Магниты Духа

Kā kļūt jaunākam vai tikt atjaunotam šobrīd?

Krayona vēstījums.

07.02.2011.g.

Mani dārgie Eņģeļi – Cilvēki! Šobrīd jūsos, visās jūsu organisma struktūrās norit „pārbūves” process, un tas ir pilnīgi normāli.

Es sniedzu šo vēstījumu, atsaucoties manas līdzstrādnieces M. lūgumam, lai jums būtu saprotams šis vārds „atjaunotne”, t.i. – kļūt jaunākam, atjaunot  savu organismu. Šis termins tiek lietots visur, un „vecā” izpratnē tas nozīmē jūsu atgriešanos pie jūsu organisma stāvokļa apmēram 20 gadu (vai pat vairāk) atpakaļ. Taču Mēs šī termina izpratnē ieliekam pavisam citu jēgu.

Iedziļinieties tajā, ko jūs vēlaties tieši sev šajā vispārpieņemtajā jēdzienā „ kļūt jaunākam, atjaunotam? ” Kļūt jaunākam (ai) ārēji – izskatā? –jā. Būt slaidam (ai) un skaistam (ai) kā kādu laiku atpakaļ? – protams! Un kā attiecībā uz veselību, lai būtu arī pilnīgi vesels (a)? Taču, vai jūs bijāt pilnīgi vesels (a) tajā vecumā, kurā vēlaties atgriezties? Daudzi, kuri patlaban stingri iet Apgaismības un Augšupcelšanās Ceļu, teiks – nē! Un tad iznāk, ka kaut ko gribētos atgriezt savā dzīvē un kaut ko nē.

Taču vai tik ļoti vajag atgriezties pagātnes stāvoklī? Uz Zemes taču viss mainās – gan viņas struktūra, gan viņas Gaismas ķermenis, gan Magnētiskais lauks, gan viņas čakras jau strādā savādāk … un vēl daudz, daudz kas… Kā tad jūs varat atgriezties „vecajā” stāvoklī? Tas principā ir neiespējami. Tāpēc Mēs jūsu organisma atjaunotnes procesā ieliekam pavisam citu jēgu.

Pirmkārt, man jums jāpaskaidro, kāpēc šobrīd daudziem cilvēkiem mainās – kā jums šķiet – ne uz to labāko pusi figūras; un viņu organismu anatomijā un fizioloģijā novēro dažādus traucējumus. Tā ir nodeva tiem procesiem, kas ar jums notiek. Es jau daudzkārt esmu stāstījis, ka jums sāksies un dažiem cilvēkiem jau intensīvi norit visu viņu ķermeņu (arī smalko) pārdzimšana vai pilnīga pārveidošanās. Tas ir nepieciešams visiem tiem, kuri vēlas noiet Garīgās pārdzimšanas un pilnīgu sevis, savu   ķermeņu pārveidošanās ceļu šeit uz Zemes, neaizejot Augstākajās Sfērās, lai nomainītu kārtējo iemiesojumu /t.i.- nomirstot/. Tas ir grūts process, un tikai nedaudzi to izvēlas. Taču process norit visiem – vairāk vai mazāk intensīvi. Tāpēc tiem, kuri apzināti izvēlas, pieņem lēmumu palikt uz Zemes un iziet visu pārejas procesa ērkšķaino ceļu, sākumā ir ne visai patīkamas pārmaiņas savu ķermeņu ārējā izskatā. Protams, jūs, pirmkārt, baida fiziskā ķermeņa izskats, taču pārmaiņas norit visos jūsu ķermeņos un tas ietekmē arī jūsu fizisko  ķermeni.

