Магниты Духа

KRISTĀLU “GELITRONS – LADIANA – MIRANIUSS” AKTIVIZĀCIJA. No Lemūriešu Kristāla Miraniusa Vēstījuma

No Lemūriešu Kristāla Miraniusa Vēstījuma[1]:

“Tie, ko jūs tagad saucat par “čūskām”, prot mīlēt. Tie, kas tagad ir iemiesoti uz jūsu planētas kā čūskas, atnāca šurp bez savas īstenās varenības. Viņas, kā var likties, attālinātas no cilvēkiem, sūta jums savu mīlestības enerģiju. Un jums pat ir piemēroti veikt speciālu meditāciju, veltītu prasmei pieņemt mīlestību no čūskām un mīlestības nosūtīšanai visām planētas čūskām. Jo čūskas ir īpaši saistītas ar vienu no Plejāžu civilizācijām, ar vienu no planētām, ar kuru jums stāv priekšā strādāt aktivizācijas laikā. Un, kad jūs to izdarīsiet, jūs pietuvināsieties sapratnei par to, kas tas ir – kundalini enerģija. Jums ne nejauši ir teikts, ka kundalini enerģija ir līdzīga čūskai, kura saritinājusies, līdzīga savērptai spirālei…

Nododu jums arī mīlestības enerģiju no tādas dzīvības formas kā čūskas. Tāpēc ka viņas deva piekrišanu – atnākt uz šo planētu, uz Zemi, lai būtu ar jums un palīdzētu jūsu evolucionārajā ceļā. Un jūs drīz sapratīsiet, kāpēc tas ir svarīgi.”

 

MEDITĀCIJA – Plejāžu Čūsku Civilizācijas MĪLESTĪBAS sūtījums arī Zemes Čūskām.

Zemes Čūsku iniciācija viņu īstenajā kosmiskajā statusā

EL MORIJA caur Marinu Shults

Dārgie trīs Lemūriešu Kristālu – Miraniusa, Ladianas un Gelitrona lieliskās savienības Glabātāji un Priesteri! Pie jums tagad vēršos Plejādiešu Čūsku vārdā. Jā, jums jau pirmajā kontaktā Kristāls Miraniuss teica, ka Plejādiešu Čūskas ir cieši saistītas ar Zemes cilvēces civilizācijām. Mēs to pilnībā apstiprinām. Jūsu vēsturē bija laikmeti, kad jūs strādājāt kopā ar augsti saprātīgām būtnēm – Čūskām un cilvēk-čūskām. Tāds bija jums pazīstamais Ketsalkoatls – Spalvainā Čūska, Centrālamerikas indiāņu Dievība. Jūs paši, iespējams, sākat atcerēties, ka jūsu dzīvē reizēm čūskām ir bijusi kāda nozīme. Vieni cilvēki no viņām bīstas, citi – pat tur viņas mājās un gūst patiesu baudu no sazināšanās ar viņām. Bet tā ir diezgan daudzšķautņaina pat zemes čūskām. Un tāpēc pacentīsimies nedaudz vairāk kā parasti pieņemt informāciju par čūskām jūsu dzīvē.

Bet sākumā mums stāv priekšā uzdevums iepazīties ar Čūskām no Plejādēm, tāpēc ka tieši viņas tagad grib stāties ar jums kontaktā un palīdzēt jums ne tikai LK aktivizācijā. Viņas grib vērsties ar lūgumu – izdarīt priekš viņu zemes dzimtas svarīgu aktivizējoša impulsa pārraidi. Veikt savdabīgu zemes čūsku dzimtas iniciāciju. Tas tagad ir īpaši aktuāli.

