Магниты Духа

Ercenģelis Mihaēls caur Sergeju Kanaševsk. Kā harmonizēt jūsu ķermeņu kompleksu.No žurnāla “МИРОВОЙ ЧЕННЕЛИНГ: духовные сообщения”, 2013., 6. numurs.

NEPARASTĀ PAŠSAJŪTA
No Gaismas Darbinieka –Žurnāla lasītāja vēstules:
“No septembra gandrīz katru dienu man ir ne pārāk laba pašsajūta, uz vakara vai pusdienas pusi šis stāvokli pāriet pats no sevis, bez zāļu lietošanas. Sīkāk par sajūtām: pa ceļam uz darbu kaut kā veļas virsū momentāna noguruma stāvoklis (kaut arī pamodos moža un atpūtusies, lieliskā noskaņojumā), sajūtams spiediens saules pinumā, un liekas, ka esmu sākusi iet ļoti lēni, kaut gan tempu neesmu samazinājusi. Es šo stāvokli saucu par “izkrišanu no realitātes”. Pirmo reizi es ļoti izbijos, un tādēļ kļuva ļoti slikti, pat izsaucu “ātro palīdzību”. Taču izmeklēšanā, šī stāvokļa brīdī, viss izrādījās normā (spiediens, kardiogramma, analīzes). Ārsti teica, ka mans pašsajūtas apraksts neatbilst nevienai klīniskajai ainai, lika priekšā gulties slimnīcā, bet es atteicos. Atceros, ka nākošajā dienā (neatceros 10.09 vai 11.09) manai 6-gadīgajai meitai bija tāda pati “apmātība”, kaut gan viņa nezināja par manām problēmām, un arī pats no sevis pārgāja.
Tādi stāvokļi sāka atkārtoties sākumā reizi nedēļā, tagad – biežāk, bet ar mazāku spēku. Varbūt vienkārši tāpēc, ka esmu sākusi pret to mierīgāk izturēties un mierīgāk vēroju procesus (te galva sāk sāpēt, te ausis aizliek, bet tas viss parasti ātri pāriet).
Manam vīram pirms pāris gadiem atklājās dziedināšanas spējas, un viņš varēja pat no liela attāluma “ieraudzīt cēloni” un palīdzēt ar savu enerģiju. Agrāk viņš mani “skenēja” un, pēc viņa vārdiem, aura bija tīra, viss bija labi. Diemžēl kaut kur pirms pusgada viņa spējas zaudēja savu spēku – iespējams, nepareizi izmantoja un pēc cilvēku ārstēšanas pats kļuva slims, kaut arī citiem palīdzēja.
Nolēmu pie jums griezties pēc Katerīnas-Krajolīnas raksta izlasīšanas “МЧ” par viņas transformācijas pieredzi. Es ceru, ka man arī vienkārši notiek izmaiņas. Bet ja nu pēkšņi tas ir patīkams pašapmāns? Un es vairs neizeju nekādas izmeklēšanas (tāpēc ka ārstiem neuzticos, viņi strādā ar vecajām zināšanām un enerģijām). Ja iespējams no attāluma saņemt no Jums izskaidrojumu notiekošajam ar mani – būšu ļoti pateicīga. Savā apkārtnē es daudzus gadus mēģinu aiznest to, ko pati uzzinu, taču ne vienmēr tas atrod uzmanību. Un tagad, ja es nesaprotu, kas ar mani notiek, tad ko es varu paskaidrot citiem?
Gribu atsevišķi pateikties par žurnālu “МЧ” – katrs svaigs numurs priecē ar jaunu mūsdienīgu informāciju. Un katrs rīts sākas ar jaunumu apskati vietnē LightGroup. Kvēla pateicība par jūsu darbu.
Alla”.
Paziņojumi par neparastu, ne visai labu pašsajūtu ir sākuši ienākt arī no citiem Gaismas Darbiniekiem. Situācija, par kuru stāsta Alla, daudzējādā ziņā ir tipiska. Daudzi patiešām ir sākuši just reiboņus, vājumu, sāpes, nepatīkamas sajūtas sirds, saules pinuma, zarnu rajonā. Parādās neparastas sajūtas, kuras agrāk netika novērotas. Kā likums, tādos gadījumos vēršanās pie ārstiem ne pie kā neved. Kādi procesi tagad notiek ar Gaismas Darbiniekiem? Kas izsauc nepierastās sajūtas un pat – pašsajūtas pasliktināšanos? Ko darīt, lai joprojām būtu labā formā? Ar šiem un citiem jautājumiem mēs vērsāmies pie ERCENĢEĻA MIHAĒLA, kurš veic redakcijas darbinieku konsultēšanu dziednieciskās darbības sfērā.

