Магниты Духа

PROJEKTS “AUGŠUPCELŠANĀS”: SVĒTO UGUŅU ATDZIMŠANA. Marina Shults, Latvija Melhisedeka. Uguns atdzimšana

1. JAUNĀ SENĀ UGUNS

Ne tik sen Skolotājs Kut Humi deva man ziņu, ka nepieciešams veikt svarīgu ceļojumu. Tas notika 2014. gada 7. martā.

Kut Humi pārnesa mani uz Nāves jūras krastu, uz Jēzus laikiem. Tur mūs sagaidīja Jēzus, viss tērpies baltā. Mēs bijām esēņu Kopienā un iegājām vienā no alām. Es ieraudzīju Uguns piesaukšanas rituālu. Un, lūk – Uguns parādījās. Es pajautāju Jēzum: “Kas tā par Uguni?” Viņš atbildēja: “Druīdu Uguns.” Es izbrīnījos atceroties, ka tad viņas vēl nebija. Uz to Jēzus teica: “Jums jau ir zināms, ka Druīdu Ordenis ir cēlies no Melhisedeka Ordeņa. Tāpat arī Druīdu Uguns ir cēlusies no Melhisedeka Uguns. Šī Uguns eksistē gan visuma, gan galaktiskajā, gan planetārajā līmenī. No viņas ir radušās visas pārējās Svētās Ugunis.”

Jēzus pavērsa Melhisedeka Uguni pret mani. Viņa iekļuva visā manā būtībā, glāstīgi apņēma un ietina kā maigā segā. Bija neparasti patīkami. Es sāku mirdzēt gan iekšēji, gan ārēji. Jēzus pateica, ka es atkal esmu saņēmusi Iesvētīšanu ar Melhisedeka Uguni. Es pajautāju: “Vai var par šo Uguni informēt Gaismas Darbiniekus?” Sekoja atbilde: “Visam savs laiks.”

 

2. MELHISEDEKA UGUNS IZPAUŽAS, AKTIVIZĒJOT LEMŪRIEŠU KRISTĀLUS

Pagāja mazāk kā divi mēneši. 2014. gada 4. maijā pagāja kārtējais etaps Lemūriešu Kristālu Sananda, Svetlojars, Ēdelveiss un Elmari aktivizācijā. Darbu vadīja Kristāls Ēdelveiss caur Sergeju Kanaševski. Un šajā darbā negaidīti atkal parādījās Melhisedeka Uguns. Aktivizācijas laikā viņa apvienojās ar Svētās Vienotības Uguni. Dzima Lemūriešu Kristālu aktivizācijas Dievišķie simboli.

огонь_мелхеседека1. ZĪM. Simbols “Melhisedeka Uguns”.

буддхи

2. ZĪM. Simbols “Budhi Ēdelveiss”.

Kristāls Ēdelveiss aicināja savus Glabātājus:

“Piesauciet Melhisedeka Uguni un Svētās Vienotības Uguni. Vērojiet, kā iedegas gaišzilas un zeltainas ugunis! Kā viņas saplūst savā starpā. Gaišzils zeltainā. Zeltains gaišzilā! Lai jūsu dvēsele priecīgi trīs. Jūs esat klāt, kad vēsturiski tiekas divas kosmiskās Ugunis, reiz šķirtas, bet tagad apvienojošās – lai radītu jaunas pasaules, jaunas dzīvības. Svētās Vienotības Uguns iemanto jaunu spēku! Melhisedeka Uguns atgriežas šajā un citās pasaulēs, lai sāktu radīt jaunā evolucionārā līmenī. Priekā atsaucas sirdis tiem, kuri piedalās šajā lielajā jaunas Ugunīgās Vienotības Dzimšanas procesā. Jūsu pasaulē, uz planētu Zeme atgriežas Dievišķās Ugunis. Viņas atnāk šurp atjaunotā veidā, jaunas dzīves radīšanai! Dārgie Gaismas Radītāji! Jūs tagad pārdzīvojat UGUNĪGO RĪTAUSMU, kad atkal sākas Dievišķo Kosmisko Uguņu Ēra. Un tas ir brīnišķīgi!”

Tā sākās Melhisedeka Uguns savienošanās ar Svētajām Ugunīm, klātesošām uz planētas Zeme, process.