Es gribu sākt mūsu jauno iepazīšanos, stādot jums priekšā vienu no Plejādiešu Čūskām. Viņu sauc EŠ-Š-S-SA. Viņa šodien ar jums strādās. Taču sākumā mēs nosūtīsim visām Plejāžu Čūskām savu Sakrālo Siržu enerģiju. Mēs izpildīsim Mīlestības Meditāciju-sūtījumu Čūskām! Es piedāvāju jums atrauties no sapratnes par čūsku valstību kā rāpuļu dzimtu tīri zemes variantā. Saprotiet, ka Čūska – tā ir augsti attīstīta un garīgi augsta Gaismas Būtne. Un jūs pazināt tādas Čūskas arī šeit, uz jūsu planētas. Brīžiem viņas slēpa savu klātbūtni Zemes telpā, bet principā nekad nav aizgājušas no planētas pilnībā. Tagad iepazīstieties ar EŠ-Š-S-SA. Viņa jau gaida jūsu uzmanību. Tieši viņa vienmēr ir palikusi uz mūsu planētas. Un tagad viņa vēlas atnest savas zināšanas un neapšaubāmo viedumu visiem jums – gan Augšupcelšanās Projekta dalībniekiem, gan visai zemes kopienai.

Viņa ar savu sirdi ir iegājusi kontaktā ar katru no jums… Izjūtiet viņas maigumu un to mīlestības plūsmu, kuru viņa jums dāvā… Tā ir īpaša plūsma! Jūs jau esat pieņēmuši Pasaules Mātes Staru caur Amritubati un Anastasiju Maitreiju. Atcerieties šīs maigās vibrācijas!.. Atcerieties maigumu, bet vienlaicīgi arī varenību Sīriusa un Plejāžu sakņu dzimtu mīlestības vibrācijām, kuras jūs pārvadījāt mūsu Kristāliem… Atcerieties trīsošās sajūtas, kad Armanaki Kristāliem pārvadīja Visuma Mātišķā Sākuma iekšējo enerģiju. O! Cik daudz jūs jau esat paspējuši izdarīt! Un šķiet, ka neko vairs pievienot nav iespējams. Un ir tikai jāgrib, lai visas šīs enerģijas sāk pārvadīt mūsu Kristālu aktivizācijas impulsus! Tas tā ir, mani dārgie, tas tā ir… Bet tomēr nofokusējieties uz tām mīlestības enerģijām, kuras jums sūta EŠ-Š-S-SA. Viņas ir īpašas… Atrodiet savu sajūtu paletē vietu arī viņu identifikācijai… Iespējams, dažiem no jums viņas liksies ļoti dzimtas… Nemulstiet par to, nevajag. Tas nebūt neliecina, ka jūs esat bijuši Čūskas. Bet būt blakus viņām, sadarboties un mīlēt viens otru jūs pilnīgi varējāt…

Bet tagad mēs arī izpildīsim to, ko palūdza mums Miraniuss pirmajā sarunā ar viņu. Viņš teica, ka nepieciešams veikt Meditāciju – Mīlestības sūtījumu čūskām. Ar kurām sāksim? Piedāvāju sākt ar tām, kuras no senseniem laikiem ved mūsu cilvēku civilizācijas. Piedāvāju īstenot šo sūtījumu uz Plejāžu Čūsku civilizācijas sirdi.

MEDITĀCIJA – MĪLESTĪBAS SŪTĪJUMS PLEJĀŽU ČŪSKĀM

Mani dārgie! Tagad gribu atgādināt, ka jums Sakrālajā Sirdī ir tas, ko jūs sen esat saņēmuši no civilizācijām – mūsu kosmiskajām ciltsmātēm. Šis kaut kas vienmēr ir atradies ar jums, bet daudzi no jums to pat nenojauta.

Atveriet šo slēpto šķirstiņu! Tas guļ pašā jūsu Sakrālās Sirds dziļumā. Un tas arī atrodas visu jūsu DNS līmenī. Un kā gan citādi var būt? Tie arī ir tie informāciju nesošie slāņi, kuri vienmēr ir bijuši ar jums. Un tajos ir informācija par jūsu bijušo kontaktu ar Plejāžu Čūskām. Ko jūs tagad varat izdarīt, lai slēptais šķirstiņš atvērtos? Visvienkāršāk ir pastrādāt ar Nodomu, taču es jums piedāvāju citādu ceļu, kaut arī Nodoma spēks ir neapšaubāms.