Ercenģelis Mihaēls
caur Sergeju Kanaševski
Kā harmonizēt jūsu ķermeņu kompleksu
Sveicināti, mani mīļie bērni! Sveicināti, dārgie Žurnāla lasītāji. Zinu, protams, par jūsu stāvokli, par to, ka jūsu fiziskajiem ķermeņiem tagad nav viegli. Iemeslu tam ir daudz. Taču šodien parunāsim par galvenajiem no tiem.
Protams, jums ir zināms, ka tagad uz planētas notiek kardināli pārveidojumi. Zeme kardināli mainās, tāpat kardināli mainās arī cilvēki, visa cilvēce. Gaismas Darbinieki iet pārmaiņu avangardā. Viņi enkuro enerģijas, kuras no Kosmosa nāk uz planētu, pieņem un izplata viņas. Taču pieņemat jūs, mani dārgie, ne tikai enerģijas, jūs arī savos “Es” atvedat jaunas gaismas viļņu struktūras, jaunas magnētisma formas.
Jūsu zinātnieki sen pēta cilvēka fizisko ķermeni, taču viņi zina par to pagaidām ļoti, ļoti maz. Jūsu fiziskais ķermenis ir ļoti sarežģīta struktūra, kuru vēl stāv un stāv priekšā izzināt. Un cilvēki taču nav tikai fiziskie ķermeņi. Par to jūs jau esat lieliski informēti. Jūsu fiziskais ķermenis ir tikai viens no daudziem ķermeņiem, kuri jums pieder. Ezotēriskās zināšanas, cilvēkiem agrāk nodotas, radīja jums priekšstatu, ka eksistē citi jūsu ķermeņi, neredzami ar parasto redzi. Taču jūsu priekšstati par smalkmateriālajiem ķermeņiem līdz šim laikam ir ārkārtīgi nepietiekami. Eksistē viedoklis, ka cilvēkam ir noteikts skaits tā saukto “smalko” ķermeņu. Piemēram, septiņi ķermeņi, kuri atbilst septiņiem Esamības plāniem. Taču tas tā nav. Pirmkārt kaut vai tāpēc, ka jūsu laikā jūs jau esat pārgājuši no SEPTIŅISKUMA PRINCIPA UZ ASTOŅISKUMA PRINCIPU. Vēl vienas, astotās, dimensijas pievienošana jūsu Trešajam Garīgajam Centram jau ienes korekcijas jūsu ķermeņu vispārīgajā uzbūvē. Jūs pēc savas dabas kļūstat nevis septiņiski, bet astoņiski. Pie tam jūs vēl joprojām esat arī sava Visuma bērni, kurš veidots pēc principa: “12 dimensijas plus 1”. Bet tas nozīmē, ka arī šis princips, “12+1”, ir atspoguļots jūsu ķermeņu struktūrā.
Neapšaubāmi, jums tagad visnozīmīgākais joprojām ir fiziskais ķermenis. Ar viņa palīdzību jūs uztverat pasauli ar parastajiem četrdimensiju orgāniem – acīm (redze), ausīm (dzirde), mēli (garša), degunu (oža), ādu (tauste). Pēc viņa otrs pēc nozīmīguma jums tagad ir ASTRĀLAIS ĶERMENIS. Tās ir jūsu emocijas, jūtas, TĀ IR JŪSU PASAULES IZJŪTA, IEKRĀSOTA AR PERSONĪGO, INDIVIDUĀLO UZTVERI. Astrālais ķermenis ir tas, kas jūs vienlaicīgi saista gan ar zemākajām dimensijām, gan ar augstākajām dimensijām. Viņš pēc savas uzbūves ir daudz sarežģītāks nekā jūsējais, arī ne tuvu vienkāršais, fiziskais ķermenis. Kā jūs, cilvēki, atbildētu uz jautājumu: “Kas tas ir – cilvēka fiziskais ķermenis?”, ja jums to pajautātu pārstāvis no citplanētu civilizācijas – tādas, kur nav nekādu fizisku ķermeņu? Ja viņš palūgtu attēlot fizisko ķermeni uz papīra, jūs droši vien uzzīmētu cilvēka figūriņu – ar galvu, rumpi, divām rokām un divām kājām. Kā domājat, vai ar šo informāciju pietiek, lai jūsu sarunu biedrs no citas pasaules iegūtu priekšstatu par fizisko ķermeni? Un kā tad jūsu iekšējie orgāni? Un kā tad sarežģītie neiroķīmiskie procesi? Un ķermeņa enerģētiskie procesi? Kā būvētas šūnas, atomi, no kuriem sastāv jūsu matērija? Un vēl ir ģenētiskie jēdzieni…
