Магниты Духа

EL MORIJA. Burvīguma Gaisma, Burvīguma Maigums…

 Caur Marinu Shults

Katru gadu mēs ar nepacietību gaidām šo dienu! Jā, to gaida visi bez izņēmuma, kaut arī tā ir veltīta Sievietēm! Bet ne tikai iespējas sarīkot svētkus dēļ to gaida gan sievietes, gan bērni, gan vīrieši. Gaida visu vecumu, dažādu ticību, atšķirīgu nacionalitāšu cilvēki… Pat tajās valstīs, kur šī diena nav oficiāli svētki, cilvēki par viņu zina, un tajos mirkļos Dvēselēs silst maigākās jūtas.

Dārgie Zemes cilvēki! Es vēršos pie jums visiem, bez izņēmuma! Šodien patiesi ir neparasta diena, un tā vienmēr ir bagātināta ar jaunām Enerģijām, kuras sūta Pasaules Māte. Sievietes Diena sākotnēji ir Pasaules Mātes iniciēta. Un tāpēc pēdējos gados šī diena arvien vairāk un vairāk kļūst nozīmīga planētas Zeme cilvēcei. Pasaules Māte ir sākusi savu Laikmetu uz mūsu planētas, un Sievietes pacelšana notiek pēc Viņas iniciatīvas. Tas ir viens no evolūcijas jaunā etapa stūrakmeņiem.

Visiem ir zināms, ka harmoniskai pasaulei nepieciešama Sākumu – Sievišķā un Vīrišķā – paritāte. Ilgu laiku uz planētas, īpaši jūsu četrdimensionalitātes pasaulē, Sievišķais Sākums bija pazemots, un viņa loma novesta gandrīz līdz nullei. Un vīrieši, dominējošie sabiedrībā, ilgu laiku mazināja Sievišķā Sākuma lomu. Taču gari, ilgu laiku iemiesojušies kā vīrieši, periodiski veica ar sievišķus iemiesojumus. No jūsu dzīves neko izslēgt nevar. Visa informācija – gan par sievišķiem, gan par vīrišķiem iemiesojumiem ir ierakstīta jūsu Daudzdimensionālajā Genomā. Un sievišķo enerģiju nospiedums vienā vai otrā pakāpē eksistē katrā cilvēkā. Tāpēc vienmēr tika augstu turēta mīlestība pret Sievieti, mīlestība pret Māti, pret Māsu, Meitu. Daudzām tautām, pat ar ierobežojumiem sociālajā dzīvē, tika uzturēta Sievietes autoritāte ģimenē. Un Mātes vārds bija likums.

Un tomēr mēs runājam par Sākumu – gan Sievišķā, gan Vīrišķā – pilnīgu līdztiesību, kā nepieciešamo nosacījumu cilvēces turpmākai garīgai evolūcijai. Šīs līdztiesības, līdzsvara sasniegšanai tad arī kalpo katra gada īpašas dienas. Un svētku Diena ASTOTAIS MARTS ir galvenā no šīm dienām.

Pasaules Māte šajā dienā sūta uz Zemi savu īpašo enerģiju. Tā ir adresēta ne tikai Sievietēm. Tā ir adresēta visiem cilvēkiem – no liela līdz mazam. Tā cilvēkos modina tieši to tiekšanos uz Sākumu līdzsvaru, par kuru Es jau teicu. Šīs enerģijas, pieņemtas apzināti, var daudz ko izmanīt jūsu pasaulē, noskaņojot to uz harmonisku attīstību, uz atbrīvošanos no nevienlīdzības visās tās izpausmēs. Jā, kā redzat, Pasaules Mātes Enerģijas var izmantot harmonijas un līdzsvara sasniegšanai daudzos virzienos. Par šo enerģiju aktivizēšanas katalizatoru kalpo pašas Sievietes! Un tādēļ šajā dienā nepieciešams it īpaši saprast Sievietes lielo lomu jūsu pasaulē.

