Магниты Духа

“SARUNA AR CITPLANĒTU SAPRĀTU”.CIRON, Strēlnieka zvaigznāja pārstāvis caur Marinu Shults “GAIDĀM JŪS KOPĪGAI JAUNRADEI!”

jeb Par to, kas patiesībā rada “apļus uz laukiem”

Dārgie žurnāla “Мировой ченнелинг: духовные сообщения” lasītāji! Šodien mēs turpinām rubriku “Saruna ar citplanētu saprātu”.

Es gatavojos stāties kontaktā ar Strēlnieku civilizācijas pārstāvi (Strēlnieka Zvaigznājs). Man no Valdnieka El Morijas ir zināms, ka strēlnieki specializējas dažādu saprātu saziņas formās. Var dot informāciju par “apļiem uz laukiem”. Grib pavēstīt, ka tagad saziņas formas var tikt paplašinātas. Var pastāstīt par piektās dimensijas Gaismas Pilsētām, par sadarbību ar tām.

Es atkal vēršos pēc palīdzības pie El Morijas, lai iepazītos ar Ciron. Lūdzu mūs savienot, saskaņot.

EL MORIJA. Mani mīļie draugi! Nav nejaušība, ka es sāku uzraudzīt šo rubriku. Tā dos jums pārliecību, ka jūs paši drīz spēsiet sazināties ar dažādiem kosmiskā saprāta pārstāvjiem. Šodienas kontakts ar CIRON, Strēlnieka zvaigznāja kolektīvu būtni, dos impulsu jaunām interesantām tēmām mūsu Žurnāla lappusēs.

Jūsu apziņas paplašināšanās, jūsu gaismas struktūru attīstība, jaunu struktūru dzimšana paplašinās jūsu kā kosmisku Gaismas Būtņu komunikatīvās spējas. Jebkurš kontakts ar progresīvu citplanētu saprātu katram no jums iemin ceļu uz jauniem daudzdimensionālās eksistences apvāršņiem, vēl dzīvojot uz Zemes. Neaizmirstiet – uz STRAUJI MAINOŠĀS Zemes, nevis uz iepriekšējās. Katram no jums pieaug potenciāls iziet kosmiskajā telpā – sākumā ar savu apziņu, apziņu un Garu, bet pēc tam arī ar visu savu gaismas struktūru. Turpināsim mūsu komiskās iepazīšanās.

Tagad es jūs iepazīstināšu ar Kolektīvo Būtni CIRON. Viņš ir strēlnieku pārstāvis, viņam piemīt daudzas, jūsu pagaidām neapgūtas, spējas. Pirmkārt – spējas nest informāciju visiem Visuma saprātiem. Tas, ticiet, nav viegli, tāpēc ka reizēm saprātīgā dzīvība attīstās tālu ne pēc vienādiem likumiem un pirmajā acu uzmetienā dod nesalīdzināmus savas attīstības rezultātus. Daudz Māju ir Mūsu Tēvam, un visās viņās spīd saprāts. Saprāts mūs visus apvieno vienotā domājošā un radošā Gaismas Ģimenē. Es gribu, lai caur sarunu ar CIRON jūs spētu pieskarties mūsu Galaktikā izpaustā saprāta daudzveidībai. Ciron labprāt atbildēs uz jūsu jautājumiem.

Un tā, es stādu priekšā domātāju no Strēlnieka Zvaigznāja. Viņa vārds priekš jums – CIRON.

M.S. Es piesaucu Ciron un noskaņojos uz viņa enerģiju.

Ciron. Esmu pazīstams ar tavu kosmisko būtību. Sen viņu pazīstu. Vairākkārt esmu ticies ar tevi kosmiskajās tālēs, izpildot dažādus interesantus darbus. Priecājos par tikšanos šeit, uz neparastā eksperimenta planētas. Taču es šeit esmu nesen, kaut arī esmu bijis uz Zemes. Tagad piesaistīts, lai veiktu saprātu sajūgšanu, kuri attīstījušies uz šīs planētas, savā starpā. Tevi pārsteidz, ka uz tavas planētas eksistē daudz dažādu saprātu? Bet ņem vērā ne tik daudz individuālos, cik kolektīvos. Iziešana uz augstu kolektīvā saprāta līmeni vienmēr nosaka tās vai citas Pasaules, planētas katra evolucionārā vijuma rezultātu. Uz Zemes formējas ne tikai planētas dzīves statusa dažādu virzienu kolektīvais saprāts, bet ir arī citplanētu saprāta pārstāvji. Un mans uzdevums ir izpildīt visu šo saprātu harmonisku saskaņošanu viņu tālākai eksistencei planētas sagatavošanas jaunam evolūcijas vijumam nozīmē. Un, protams, Augšupcelšanai. Esmu gatavs sarunai ar Zemi. Sveicu savu sarunu biedri. Kādi jautājumi visvairāk interesē zemiešus un žurnāla “Мировой ченнелинг” lasītājus?