Jūtat, cik grūti ir izstāstīt, kas ir cilvēka fiziskais ķermenis? Vēl grūtāk ir izstāstīt par jūsu smalkmateriālajiem ķermeņiem – jo vairāk tāpēc, ka jums vēl ir ierobežots jēdzienu loks, saistīts ar citdimensionalitāti, ar daudzdimensionalitāti… Radīsim vienkāršotu shēmu. Kā es uzzīmētu cilvēka astrālo ķermeni uz papīra lapas? Es TAGAD viņu attēlotu ar virkni ģeometrisku formu, kuru pamatā ir pusmēneši, piecstūri, sešstūri un pussfēras. Pusmēneši – īpašas enerģētiski magnētiskas membrānas. Piecstūri – tie ir uztveres orgāni, sešstūri – darbības orgāni (kaut kas līdzīgs jūsu rokām un kājām). Bet pussfēras – dažādas kvalitātes astrālās smadzenes. Bet, lūk, kas ir interesanti! Salīdzinoši nesen es uzzīmētu jūsu astrālo ķermeni citādāk. Tur būtu mazāk pusmēnešu-membrānu un… pavisam nebūtu sešstūru! Bez tam pussfēras izskatītos citādāk. Un malas būtu… mazāk izliektas. Tagad šīm pussfērām nav tik līdzenas malas. Tām ir parādījušies sava veida padziļinājumi, kuri ir gatavi pieņemt jaunas struktūras. Šīs pussfēras ir gluži kā puzles daļas, gatavas piemagnetizēt vispārējās ainas jaunus fragmentus.
Iedomājieties, cik lielā mērā ir izmanījies jūsu astrālais ķermeni pēdējos 25 gados – periodā, pagājušā no Pirmās Harmoniskās Konverģences?! Kaut kādu sešstūru parādīšanos jūsu astrālajos ķermeņos var nosacīti salīdzināt, piemēram, ar trešās rokas vai trešās kājas parādīšanos.
Atgriezīsimies pie mūsu nosacītās shēmas… Iztēlojieties, ka ir pagājuši 25 gadi no brīža, kad jūs tikāties ar citplanētu civilizācijas pārstāvi, un pa šo laiku cilvēkiem ir izauguši jauni darbības orgāni. Pirms 25 gadiem mēs zīmējām cilvēku ar divām rokām un kājām. Un, lūk, iedomājieties: citplanētietis atlido pie jums, jūs atkal sākat viņam zīmēt cilvēka ķermeņa figūriņu – tikai divu roku un kāju vietā attēlojat trīs rokas un trīs kājas. Tad kas gan tāds ir fiziskais ķermenis tagad: galva, rumpis, trīs rokas, trīs kājas? (ERCENĢEĻA MIHAĒLA SMAIDA ENERĢIJA).
Jā, jūsu astrālais ķermenis ir ļoti pārmainījies. Ļoti būtiskas pārmaiņas ir notikušas arī jūsu mentālajā ķermenī. Un citos ķermeņos. Vēl vairāk – pārmaiņas nevis vienkārši ir notikušas. Pārmaiņu process tagad pieaug, īstenojas ar paātrinājumu. Jums ir nevis vienkārši astoņi galvenie ķermeņi, jums viņu ir daudz vairāk. Pašreiz es nosacīti izdalu jūs kā četrdimensionalitātes cilvēkus no jūsu daudzdimensionālā apjoma. Jūsu fiziskās pasaules centrā mēs liekam fizisko ķermeni. Ar viņu, jūsu četrdimensiju ķermeni, pašreiz ir CIEŠI SAISTĪTS liels skaits ķermeņu. Tie nav daži, tie ir ķermeņu DESMITI. Jūs pārsteidz šis skaitlis? Bet saprotiet, ka ķermenis – tā ir viena no Dvēseles izpausmes formām. Un jūsu Dvēsele četrdimensionalitātē realizējas dažādā veidā, dažādās četrdimensionalitātes pasaulēs. Jūs šajā četrdimensiju realitātē dzīvojat NE TIKAI KĀ JŪSU PASAULES CILVĒKI. Dvēsele ar citu ķermeņu palīdzību realizējas citās pasaulēs, ļoti cieši savstarpēji saistītās ar jūsējo. Un visi šie ķermeņi arī ir saistīti ar jūsu fizisko ķermeni. Jums, piemēram, nav viens vien astrālais ķermenis un viens vien mentālais ķermenis. Jums viņi ir vairāki. Un bez astrālajiem un mentālajiem ķermeņiem eksistē ķermeņi starptelpas un starpplanētu eksistencei. Tie ir īpaši ķermeņu veidi, par kuriem jums vēl stāv priekšā uzzināt. “Smalko” ķermeņu skaits cilvēkiem nav vienāds. Tas ir atkarīgs no tā evolucionārā ceļa, kuru cilvēks ir veicis. Tajā skaitā arī no tā, kad un kā viņš ir atnācis uz planētu Zeme.
