Магниты Духа

URUSVATI caur Marinu Shults

 Mani dārgie Zemes cilvēki! Esmu laimīga man tik neaizmirstamā dienā saņemt no jums apsveikumus ar manu dzimšanu Helēnas Ivanovnas Rērihas ķermenī. Daudz fizisku iemiesojumu es esmu pārdzīvojusi uz šīs planētas. Un visi tie bija brīnišķīgi – brīnišķīgi ar savām evolucionārajām programmām, savām kosmiskajām slodzēm, saviem īpašajiem uzdevumiem, kurus ne vienmēr izdevās risināt viegli. Tāds ir mūsu – dažāda līmeņa Gaismas Darbinieku – liktenis.

Taču savās Sirdīs mēs visi esam viens vesels! Un šodien man gribas sacīt jums pavisam nedaudz.

Mīliet mūsu planētu! Viņa ir neparasti skaists kosmisks organisms. Tik majestātisks un garīgi cildens, ka tikai ar zināmu tuvošanos savā uz priekšu ejošajā evolucionārajā virzībā jūs spēsiet to izzināt. Pakāpeniska vienības ar planētu apzināšanās pacels jūs garīgi. Uzstādiet saviem “Es” to kā galveno mērķi visā jūsu gaismas darbā. Saprotiet, ka, tikai saplūstot ar visām planētas dzīvības sugām un formām, jūs spēsiet atbrīvot arī savu Dievišķo “Es” no egocentrisma važām. Cilvēks vēl daudz dara, lai atdalītos no Zemes dzīvības. Taču jūsu Sakrālo Siržu iekšienē dzīvo brīnišķīgs Vienotības zieds. Citādi arī nevar būt. Visām dzīvības formām, kuras ir radījusi un audzina Zeme, ir tādi ziedi, vienotās dzīvības ziedi. Kādam šis dzīvības zieds jau ir izplaucis, kādam tikai mazs pumpuriņš ir paslēpts Sakrālās Sirds centrā. Bet kas traucē jums katram atvērt šo pumpuru? Tā ir jūsu Sakrālā Sirds, un tikai jums ir pa spēkam pārvērst pumpuru apburošā ziedā, kura eksistēšanas prieks tiks uzdāvāts visai Zemes dzīvībai. Tieši ar tādiem ziediem arī savienojas visi planētas dzīvības pavedieni.

Mani dārgie zemieši! Vārdā “zemieši” jūs arī jūtat vienoto dzīvību! Ir pienācis cilvēku Rases pilnveidošanās laiks. Un pirmo soli šajā lielajā dzīvē ir nepieciešams spert jums pašiem. Un šis solis ir Zemes visas dzīvības Vienotība. Reiz cilvēks paziņoja par savu pār citām planētas dzīvībām dominējošo lomu. Nostādīja savu “Es” visatļautības stāvoklī. Bet patiesībā – būt vadošajam, tas nozīmē – būt atbildīgam par visām planetārās evolūcijas dzīvībām. Palīdzēt visām dzīvības formām iet visracionālāko attīstības un kardinālu pārveidojumu ceļu. Bet tagad vēl – atbildēt par viņu Augšupcelšanos.

Dārgie cilvēki! Es pateicos jums par apsveikumu Helēnas Ivanovnas Rērihas dzimšanas dienā. Bet atcerieties, kādēļ es iemiesojos un kādas jaunas dzīves dēļ es izgāju dažādus eksperimentu veidus. Jau tad Mēs zinājām, ka drīzumā Lielas Eksperiments pāries jaunā fāzē un būs nepieciešams atjaunot visas planetārās dzīvības savienošanos. Mēs gatavojām jauno fāzi. Mēs jau tad devām jums atbilstošas zināšanas un vērsām jūs uz garīgās attīstības pusi.

Cilvēki, mani dārgie cilvēki! Es arī tagad vedu jūs uz jaunām virsotnēm. Būsim kopā. Iesim vienā lielā gaismas vilnī uz jauniem sasniegumiem. Vilnis aiz viļņa, un, lūk, jau tuvojas “devītais vilnis”. Kopā ar viņu mums ir jāsasniedz mūsu unikālās planētas vienotās dzīvības Gaisma.

Paldies, mani dārgie! Es vienmēr esmu ar jums un vienmēr gatava palīdzēt jebkurā brīdī, atbildot uz jūsu saucienu un jūsu jautājumiem.

Ar bezgalīgu mīlestību URUSVARI

2014. gada 12. februārī

 

Pievienots 12/02/2014

http://www.magnitiduha.info/archives/7800

Tulkoja Jānis Oppe

Print Friendly, PDF & Email