Магниты Духа

MEISTARA KIRAELA “DZĪVES SKOLA”, MASKAVA SEN-ŽERMENA SKOLA “VESELUMA IEGŪŠANA”, RĪGA KRAJONS caur Marinu Shults. GAIŠZILĀS PĒRLES ATGRIEŠANĀS

Čenelings Gaismas Grupas nodarbībā 2014. gada 17. maijā, Maskavā
(izrediģēts un papildināts publikācijai)
“Es, Krajons no Magnētiskā Dienesta”, – tā es parasti stādos jums priekšā. Un tas patiešām tā ir. Esmu laimīgs, ka man šodien ir iespēja ar jums runāt caur Marinu. Jā, es zinu, ka ar mani savienoties – nav problēma daudziem jums. Ir “Krajons no Krievijas”, ir ”Krajons no Rīgas”, ir Krajons priekš visiem, kuri patiesi vēlas ar mani sazināties. Man sagādā patiku runāt caur maniem kanāliem. Un patiesībā tas ir ļoti patīkami, tāpēc ka katram manam darbiniekam ir sava specifika. Caur vienu es varu pateikt vienu, bet caur otru – pavisam citu. Bet trešais ienes mūsu kopradīšanā pilnīgi citādus motīvus, citas iespējas. Un tāpēc nebrīnieties, ka Krajons skan pa visu zemeslodi. Un mani darbinieki it kā runā par dažādām lietām. Bet! Tas atkal ir kā sfēriskums. Iztēlojieties, ka Krajons sfēriskā laika sfērā spiež dažādas podziņas, viss tas skan. Bet jūs sinerģiski to visu savācat kopā, un iznāk skaista mozaīka, kura saliekas negaidītā zīmējumā. Viens darbinieks ir nodevis vienu, otrs – otru, cik interesanti! Bet trešais ir pievienojis trešo.
Bet tagad man gribas pievienoties sarunai par jūsu planētu. Par jūsu planētu, bet man ļoti gribas teikt – “par MŪSU planētu”. Tāpēc ka es viņu ļoti mīlu. Un kāpēc – tūlīt paskaidrošu. Gribu teikt pašu galveno. Tā ir unikāla planēta, tā ir nepārspējami skaista planēta, varens Planetārais Gars, dziļi godāts Kosmosā. Jūs jau zināt, ka mēs atkal esam sākuši saukt Zemi par Visuma Gaišzilo Pērli. Dažreiz Sen-Žermens sauc viņu par Gaišzilās Liesmas Planētu. Tik romantiski! Bet tas atbilst patiesībai. Viņa atgriež sev Gaišzilās Pērles statusu. Kāpēc atgriež? Lieta tā, ka agrāk, no Kosmosa, Zeme izskatījās kā planēta, kura mirdz gaišzilā gaismā. Bet pēc tam daudzas Kosmosa pasaules pārstāja viņu redzēt. Un zināt, kāpēc? Jūs paši varat nojaust. Tāpēc ka planēta gāja iekšā zemās vibrācijās, un dažas pasaules, kuras nestrādāja šajās zemajās vibrācijās, vienkārši nevarēja viņu vairs redzēt. Ņemsim kā piemēru jūsu fizisko četrdimensiju redzi. Jūs ar viņu redzat jūsu četrdimensiju pasauli. Un jūs ar viņu neuztverat zemāku vibrāciju pasaules, tajā skaitā arī uz jūsu planētas. Tā arī šeit. Zeme pazemināja savas vibrācijas. Un viņa ne tikai zaudēja savu Gaišzilo Mirdzumu, bet kļuva neredzama dažām Pasaulēm. Kaut arī viņa bija savā vietā, Saules sistēmā, un pildīja savas funkcijas.
Urusvati jums tikko kā izstāstīja, ka Zeme kā planēta, ir nogājusi ļoti garu ceļu. Bet jūs zināt, ka viņa nekad nav bijusi nekāds citas planētas gabals, kā raksta daži avoti? Viņa vienmēr ir bijusi viengabalains planetārs ķermenis. Tajā sistēmā, kur viņa bija, viņa pārdzīvoja daudzas izmaiņas. Viņa pārdzīvoja divas citas Saules. Un apkārtējās planētas kaut kā mainījās. Ļoti sarežģītu ceļu ir nogājusi planēta. Un tagad, kad viņa paaugstina savas vibrācijas, viņa atkal sāk mirdzēt gaišzilā gaismā.