Mūsu uzdevums nav tagad izzināt visu daudzveidību un īpatnības, kādas ir jūsu ķermeņiem kā Dvēseles izpausmēm, eksistēšanas formām. Mēs gribam noskaidrot jūsu ķermeņu attīstības kopējās likumsakarības, lai jūs varētu apzināti piedalīties viņu formēšanā. Bet tas palīdzēs harmonizēt, optimizēt šo procesu. Tajā skaitā – uzlabos jūsu fizisko pašsajūtu.
Un tā, pašreizējā laikā cilvēkam ir cieši savstarpējie sakari ar daudziem dažādiem ķermeņiem. Cilvēks kā četrdimensiju pasaules būtne ir izpausts šo ķermeņu formā – neatkarīgi no tā, vai viņš tos redz, vai nē, jūt vai nē.
Jūsu pasaules visattīstītākajā Gaismas Darbiniekā tagad vienlaicīgi DZĪVO 45 ķermeņi (viens fiziskais ķermenis mijiedarbojas ar 44 citiem ķermeņiem). Tas ir maksimālais skaits. Minimālais – 26. Visi ķermeņi, no 26-šiem līdz 45-ciem, veido to, ko var nosaukt par ČETRDIMENSIJU CILVĒKA ĶERMEŅU KOMPLEKSU.
Vai visi nosauktie ķermeņi ir četrdimensionāli? Nē, 26-45 cilvēka ķermeņu skaitā ietilpst astoņu dimensiju ķermeņi. Runājot par četrdimensiju cilvēka ķermeņu kompleksu, mēs runājam gan par citu dimensiju ķermeniem, gan par ķermeņiem, kuri nepieder tikai vienai dimensijai. Piemēram, piecdimensiju cilvēka ķermeņu Kompleksā ietilpst jau cits ķermeņu skaits, viņiem ir cita struktūra, cita organizācija.
Un tā, jums tagad ir DAUDZDIMENSIONĀLU ĶERMEŅU KOMPLEKSS, kurš pastāvīgi pilnveidojas, modificējas, aug, transformējas. Es vēlreiz pievēršu jūsu uzmanību: no tā, ka jūs neredzat un nejūtat desmitiem savu ķermeņu, viņi nepārstāj eksistēt, VIŅI NEPĀRSTĀJ PASTĀVĪGI IEDARBOTIES UZ JŪSU FIZISKO ĶERMENI, MIJIEDARBOTIES AR VIŅU.
Kāds ir galvenais virziens pārmaiņām jūsu ķermeņu kompleksā? Galvenais virziens – to pārveidošana atbilstoši PĀRIEŠANAI UZ JAUNU EVOLŪCIJAS PAKĀPI. Daudzdimensionālās Attīstības vienotajā Punktā īstenojas PLANĒTAS VISU PASAUĻU UN DIMENSIJU AUGŠUPCELŠANĀS. Un priekš šīs augšupcelšanās tiek radīti jauni ķermeņi un, atbilstoši – JAUNS ĶERMEŅU KOMPLEKSS. Visi ķermeņi mainās, viņi iegūst jaunus kvalitatīvus un kvantitatīvus raksturojumus. Viņi BŪVĒJAS jaunā veidā, viņiem izaug jauni orgāni, viņi iegūst jaunas iespējas, dzimst jauni veidi un formas sakariem citam ar citu. Lūdzu jūs, mani mīļie, saprast, cik sarežģīts process tagad īstenojas. Jūsu daudzdimensionālajā vienotajā ķermeņu kompleksā ir desmitiem ķermeņu, un visi viņi vienlaicīgi aug, pārkārtojas, audzē savas jaunās daļas, saskaņojas cits ar citu. Bet kā savdabīgs karkass visam daudzdimensionālajam ķermeņu kompleksam kalpo jūsu fiziskais ķermenis. Viņš nav vienkārši viens no ķermeņiem, viņš ir fundaments, kurš tagad ļauj veikt katra ķermeņa un kompleksa kopumā tālāko “celtniecību”.
Mēs uzzinājām par galveno virzienu, bet tagad – laiks uzzināt, kas ir svarīgs jūsu ķermeņu kompleksam tieši tagad. Kas ar viņu tagad notiek un kā apzināti palīdzēt ķermeņu pārveidošanām, jaunā ķermeņu kompleksa būvniecībai?

