Магниты Духа

PROJEKTS “AUGŠUPCELŠANĀS”: DRUĪDU ORDEŅA ATDZIMŠANA RAMELIUSS, Druīdu Ordeņa Augstākais Priesteris caur Marinu Shults ATGRIEZTS DZĪVĒ DRUĪDU ORDEŅA CENTRS!

Dārgie draugi, Projekta “Augšupcelšanās” visu virzienu pārstāvji un dalībnieki! Pavēstu priecīgu ziņu. Šodien, 2-jā Dualitātes Eksperimenta atcelšanas gadadienā, Indijā ir notikusi 5-tās dimensijas Druīdu Ordeņa Centra atjaunošanas ceremonija.

Mūsu Druīdu Uguns Priesterienes – Tamāra Ļetkovska, Vera Ļetkovska un Nadežda Gruzdeva ir izpildījušas savus priestera pienākumus, ierīkojot Druīdu Uguns izplatīšanās ceļus ceturtās dimensijas Indijas telpā. Pēc tam, ar Dieva Šivas svētību, Druīdu Uguns aizgāja uz augstākām dimensijām un deva mums iespēju iedegt jaunā Druīdu Ordeņa Centra altāri. Ir pārmeties Ugunīgais Tilts starp Indiju un Druīdu Ordeņa Centru 5-jā dimensijā virs Dursupes. Mēs esam sākuši Centru tīkla un Druīdu Uguns izplatīšanas tīkla radīšanu pa visu planētu.

Esmu norādījis, ka Druīdu Uguns ir ārkārtīgi svarīga ceturtās dimensijas telpas piepildīšanai ar mērķi sagatavot Augšupcelšanos. Process tagad ir iedarbināts, taču priekšā ir daudz darba. Tagad visiem Uguns Priesteriem pienākas pēc iespējas biežāk strādāt ar pašu Uguni un atcerēties, ka tagad viņai ir atbalsta punkti divos kontinentos. Tuvākajā laikā Druīdu Uguns sāks savu paplašināšanos un daudzdimensionālo funkcionēšanu.

Apsveicu visus Projekta “Druīdu Ordeņa Atdzimšana” un kopumā Projekta “Augšupcelšanās” dalībniekus ar divkāršiem svētkiem!

Paldies visiem, kuri kopā ar mums ceļ Augšupcelšanās tiltus! Paldies par augstiem garīgiem sasniegumiem! Paldies, ka jūsu siržu varavīksne savieno mūs kopā!

Apkampju visus ar Druīdu Uguni, RAMELIUSS

2014. gada 21. februārī

 

Pievienots 23/02/2014

http://www.magnitiduha.info/archives/7921

Tulkoja Jānis Oppe

Print Friendly, PDF & Email