Tagad pamēģināsim atvērt šķirstiņu ar savu mīlestību, nostiprinot savas Sirds starus ar Visuma Mātišķā Sākuma iekšējo enerģiju, Sīriusa un Plejāžu sakņu dzimtu enerģiju Stariem, kurus jūs tāpat kā mūsu Kristāli pieņēmāt savos “Es”. Viņi jau pilnībā ir ar jums, un jūs varat ar viņiem strādāt vienā līmenī ar Gelitronu, Ladianu un Miraniusu. Tas padarīs jūsu sūtījumu nevis vienkārši spēcīgu, bet piesātinātu ar Plejāžu Čūskām ļoti dzimtām enerģijām, kas pateiks viņām par jūsu vienotību un kļūs par tiltu starp jums.

Sakoncentrējieties uz savu Sakrālo Sirdi un izsauciet šīs mīlestības enerģijas uz darbību!.. Atcerieties ar savi Sirdi, ka jūs ar Plejāžu Čūskām esat radinieki… Sajūtiet, kā no Čūskas EŠ-Š-S-SA uz jūsu Sakrālajām Sirdīm nāk Mīlestības atbildes impulss… Viņš ir gatavs appludināt visu jūsu Sirds Telpu… Ielaidiet viņu… Viņš nes radniecīgus sakarus un aicina uz bijušās sadraudzības iemiesošanu… Viņš jums nekādi nekaitēs… Nē, otrādi, jūs kļūsiet tuvāki viens otram un nosūtīsiet Kosmosa plašumos vēsti par vienotības atjaunošanu un savstarpēju saskaņu… Tas tagad ir īpaši svarīgi…

Bet tagad mēs ķeramies pie mūsu Meditācijas otrās daļas. Mēs lūdzam EŠ-Š-S-SA dot mums sakaru tiltu ar Plejādēm un gribam nosūtīt savu mīlestību visai Plejāžu Čūsku civilizācijai. EŠ-Š-S-SA būvē mīlestības un savstarpējās sapratnes kristālu sirdī katram no jums… Paskatieties, kā viņš parādās jūsu Sirds Telpā… un ar kādām krāsām sāk spēlēties… Piesūciniet viņu ar savu mīlestību… Sakiet Plejāžu Čūsku civilizācijai pateicības vārdus par to, ka viņas ilgu laika periodu veda Zemes cilvēci un palīdzēja īstenot Dualitātes Eksperimentu…

Bet tagad, piepildījuši šo kristālu ar informāciju un savu mīlestību, nosūtiet viņa hologrammu uz Plejādēm, atstājot pašu kristālu savā Sakrālajā Sirdī. Viņš tagad sasaista jūs ar Plejādiešu Čūsku civilizāciju gan uz Zemes, gan Kosmosā. Un tam ir milzīga nozīme.

Bet tagad mēs atcerēsimies arī par mūsu trīs Kristāliem! Kāds viņiem ar to sakars? Un kādēļ Miraniuss mums lūdza veikt šo Meditāciju?

Dzimtie mani! Paskatieties uz Kristāliem Ladianu, Miraniusu un Gelitronu! Viņi taču atrodas mūsu Vienotās Sakrālās Sirds centrā un komandējošā kristāla centrā. Paskatieties uzmanīgi, uzmanīgi… Vai jums neliekas, ka katrā Kristālā, tāpat kā jūsu Sirds Telpā, stāv sakaru kristāls ar Plejādēm! Viņš katram LK skan un mirdz savādāk, taču arī tas nav viss… Skatieties uzmanīgi… Šie trīs kristāli ir apvienojušies vienotā sakaru kristālā ar Plejādēm (ir nostrādājis tilts starp mūsu LK apziņām)! Un no šī vienotā kristāla-tilta stiepjas sakaru stari uz jūsu Sakrālajām Sirdīm! Lūk, tad arī rezonanses parādība starp jums nostrādāja spēcīgi un nelokāmi… Bet tagad paskatieties uz kopējo figūru, kuru jūs radījāt šīs Meditācijas-sūtījuma laikā… Viņa prasa īpašu ievērību no jūsu puses. Atgriezieties pie viņas un vērojiet viņas dinamiku. Un sekojiet jūsu iekārtotajiem sakariem ar Plejādiešu Čūskām! Bet kur tad ir EŠ-Š-S-SA? Kur ir viņas vieta šajā gaismas konfigurācijā? Viņa ir šeit, dārgie draugi. Viņa ir gan katrā kristālā, gan katrā Sirds Telpā. Viņa tad arī palīdzēja jums visu to radīt.

