Магниты Духа

UZMANĪBU: 2015. gada 1. februārī – PLANETĀRAIS DARBS! SAGAIDĀM SVĒTO UGUNI ĒDELVEISS!

AŠTARS ŠERANS,
STARPGALAKTISKO GAISMAS SPĒKU KOMANDIERIS, BRĪVO PASAUĻU FEDRĀCIJAS GALAKTISKĀS PADOMES PRIEKŠSĒDĒTĀJS
Caur Svetlanu Dračovu, Sergeju Kanaševski, Marinu Shults

SAGAIDĀM SVĒTO UGUNI ĒDELVEISS!

Gaismas Darbinieki! Pirmkārt mēs vēršamies pie tiem, kuri jau strādā ar Svētajām Ugunīm. Jūs esat kļuvuši īsti viņu draugi, jums ir pieredze saziņā ar viņām, jūs jūtat jūsu radniecīgo saikni ar Kosmiskajām Ugunīm.
Mēs sūtām mūsu aicinājumu arī tiem Gaismas Darbiniekiem, kuri ir ieinteresēti jūsu pasaules kardinālās Dievišķās pārmaiņās, Jaunās Dzīves radīšanā.
Tiešā čenelinga laikā Rīgā (Latvija) 2015. gada 1. februārī Gaismas Darbinieku kolektīvs Gaismas Ģimenes vadībā veiks svarīgu gaismas darbu, par kura rezultātu kļūs Baltās Cildenās Uguns ĒDELVEISS ierašanās uz planētas. Kopš seniem laikiem Ēdelveiss tiek uzskatīts par fundamentālu pamatu citām Svētajām Kosmiskajām Ugunīm. Planetārais darbs Uguns Ēdelveiss sagaidīšanā ir svarīgs visiem zemiešiem. Jā, jā, jā, tieši – zemiešiem, visām planetārās dzīvības formām. Tāpēc Uguns Ēdelveiss sagaidīšana ir godpilna misija visiem Cilvēkiem, kuri ir pamodušies aktīvai gaismas darbībai.
Ar laiku jūs arvien vairāk sāksiet apzināsieties, ka nekāds planetārs darbs nevar tikt izpildīts bez sadarbības ar Kosmiskajām Ugunīm. Ugunis-Attīrītājas! Ugunis-Celtnieki! Ugunis-Radītājas! Ugunis-Transformētājas! Ugunis, kuras aktīvi rada jaunu, apgarotu, matēriju un palīdz būvēt jaunas Pasaules uz jūsu planētas.
Ar prieku pavadiet darbu ar Svētajām Ugunīm! Un viņš, svētais prieks, piepildīs visu planētu. Pamats darbam ar Ugunīm – tas ir visaptverošs prieks! Un tieši prieka pašlaik nepietiek gan visai planētai, gan visiem cilvēkiem, gan daudzām citām planetārās dzīvības formām.

