Магниты Духа

KRAJONS caur Sergeju Kanaševski. KAS TAS IR – JAUNAIS GADS

“Jūs man arī tagad esat tādi – Jauni Dievi, ejoši caur tūkstošiem Laiku…” /KRAJONS/

Sveicināti, mani dārgie! Sveicināti, mani mīļie! Sveicu visus, kuri lasa šīs rindas vai klausās šo informāciju. Ar jums ir Krajons.

Jaunais gads ir paši mīļākie svētki vairumam cilvēku. Jā, daudzi tos mīl, tiecas pavadīt jaungada svinības jautri, labā garastāvoklī. Jūs mīlat šos svētkus, taču tālu ne visu zināt par tiem.

Pareizāk – jūs esat AIZMIRSUŠI TO, KO ZINĀJĀT PAR JAUNO GADU AGRĀK.

Sakiet Krajonam godīgi: jūs 31. decembrī atzīmējat VECĀ GADA BEIGŠANOS, pavadāt to? Zinu vairuma atbildi – “JĀ”. Bet ko tas nozīmē? Tikai to, ka jūs PABEIDZAT VECO GADU UN SĀKAT JAUNU. Ak, mani dārgie… Bet tā taču ir tieša pazīme dzīvei duālā, lineārā laikā. Miljoniem, miljardiem cilvēku tādā veidā ATZĪST VIENA LAIKA INTERVĀLA BEIGŠANOS UN JAUNA LAIKA INTERVĀLA SĀKŠANOS. Vecais gads paliek pagātnē, jaunais gads sāk nākotni. Pagātne un nākotne… Tā arī ir Dualitāte. Lieta tā, ka vairums planētas iedzīvotāju tā arī dzīvo – vai nu pagātnē, kur ir daudz neveiksmju, problēmu, neatrisinātu uzdevumu, vai arī nākotnē, kur ir sapņi un cerības. Bet starp pagātni un nākotni taču ir TAGADNE, pati svarīgākā Laika Trialitātes daļa. Kur tā ir, šī tagadne? Mirklis, sekunde vai pat sekundes daļas? Jums TAGADNE – tas ir tas, kas strauji, ar katru sekundi, aiziet pagātnē un tuvina nākotni. Jebkurš laika mirklis, pat jūsu nākotnes laika mirklis, jau ietver pagātni… Laiks priekš jums pastāvīgi virzās uz priekšu, un jūs nevarat izzināt patieso TAGADNI – mirkli starp pagātni un nākotni, kurš patiesi var būt sekunde, bet var kļūt vesela mūžība. Kā jūs domājat, kur slēpjas laiks (KRAJONA SMAIDS)? Nu, protams, starp PAGĀTNI UN NĀKOTNI. Ja atmet pagātni un nākotni, paliek tikai tagadne – vai tad ne tā? Tieši tā, mani dārgie. Tieši tā! Tāpēc, ka PAGĀTNE UN NĀKOTNE eksistē tikai jūsu pasaulē un pasaulēs, līdzīgās jūsējai. Tur, kur ir lineārais laiks. Tagad jūsu Skolotāji saka jums par SFĒRISKO laiku, kurš nāk nomainīt lineāro, duālo laiku. Sfēriskajam laikam ir daudz veidu, tas dažādās pasaulēs ir realizēts dažādi. Bet sfērisko laiku kopumā var raksturot kā LAIKU, kurā nav pagātnes un nākotnes jūsu sapratnē. Laiku nosacīti var nosaukt par MATĒRIJAS ORGANIZĒŠANAS FORMU. Jūs attīstoties ilgu laiku gājāt tikai vienā virzienā – PAGĀTNES-NĀKOTNES matērijas pastāvīgas pārtecēšanas virzienā. Lineārais laiks atņem tajā dzīvojošajām Gaismas Būtnēm TAGADNI. Pēc jebkuras jūsu laika sekundes (jūsu “Es”) izrādās vai nu pagātnē, vai nākotnē. Bet kur tad ir jūsu tagadne? Kur ir patiesais TAGADNES LAIKS? Kur ir mirklis, kurš ir Mūžība?