M.S. Ciron, pastāstiet, lūdzu, kas gan Jūs tāds esat? Kāpēc – kolektīva būtība?

Ciron. Es esmu strēlnieku, visa zvaigznāja Strēlnieks, kolektīvā saprāta pārstāvis. Par to nevajag brīnīties. Jūs paši drīz sajutīsiet, kā jūsu, planētas Zeme, kolektīvais saprāts sāks sākumā mijiedarboties ar saprātiem, kuri attīstās Saules sistēmā, bet pēc tam saplūst ar viņiem vienotā kolektīvā saprātā. Tad katrs no jums kļūs Saules sistēmas kolektīvā saprāta nesējs jeb pārstāvis. Tāpēc arī es esmu vienotā lieliskā veselā saplūdušā Strēlnieka sistēmas saprāta pārstāvis. Tas ir liels saprāts. Jūs drīz to sapratīsiet pēc biežākajiem kontaktiem ar mums. Es esmu tieši kolektīva būtība saprātam, kurš paplašinās aiz zvaigznāja atsevišķu pasauļu robežām.

M.S. Ciron! Jūs teicāt, ka Jūsu misija ir dažādu saprāta formu sajūgšana. Pastāstiet mums par dažām saprāta formām. Kāda, pēc jūsu domām, ir cilvēku saprāta īpatnība?

Ciron. Labprāt. Mūsu Galaktikā daudzajām saprāta formām ir vienots domu veidošanas pamats, kā nav citās Pasaulēs. Taču šī formu daudzveidība ir attīstījusies savos unikālos apstākļos. Un tāpēc, un ļoti bieži, saprātīgas būtnes kontaktējoties, pat domās, nevar saprast viena otru. Taču iepazīšanas process ilgst, kā likums, neilgi. Kādi ir iemesli saprāta daudzveidībai mūsu Galaktikā? Pirmkārt, viens saprāts nelīdzinās otram jau tāpēc, ka ir attīstījies konkrētās telpas-laika specifiskos apstākļos. To ir svarīgi saprast. Pat uz jūsu Zemes dažādos saprātīgās dzīves eksistēšanas laikmetos bija visai nelīdzīgas saprāta formas. Pirmkārt atšķirību ieliek domu veidošanas sistēma un domu materializācijas sistēma. Bet tas vienmēr un visur notiek pasauļu ar dažādu vibrāciju blīvumu galīgajai formēšanai. Liela nozīme ir arī saprāta telpas-laika orientācijai, kā es jau teicu. Jūs bieži lauzāt galvu par iepriekšējo civilizāciju noslēpumiem. Pat piemeklējot atslēgas seniem rakstiem, dažreiz nepareizi sākat interpretēt jūsu izlasīto. Un kāpēc? Tāpēc ka saprāta forma jums tagad ir citāda kā tiem, kas šos rakstus atstāja. Taču ļoti drīz jūsu kolektīvajā saprātā sāks nobriest pārejas sistēma starp konkrēti jūsu planētas dažādām saprāta formām. Un tad jūs spēsiet daudz ko saprast jūsu pašu dzīvēs uz Zemes, tāpēc ka nereti jūs arī bijāt tās būtības ar citādu saprātu, kuras atstāja savus sveicienus tālajiem pēctečiem. Taču jāņem vērā arī tas, ka uz jūsu planētas ļoti bieži bija klātesošs citplanētu saprāts. Tad izdariet pieprasījumu Visuma datu bankā, un mani atsūtīs jums palīgā izlasīt senos rakstus (es mēģinu jokot zemiešu stilā J). Ja gribu būt precīzs, tad mūsu Galaktikā eksistē pamatā DEVIŅAS cita no citas stipri atšķirīgas saprāta formas. Jūs pagaidām nepiederat šīm deviņām. Un ne tāpēc, ka jūs būtu nesaprātīgi. Es jau teicu, ka runa ir par kolektīvajiem saprātiem, sasniegušiem augstu attīstības līmeni. Ar ko viņi atšķiras? Pirmkārt, katrs no viņiem atbilst saviem paša attīstības kritērijiem, kuri tika izpausti savos, īpašos, apstākļos. Otrkārt, attīstošos saprātu individuālas plūsmas, sasniedzot kolektīvā saprāta līmeni, attīstās tālāk pēc savas programmas, saskaņotas Galaktiskās Padomes līmenī. Tas ved pie visas Galaktikas pieredzes bagātināšanas. Jo galu galā mums taču ir jānonāk pie visas Galaktikas Vienotā Kolektīvā Saprāta formēšanas. Un viņam, šim Saprātam, ir jābūt daudzpusīgam un neatkārtojamam. Lai mēs varētu ieiet Visumā kā pilnvērtīgi unikāla saprāta nesēji. Kā piemēru sniegšu sekojošas atšķirības saprātos, kādas ir mūsu Galaktikā.

