Магниты Духа

KRAJONS caur Marinu Shults. ATGRIEŠANĀS PIE ČENELINGA.

Mani dārgie Eņģeļi! Es atkal esmu ar jums! Un tagad es nevaru nociesties jums pastāstīt par mūsu kopējā darba rezultātiem mūsu tikšanās dienā 2013. gada 24. novembrī, tiešajā čenelingā Rīgā.

Tajā dienā notika nebijis planetārs notikums. Es speciāli jums par to nestāstīju, lai no tīras lapas pavēstītu, ka mēs kļuvām ne tikai tam piederoši, bet arī pārliecinoši tajā piedalījāmies. Bet tagad visu pēc kārtas!

Mani dārgie rīdzinieki un viesi no kaimiņu valstīm! Jūs tajā dienā nebijāt vieni. Daudzi no jums sajuta vai tieši redzēja daudzus dažāda kosmiska līmeņa Gaismas Ģimenes pārstāvjus. Tas tā arī bija. Bet visas šīs Gaismas Būtības nevis vienkārši tā bija klātesošas mūsu darba telpā. Viņas iepriekš radīja daudzfunkcionālu gaismas konstrukciju, kurā jūs ierakstījāt jūsu radīto Gaismas Kristālu. Viņas to radīja ne velti, bet ar noteiktu mērķi. Bija nepieciešams jūs visus savienot vienotā kompleksā Gaismas Darbinieku sastāvā, kuri tajā dienā īstenoja Gaijas dažāda līmeņa dimensiju savienošanu. Jā, šī diena atšķīrās ar tādu sarežģītu daudzdimensionālu uzdevumu no Gaismas Ģimenes puses. Bet par pašu galveno šajā darbā kļuva divu dimensiju: ceturtās un astotās – apvienošana uz jauna magnētiskā pamata. Un jūs kopā ar Krajonu un Arheirar tajā piedalījāties. Kāpēc jums par to netika teikts? Jūs paši to varat nojaust. Bija īpašas sagatavotu Gaismas Darbinieku brigādes, kuras izpildīja šo dimensiju savienošanu. Nesaprotiet šo apgalvojumu tieši. Astotā dimensija nesaplūda ar četrdimensionalitāti. Taču tās, šīs divas dimensijas, ieguva jaunu savas eksistēšanas magnētisko pamatu, pateicoties kuram dimensijas viena ar otru rezonē. Tas būtiski izmanīja dimensiju no pirmās līdz astotajai visu iekārtojumu. Un tas sāka vēl vairāk tuvināt četrdimensionalitāti ar piekto dimensiju, tāpēc ka radās jauna, principiāli jauna, visu astoņu dimensiju magnētisko pamatu attiecība. Kāds pamats bija tādai dimensiju pārkārtošanai? Un kādēļ nepieciešams nodibināt sakarus starp astoto un ceturto dimensiju, lai gan mēs visu laiku runājam par ceturtās un piektās dimensijas saaudzēšanu? Pa to šodien arī runājam.

Astotajai dimensijai ir pilnvērtīgi jāieplūst Trešā Garīgā Centra sastāvā, tai pat laikā paliekot sakaros ar Otro Garīgo Centru. Tas tuvina Visuma Garīgos Centrus un padara arī jūsu planētai iespējamu dziļu iekļūšanu Otrajā Garīgajā Centrā. Tagad uzmanība koncentrējas uz četrdimensionalitāti un visu šīs dimensijas dzīvību. Plūstošajā laikā mēs ar jums runājam par piektās un ceturtās dimensijas saaudzēšanu. Bet polipasaulei ir jābūt starp visām dimensijām, un tādēļ nācās ievest atbilstošus enerģētiska rakstura magnētiskos uzstādījumus, lai tēlaini sakot, saslēgtu astoto dimensiju ar ceturto. Ar to noskaņojam īpašu paātrinājumu piektās un ceturtās dimensijas pievilkšanā. Magnētiskās pārbūves sarežģītība jums pakāpeniski tiks izskaidrota.

Mūsu darba laikā, un jūs atceraties, ka es un Arheirar izpildījām magnētiskās korekcijas, daudzi no jums, kopīgi ar Augstākajiem “Es”, ar kuriem jūs bijāt pilnīgi saplūduši, izpildīja šos magnētiskos pārkārtojumus. Mēs visi kopā realizējām Vienotības sasniegšanu uz jaunās magnētisma enerģijas un jaunās Savienošanās enerģijas pamata. Pateicoties tai gaismas konstrukcijai, kurā mēs strādājām, visi šie uzkrājumi tajā dienā iegāja planetārās pārkārtošanās kopējā rezultātā. Daudzi apzināti strādāja astotās dimensijas līmenī. Bet kopumā mēs, visi kopā, piedalījāmies ļoti svarīgā planetārā darbā jūsu planētas dimensiju saaudzēšanā. Bet tas ir jauns solis Augšupcelšanās ceļā, mani dārgie Eņģeļi!

Esmu laimīgs jums pavēstīt, ka, sākot ar 24.11.13 jūs esat sākuši dzīvot jūsu izmainītās planētas Zeme citā pasaulē. Un pati Zeme par to ļoti priecājas. Šajā darbā aktīvi piedalījās jūsu radītā cilvēces Vienotā Kolektīvā Gaismas Būtība un, tātad, katrs no jums!

Pateicos jums par dalību tik svarīgā planetārā darbā, kāda bija mūsu tikšanās š.g. 24. novembrī. Katram no jums pakāpeniski kļūs skaidra viņa īpašā misija tajā dienā un tajā tikšanās reizē. Līdz jaunām auglīgām tikšanās reizēm!

Ar mīlestību KRAJONS

2013. gada 26. novembrī

Pievienots 30/11/2013

http://www.magnitiduha.info/archives/7386

Tulkoja Jānis Oppe

Print Friendly, PDF & Email