Jums tagad ir ļoti svarīgi trīs procesi.
1. Visu ķermeņu magnētiskā pārkārtošana.
2. Ķermeņu gaismas viļņu pamata izmainīšana.
3. Jauna ķermeņu enerģētiskā avota dzimšana.

MAGNĒTISKĀ PĀRKĀRTOŠANA – tas ir pats dziļākais process. Katrā ķermenī dzimst jauns magnētisms, un tas jaunā veidā saskaņo ķermeņus savā starpā, saskaņo ķermeņu daļas un visus procesus, kuri notiek iekšienē. Magnētisms – tas ir tas, kas visu pievelk citu pie cita. Taču tā patiesībā nav vienkārši pievilkšana. Tā ir sarežģītas puzles apvienošana vienotā magnētiskā ainā. Un tā vienlaicīgi ir gan pašu puzlu radīšana, gan to pievilkšanās. Magnētisms – tā ir pati dziļākā Enerģija, kura sasaista savā starpā visu esošo. Jūs kā Eņģeļi no Lielās Centrālās Saules tieši ar magnētisma palīdzību esat saistīti ar jūsu sākotnējo Visuma Dzimteni. Un tagad ir tieši tas laiks, kad jūsu saikne ar jūsu Dzimteni, ar Visuma Centrālo Sauli, padziļinās, pastiprinās, atjaunojas.
GAISMAS VIĻŅU PAMATS ļauj ķermeņiem, formām eksistēt tieši tajā vai citā pasaulē. Pirmkārt viņš ir saistīts ar VIBRĀCIJU. Jums šis jēdziens ir pazīstams. Jo augstākas ir vibrācijas, jo augstākas ir ķermeņa iespējas veikt pāreju no vienas dimensijas uz citu un jo vienkāršāk ir īstenot AUGŠUPCELŠANĀS PROCESU. Bet šim procesam, atgādinu, tagad ir visplanetārs raksturs. Augšupcelšanos uz Zemes īsteno visas pasaules un dimensijas. Katrai no tām ir savs gaismas viļņu pamats, kurš nodrošina vibrāciju paaugstināšanu. Gaismas viļņu pamats nodrošina mikro- un makrostruktūru eksistenci tajā vai citā vibrāciju frekvencē. Mainās pamats – mainās struktūras, mainās vibrācijas. Bez tam gaismas viļņu pamats atbild par to vai citu ķermeņu dziļo struktūru. Tas palīdz tajā skaitā radīt jaunas ķermeņu daļas, jaunas formas. Tā, piemēram, jūsu astrālajiem ķermeņiem salīdzinoši nesen parādījās jauni darbības orgāni tieši pateicoties tam, ka izmanījās gaismas viļņu pamats. Tieši patiecoties gaismas viļņu pamatam jūs tagad iemantojat jaunas iespējas – tā saucamās skaidrredzēšanu, skaidrdzirdēšanu, skaidrzināšanu. Pateicoties attīstībā esošajam gaismas viļņu pamatam mūsdienu četrdimensiju cilvēkam tiek radīti jauni daudzdimensionālās uztveres orgāni.
JAUNA ENERĢĒTISKĀ AVOTA DZIMŠANA – tā ir iespējas saņemšana ķermenim pāriet uz jaunu enerģētiskās barošanās formu. Konkrēti priekš jums tas realizējas kā iespēja netālā nākotnē pāriet no barošanās ar bioloģisko barību uz barošanos ar ugunīgo enerģiju (ugunīgo prānu). Ir jāzina, ka kvalitatīvu pāriešanu no viena barošanās avota uz citu, augstāku, īsteno visi jūsu ķermeņi. Katram ķermenim ir savs barošanās avots. Taču katram ķermenim eksistē kvalitatīvāks avots, efektīvāks un pilnīgāks. Tāpēc pašreizējā laikā katrs ķermenis mainās tādā veidā, lai iegūtu iespēju pieslēgties pie jauna enerģētiskā avota. Šī pāriešana ir objektīva nepieciešamība visiem ķermeņiem visplanetārās augšupcelšanās procesā.
Daudzi Gaismas Darbinieki pašreizējā laikā samazina patērējamās barības daudzumu, izkārto savos ķermeņos jaunas struktūras pāriešanai uz barošanos ar ugunīgo prānu. Ir starp jums arī tādi, kas jau ir veikuši pāriešanu uz prānisko barošanos. Viss tas ir speciāls gadījums VISU JŪSU VIENOTĀ ĶERMEŅU KOMPLEKSA ĶERMEŅU JAUNU ENERĢĒTISKO AVOTU DZIMŠANAS VISPĀRĒJĀ PROCESĀ.
Mani bērni! Lai šie trīs procesi īstenotos jums harmoniskāk, rekomendēju realizēt trīs praktiskus vingrinājumus, kuri jāvelta MAGNĒTISKO, GAISMAS VIĻŅU un ENERĢĒTISKO PROCESU harmonizēšanai JŪSU DAUDZDIMENSIONĀLO ĶERMEŅU KOMPLEKSĀ. Var nosaukt šos trīs vingrinājumus par:
MAGNĒTISKO BALANSĒŠANU,
GAISMAS VIĻŅU BALANSĒŠANU,
ENERĢĒTISKO BALANSĒŠANU.
Veiciet visus balansēšanas veidu, piesaucot savus Skolotājus un Audzinātājus, smalkmateriālās Atbalsta Grupas. Ziniet, ka es vienmēr esmu gatavs piedalīties visu jūsu ķermeņu harmonizēšanā un labprāt atsaukšos jūsu aicinājumam. Veicot magnētisko balansēšanu, varat piesaukt arī Krajonu un Arheirar (Galaktikas Magnētisko Kodolu).
Jūsu darbā nepieciešamo struktūru atrašanās norādīšanai izmantosim jūsu zināšanas par veco enerģētisko centru (čakru) atrašanās vietām. Pie tam es pievēršu uzmanību, ka iepriekšējās čakras kā enerģētiskie centri vairs neatrodas tieši tajās jūsu fizisko ķermeņu vietās. Viņas transformēsies daudzdimensionāli-daudztelpiskās struktūrās. Jūsu enerģētiskie centri (čakras) ir pārdzīvojuši būtiskas izmaiņas un vairs faktiski nav čakru centri, par cik notiek šo centru izkliede un to transformēšanās jaunās formās un struktūrās. Konkrēti bijušo čakru lomu spēlē jauna enerģētiska sistēma toru sistēmas veidā. Ir arī citas smalkmateriālas formas, kuras ir kļuvušas par bijušo čakru “konteineriem”. Taču enerģētiskās saites ar veco čakru atrašanās vietām līdz šim laikam paliek.
Balansēšanu cikls ir paredzēts četrām dienām. Pirmajā dienā jūs veicat magnētisko balansēšanu, otrajā – gaismas viļņu balansēšanu, trešajā dienā – enerģētisko balansēšanu. Ceturtajā dienā tiek veikta visu trīs procesu saskaņošana ar speciāla simbola palīdzību. Pēc tam, pēc nelielas pauzes (divas, trīs dienas), ciklu var atkārtot. Šajā etapā es rekomendēju veikt balansēšanas mēneša laikā (minimums – četras reizes). Pēc tam jūs sajutīsiet fiziskā stāvokļa uzlabošanos. Pēc tam balansēšanas var veikt neregulāri – pēc nepieciešamības. Jūs varat vērsties pie sava Augstākā “Es”, saviem Skolotājiem un Audzinātājiem, pajautāt viņiem par turpmākas balansēšanas nepieciešamību. Bet šos harmonizēšanas paņēmienus pilnīgi noteikti var izmatot tajos gadījumos, kad jūs jūtat pašsajūtas pasliktināšanos, psiholoģisku diskomfortu, psihoemocionālas pārslodzes.
Magnētiskās, gaismas viļņu un enerģētiskās balansēšanas dienas laikā nav vēlams savienot ar citām gaismas praksēm un darbiem. Balansēšanām nepieciešams izraudzīties SPECIĀLAS DIENAS.
Sāksim apgūt praktiskos vingrinājumus vienotā ķermeņu kompleksa harmonizēšanai.