Jums jau ir zināma Ponokteona civilizācija. Viņiem piemīt kolektīvais saprāts. Viņa forma nekur citur Galaktikā neatkārtojas. Viņa īpatnība ir mehānistisks, tehnoloģisks Pasaules priekšstats. No šejienes ir gan visas dzīves, gan eksistēšanas ķermeņu, gan šīs civilizācijas pašas vadības organizācijas uzbūve. Tas izrietēja no atvienošanās no Dievišķā Avota. Jums tas ir zināms. Tagad ir sācies Ponokteona civilizācijas tautu atkalapvienošanās ar viņu Augstākajiem “Es” process, un mēs ar interesi vērojam tās izmaiņas, kuras tagad pārdzīvo viņu kolektīvais saprāts. Iespējams, tā rezultātā dzims jauns kolektīvais saprāts, kurš papildinās Galaktikas saprātu krājkasīti. Ir arī pretējas saprāta formas. Tā ir pilnīga sākotnējā saplūšana ar Dievišķo Avotu. Viņš, tāds saprāts, rada citādu Pasaules Redzējumu, citādus dzīves likumus, citādu matēriju, citādas dzīves atklāsmes formas, citādu mijiedarbību ar citiem saprātiem. No šejienes rodas dzīvības formu daudzveidība Galaktikā un atsevišķās Pasaulēs.

Ko varu teikt par cilvēku saprātu? Runāšu arī par planētas kolektīvo saprātu. Pacentīšos visu paskaidrot pietiekoši sīki. Mūsdienu cilvēku saprāta, kurš attīstījies pēdējos 5 tūkst. gadu, galvenais raksturojums ir dualitātes enerģiju nospiedums. Tā ietekme veda pie tā, ka jūsu saprāts visu salīdzināja un pretnostatīja. Ne mazāk svarīgs raksturojums būs arī dažādu pieredžu salikuma unikalitāte, kura jums būs galvenais vadošais spēks, formējot jaunu saprāta līmeni un, kā sekas, formējot jaunu Genomu. Jūs, atrodoties dualitātes spīlēs, pašiem to neapzinoties, kļuvāt par celmlaužiem planētas, kura pēc attīstības līmeņa atrodas augstāk par jums, vibrāciju paaugstināšanās apstākļos. Tas veda pie tā, ka jūsu saprāts, ķeroties pie saiknes ar Dievišķajām saknēm tievajiem diedziņiem, kļuva par stimulu kopumā visu dzīvības formu vibrāciju paaugstināšanai. Viņš nevis vienkārši sāka pārvērsties brīvi domājoša cilvēka saprātā, bet visas savas apkārtējās dzīves cilvēka-radītāja saprātā. Planēta sāka palīdzēt visu saprātu paaugstināšanas procesam, pakāpeniski ieliekot viņos savienošanās un pilnīgas solidaritātes saiknes. Jums liekas, ka tā nenotiek? Jums liekas, ka viss ir daudz primitīvāk? Taču saprāts – tas nav iemiesota cilvēka prāts. Saprāts – tā ir Dievišķa kategorija, kuras saknes ir jūsu Augstāko “Es” struktūras uzbūvē. Bet no tām jūs nekad neesat atrāvušies. Taču jūsu Dievišķajam Saprātam visu laiku bija jāmācās darboties caur cilvēcisko prātu, kā rezultātā ir iegūta Eņģeļu no Centrālās Garīgās Saules darba nenovērtējama pieredze – un atkal divpusībā. Jūsu saprāta īpatnība ir pirmkārt tā, ka divpusību viņš nogāja un apguva lielā variabilitātes diapazonā. Nevienam mūsu Galaktikā nav sakrāta tamlīdzīga pieredze. Tu pareizi uzdod jautājumu, kāds tad ir saprāts Ponokteonam, ja viņu Augstākie “Es” bija citā Visumā. Pareizs jautājums. Tajā tad arī ir jūsu saprāta atšķirība no viņu saprāta, ka jūsējais visu laiku ir bāzējies uz Dievišķā pamata, bet viņi radīja mākslīgu saprātu ar tehnokrātisku ievirzi. Saku taču, ka saprātu daudzums ir bezgalīgs. Un mūsu mērķis – lai mums ir bagāta dažādu saprātu radīšanas un funkcionēšanas pieredze.

Bet tagad jums ir iedarbināts process, lai atgrieztos pie sākotnējā stāvokļa, tas ir, atgrieztos pie jūsu Dievišķības. Un šīs process nelīdzinās procesam, kurš norit Ponokteonam. Jums viņa bija sākotnēji, un jūs no viņas uz visiem laikiem nešķīrāties, uzturot sakarus dažādos veidos. Īpaši, atjaunojot viņu pārtraukumos starp iemiesojumiem blīvajos ķermeņos. Un jūsu saprāts pierada pie šīs divpusības. Tagad nepieciešams reabilitācijas process. Tā es to nosauktu. Pagaidām norit lēna cilvēku rases – Eņģeļu, atnākušu sarežģīta eksperimenta izpildīšanai uz šo nestandarta planētu, rases, saprāta augšāmcelšana. Un tāpēc arī es esmu šeit, ar jums. Man uzdots attaisīt jūsu pašu veco, seno civilizāciju, nesošu kosmisko garīgo rasu augstā saprāta pēdas, bijušos krājumus. Tajā skaitā mēs attaisām arī atnācēju no citām pasaulēm, kuri savā laikā atnesa seno civilizāciju garīgos principus, augstā saprāta mantojumu. Tas nebūt nenozīmē, ka es aicinu jūs atkal aiziet vecajās pozīcijās, lai cik lieliskas tās nebūtu. Jums tagad ir iespēja saformēt tādu sintētisku saprāta formu, kādas nav nevienam Galaktikā. Un jūs sekmīgi esat sākuši to darīt.