Bet viņš taču eksistē – šis Mirklis, kurš var kļūt mūžība. Kā tajā nonākt? Kā atvērt durvis uz mūžību? Sākumā vienkārši ATZĪT, KA TAS EKSISTĒ. Bet pēc tam – spert soli tajā. Sper soli Mūžībā, bet kopā ar to – laika sfēriskumā.

Jūs bieži laiku salīdzināt ar upi. Ir pat tāds teiciens – “laika upe”. Tas ir tāpēc, ka jūs atzīstat laiku kā lineāru, tekošu vienā virzienā. Bet laiks, kā mēs ar jums norunājām, ir viena no matērijas organizēšanas formām. Un matērija – tā ir enerģija, kuru jūs, Eņģeļi no Lielās Centrālās Saules, varat vadīt. Jūs varat transformēt enerģiju dažādās struktūrās, vadīt tās virzienu un pat apturēt. Un, lūk, iedomājieties: jūs esat enerģija, kura kustas pa spirāli. Tā ir īpaša spirāle, kura te paplašinās, kļūst lielāka, te saspiežas punktā. Te plūst plaši un plūstoši, te strauji šaurā plūsmā paceļas augšup, bet te – pēkšņi krīt lejup līdzīgi vētrainam ūdenskritumam. To var salīdzināt ar ceļošanu pa kalnu upi. Ar pašu kalnu upi… Taču tā nav parasta zemes upe, kura tek lejā no kalniem. Mūsu upe var pacelties kalnos, brīvi iet cauri klintīm un pat lidot pa gaisu – kopā ar mākoņiem. Tāpēc ka ūdens mūsu upē ir vieglāks par gaisu. Ūdens mūsu upē ir neparasts. Tā ir Laika Enerģija…

Un tā, jūs ceļojat pa Spirāli-Upi. Vērojiet, kas notiek apkārt. Mainās krāsas, mainās matērijas blīvums, mainās plūšanas ātrums… Un, lūk, iztēlojieties, šis ātrums krītas… Jūs kustaties arvien lēnāk un lēnāk. Un pēkšņi plūšana vispār apstājas. Kas tas ir? Īpaša apstāšanās! Mēs apturējām laika enerģijas plūsmu! Vai tad tas ir iespējams? Jā, jebkurā enerģijā, tajā skaitā laika enerģijā, ir Nulles-Laika Punkti. Tie ir īpaši centri, kur NAV LAIKA KONKRĒTAJĀ MATĒRIJAS ORGANIZĀCIJAS SISTĒMĀ. Nulles-Laika Punkts ļauj pāriet no vienas telpas-laika sistēmas uz citu telpas-laika sistēmu. Tas ir tieši tas mirklis, kurš kļūst mūžība. Tāpēc ka Nulles-Laika momentā laiks sākotnējā sistēmā it kā apstājas. Jūs, atrodoties Nulles-Laika Punktā, pat varat kustēties, bet laiks – nevar.

“Kā tad tā, Krajon? Tas ir kaut kāds paradokss!” – jūs iesauksieties. Un pie tam jums būs taisnība! Tas patiešām ir NULLES-LAIKA PUNKTA PARADOKSS, par kuru ir pienācis laiks uzzināt. Jūsu īstenais, daudzdimensionālais “Es” spēj atrasties Nulles-Laika Punktā pēc patikas ilgi, kamēr nenoskaņosies uz jaunu laika koordināšu sistēmu. Laiks, no kura jūs atnācāt uz Nulles-Laika Punktu, pie tam priekš jums nekustēties. Bet jaunais laiks (kā nākotne) priekš jums vienkārši neeksistē, par cik jūs kā daudzdimensionāla Gaismas Būtne vēl neesat izvēlējusies jaunu laika koordināšu sistēmu, jaunus Laika parametrus – jaunu matērijas organizēšanu.