1. MAGNĒTISKĀ BALANSĒŠANA
Magnētiskā Balansēšana tiek veikta četru dienu harmonizēšanas cikla pirmajā dienā.
Šī vingrinājuma veikšanai mums nepieciešams atcerēties struktūras, kuras mēs radījām, aktivizējot Dievišķo Maitreijas Kristālu. Tie ir nosauktā Kristāla Nulles tori.
2

1. ZĪMĒJUMS. NULLES TORS MAITREIJAS KRISTĀLA ZIEMEĻPOLĀ. VISĀS DZĪVINOŠĀS UGUNS LAPIŅĀS-LIESMĀS, PIEPILDĪTĀS AR VISUMA MAGNĒTISMU, DZĪVO KRISTUS-MAITREIJAS MONOGRAMMA.
3

2. ZĪMĒJUMS. NULLES TORS MAITREIJAS KRISTĀLA DIENVIDPOLĀ. VISĀS DZĪVINOŠĀS UGUNS LAPIŅĀS-LIESMĀS, PIEPILDĪTĀS AR VISUMA MAGNĒTISMU, DZĪVO KRISTUS-MAITREIJAS MONOGRAMMA.
8
3. ZĪMĒJUMS. Shēma magnētiskās enerģijas kustībai no Maitreijas Kristāla Dienvidpola Nulles tora uz Maitreijas Kristāla Ziemeļpola Nulles toru – caur astoņu magnētisko līmeņu magnētiskajiem centriem. Enerģijas kustība no apakšas uz augšu.
Paskatieties uz šiem zīmējumiem, izsakiet nodomu enerģētiski apvienoties ar viņiem. Ziemeļpola Nulles toru (1. zīmējums) domās novietojiet tieši virs galvas. Dienvidpola Nulles toru (2. zīmējums) domās ievietojiet zemāk par pirmo enerģētisko centru (zemāk par pirmo, saknes čakru), šo toru izmērs – 16 centimetru diametrā. Pēc tam domās novelciet astoņas horizontālas līnijas. Septiņas enerģētisko centru (septiņu čakru) līmenī, bet astoto – starp otro enerģētisko centru un trešo enerģētisko centru (starp otro un trešo čakru), vēdera rajonā (sk. 3. zīmējumu). Tādā veidā mēs iegūsim ASTOŅUS MAGNĒTISKUS LĪMEŅUS.
Tālāk uz katras līnijas, uz katra magnētiskā līmeņa jāaktivizē trīs magnētiski centri. Tos var iztēloties nelielu, ar zilu gaismu degošu, sfēru veidā (kam piemīt garīgais redzējums, varēs tās ieraudzīt citā krāsā). Magnētiskais centrs līmeņa vidū atrodas apmēram uz mugurkaula līnijas. Divi citi – pa kreisi un pa labi no viņa, 11 centimetru attālumā. Nulles tori un magnētiskie centri ir saistīti ar magnētiskiem laukiem. Visa struktūra, magnētisko lauku apvienota, ir speciāls “mehānisms”, kuru jūsu tagad aktivizējat savai magnētiskajai balansēšanai, sava magnētiskā lauka saskaņošanai ar citiem daudzdimensionālā ķermeņu kompleksa ķermeņiem. Jums nepieciešams pārvadīt magnētisko enerģiju no apakšējā Nulles tora uz augšējo, un otrādi – no augšējā Nulles tora – uz apakšējo. Pie tam magnētiskajai enerģijai ir jāiziet cauri katram no 24-riem magnētiskajiem centriem (trīs centri uz astoņiem līmeņiem). Vērsiet enerģiju tā, kā norādīts zīmējumā.
9
4. ZĪMĒJUMS. Shēma magnētiskās enerģijas kustībai no Maitreijas Kristāla Ziemeļpola Nulles tora uz Maitreijas Kristāla Dienvidpola Nulles toru – caur astoņu magnētisko līmeņu magnētiskajiem centriem. Enerģijas kustība no augšas uz apakšu.
Pēc tam, kad jūs pārvadīsiet enerģiju pa saviem magnētiskajiem centriem, magnētiskās balansēšanas “mehānisms” sāks strādāt “automātiski”. Jūs varat ērtā pozā sēdēt vai gulēt, mierīgi vērojot procesu, kurš var ilgt no 20 līdz 40 minūtēm.