36
FOTOGRĀFIJĀ:
ZIEDS ĒDELVEISS – BALTS CILDENS…
DZĪVES GAIŠAIS PRIEKS…

Lieku priekšā jums iekļauties pēc savas evolucionārās nozīmes ārkārtīgi svarīgā darbā visas planetārās dzīvības labumam.
2015. gada 1. februārī, planētas īpaša vibrāciju stāvokļa dienā, Gaismas Ģimene liek jums priekšā, pamodušies cilvēki, piedalīties Svētajā Ceremonijā, veltītā vienas no Zemei pašām svarīgākajām Svētajām Ugunīm – Baltās Cildenās Uguns Ēdelveiss – uzņemšanai.
Mēs aicinām kopradīšani visu virzienu un Skolu Gaismas Meistarus vienotā Mīlestības uzliesmojumā pievienoties šī pasākuma veikšanā, organizējot Atbalsta Grupas. Gaismas darba mērķis ir uzņemt Uguni Ēdelveiss, kura, nogājusi ceļu no Galaktikas centra, pašlaik atrodas uz Mēness, vienā no viņa magnētiskajām membrānām. Mums stāv priekšā ievest Ēdelveisu planētas Sakrālajā Sirdī. Mēs to izdarīsim sekojošā veidā.
Piesauciet kopradīšanai savus Skolotājus, Audzinātājus, savus Augstākos “Es”, smalkmateriālās Atbalsta Grupas, Ercenģeļus Mihaēlu un Rafaēlu;
starpgalaktiskās bāzes “KROTON-1” kolektīvu, kurš pieņēma Uguni Ēdelveiss Zemes orbītā un nogādāja viņu līdz Mēnesim;
Zemes cilvēces Vienoto Kolektīvo Gaismas Būtību un planētas visu dzīvības formu Kolektīvo Gaismas Būtību;
planētas Vienoto Kristus apziņu;
Galaktiskos Gaismas Spēkus un visus planetāros Gaismas Spēkus.
Piesauciet kopradīšanai visas uz planētas dzīvojošās Svētās Ugunis.
Lūdzam svētību Baltās Cildenās Uguns Ēdelveiss sagaidīšanai Galaktiskajam Kristam-Melhisedekam, planetārajam Kristam Maitreijam un planetārajai Marijai Maitreijai.
Sūtām savu Mīlestību Mātei-Zemi un lūdzam Viņas Svētību.
Pēc tam stājamies pie mūsu Svētās Ceremonijas pildīšanas.
Iztēlojieties, ka jūs kopā ar citiem Gaismas Darbiniekiem stāvat apkārt Zemei pa ekvatora līniju, sadevušies rokās. Nesteidzieties sākt strādāt. Palūkojieties, kā pienāk, atlido, izpaužas arvien jauni Uguns sagaidīšanas Ceremonijas dalībnieki. Daudz Gaismas un krāsu ir Zemi aptverošajā telpā. Un no visām pusēm skan sfēru mūzika. Atskan kosmiska valša skaņas… Spēcīgi pieaug Saules sistēmas telpas simfonijas vilnis… Jā, šodien visa Saules sistēma Priekā ir kopā ar jums! Iededziet savās Sakrālajās Sirdīs Prieka gaismekļus! Lai mūsu Prieks savienojas ar to Prieku, kurš līst no Kosmosa! Tas ir tik svarīgi!
Bet tagad nomieriniet savas domas. Tikai Prieks un Mīlestība Kosmiskās uguns lāpās deg jūsu Sirdīs. Piedāvāju jums apvienot jūsu Sakrālās Sirdis Vienotajā Sakrālajā Sirdī… Brīnišķīgs Vienotības stāvoklis piepilda visus…
Jūs izsakāt tīru, patiesu Nodomu Svēto Uguni Ēdelveiss no Mēness magnētiskās membrānas pārvietot uz jūsu Vienoto Sakrālo Sirdi. Paskatieties, kas sāk notikt… Jūs neesat vieni! Blakus jums katram parādās smalkmateriālie palīgi. Un jūs visi vienlaicīgi sākat aicināt Uguni Ēdelveiss nokāpt uz Zemes un piepildīt ar sevi jūsu Vienoto Sakrālo Sirdi.
Un sākas Uguns Ēdelveiss nokāpšanas kosmiskā mistērija. Uzmanīgi sekojiet, kā viņa piepilda jūsu Vienoto Sakrālo Sirdi! Kā viņa maigi un ar lielu mīlestību iekļūst jūsu Sirdīs, piepildot viņas ar īpašu, trīsošu Dievišķās Uguns mirdzumu… Jūsu Augstākie “Es”, kā nekad agrāk, ir kopā ar jums. Un jūs jūtat, cik jūs ar viņiem esat vienoti, pateicoties Ugunij Ēdelveiss!
Ir pienācis moments Uguni Ēdelveiss nodot planētai. Izsakiet tīru Nodomu Uguni nodot Zemes Sakrālajai Sirdij. Tur jau dzīvo viņas Augstākais “Es”. Un mēs aicinām šo iekšējo Uguni Ēdelveiss atkal apvienoties ar Ārējo Uguni.
Lūdzam Māti-Zemi Mariju pieņemt Uguni Ēdelveiss!
Vērojiet, kā tas notiek. Aktivizējiet savu garīgo redzi, savu smalkjušanu. Jūs esat nebijuša Uguns triumfa dalībnieki! Jūs paši esat Uguns avoti uz jūsu planētas! Jūs esat jaunā Ugunīgā Laikmeta sākums.
Uguns Ēdelveiss nekur nav aizgājusi no jūsu Vienotās Sakrālās Sirds. Uguns Ēdelveiss nav aizgājusi arī no jūsu individuālajām Sakrālajām Sirdīm. Viņa ir apvienojusi jūs ar planētas Sakrālo Sirdi un dzied visas planetārās dzīvības Vienotības himnu!
Pateicamies par kopradīšanu saviem Skolotājiem, Audzinātājiem, saviem Augstākajiem “Es”, smalkmateriālajām Atbalsta Grupām;
Ercenģeļiem Mihaēlam un Rafaēlam;
starpgalaktiskās bāzes “KROTON-1” darbinieku grupām komandiera Kortona vadībā;
Zemes cilvēces Vienotajai Kolektīvajai Gaismas Būtībai un planētas visu dzīvības formu Kolektīvajai Gaismas Būtībai;
Planētas Vienotajai Kristus apziņai;
Galaktiskajiem Gaismas Spēkiem un visiem planetārajiem Gaismas Spēkiem.
Pateicamies par atbalstu visām uz planētas strādājošajām Svētajām Ugunīm.
Pateicamies Galaktiskajam Kristam-Melhisedekam; planetārajam Kristam Maitreijam un planetārajai Marijai Maitreijai.
Pateicamies Mātei-Zemei.

AR JUMS IR AŠTARS ŠERANS,
BRĪVO PASAUĻU FEDERĀCIJAS
GALAKTISKĀS PADOMES PRIEKŠSĒDĒTĀJS
Planetāro gaismas darbu tiek piedāvāts izpildīt 2015. gada 1. februārī pulksten 13 pēc Maskavas laika.
UZMANĪBU!
2015. gada 15. februārī notiks Planetārā darba turpinājums, informācija tiks publicēta Projekta “Augšupcelšanās” vietnēs (Gara Magnētu un Gaismas Grupas vietnes).
LIELAIS ĒDELVEISS GAIDA TIKŠANOS AR JUMS!
http://www.magnitiduha.info
Tulkoja Jānis Oppe

Print Friendly, PDF & Email