 

3. MELHISEDEKA UGUNS SAVIENOŠANĀS AR DRUĪDU UGUNI

2014. gada 6. maijā es strādāju ar Rameliusu 5-tās dimensijas Druīdu Ordeņa Templī. Lēnām pa dimensijām pacēlos līdz līmenim 4,98. Izgāju portālu un līmenī 5,2 parādījos Templī (darbs notika, īstenojot fiziskā ķermeņa vibrāciju pacelšanu). Pēc tam Rameliuss lēni pacēla mani Druīdu Uguns plūsmā līdz līmenim 5,8. Šajā līmenī mūs sagaidīja Priesteris Arubiss, kurš bija mans pārinieks darbā Dursupē 14.05.02. Priesteris stāvēja iepretim man. Labā roka izstiepta uz manu pusi ar plaukstu uz augšu. Kreisā roka – virs viņas. Starp plaukstām kaut kas parādījās. Sākumā es domāju, ka tā ir sfēra. Bet pēc tam ieraudzīju, ka Priestera delnās dzīvo Gaisma-Uguns, kura neieņem nekādu konkrētu formu. Es sajutu, ka tā ir Melhisedeka Uguns, jo taču es ar viņu jau esmu pazīstama. Ugunij ir maiga liesma. Arubiss palūdza man pieņemt Uguni. Es izstiepu rokas un pieņēmu maigo Melhisedeka Uguni. Pēc tam sāku savienot Melhisedeka Uguni ar Druīdu Uguns plūsmu. Viņas savienojās lēni, bijīgi un svinīgi. Druīdu Uguns piesūcinājās ar savu sākotnējo būtību, pastiprinātu ar tikko kā veikto darbu Lemūriešu Kristālu aktivizācijā (14.05.04.).

Tagad Druīdu Uguns ir ieguvusi papildus Dievišķības un Pilnības īpašības, kas dod viņai iespēju vēl aktīvāk veicināt Zemes, cilvēces un visu Gaijas dzīvības formu pārveidošanos, gatavojot planetāro Augšupcelšanos.

 

4. JAUNĀS, APVIENOTĀS UGUNS IZPAUŠANĀS DARBĀ DRUĪDU ORDEŅA TEMPLĪ ARUNAČALA

Darbu izpildīja Druīdu Ordeņa Priesterienes Tamāra Ļetkovska, Vera Ļetkovska, Nadežda Gruzdjeva, Tatjana Paholkova, Svetlana Guseva 2014. gada 8. maijā.

Tamāra Ļetkovska: “Gatavošanās šim darbam bija mūsu 6. maija darbs, kur Ercenģelis Mihaēls parādīja mums mūsu Dvēseļu tapšanu, sakot, ka viņš ir tieši piedalījies mūsu tapšanā, un pēc tam parādīja mums mūsu eņģelisko diženumu, lai mēs izjustu šo stāvokli, nezaudētu to uz blīvās Zemes. Dzīvotu ar šo stāvokli un attiektos pret citiem cilvēkiem, vadoties pēc šī stāvokļa, – ar līdzcietību, žēlsirdību, mīlestību.

Bet vakar mūsu Vera Kalpošanas laikā izrādījās pašā Zemes centrā… un jau no turienes vadīja Kalpošanu. Vēršot Uguni pa visiem Zemes līmeņiem, izjuta neparastu stāvokli. Vērojot neparasti skaistas Uguns izplatīšanās ainas, redzēja, ka visa planēta kļuva maigi gaišzila. Kā topāzs. Un viņa centrā… Kā šodien noskaidrojās, tā viņu gatavoja šodienas darbam.

Darbam mēs piesaucām Druīdu Uguns Kristālu Maijoranu.

Mūs lūdz savienot Druīdu Uguni no Zemes Centra ar Druīdu Ordeņa Arunačala Centru, lai nodibinātu tiešus sakarus.

Mūs pacēla uz Centru. Mēs sēžam virs Mandalas. Mandala ir telpiska. Zieda lapiņas iznāk no grīdas. Paceļas. Zieda stublājs nolaižas pie Druīdu Uguns Zemes Centrā. Bet virsotne ir izplaukusi Templī. Nāk Uguns plūsmas Aromāts.

Zieda Uguns iedegas arvien spožāk. Templī no Uguns kļūst ļoti gaišs. Mēs atrodamies plūsmu centrā – Templī ienāk plūsma no augšas un no apakšas caur Zieda stublāju, plūsmas ir nonākušas līdzsvarā. Viss sāk mirdzēt kā uguntiņas-dzirkstelītes… Plūsma sabiezē. Mēs planējam kā uz magnētiska spilvena. No apakšas nāk ļoti stipra plūsma un stabili tur mūs uz šī spilvena.