Pateikšu arī par visas planētas kolektīvā saprāta jauno formu. Jūs jau zināt par planētas visu dzīvības formu ievērojamajām izmaiņām. Viņas visas vai nu jau augšupceļas, vai gatavojas Augšupcelšanai. Un nevajag brīnīties, ka dažas dzīvības formas apkārtnē jūs drīz neredzēsiet. Bet pats galvenais šajā procesā – visu dzīvības formu uz Zemes apziņas izmainīšanās. Viņas pakāpeniski apvieno savus saprātus planētāra līmeņa kolektīvā saprātā. Pagaidām nošķirts paliek cilvēku saprāts. Tieši viņiem pirmkārt vajag attīrīties no tiem dualitātes nospiedumiem, par kuriem es teicu. Un augšāmcelt bijušo līmeni, sintezējot to ar sasniegto jauno pieredzi. Bez tam, pakāpeniski izejot uz Dzīvības Vienotības augsto līmeni, cilvēciskajam saprātam ir jāapzinās planētas Vienotā Kolektīvā Saprāta eksistences nepieciešamība, kur organiski saplūdīs visu dzīvības formu saprāti, līdz tam attīstījušies atsevišķi. Tas ieliks pamatu visu jūsu iziešanai uz Saules sistēmas kolektīvo saprātu.

M.S. Paldies, Ciron!

Mums pavēstīja, ka Jūs varot dot īpašu informāciju par tā saucamajiem “apļiem uz laukiem”. Ko jūs mums varat pavēstīt par tiem ko tādu, kas pagaidām nav zināms?

Ciron. “Apļus uz laukiem” (tālāk AUL) izpilda dažādi spēki un ar dažādiem mērķiem. Varētu dot arī viņu klasifikāciju, bet tam vajag laiku dziļai šīs tēmas izstrādei, kas nav iespējams intervijā. Gribu pateikt tieši to, kas nav izskanējis ne reizi zinātnieku un citu AUL pētnieku priekšlikumos un slēdzienos.

Sākšu ar galveno – AUL ieņem vietu cilvēces dzīvē ļoti sen, bet cilvēki ne vienmēr ir pievērsuši uzmanību, kad tie ir parādījušies un ko tie nozīmē. Bet tie vienmēr ir bijuši saistošais posms starp ārpuszemes civilizācijām un jums. Ir arī tādi AUL, par kuriem jums kļuva zināms pavisam nesen, tāpēc ka parādījās iespēja redzēt Zemi no liela augstuma un praktiski visā zemeslodes teritorijā. Jūsu tehnika palielināja jūsu iespējas, un jūs sākāt pamanīt to, ko agrāk neredzējāt. Taču tas jums nav jaunums. Par jaunumu droši vien kļūs mans apgalvojums, ka dažus AUL izpildāt… jūs paši laikā, kad jūs atrodaties smalkajā plānā. Jā, ne tikai izmiesotie cilvēki, bet arī tie, kas aiziet uz augšu miega laikā. Vienkārši jūs uzstādāt saistošo pavedienu starp pasaulēm, par kuru uzreiz aizmirstat pēc savas atgriešanās blīvajos ķermeņos. Daudzi no jums tādā veidā grib aiznest informāciju no smalkā plāna līdz iemiesotajiem cilvēkiem, skaidri zinot, ka ir tādi cilvēki, kuri to izlasīs. Līdz tiem, kam tas adresēts, informācija nonāk, viņi to pieņem un izmanto. Reizēm daži izmiesotie tādā veidā nodod noteiktus gaismas kodus zemiešu attīstībai. Jebkura AUL konfigurācija nes nošifrētu informāciju, kura tiek atpakota samērā ar ieraudzītā attēla publicēšanu. Ko vēl var teikt par AUL? Noteiktā sistēma, kā tie parādās uz planētas virsmas, liecina par to, ka eksistē savstarpēji saistītas informācijas plūsmas, kuras savieno dažus paralēlo realitāšu, eksistējošu uz jūsu planētas, telpas-laika koridorus. Tajā skaitā – tas ir arī jūsu planētas dažādu dimensiju dzīvības plūsmu savienošanas jautājums. Jūs neesat pievērsuši uzmanību tam, ka dažiem AUL ir ļoti vienkārši zīmējumi, bet dažiem – ārkārtīgi sarežģīti? Tas liecina par šo zīmējumu saikni ar dažādiem planetārās dzīves līmeņiem. Un tagad es pāreju pie jautājuma par AUL sakaru ar to dzīves līmeni, uz kuru jūs tagad tiecaties. Jūs gatavojaties iet uz Augšupcelšanos, bet tas nozīmē, ka vibrāciju pacelšanās visas dzīvības formas, ieskaitot cilvēkus, pārved uz 5-to dimensiju, bet dažus vēl augstāk. Un AUL jums palīdz šajā sagatavošanā. Kādā veidā? Šķiet, tas jau ir nākošais jautājums?