Ak, mani dārgie! Jūs daudzi, protams, esat lasījuši, ka, kad apkārt Zemei lidoja pirmais kosmonauts, Jurijs Gagarins, viņš atzīmēja vienu detaļu – Zemes telpā bija daudz brūnās krāsas. Un tas bija atzīmēts arī garīgos avotos, līdz Gagarina lidojumam, un tieši tas, ka Zemes atmosfēra bijusi piepildīta ar brūnu gāzi, bijis daudz tumšu izstarojumu. Bet tagad, uzdrošinos jums apgalvot, tā nav. Gaišzilā Pērle ieiet savā īstenajā statusā. Un viņa jau ir novērojama no daudzām Pasaulēm.
Nu, bet tagad pats galvenais, kādēļ es gribēju ar jums parunāt! Nu kā jūs domājat, kāpēc viņa mirdz Gaišzilā Gaismā? (balss no zāles – viņa priecājas!) Viņa ne tikai priecājas! Protams, priecājas, ja atgriežas viņas īstenais statuss! Tas notiek tādēļ, ka planēta Zeme nes īpašas magnētiskās enerģijas.
Bet tagad es atgriežu jūs pie jūsu pašu planetārajiem darbiem. Atcerieties, cik magnētisku konstrukciju jūs esat radījuši 2012. un 2013. gada laikā. MAGNĒTISKU konstrukciju! Jūs esat radījuši gan Zemes magnētisko sirdi, gan speciālas sarežģītas struktūras magnētisko polus. Jūs atdzīvinājāt Maitreijas Kristālu. Arheirar, Galaktikas Magnētiskais Kodols, jūsu planētai atsūtīja Galaktikas Gaišzilo Rozi. Bet tas ir magnētisks artefakts. Ne katra planēta tādu saņem! Un tagad Zemes Sirdī dzīvo trīs Gaišzilās Rozes – kā lieli magnētiski Artefakti. Paskatieties, cik daudz magnētisku faktoru! Un pēc tam jūs radījāt trīspolāro magnētismu un turpinājāt to pilnveidot. Bet tas taču nav nejauši, mani dārgie Eņģeļi! Kā tā var būt nejaušība, kad jūs esat veikuši tik daudz magnētisku darbu. Un Krajons ar jums pastāvīgi cītīgi strādā. Zeme ir viena no manām hierarhijām! Zeme – tā ir mana mīļotā magnētiskā planēta. Tāpēc viņa arī mirdz Gaišzilā Gaismā. Šī Gaisma pastiprināsies, viņa sāks vēl vairāk paaugstināt savu frekvenci. Un cilvēce drīz sapratīs, cik tas ir svarīgi planētai kopumā.
Nu ko, es jums gribu teikt, ka magnētiskā enerģija jums vajadzīga arī priekam. Arī veseluma iegūšanai. Arī Augšupcelšanai. Un ļoti daudz kas veidojās tā, ka jūs pilnīgi mierīgi saņemat šīs magnētiskās, daudzveidīgās enerģijas.
Es gribu jūs apsveikt ar vēl vienu svarīgu faktoru. Jūs zināt, ka Projektā “Augšupcelšanās” ir virziens “Druīdu Uguns Atdzimšana”. Kāpēc? Tāpēc ka šī virziena Priesteru instruments ir Druīdu Uguns. Viņa ir vienīgā no visām Svētajām Ugunīm, eksistējošām uz planētas, kura visaktīvākajā veidā veicinās visu planetāro dzīvības formu augšupcelšanos. Sāciet ar viņu strādāt! Meklējiet veidus, kā strādāt ar viņu dažādos uzdevumos… Informācija tiek publicēta. Tā tiek dota ļoti plaši. Strādājiet ar šo Uguni! Tāpēc ka viņa nes īpašas magnētiskas īpašības.
Un vēl pieņemiet manus apsveikumus, ka uz planētas ir atdzīvināta Melhisedeka Uguns – visu Svēto Uguņu sākotnējā Uguns! Tāpēc – mani apsveikumi Eņģeļiem no Lielās Centrālās Saules!
Prieku, mīlestību un labklājību,
Ar lielu mīlestību Krajons
2014. gada 17. maijā
Pievienots 29/05/2014
http://www.magnitiduha.info/archives/8304
Tulkoja Jānis Oppe

Print Friendly, PDF & Email