2. GAISMAS VIĻŅU BALANSĒŠANA
Šī balansēšana tiek veikta cikla otrajā dienā. To ieteicams darīt guļus. Gaismas viļņu balansēšanai mums nepieciešams aktivizēt speciālu struktūru, kura sastāv no sfērām un toriem. Sākumā iztēlojieties violetu sfēru un domās ievietojiet viņas iekšienē trīs torus. Vertikālu – oranžu, horizontālu – sarkanu, diagonālu – zilu. Violeto sfēru ieslēdzam pēc izmēra lielākā elipsoīdā torā (sk. 5. zīmējumu). Šī figūra simbolizē jauno gaismas viļņu avotu. Izsakiet nodomu jūsu ķermeņiem saņemt jaunu gaismas viļņu pamatu un ievietojiet struktūru no sfērām un toriem ceturtajā enerģētiskajā centrā (ceturtajā čakrā).

995. ZĪMĒJUMS. GAISMAS VIĻŅU BALANSĒŠANA. Centrā tuvplānā – jauno gaismas viļņu avota struktūra.
Tikko kā jūs izteiksiet nodomu saņemt jauno gaismas viļņu pamatu un ievietosiet struktūru norādītajā vietā, sajutīsiet enerģijas kustību. Tā būs viļņveidīga kustība. Viļņu kustība balstās uz jums jau pazīstamā Jarosveta viļņa, kurš apvieno dimensijas, izplatīšanos. Sākumā enerģija ies no labās puses uz kreiso. Pēc tam sāks kustēties uz priekšu-atpakaļ. Pēc tam enerģijas virziens “automātiski” var mainīties dažādās brīvības pakāpēs. Ar nodoma palīdzību sūtiet jaunos, harmonizējošos gaismas viļņus visiem sava VIENOTĀ ĶERMEŅU KOMPLEKSA ķermeņiem. Šī balansēšana ir pietiekami spēcīga. Pēc šīs metodikas pietiek strādāt 5-7 minūtes.

3. ENERĢĒTISKĀ BALANSĒŠANA
Enerģētiskā Balansēšana tiek veikta trešajā dienā. To ir piemēroti veikt tikai guļus.
Šīs balansēšanas veikšanai mēs izmantosim īpašu enerģētisku sistēmu TORS TORĀ veidā. Ārējā apaļā tora izmērs – 16 centimetru. Tā gredzena biezums – 6 centimetri. Lielā tora centrā atrodas viens mazs tors.
Ārējā, lielā, tora gredzens deg zaļā, smaragdzaļā krāsā. Otrs tors iekrāsots sarkanā krāsā. Mūsu enerģētiskajā balansēšanā piedalās četras tādas struktūras (tors torā).
Pirmo struktūru domās ievietojam HORIZONTĀLI otrajā enerģētiskajā centrā (otrās čakras centrā – nabas rajonā). Otru, arī HORIZONTĀLI, novietojam saules pinuma (trešās čakras) līmenī.
Bez divām horizontāli novietotajām enerģētiskajām struktūrām (tors torā) mums jāizmanto vēl divas VERTIKĀLI novietotas tādas pašas struktūras. Domās novelciet horizontālu līniju caur otro enerģētisko centru (otro čakru). 32 centimetru attālumā no nabas kreisajā pusē novietosim vēl vienu enerģētisko struktūru (toru torā). Tādā pašā attālumā labajā pusē novietosim ceturto struktūru. Abas šīs struktūras (tori torā) ir izvietotas VERTIKĀLI (sk. 6. zīmējumu).
999