M.S. Ciron! Paldies par atbildi.

Nākošais jautājums man ir saistīs ar 5-tās dimensijas Gaismas Pilsētām. Jūs gribat teikt, ka “apļi uz laukiem” ir saitīti ar viņām? Tad pastāstiet par to sīkāk. Un par pašām Gaismas Pilsētām – kādas tās ir un kādi ir to darbības virzieni.

Ciron. Informācija par Gaismas Pilsētām pie jums atgriezās, kad jūs bijāt tuvu Dualitātes Eksperimenta beigām. Tad jums Skolotāji un Audzinātāji atgādināja, ka, kad jūs aizgājāt uz blīvajām dimensijām, augstākajās dimensijās palika zināmi apgabali ar iepriekšējiem telpas-laika raksturojumiem. Jūs arī tagad šo definīciju (Gaismas Pilsēta) uztverat kā jūsu četrdimensiju pilsētu sinonīmu. Taču ir laiks padomāt arī par to, ka augstākajās dimensijās dzīve var būt organizēta nedaudz savādāk. Tā tas arī ir. Laiks saprast, ka augstāko dimensiju iedzīvotājiem reizēm nav vajadzīgi īpaši apjomi savai dzīvei. Tie ir dzīvošanas apgabali, jā. Bet es drīzāk nosauktu to, ko mēs saucam par Gaismas Pilsētām, par saprātīgu būtņu noteiktas kopienas atrašanas īpašu frekvenču diapazonu. Skan nedaudz ne kā uz Zemes, tiesa? Bet tu pati lūdzi izskaidrot Gaismas Pilsētu būtību. Es vēlreiz pasvītroju, ka visa dzīvība ir saprātīga, to vajag pieņemt ar lielu cieņu. Un tāpēc jūs tagad arī māca sargāt visas dzīvības formas un neizmantot saprātīgo formu ķermeņus kā barību. Gaismas Pilsēta ir zināms telpas-laika apjoms, – īpašs koridors, kurš neapšaubāmi ir saistīts ar citiem telpas-laika apgabaliem. Tie ar saviem raksturojumiem cits citu īpašā veidā pārklāj, kas veicina saziņu, tajos dzīvojošo būtņu pārvietošanās spēju un evolucionāru mijiedarbību. Portāli starp šīm Gaismas Pilsētām dod ne tikai sakarus, bet ir arī enerģētiski pārveidojošas ierīces. Un tāpēc Gaismas Pilsētu var definēt kā enerģētiskās informācijas sakaru kompleksu gan starp iedzīvotājiem, gan starp citām Gaismas Pilsētām, gan starp planētas dimensijām. Tā ir kompleksa daudzu lauka struktūru mijiedarbība planētas evolūcijas vienotajā laukā. Un tomēr negribu jūs sasprindzināt! Var arī par Gaismas Pilsētām runāt kā par četrdimensionalitātes pilsētām. Bet tikai ar lielu nosacītības pakāpi, vienkāršībai. Un tāpēc es pārliecināti jums saku par Gaismas Pilsētu, kuras eksistē uz jūsu planētas augstākajās dimensijās, sakaru ar “apļiem uz laukiem”. Kas tas ir par sakaru? Dabiski, ne katrs AUL ir sasaistošais posms ar kaut kādu Gaismas Pilsētu. Tālu ne tā. Bet daži no tiem par šo saikni kalpo. Apmēram 5% no AUL kopējā daudzuma ir portāla, kurš saista Gaismas Pilsētu ar jūsu dimensiju, fragmenti. Priekš kā? Un kā jums pret to attiekties? Vai kaut ko pie tam vajag darīt, vai nē? Un kā tos noteikt – kuri ir saikne ar Gaismas Pilsētu, bet kuri nē?

