЕЛИНГ: духовные сообщения” – Gaismas Ģimenes oficiālā izdevuma – redkolēģijas dalībnieki.

Meditācijas audio: http://www.magnitiduha.info/wp-content/uploads/2012/12/Edinenije.mp3

 

Pievienots 04/09/2013

http://www.magnitiduha.info/archives/6890

Tulkoja Jānis Oppe

Print Friendly, PDF & Email