Un tā, mani dārgie, jūs sapratāt, kas tagad notiek? Krajons jau bija uzaicinājis jūs savā Sakrālajā Sirdī, un mēs ar jums kopā veicām ceļojumu Laika Enerģijā. Ko mēs darām tagad? Izsakiet nodomu pārvietoties kopā ar mani uz Nulles-Laika Punktu. Es ņemu uz šejieni sev līdzi tikai tos, kuri patiešām grib nonākt PUNKTĀ, KUR NAV PAGĀTNES LAIKA, BET NĀKOTNES LAIKS VĒL NAV IESTĀJIES, TĀPĒC KA JŪS VIŅU VĒL NEESAT IZVĒLĒJUŠIES. JŪS VĒL NEESAT IZVĒLĒJUŠIES LAIKU!

Pievērsiet uzmanību, es teicu: “JŪS VĒL NEESAT IZVĒLĒJUŠIES LAIKU.” Tā nav pārteikšanās. Jūs interesējaties: “Krajon, vai tad laiku izvēlas?” Un vēl kā, mani dārgie! Vēl kā izvēlas! Uz jūsu planētas ir tik daudz dažādu LAIKA izpausmju, ka var pavadīt veselus simtus, tūkstošus dzīvju tikai LAIKA KĀ MATĒRIJAS ORGANIZĒŠANAS FORMAS IZVĒLES procesā. Laiks var būt ne tikai ātrs vai lēns, lineārs vai sfērisks. Vienā telpā, piemēram, var būt uzreiz VAIRĀKI laika virzieni. Un tas jums pagaidām ir ļoti apbrīnojami – kā, atrodoties vienā punktā, var ceļot uzreiz vairākos virzienos. Bet padomājiet, mani dārgie, vai tad tas nav mūsu VISUMS – patiešām? Dievs-Radītājs, atrodoties vienā Punktā, ceļo pa dažādiem Visuma laikiem. Nulles-Laika Punkts – tas ir modelis Visumam, kurā katrs kļūst par Dievu-Radītāju. Un no šī Punkta jūs varat nosūtīt BEZGALĪGU DAUDZUMU SAVU “Es” dažādos virzienos, izvēlēties dažādas laika koordinātes, laika parametrus un dzīvot bezgalīgā daudzumā pasauļu. Un tā ir jūsu dabas dotā, dabiskā spēja kā Eņģeļiem no Lielās Centrālās Saules, kā Bērniem, radītiem pēc Dieva-Radītāja līdzības. Jūs tāpat kā Viņš varat atrasties vienā punktā un visos Visuma punktos uzreiz. Tas ir viens no galvenajiem brīnumiem, kurš ir jūsu aizmirsts!

Pirms mēs sākām Eksperimentu uz šīs planētas, jūs dzīvojāt īpašā pasaulē, kurā bija dažādas laika koordināšu sistēmas. Sākumā jūs dzīvojāt vienā koordināšu sistēmā, pēc tam nācāt uz Nulles-Laika Punktu un izvēlējāties citu koordināšu sistēmu ar citiem laika parametriem. Enerģētiskā Telpa starp šiem punktiem (laika intervāls) bija ĪPAŠS GADS. Katru gadu tādejādi jūs dzīvojāt īpašā laika koordināšu sistēmā. Un katru reizi, jaunajā gadā, laiks nebija līdzīgs citam laikam. Katru reizi, katru gadu – jauns laiks, jauna matērijas organizēšanas forma, jauna laika koordināšu sistēma. Toreiz jūs nevis vienkārši NODZĪVOJĀT ŠO LAIKU, JŪS RADĪJĀT LAIKA KOORDINĀŠU SISTĒMU PLANĒTAI, VIŅAS DAUDZAJĀM PASAULĒM. Jūs paši tad bijāt jauni Dievi-Radītāji, vēl neiepazinuši Dievišķības aizmirstību, matērijas blīvumu un Dualitātes ciešos žņaugus. Jūs vienkārši gājāt caur Nulles-Laika Punktiem un radījāt ar prieku, atstājot savu “Es” daudzās pasaulēs.