Mūs lūdz sakoncentrēt mūsu skatienu uz apļa centru. Vēršam skatiena enerģijas uz centru. Kļūst redzama zelta lode. Sākumā neliela izmēra, pēc tam aizņēma visu Templi. Sienas dun kā zvans un mirdz.

Ir notikusi Druīdu Uguns no Zemes Centra savienošanās ar šo Centru pa šo stublāju-šņori, un caur mandalu ir notikusi Tempļa piepildīšanās. Templis 5-jā dimensijā strādā uz vienām frekvencēm ar Druīdu Uguni, no Zemes Centra pienāk ļoti spēcīga augstas frekvences enerģija. Templis dun un vibrē. Šīs vibrācijas atbalsojas mūsu ķermenī. Ķermeņi dun un vibrē. Dunoņa kā ļoti lielam zvanam.

Mandalas Zieda pumpurs aizveras. Dunoņa ir beigusies. Mēs paliekam tādā pašā “pakārtā” veidā. Mūsu vidū parādās kristāls Maijorans. Viņš ir gluži caurspīdīgs. Gaišzils. Kā magnēts sāk vilkt plūsmu no augšas un neatlaiž to. Kā ūdenskritums viņā līst zelta lietus! Apbrīnojami, kā tas viņā ietilpinās. Kristāla vibrācijas kļūst neparasti smalkas. Šūnas atsaucas šīm vibrācijām. No kristāla sāk iznākt horizontāli zelta stari – 5 stari uz mūsu sirds čakrām – mūsu šeit ir piecas. Sirds telpā mums formējas zelta lodīte, kļūst lielāka, bet lēni, tā kā tā ir augstu vibrāciju enerģija… Viss ķermenis kļūst no zelta līdz pēdējai šūniņai. Mirdzums nāk no visām porām. Jūtam, ka mēs esam mirdzošas zelta lodes.

Tagad līgani nolaižamies uz grīdas apkārt aizvērtajam pumpuram. Pieskaramies pumpura ziedlapiņām ar savām mirdzošajām daļām. Mandalas pumpura enerģijas un mūsu lodes saplūst. Mandala ir atvērta. Viņa visa ir no zelta. No Centra nāk zelta straume. Mēs karājamies ne pārāk augstu virs Mandalas.

Rameliuss pavēsta, ka ir radies spēcīgs portāls, kurš caur šo Centru savieno Augstākās Dimensijas ar Zemes Centru. Rit Zemes piesātināšanās, sākot no Zemes Centra pa šo kanālu-stublāju, taču tas ir kļuvis Tempļa platumā. Templim nav grīdas, viņš ir vaļējs, laiž caur savu telpu un sūta uz Zemi plūsmu no Augstākas Dimensijas. Jautājam: no kuras dimensijas? Mums saka, pacelieties augšup un paskatieties, ja reiz jūs tas interesē.

Mēs kā lodes paceļamies augšup. Zeltaina enerģija. Ļoti priecīga. Kamēr paceļamies, sākas mūsu galvas pārkārtošanās. Notiek spēcīgas izmaiņas, mūs lūdz nedaudz paciest, tā kā ir gan spiediens, gan galvassāpes, gan sajūta, ka no galvas izpurina visu! Mēs vairākas reizes taisām izvērsumu. Izlīdzinām enerģiju no galvas pa visu enerģētisko lodi.

Kustība apstājas. Kaut kur esam nonākušas. Mēs esam… lodes ar actiņām!

Parādās Būtība. Mēs planējam aiz viņas. Kur mēs esam nonākušas? Tā ir astotā dimensija. Redzam citas milzīgas Būtības Acis, redzam tikai acis un pieri. Acis ir ļoti viedas. Brūnas. Būtībā stādās priekšā kā Visu Uguņu Glabātāja. Viņa saka, ka mūsu uzdevums tuvākajā nākotnē būs sasaistīt dažādas Svētās Ugunis – gan Dzīvinošo Uguni, gan Dikšas Uguni, Druīdu Uguni, gan vēl kaut kādu Uguni, ar kuru mūs iepazīstinās. Gatavojieties šim darbam. Vajag apvienot visas Ugunis, tad tas būs spēcīgs spēks…