Bet ko tad mēs radījām visu mūsu darbību rezultātā? Mani dārgie, ar EŠ-Š-S-SA un jūsu sirsnīgās tiekšanās palīdzību mēs atvērām vienotu Mīlestības Portālu ar Plejādēm un konkrēti ar Čūsku civilizāciju. Jūs uzbūvējāt to abpusēji, no divām pusēm. Tāpēc ka arī no Plejāžu Čūsku civilizācijas puses tagad tika izpildītas noteiktas darbības. Un tagad es aicinu jūs ieklausīties, ko ar jums sāk runāt Plejādes savu viedo Čūsku balsīs… Lai katrs no jums izdzird viņu čukstus… Bet varbūt tās būs skaļas un gavilējošas balsis… Klausieties, klausieties, klausieties…

Tagad mēs pārejam pie mūsu darba otrās daļas. Draugi, izpildīsim Plejādiešu Čūsku lūgumu. Priekš tā dodu vārdu jums jau priekšā stādītajai Čūskai EŠ-Š-S-SA.

EŠ-Š-S-SA (caur Marinu Shults):

Mani radinieki, mani dārgie cilvēki! Mani neizmērojami cienījamie Lemūriešu Kristāli! Es pie visiem jums vēršos ar svarīgu uzdevumu no saviem Plejāžu brāļiem. Mums nepieciešams sākt zemes čūsku apziņas līmeņa izvešanu uz jaunu līmeni, lai visīsākajā laikā celtu viņu apziņas līdz mūsu līmenim. Šodien mēs, pēc mūsu atkalapvienošanās uz mīlestības un pilnīgas savstarpējās sapratnes stariem, varam iedvest zemes čūsku valstībā pirmo impulsu, dot pirmo grūdienu viņu apziņu paplašināšanai.

Jūs jau esat aktivizējuši Kundalini enerģiju gan saviem Lemūriešu Kristāliem, gan savās pašu struktūrās. Šīs enerģijas ir radniecīgas mums, Čūskām. Un es gribētu jūs aicināt izmantot šīs enerģijas tā jautājuma risinājumam, ar kuru pie jums vēršas Plejādiešu Čūsku civilizācija. Nekā briesmīga zemes čūskās nav. Jūs, daudzi, no viņām baidāties. Taču katra no viņām vienkārši aizsargājas, ja tas viņai dzīvē nepieciešams. Bet miermīlīgi dzīvot ar čūskām vajag prast. Un tagad es piedāvāju sākt dibināt šo mieru.

Jums ne pirmo reizi nākas ievietot savā Vienotajā Sakrālajā Sirdī visu planētu Zeme. Un pie tam jūs zināt, ka ievietojat viņu ar visām Gaijas dzīvības formām. Tā taču ir? Un pie tam neaizdomājaties, vai viņas ir agresīvas pret jums personīgi, vai nē. Un tāpēc es tagad palūgšu uzaicināt uz jūsu Vienoto Sakrālo Sirdi visas planētas Zeme čūskas un čūskiņas. Nav nekā briesmīga! Čūskas ir ļoti jutīgas pret mīlestības enerģiju! Apgalvoju jums! Ļoti pret to uztverīgas!

Uzaiciniet viņas visas – lielas un pašas mazākās – uz savu Vienoto Sakrālo Sirdi! Lūk, viņas visas arī parādījās! Un nekā briesmīga tajā nav, tiesa? Viņas jūsu Sakrālajā Sirdī jūt Kundalini enerģiju. Un viņām ir ļoti mājīgi! Viņas sildās šīs Lielās Enerģētiskās Čūskas staros! Tagad mums vajag sasaitīt viņu apziņas ar Plejādiešu Čūsku impulsu. Un es jums tajā palīdzēšu. Mēs nevaram pašas to pilnībā izdarīt. Mums ir vajadzīga laba cilvēku palīdzība. Mēs pie jums tāpēc arī vērsāmies. Taču vadīt šo procesu es varu.