Pacentīšos atbildēt uz šiem jautājumiem. Sākumā pastāstīšu, kādi AUL ir sasaistošie ar Gaismas Pilsētām. Tos viegli atšķirt no citiem. Pirmkārt, tie atrodas pašos neievērojamākajos zemeslodes apgabalos. Tādas ir Gaismas Pilsētu projekcijas uz četrdimensiju virsmu. Tiem nav jābūt visu acu priekšā. Otrkārt, un tas ir galvenais – tajos noteikti ir jābūt Dievišķības zīmei. Tamlīdzīgu zīmju, protams, ir daudz. Jebkura no tām norādīs uz saikni ar Gaismas Pilsētu – Gora Acs, Saules Zīme, Spārnotais Saules disks, daudzi no Atlantīdas, Hiperborejas, Lemūrijas svētajiem simboliem, par kuriem jūs sākat uzzināt arvien vairāk un vairāk. Princips darbā ar tādiem AUL ir tos saglabāt neskartus. To parasti arī dara blakusesošo apdzīvoto vietu iedzīvotāji. Tagad dažas tādas slepenas vietas kļūst pazīstamas, un informācija par tām nonāk visu apskatei. Bet, ticiet, tas notiek tieši tad, kad kļūst pieļaujams. Tāpēc nepārdzīvojiet – tās jau savu misiju ir izpildījušas. Kas taisa tādus AUL? Tos taisa Iesvētītie, kuri dzīvo atbilstošajās Gaismas Pilsētās, un ar noteiktu mērķi. Galvenais mērķis tagad – jūsu Augšupcelšanās sagatavošana. Līdz tam bija ne mazāk cēls mērķis – Dualitātes Eksperimenta pabeigšana. Bet var būt arī pilnīgi konkrēti privāti uzdevumi. Tādas Gaismas Pilsētas sakaru portāli ar atbilstošo AUL strādā noteikto laiku, bet pēc tam AUL pats var izzust. Bet, ja tiek pieļauts AUL bojājums, tad tūlīt pat apstājas arī caur to ieplānotais darbs no Gaismas Pilsētas. Tādi portāli-AUL nepieciešami kā sasaistošie starp dažādām planētas dimensijām. Pirmkārt sakariem ar 5-to dimensiju. Jūs pat nestādāties priekšā, cik lielā mērā tie atvieglo jums sakarus ar viņu. Jums var būt, lietojot tādu AUL, saskanīgs apvienojums ar pilnīgi noteiktu Gaismas Pilsētu. Un jūs varat pastāvīgi iziet uz viņu vai saņemt no turienes informāciju. Priekš tā pat nevajag dzīvot apvidū, kur ir radīts AUL. Jūs varat noskaņot savu apziņu uz noteiktu informācijas plūsmu, un tur jums palīdzēs reizēm jums nezināms AUL. Bez tam AUL, kurš saistīts ar Gaismas Pilsētu, piesātina telpu ar noteiktām evolucionārām programmām un gaismas kodiem. Tie ir īpaši aktīvi noteiktu gaismas akciju brīžos, kurās piedalās daudzi Gaismas Darbinieki. Jūs pat varat, izpildot gaismas darbu, mērķtiecīgi piesaukt aktivitātei AUL, kuri saistīti ar augstākajām dimensijām.

Par Gaismas Pilsētu darbības virzieniem pagaidām varu teikt diezgan nosacīti. Es jautājumu tā neizvirzītu. Viņām nav stingra norobežojuma darbībā. Bet, tai pat laikā, katrai dimensijai ir savas īpatnības. Tātad pirmkārt var runāt par dažādu dimensiju Gaismas Pilsētu atšķirību. Par cik jūs tagad vēršat savas apziņas uz 5-to dimensiju, tad pastāstīšu par 5-tās dimensijas Gaismas Pilsētām. Viņas atšķiras pēc savas aktivitātes, un viņas var uzskatīt kā zināmas principiāli atšķirīgas 5-jā dimensijā dzīvojošo cilvēku zonas. Kā jums jau ir zināms, ir tā saucamās “vecās” Gaismas Pilsētas. Tās pašas, kuras jūs reiz atstājāt, aizejot uz blīvajām dimensijām. Viņas tad arī ilgu laiku jūs dēvējāt par Gaismas Pilsētām. Bet es jau paskaidroju dažas Gaismas Pilsētu īpatnības un jautājumu, kas tad viņas vispār ir savā patiesajā būtībā. Bet tagad parunāsim par šīm “vecajām” Gaismas Pilsētām. Viņas pilnīgā aktīvā saglabātībā nes visus jūsu bijušos uzkrājumus. To nav tik daudz, bet ar tiem pietiek, lai tagad palīdzētu jums, kas atrodaties ceturtajā dimensijā, gatavoties Augšupcelšanai. Tajā skaitā viņu palīdzība nāk arī caur AUL. Šajās pilsētās pēc augšupcelšanās nenonāk daudz cilvēku. Tikai tie, kuri viņiem zināmu iemeslu dēļ ir aizgājuši uz blīvo matēriju uz vienu, ne vairāk, iemiesojumu. “Vecās” Gaismas Pilsētas ir savienojošais posms ar 5-tās dimensijas jauno pilsētu dzimstošo pasauli. Vai šīs jaunās pilsētas var nosaukt par Gaismas Pilsētām? Daļēji var. Tajās dzīvo un strādā tie, ar kuriem jūs aktīvi sadarbojaties Augšupcelšanās sagatavošanā. Bet jums gan nāksies dzīvot citos, vēl neapdzīvotos, apgabalos. Vai šie apgabali ietvers Gaismas Pilsētas – ir atkarīgs no jums, pie kam ir atkarīgs jau tagad. Jūs jau esat aicināti būvēt Cilvēces Nākotnes Pasauli.