6. ZĪMĒJUMS. Enerģētisko struktūru (toru torā) izvietojuma shēma enerģētiskajā balansēšanā.
Aktivizējiet torus, nosūtot viņos enerģiju no saules pinuma. Sākumā lai sāk strādāt saules pinuma struktūra (tors torā), pēc tam – otrā enerģētiskā centra (otrās čakras) rajonā. Pēc tam aktivizējiet vertikālos torus pa labi un pa kreisi. Jūs sajutīsiet, kā no visām četrām enerģētiskajām struktūrām viļņiem sāks nākt enerģija. Mierīgi vērojiet procesu, kura aktīvā fāze var noritēt no 10 līdz 20 minūtēm.

4. TRĪS BALANSĒŠANAS VEIDU HARMONIZĒŠANA AR SIMBOLA “BLAGOVESTA SPIRĀLE” PALĪDZĪBU
Mūsu cikla ceturto dienu nepieciešams veltīt visu trīs balansēšanas veidu harmonizēšanai. Šo vingrinājumu var darīt sēdus vai guļus.
Harmonizēšanu veicam ar īpašas magnētiskas gaismas viļņu enerģētiskas struktūras palīdzību, kura jūsu pasaulē ir attēlota simbola “BLAGOVESTA SPIRĀLE” veidā (7. zīm.).
1

7. ZĪMĒJUMS. SIMBOLS “BLAGOVESTA SPIRĀLE”. Augšā – Gaišzilā Roze, pa kreisi – Dzīvinošās Uguns Portāls. Pa labi – piecdimensiju gaismas viļņu pamata (jaunā gaismas viļņu pamata) simbols. Apakšā – spirāle “6-9”.
Simbols “Blagovesta Spirāle” apvieno magnētismu, gaismas viļņu un enerģētiskos parametrus. Gaišzilā spirāle augšā simbolizē Gaišzilās Rozes (planetārās un galaktiskās) magnētisko enerģiju. Zemāk un pa labi no gaišzilās sfēras – jūsu pasaules jaunā gaismas viļņu pamata simbols. Pa kreisi no viņa – Dzīvinošās Uguns Portāls – saikne ar enerģētiskajiem avotiem. Apakšā – īpaša spirāle “6-9” (Seši-deviņi), kura īsteno saikni starp pasaulēm un dimensijām, starp dažādiem jūsu vienotā ķermeņu kompleksa ķermeņiem.
Ievietojiet Gaišzilās Rozes spirāli saules pinuma centrā. Simbola apakšējā daļa atrodas pirmās, saknes čakras līmenī.
Domās sāciet kustību no gaišzilās spirāles centra, pēc tam vērsiet enerģiju uz jaunā gaismas viļņu pamata simbolu, aktivizējiet viņa violeto sfēru un visus torus. Pēc tam apvienojieties ar jums jau pazīstamo Dzīvinošās Uguns Portālu un sūtiet enerģiju uz spirāli “Seši-Deviņi”, izsakot nodomu izplatīt harmonizējošo enerģiju VISOS JŪSU DAUDZDIMENSIONĀLAJOS ĶERMEŅOS.
Jūtiet, ka harmonijas enerģija ies caur jūsu fizisko ķermeni. Sajūtiet, kā viņa virzās arī uz citiem ķermeņiem. Ļaujiet šim procesam izvērsties ar pilnu jaudu…
Pateicieties visiem jūsu ķermeņu harmonizēšanas Procesa dalībniekiem. PATEICIETIES VISIEM JŪSU ĶERMEŅIEM, KA VIŅI IR ŠAJĀ UN CITĀS PASAULĒS. VIŅI IR JŪSU DVĒSELES IZPAUSMES. UN TAGAD JŪS ESAT HARMONIJĀ AR VIŅIEM VISIEM. LAI JŪSU MĪLESTĪBAS ENERĢIJA PIESŪCINA KATRU NO JŪSU DAUDZVEIDĪGAJIEM, DAUDZDIMENSIONĀLAJIEM ĶERMEŅIEM, VISU VIENOTO ĶERMEŅU KOMPLEKSU.
JŪS ESAT DIEVIŠĶAIS GARS, UN JŪSU ĶERMEŅI IR VIENOTI KOSMISKAJĀ HARMONIJĀ.
TAS PATIESI IR TĀ.
ERCENĢELIS MIHAĒLS –
AR DIEVIŠĶU
MĪLESTĪBU,
KURA DZĪVO SIRDĪ
KATRAM NO JUMS
2013. gada 28. – 31. oktobrī

No žurnāla “МИРОВОЙ ЧЕННЕЛИНГ: духовные сообщения”, 2013., 6. numurs.
Žurnāla Interneta veikala adrese: http://world-channeling.com/
Žurnāla e-pasta adrese: mirovoy_channeling@mail.ru
Tulkoja Jānis Oppe

Print Friendly, PDF & Email