Магниты Духа

GALAKTISKAIS KRISTUS MELHISEDEKS caur Svetlanu Dračovu, Sergeju Kanaševski, Marinu Shults. PASAULE NEIZBĒGAMI SASNIEGS MIERU Pagājuši trīs gadi kopš Dualitātes Eksperimenta pabeigšanas momenta

Pagājuši trīs gadi kopš Dualitātes Eksperimenta pabeigšanas momenta

Dārgie bērni! Zemes bērni, manis mīļoti nemainīgi! Galaktikas un divu Visumu bērni! Esmu laimīgs sveikt jūs, kad ir pagājuši TRĪS GADI kopš Dualitātes Eksperimenta atcelšanas momenta. Daudziem liekas, ka šī sengaidītā vēsts tika paziņota pavisam nesen. Taču veseli trīs gadi kā trīs mūžības ir pagājuši kopš šī svinīgā momenta. Un kā gan jūs esat izmainījušies pa šo laiku!
Mani dārgie planētas Zeme cilvēki! Termiņš, kura laikā tika īstenots Dualitātes Eksperiments, izrādījās pats optimālākais no iespējamiem variantiem. Un tāpēc viss tika izvērsts, izpildīts laikā un pārtraukts – arī laikā.
Bet tagad, saglabājot jūsu pasaules tradīcijas, atļaujiet apsveikt jūs ar tik svarīga un sarežģīta darba sekmīgu pabeigšanu, kā arī – ar ne mazāk grūta posteskperimentālā perioda sākumu. Jūsu pasaules harmonijas fundaments tikai tiek guldīts. Uz Zemes vēl ir tik daudz visa kā, kas cilvēkus atdala no Garīguma. Daudz nelaimju, ciešanu, konfliktu, karu… Taču Es aicinu jūs atvērt savu garīgo skatu un tā palīdzību paskatīties apkārt. Vai tad nav redzams, kā planēta ir izmainījusies? Daudzi procesi uz viņas rit pilnīgi citādi, citās enerģijās, krājot savu evolucionāro spēku. Spēcīgas negatīva enerģijas šļakstās uz āru. Taču šis negatīvs pakāpeniski transformējas. Tam nepietiek un vairs nekad nepietiks spēku, lai pavērstu pasauli pretī globālam karam un globālām sociāli politiskām kataklizmām. JŪSU PASAULE NEIZBĒGAMI SASNIEGS HARMONIJU UN MIERU.
Tāpēc arī apsveicu jūs ar šo Pārejas no duālās eksistēšanas uz eksistēšanu, balstoties uz Garu, Mīlestību un Sirds Prieku – periodu!
Dārgie planētas Zeme cilvēki! Daudzi no jums jau ir apzinājušies savas kosmiskās saknes, ir spējuši apzināties savu uzdevumu planētas Dievišķajā evolūcijā. Jūs arvien vairāk un vairāk kļūstat par īstiem Lielās Centrālās Saules Eņģeļiem! Un Man ir patīkami tagad pasludināt sekojošo.
PRIEKS PIEPILDA GALAKTISKĀ KRISTUS MELHISEDEKA SIRDI. PRIEKĀ ATSAUCAS VISUMA RADĪTĀJA SIRDS! PRIEKS PĀRPILDA PASAULES MĀTES – VISU PASAUĻU, VISU VISUMU, VISA ESOŠĀ MĀTES SIRDI!
Mani dārgie bērni! Pagājušajos trīs gados pēc Dualitātes Eksperimenta atcelšanas jūs daudz esat izdarījuši planetārās Savienošanās labā, bet tas ir pats galvenais iziešanas no Dualitātes faktors. Ir veikts daudz darbu. Ir izauguši Eņģeļi un nostiprinājušies viņu spārni. Zeme ir pārvērtusies tādā mērā, ka ir kļuvusi redzama Kosmosā kā savu iekšējo Gaismu uzkrājoša planēta. Un tā ir svarīga atzīme jūsu apskaidrošanās ceļā. Ejat sinhroni ar planētu. Gaismu nesat kopā ar planētu. Augat kopā ar planētu. Augšupceļaties kopā ar viņu – brīnišķīgo un neparasto.
Mani dārgie bērni! Es atkal saku jums to, ko teicu pirms trīs gadiem. Jūs esat izgājuši ļoti grūtu Eksperimentu, kuru ne katra Gaismas Būtne un ne katra planēta uzdrošinātos. Jūs uz šo brīdi esat uzvarētāji, kuriem aplaudē viss mūsu Visums! Jūs esat tie, kuri ir noturējušies un devuši spēcīgu impulsu jaunai celtniecībai mūsu Galaktikā. Un tāpēc Gaismas Spēki jums šodien salutē, izvedot jūs uz jaunu evolūcijas taku. Un ļoti daudzas Gaismas Būtnes pašlaik ir atnākušas uz planētas Zeme pasaulēm, lai palīdzētu jums iziet ne pārāk vieglo iziešanas no Dualitātes ceļu.
Jūs spējāt izdarīt galveno – bagātināt Galaktiku un Visumu ar nebijušiem sava darba rezultātiem. Jūs parādījāt savu gatavību būt par jaunā Visuma celtniekiem. Jūs ieguldījāt Uguns Laikmeta sākumu uz jūsu planētas.
Mani mīļie! Uz Zemi nesen atnākusī Uguns Ēdelveiss noņems daudz noslēpumainu zīmogu, bez kuru noņemšanas jūs nevarēsiet uzbūvēt savu jauno pasauli. Uguns Laikmetu apspīd Svēto Uguņu salūts. Uguns Laikmets sāk savu būvniecību arī jūsu struktūrās. Uguns Laikmets atver durvis pārveidojumiem no Saules. Jutīgi klausieties Uguns Laikmetu! Tas atver jaunu periodu jūsu iziešanā no Dualitātes.
Ar mīlestību pret bērniem, kuri atgriežas pie Gaismas
Galaktiskais Kristus-Melhisedeks.
15.02.21.
Pievienots 21/02/2015
http://www.magnitiduha.info/archives/9790
Tulkoja Jānis Oppe

Print Friendly, PDF & Email