Mani dārgie! Jūs man arī tagad esat tādi – Jauni Dievi, ejoši caur tūkstošiem Laiku. Vienkārši jūs šajā etapā ejat caur tādu Laiku, kur Nulles-Laika Punkti ir aizmirsti. Jūs paši tā nolēmāt – aizmirst tos, lai apgūtu vienu no pašām grūtākajām laika koordinātēm, KUR NAV TAGADNES, bet ir tikai pagātne un nākotne. Kāda ir šīs laika koordināšu sistēmas, kuru tagad apgūstat, īpatnība? Tieši – DZĪVE BEZ TAGADNES. Bet kas tas ir – patiesa Tagadne? Tagadne – tas ir prast būt ārpus jebkura laika, dzīvot Vienotā Punktā, kā Dievam-Radītājam vienlaicīgi atrodoties visur, visā Visumā. Tā tad arī ir Dievišķība. Pazaudējuši Tagadni, jūs pazaudējāt savu Dievišķību, savu spēju būt vienlaicīgi dažādās pasaulēs, dažādās dimensijās, dažādās laika un telpas izpausmēs.

Un, lūk, tagad mēs jums par to sakām. Mēs atgādinām, ka pienācis laiks atcerēties, ka jūs varat kā Dievs-Radītājs BŪT VIENOTĀ PUNKTĀ, KURŠ IR ĀRPUS LAIKA. Jūs varat atcerēties patieso Jauno Gadu, kurš patiesībā ir iespēja NOMAINĪT LAIKA KOORDINĀŠU SISTĒMU.

Kādēļ to mainīt? Ja jūs nomainīsiet to kaut vienu reizi, jūs atcerēsieties, kā to darīt un kas jūs esat patiesībā. Nomainīt Laika Sistēmu vienatnē nav iespējams. Bet atcerēties, kā to nomainīt, var, ja pārstāt būt ATSEVIŠĶAI būtnei. Ar ko apvienoties? Un kā jūs domājat? Citam ar citu? Protams! Bet jūsu daudzajās patiesā “Es” izpausmēs ir tie, kas arī tagad atrodas Nulles-Laika Punktos. Kas tie ir? Varbūt tie esat jūs paši – kā Laika Glabātāji uz planētas? Iespējams, jums vajadzētu apvienoties ar viņiem? Vai jūs kādreiz esat domājuši par to, ka kādi noslēpumaini Planetārā Laika Glabātāji ir dziļi paslēpušies jūsu Sakrālajās Sirdīs? Vai jūs ticat tam, ka paši esat paši galvenie Zemes Laika Pārvaldnieki? Un kā jūs domājat: ja jums to tagad atgādina, vai tā var būt nejaušība? Jeb jums pienāk LAIKS PĀRVALDĪT LAIKU?

Jo tas taču ir tik lieliski: katru jaunu gadu – jauns, unikāls laiks…

Laimīgu Jauno Laiku, mani dārgie! Nākošajā gadā mēs sāksim mācīties pārvaldīt viņu. Laimīgu Jauno Gadu, mani mīļie! Jaunajā laikā jaunais gads kļūs pavisam citāds (KRAJONA SMAIDS).

Un tas patiesi ir tā.

Ar Mīlestību pret Laika Glabātājiem

KRAJONS – no Nulles-Laika Punkta.

2013.12.27.

Pievienots 29/12/2013

http://www.magnitiduha.info/archives/7578

Tulkoja Jānis Oppe

Print Friendly, PDF & Email