Taču atgriežos pie Gaismas Pilsētām. Piektās dimensijas jauno apgabalu Gaismas Pilsētas ir radītas pēc veco Gaismas Pilsētu tēla un līdzības. Bet savas eksistēšanas laikā viņas daudzējādā ziņā ir pārdzīvojušas izmaiņas. Un pirmkārt ir sākušas attīstīties uz pilnīgi jauna pamata. Viņas aktīvi uztvēra dualitātes atcelšanu un tagad aktīvi pārkārto daudzus savas eksistēšanas principus. Dualitāte ir atcelta visur, visās planētas dimensijās. Un tāpēc Gaismas Pilsētām ir parādījušās dažas jaunas funkcijas dimensiju savienošanā. No šejienes arī rodas zināms apjukums zemiešu vidū. Nevar saprast, ka nevar būt 100% pārmantojamības starp “vecajām” un jaunajām Gaismas Pilsētām. Kas notiks ar “vecajām” Gaismas Pilsētām? Viņas arī pakāpeniski pāries uz jaunu eksistenci. Kad pilnā sparā noritēs Augšupcelšanās, tad viņas zaudēs savas gadsimtiem ilgās funkcijas un sāks dzīvot pēc jaunām programmām. Viņu iedzīvotāji, nospēlējuši ļoti svarīgas lomas jūsu tapšanā un palīdzībā iziet no dualitātes, pāries uz augstākām vibrācijām, atstājot Gaismas Pilsētas jūsu gādībā. Šīs pilsētas nekļūs par muzejiem. Nē, šīs Gaismas Pilsētas kā svarīgi enerģētiskās informācijas mezgla kompleksi, kļūs virzošās visas piektās dimensijas dzīves organizēšanā. Jaunajām Gaismas Pilsētām būs dažas īpatnības, kuras būtiski ietekmēs atsevišķus jūsu jaunās dzīves virzienus. Vai viņām būs specifiski attīstības un darbības virzieni? Iespējams, ka arī tā saformēsies viņu ietekme uz piektās dimensijas vispārējo dzīvi. Bet visdrīzāk jūs paši sāksiet diferencēt savas darbības virzību un atbilstošā veidā piesaistīt pie tām vai citām pilsētām, veidojot radošus kolektīvus. Bet padarīt tās par Gaismas Pilsētām – tas ir jūsu uzdevums. Pat piektajā dimensijā to vajag izdarīt mērķtiecīgi.

Domāju, ka iezīmējusies tendence pāriešanai uz piekto dimensiju – plūstoša, komfortabla Augšupcelšanās – dos daudz starppakāpju dzīves apstākļu saformēšanai, kas ir pietiekoši racionāli. Tāpēc pāriešana dzīvot piektās dimensijas pilsētās kļūs plūstoša un dos iespēju sagatavoties to plānošanai, radīšanai un pilnīgai realizēšanai tieši kā Gaismas Pilsētām.

M.S. Paldies, Ciron, par interesanto stāstu.

Nākošais un pēdējais mans jautājums:

Kā tagad var tikt paplašinātas cilvēku un citplanētu saprāta saziņas formas? Ko tas dos cilvēkiem jau tuvākajā nākotnē?

Ciron. Mana mīļā, vai tad jūs jau plašā spektrā nestrādājat ar citplanētu saprātu? Jūs jau esat pārkāpuši to slieksni, aiz kura atveras kosmiskā sadarbība ar citām Pasaulēm un, dabiski, ar to pārstāvjiem. Esmu pārliecināts, ka šie kontakti sāks paplašināties, kļūs pastāvīgi un mērķtiecīgi. Es tagad apstiprinoši varu teikt, ka ļoti drīz jūsu zinātnieki pārliecināti sāks gan dalīties zināšanās, gan iegūs jaunas zināšanas no saviem kolēģiem no citām mūsu Galaktikas Pasaulēm. Viņiem pašreiz apziņā eksistē zināmi ierobežojumi, kuri ļoti drīz aizies, un atklāsies jūra jaunu iespēju. Kas priekš tā nepieciešams ne tikai jūsu zinātniekiem, bet arī visiem Zemes cilvēkiem? Pirmkārt PIEŅEMT FAKTU, ka visa Galaktika ir APDZĪVOTA ar saprātīgām būtnēm, kurām ir ar ko dalīties ar jums. Pieņemt visas dzīvības būtisko Vienotību. Pieņemt Lielā Sprādziena teoriju tikai kā vienu no iespējamajiem Pasaules attīstības variantiem, bet kuram nav sakara ar mūsu Visuma attīstību. Visas dzīvības rašanās Dievišķībai ir jākļūst par visu konstrukciju pamatu. Tad iezīmējas pilnīgi jauni attīstības varianti, daudzas agrāk nesaprotamas parādības un notikumi gulsies vienotā jūsu Dievišķās izcelsmes un kā Vienīgā Tēva Bērnu attīstības kanvā. Tikko kā cilvēki savā apziņā pieņems mūs, citu planētu, zvaigznāju un Pasauļu iemītniekus kā līdztiesīgi saprātīgas būtnes, tikko kā sapratīs, ka no saziņas ar mums ir labums, tā jūsu dzīve ievērojami pārvērtīsies. No jums aizies daudzas bailes, un spriedzi nomainīs prieks par iespējamo saziņu. Jūs ilgi pieradināja uzskatīt sevi par vienīgajām domājošajām un saprātīgajām radībām Visumā. Kas tad jūs esat patiesībā? Ar šo jautājumu tad arī vajag vērpt vaļā jūsu savstarpējās attiecības. Mēs jums daudz ko varam pastāstīt. Un, kad atcerēsieties, kas jūs esat, mūsu mijiedarbība uzreiz izies uz jaunu līmeni un nesīs labumu abām pusēm.