Neatstājiet Sievietes bez uzmanības nekad! No šīs dienas sāciet pastāvīgi atcerēties, ka Sieviete pašlaik – jebkura Sieviete savā “Es” nes Pasaules Mātes Staru. Un lai svētīts ir tas, kurš ļaus šiem Stariem plaši ieskanēties caur zemes Sievietēm! Sievietes mūsu Laikmetā ieņems vadošo stāvokli. Un tas nekļūs par Vīrišķā Sākuma mazināšanu, bet tikai par jūsu pasaules enerģiju taisnīgu izlīdzināšanu. No tā arī vīrieši sāks iegūt jaunu vīrišķās cieņas līmeni. Līdzās atbrīvotai, plaukstošai Sievietei vīrieši kļūs citādi vīrieši, tāpēc ka sapratīs, cik viņi ir cienīti, mīlēti, pieprasīti savā augstajā vīrišķajā cieņā. Tikai pēc enerģētiskā un sociālā Sākumu izlīdzināšanās kļūs iespējama sapratne par jaunu ģimeni, jaunu sabiedrību, jauna tipa valsti un citiem jūsu pasaules eksistences principiem. Bez Sākumu paritātes sasniegšanas jūs nesagatavosieties, lai pilnīgi apvienotos ar augstākajām dimensijām. Mēs pastāvīgi sakām jums, ka daudz ko pašlaik ir nepieciešams gatavot Polipasaules radīšanai. Un Sākumu vienlīdzība ir viens no svarīgākajiem jautājumiem, lai radītu nākotnes harmonisku cilvēci, saistītu ar augstākajām pasaulēm.

Dārgie cilvēki! Man ir tas gods no planetārās un galaktiskās Gaismas Ģimenes nodot apsveikumus visām planētas Zeme sievietēm! Visām, visām, visām! Gan tām, kuras jūs pazīstat, gan tām, par kurām jūs neko nezināt. Pasaules Māte šodien dāvā savus Dievišķos Starus sirdīs visām mūsu pasaules Sievietēm! Modinot Sievietes viņu Dievišķajai misijai, Pasaules Māte vienlaikus nodod programmas Sākumu nepieciešamā līdzsvara realizēšanai. Taču ar vienu pašu Sieviešu spēkiem šo uzdevumu neatrisināt. Un tāpēc arī planētas vīriešu iedzīvotāji no Pasaules Mātes saņem savas programmas un Viņas bezgalīgo Mīlestību! Un tā nepazudīs vienas svētku dienas laikā! Tā nevis vienkārši paliks visās vīriešu sirdīs, bet ar Dievišķo Mīlestības Pavedienu saistīs vīriešus ar pašu Pasaules Māti. Un tas vedīs pie vīriešu programmu atpakošanas un sabiedriskās pasaules kārtības pakāpeniskas pārveidošanās. Vīriešos sāks mosties pagājušo iemiesojumu atmiņa. Viņi sāks apzināties arī savu piederību abiem Sākumiem. Tieši planētas iedzīvotāju atzīšana, ka pastāv iemiesojumu pārmantojamība un piederība abiem Sākumiem, noklās ceļu pie Vīrišķā-Sievišķā, kā vienota garīga potenciāla, galīgās tapšanas, bez kura nav iespējams uzbūvēt jauno dzīvi.

Mīļās Sievietes, mēs jūs šodien apsveicam! Un maigi mīlam vienmēr un visās situācijās, jebkurā jūsu izpausmē, jebkurā esamības aspektā.

Mīļās Sievietes, Pasaules Mātes Stari, sajūtiet atbildību par jūsu pasaules likteni! Jūs šajā iemiesojumā atnācāt kā Sievietes, lai apturētu netaisnību un pagrieztu pasauli pretī Mieram, pretī harmoniskai eksistencei un mīlestībai. Un mēs augstu godājam šo jūsu misiju. Gaismas Ģimene ir ar jums, dārgās Sievietes!

Jūs katra – skaista kā maiga neaizmirstule. Ar jums katru uz mūsu pasauli atnāk mīlestība. Bez jums nebūtu iespējama šīs lieliskās enerģijas izpausme. Jūs katra dāvājat pasaulei savu bērnu. Un tas ne obligāti ir cilvēka bērns. Tas ir Dieva bērns, kurš izpaužas jebkurā jūsu jaunradē. Jūs ejat pa savu dzīvi gan kā meitas, gan kā māsas, gan kā sievas, gan kā mātes. Un jebkurā savā tēlā jūs nesat pašu galveno sava sievišķā diženuma principu, realizējot Pasaules Mātes klātbūtni planētas Zeme dzīvē.

Dārgie Pasaules Mātes Stariņi! Gaismas Ģimene pastiprina jūsu zemes klātbūtni ar savu svētku salūtu! Mēs visām planētas Zeme sievietēm sūtām mūsu Galaktikas veltes. Pieņemiet pušķus ar kosmiskiem ziediem. Dažādu pasauļu ziediem. Dažādu debesu ziediem. Dažādu planētu ziediem. Šodien katrai sievietei Mēs sūtām sirdī šos fantastiski skaistos ziedus. Un ziniet, ka kopā ar kosmiskajiem ziediem jūs saņemat visa Garīgi-saprātīgā Kosmosa Lielo Mīlestību!

Esiet svētītas un laimīgas, planētas Zeme Sievietes!

  1. gada 8. martā

 

https://www.magnitiduha.info/

Tulkoja Jānis Oppe

 

Print Friendly, PDF & Email