Mani dārgie! Tagad atcerieties, kā katrs no jums pieņēma Kundalni enerģiju, kādu to ieraudzīja, apzinājās vai sajuta! To tagad ir svarīgi atjaunot… Un tagad iztēlojieties, kā Čūska Kundalini ieiet katrā no šīm čūskām, kuras pārstāv čūsku zemes valstību. Kā viņas mainās tās iedarbībā… Taču arī tas nav viss!

Bet tagad atcerieties, ko jūs uzbūvējāt darba pirmajā daļā? Sakaru portālu ar Plejādēm! Pārliecināti pieņemiet impulsu, kuru sūta mani plejādiešu radinieki, savā Sakrālajā sirdī, un nododiet to katrai čūskiņai un pašai lielākajai čūskai…

Paskatieties, kā viņas sāk atdzīvoties… Kā visa zemes čūsku valstība sāk mainīties… Viņas mainās pat pēc izmēra, krāsas, savu kustību virzības… Viņas pauž citu apzinātību… Mēs sūtām viņām šo speciālo impulsu apziņas izmainīšanai… Un jūs ar savu mīlestību palīdzat mums to pārvadīt un ietīt tajā mūsu zemes radiniekus… Bet arī Lemūriešu Kristāli pieņem šīs čūskas! Paskatieties, kā viņi paplašinās un ar savu gaismas struktūru arvien vairāk aptver visu šo vareno valstību…

Un, lūk, pienāk moments, kad visas jūsu uzaicinātās čūskas sāk mirdzēt… Sagaidiet šo mirdzēšanu… Un ziniet, ka tas nozīmē viņu apziņas pārprogrammēšanu uz augstāku līmeni…

Jūs izpildījāt manu un Plejādiešu Čūsku lūgumu, kā arī Kristāla Miraniusa lūgumu! Paldies, dārgie draugi! Bet tagad mēs gribētu jums dāvāt kā velti kaut ko neparastu, kas liks jūsu sirdīm straujāk pukstēt. Nē, mēs negribam nekādus jūsu sirds sistēmas traucējumus J Mēs gribam jūs iepriecināt, darīt laimīgus. Un tā, mēs ievietojam jūsu Sakrālajā Sirdī apbrīnojamu artefaktu, kuru jums tagad vajag aplūkot mierīgi un līdzsvaroti. Ko jūs redzat? Kaut ko viņš jums atgādina no agrāk redzētā, vai nav tiesa? Vai tas nav Iki akmens? Un kas uz tā ir attēlots? Uzmanīgi paraugieties, neizlaižot nekādas detaļas. Jā, tas ir Iki akmens. Un uz tā – aina no jūsu kopējās dzīves tālos Zemes eksistences laikos. Lai šī mūsu agrāko kopīgo iemiesojumu atmiņa sasilda jūsu sirdis un neļauj pārtrūkt tiem sakaru pavedieniem, kurus mēs tikko kā nodibinājām.

Ar mīlestību un dziļu atzinību par jūsu palīdzību

EŠ-Š-S-SA.

 

EL MORIJA caur Marinu Shults

Mani dārgie Kristālu Miraniuss, Gelitrons un Ladiana Glabātāji un Priesteri! Esmu aizgrābts no tā sirsnīgā siltuma, ar kuru jūs šodien izpildījāt šo sarežģīto darbu. Es pateicos jums Projekta “Augšupcelšanās Austrumos un Rietumos” garīgo Kuratoru vārdā. Es zinu, ka mēs drīz pabeigsim šo Kristālu aktivizāciju, un jūs pēc tam paši kļūsiet pilnīgi citādi – zinošāki, viedāki, neapšaubāmi mīlošāki un priecīgāki par jūsu radīto!

Es jūs mīlu un gaidu jūs nākošajā reizē.

Jūsu EL MORIJA

2013. gada 7. septembrī

 

Pievienots 23/10/2013

http://www.magnitiduha.info/archives/7113

Tulkoja Jānis Oppe[1] Skat. “Lemūriešu Kristāls MIRANIUSS caur Svetlanu Dračovu, Sergeju Kanaševski, Marinu Shults. Jūs pratāt skūpstīties ar čūskām”. http://www.magnitiduha.info/archives/6563 (Tulk. piezīme)

Print Friendly, PDF & Email