Saziņas formas var būt dažādas. Tagad es ar tevi runāju čenelinga veidā, tas ir, tu proti pieņemt informāciju no gaismas būtībām. Es to izmantoju. Var būt informācijas nodošanas forma cilvēciskās intuīcijas, atklāsmes, apgaismības veidā. Un, ja agrāk tas bija novērojams tikai atsevišķiem cilvēkiem, tad tagad tas ir iespējams plašos mērogos. Ka tikai cilvēki attiektos pret šo informāciju ar uzticēšanos! Protams, atliek iespēja izmantot sapņu informāciju, taču mēs pārliecinājāmies, ka ne visi cilvēki tai uzticas vai nepareizi to atšifrē. Pie tam pie šī paņēmiena ir novērojams ievērojams informācijas zudums. Ārkārtīgi jauns kļūs informācijas pieņemšanas veids saskanīgi noskaņotu cilvēku grupās. Tas ir pareizs ceļš, tāpēc ka paaugstina pieņemšanas ticamību un šīs informācijas adaptāciju. Pie tam jūs sākat iziet, kaut arī uz laiku, uz augstu vibrāciju pasaulēm. Protams, katram ir savas iespējas. Taču pie šī tiešā kontakta ar citu Pasauļu pārstāvjiem jūs varat iegūt informāciju un, kas ir būtiski, izpildīt kopīgus darbus. KOPRADĪŠANA – lūk, to mēs gaidām no zemiešiem! Un man ir redzama šīs mijiedarbības paplašināšanās jau tuvākajos gados. Mēs gribētu jūs uzaicināt ceļojumos uz savām Pasaulēm, uz savām planētām. Mums ir iespēja uzaicināt jūs uz dažāda veida apmācībām. Visbeidzot, mēs varētu jūs apmācīt, kā momentāni pārvietoties telpā (pat ar ķermeņiem, nevis tikai ar apziņas palīdzību), lai jūs atmestu savus sapņus par kosmiskiem lidojumiem starpplanētu kuģos, izgatavotos no rupjas matērijas. Tas absolūti nav vajadzīgs! Mēs reizēm ar šausmām raugāmies uz jūsu stacijām un zondēm, kuras vago telpu, domājot, ka jūs drīz apjautīsiet savu neziņu.

Mūsu sarunas noslēgumā gribu teikt sekojošo. Mēs varētu jūs iemācīt Mīlēt! Pie jums atgriežas šis neparastais Radošās Aktivitātes Spēks. Mīliet visu Kosmosu, un Eksperimenta dēļ jūsu kādreiz atraidītā Patiesā Mīlestība atgriezīsies un iemitināsies jūsos uz visiem laikiem. Un kopā ar viņu atnāks apzināšanās par Saprātīgās Dzīvības Vienotību visā Kosmosā.

Mēs gaidām jūsu izmainītā Saprāta iziešanu kosmiskajos plašumos! Mēs alkstam satikties ar neparastu saprātu būtnēm, kuras izgājušas Dualitātes un vienlaicīgi gan blīvo, gan augstāko dimensiju pieredzi! Mēs zinām, ka drīz apkampsim draugus no planētas Zeme, kura atkal kļuvusi par Mirdzošo Pērli!

MĒS GAIDĀM JŪS KOPĪGAI JAUNRADEI!

Ar dziļu cieņu Ciron, Strēlnieku Zvaigznāja Kolektīvā Saprāta pārstāvis.

M.S. Pateicos, Ciron, par mūsu sarunu.

2013. gada 3. augustā

 

No žurnāla “МИРОВОЙ ЧЕННЕЛИНГ: духовные сообщения”, 2013., 5. numurs.

Žurnāla Interneta veikala adrese: http://world-channeling.com/

Žurnāla e-pasta adrese: mirovoy_channeling@mail.ru

T.ulkoja Jānis Oppe

Print Friendly, PDF & Email