Sakām, ka mēs esam gatavas darbam, lai apvienotu dažādas Ugunis un radītu šeit dažādu Uguņu Apvienošanas Centru, un no šejienes tiks sūtīta Enerģija dažādām Ugunīm. Un no šejienes mēs jau esam uzbūvējušas Portālu ar Zemes Centru caur mūsu Centru. Šis darbs būs piņķerīgs, diezgan apjomīgs, ne 1-2 reizēm. Būtība aicina mūs papildus precizēt pie Rameliusa un Marinas Šulcas, ko īsti stāv priekšā izdarīt un kā radīt Uguņu Apvienošanu. “Pats galvenais – nāciet šurp, un mēs katru reizi darīsim kādu šī gaismas darba porciju. Labi, ka jūs spējāt šurp pacelties un pietiekoši labi sevi sajūtat.”

Mums saka, ka kādu laiku uz zemes vajadzētu būt ļoti akurātām, tā kā tagad mums noritēs lieli pārkārtojumi… Pārkārtojumi un adaptācija noritēs apmēram mēnesi. Vajag apgūt iespēju ķermenim dzīvot dažādās frekvencēs. Mums rāda kā skaņošanos pa radio, pagriežot viļņa garumu. Tā arī mums tas ir jāapgūst, ieslēgt un regulēt dažādas frekvences, uz Zemes. Tas mums dod pieeju Dievišķām iespējām cilvēka izskatā. Ne nejauši mums parādīja mūsu eņģeliskās iespējas iepriekšējā reizē. Un tagad mēs šīs eņģeliskās iespējas varam arvien vairāk un vairāk izpaust cilvēku ķermeņos.

Mums saka: ”Sajūtiet savus “Es” zemes ķermenī – eņģelisko ķermeni vairāk nekā cilvēcisko un zelta lodi – vēl vairāk. Un jūs vienlaicīgi esat vienkārši cilvēki, un tai pat laikā spēsiet iemantot tādas eņģeliskas, gaismas iespējas.”

Mēs jautājam, kā vērsties pie mūsu sarunas biedra. Dzirdam vārdu: Ilarions. Viņš precizē, ka tas nav tas Ilarions, kuru mēs pazīstam, bet cita Būtība.

Viņš saka, ka mums tagad vajag trenēties strādāt ar šīm enerģijām, taču būt ārkārtīgi akurātām un uzmanīgām.

Atgriežamies, ietekot pa zelta piltuvi mūsu Templī. Viss Templis ir zelta mirdzumā. Mums ir neparasti priecīgs stāvoklis. Esam atgriezušās mājās! Mūs sagaida Rameliuss. Apsveic vēl ar vienu priekšā stāvošu interesantu darbu.

Līgani atgriežamies mūsu pierastajās dimensijās. Pašsajūta lieliska! Visiem pateicamies!!”

 

5. DRUĪDU ORDEŅA AUGSTĀKĀ PRIESTERA RAMELIUSA KOMENTĀRS PAR VEIKTO DARBU

caur Marinu Shults

Mani dārgie Projekta “Druīdu Ordeņa Atdzimšana” dalībnieki un visi Gaismas Darbinieki! Mēs izdzīvojam zīmīgu notikumu mūsu planētas dzīvē. Jūsu pasaulē atgriežas Melhisedeka Uguns, līdz šim mītoša planētas slēptākajās telpās. No viņas savā laikā izcēlās arī Druīdu Uguns. Jums jau ir vēstīts, ka Druīdu Ordenis radās kā Melhisedeka Ordeņa turpinājums. Tagad abas ugunis ir klātesošas uz mūsu planētas, bet Melhisedeka Uguns kā visu Svēto Uguņu sākotnējā Uguns, tagad ir atgriezta dzīvē nevis vienkārši savai eksistēšanai un darbam, bet kā neatņemams atribūts Savienošanai, darbības saskaņotībai un, vēl jo vairāk, Augšupcelšanās sagatavošanai, kurā piedalīsies visas Svētās Ugunis.

Jūs esat pareizi sapratuši, ka ir sācies process Svēto Uguņu savienošanā ar Melhisedeka Uguni un caur viņu – savā starpā. Nevar teikt, ka viņas visas saplūdīs kopā. Protams, nē. Taču katra Uguns, savienojoties ar Melhisedeka Uguni, kļūst ar Viņu vienota, vienlaicīgi paplašinot savas pašas iespējas. Un caur Melhisedeka Uguni iestāsies pilnīga savienotība Svēto Uguņu darbībā. Bet tas nozīmē, ka katra no viņām pastiprinās savu klātbūtni uz planētas, attīstīs savas iespējas un kļūs par vienotu pārveidošanas spēku, tik nepieciešamu planētas Augšupcelšanai.

Katrai Svētajai Ugunij paliks, var teikt, savs pienākumu diapazons. Katrai Svētajai Ugunij ar visu savu spēku pievienosies Melhisedeka Uguns. Planēta un cilvēce iegūs pārveidošanās iespēju caur vienoto Svēto Uguņu Ģimeni, kuras priekšgalā atrodas Melhisedeka Uguns. To ir svarīgi apzināties un pieņemt ar visu sirdi. Tas vedīs pie tā, ka Svētās Ugunis strādās kopīgi, nevis izolēti. Un sāksies viņu triumfējošā atgriešanās uz Gaišzilās Liesmas planētu.

Jūs jau zināt, ka Melhisedeka Uguns ir apvienota ar Svētās Vienotības Uguni, Druīdu Uguni un Dzīvinošo Uguni. Pēdējā ar viņu tika apvienota, kad ar trīs plūsmām tika nosūtīta uz Zemi. Un zināmu laiku bija sākotnējās Melhisedeka Uguns vienīgā nesēja. Tagad stāv priekšā Melhisedeka Uguns pakāpeniska apvienošanās ar visām Svētajām Ugunīm, atnākušām un atnākošām uz mūsu planētu. Vēl vairāk, katra no Kosmosa atnākošā Uguns, vai tā būtu enerģijas veids vai stihija, obligāti izies transformācijas periodu apvienošanās un adaptēšanās procesā ar Melhisedeka Uguni. Tā ir liela mūsu planētas priekšrocība, tāpēc ka visas pēdējās viņas dzīves evolūcijas tūkstošgades nekā tāda nav bijis. Un arī uz daudzām planētām neeksistē, kā tagad uz Zemes, tāda Dievišķi-pārveidojoša Spēka.

Dārgie Druīdu Uguns Priesteri un Priesterienes! Jūs jau no Ivanovas pilsētas Priesterieņu atskaites sapratāt, ka viņām telpā virs kalna Arunačals tika atklāta tieši apvienojošā Melhisedeka Uguns! Viņas pieskārās jau sāktajam Svēto Uguņu apvienošanās procesam. Bet Melhisedeka Ugunij ir arī savs, īpašs, Templis, par kura atrašanās vietu mēs pagaidām nerunāsim. Taču Melhisedeka Uguns atklāsies tajās vietās, kur nepieciešams veikt savienošanos ar Svētajām Ugunīm vai pat agrāk darbojošos Uguņu attīrīšanu. Un tāpēc es ar pārliecību varu teikt, ka Druīdu Ordeņa Templi virs Arunačala kalna vienmēr var izmatot tādam darbam, tāpēc ka Druīdu Uguns ir vistuvākā un radnieciskākā sākotnējai Melhisedeka Ugunij.

Draugi! Tagad neaicinu jūs steigties ar darbiem Svēto Uguņu apvienošanā. Visam ir savi pamatojumi un mijiedarbības cikliskums. Ja kādai grupai tiks uzdots izpildīt tamlīdzīgu darbu, tad viņi no Mums saņems speciālas instrukcijas. Galvenais ir vienmēr saprast, kādēļ jūs iekļaujaties noteiktā procesā un pie kā tas vedīs. Un tagad ir pienācis laiks darboties harmoniskā kopradošā darbībā ar visām Svētajām Ugunīm caur Melhisedeka Uguni.

Es aicinu jūs dziļāk noskaņoties uz pašu Svēto Uguņu planetārā tīkla stāvokļa izmainīšanās faktu, kad šo tīklu pārkārto Melhisedeka Uguns.

Ziniet, ka uz Zemi atnākušās Melhisedeka Ugunis iezīmē sākumu Zemes un visu planetāro dzīvības formu evolucionārās attīstības jaunam etapam. Un es jūs ar to apsveicu!

Ar mīlestību Rameliuss, Druīdu Ordeņa Augstākais Priesteris

2014. gada 11. maijā

 

Pievienots 12/05/2014

http://www.magnitiduha.info/archives/8222

Tulkoja Jānis Oppe

Print Friendly, PDF & Email