Tagad apskatīsim, kāpēc mainās vidukļa apkārtmēri, palielinās svars, pieaug vispārējais ķermeņa apjoms un dažkārt cilvēkam ir pastāvīga ķermeņa paplašināšanās („piepūšanās”) sajūta. Daudziem ir zarnu trakta uzpūšanās, nepilnīga ēdiena sagremošana, miega traucējumi un daudzi citi simptomi, par kuriem es stāstīju čenelingā Rīgā 31.10.2010. gadā. Daudziem cilvēkiem trūkst apetītes, vai arī tā ir ļoti pastiprinājusies, pilnīgi neatbilstoši ķermeņa vajadzībām. Šobrīd cilvēki biežāk pāriet uz cita veida pārtiku, kas pilnībā atbilst dotā laika momenta prasībām. Es daudzkārt esmu stāstījis par dzīvnieku valsts produktu kaitīgumu patreizējā laika momentā. Dažiem cilvēkiem patlaban atteikšanās no dzīvnieku pārtikas norit pavisam dabiski, taču citi, turpinot to lietot, — vēl vairāk pazemina savas enerģētiskās vibrācijas. Šādu polāru noviržu patlaban ir daudz un visam ir savs skaidrojums. Daudz noviržu ir arī jūsu organisma nodrošināšanai ar Kosmosa enerģijām. Jūs jau zināt kādas spēcīgas un agrāk neesošas uz Zemes enerģijas ir „nolaidušās” uz planētas. Šajos jaunajos apstākļos jūsu organismi uzsāk pilnīgu sevis pārveidošanos tūlīt pēc planētas pilnīgas pārveidošanās. Tas dažkārt rada enerģētisko kanālu pārslodzi ar tādām enerģijām, pie kurām jūsu ķermeņi vēl nav pieraduši. Tas viss – ir uz labu. Taču visam jaunajam ir nepieciešama adaptācija. Un tieši adaptācija ir tā, kas maina jūsu fiziskā ķermeņa ārējo izskatu un jūsu vidukļa apkārtmēru.

Un tagad apskatīsim, kāpēc tā notiek un kāda jēga jums jāieliek jēdzienā „atjaunotne”? Patreiz jums jo īpaši ir jāsaprot – kā jums par sevi jārūpējas, lai jūsu ķermeņu pilnīgas  pārveides („atjaunotnes”) procesi noritētu pietiekoši harmoniski un jūs patiesi kļūtu jaunāki. Taču par cik gadiem jaunāki un kādi? Lūk, — tas ir galvenais jautājums un arī atbilstoša palīdzība pašiem sev šajā procesā.

Pirmkārt, jums jābūt precīzai izpratnei par to, kādi procesi patreiz norisinās gan planētā, gan arī jūsos. Jūs un planēta esat nedalāmi. Runājiet ar saviem ķermeņiem un noskaņojiet savas DNS ar balss palīdzību (skaļi) – uz pārmaiņu procesu sinhronizāciju jūsu ķermeņos ar planētas pārmaiņām.

Otrkārt, pacentieties saprast, ka tieši tad arī norisināsies šis „atjaunotnes” process, par ko jūs visi sapņojat. Taču tas būs cits gan pēc sava iedarbības mehānisma, gan pēc savas būtības, jo patlaban norit kā planetārie, tā arī jūsu pārveides procesi – pateicoties īpašai Kosmosa informācijai – atbilstošai jūsu un planētas jaunā līmeņa evolucionārai attīstībai.

Treškārt, notiek — norisinās „Karmas spirāles vijuma” saritināšana, saīsināšana – kā dažkārt nosauc šo procesu. Daļu jūsu karmisko parādu Mēs jau esam dzēsuši un tagad dodam jums daļēju iespēju paātrinātā režīmā „atstrādāt” tos, kas jums pašiem jādzēš. Tas izsauc spriedzi ne tikai ģimenē, sociumā, bet arī jūsu organisma veselībā var rasties nopietnas novirzes vai traucējumi,- karmas parādu „atstrādāšana” var norisināties pa daudziem kanāliem.   Tā ir neizbēgama, paātrināta, un Mēs palīdzam visiem, kuri griežas pie mums pēc palīdzības un apzināti iziet caur šiem pārbaudījumiem. Tas var ieviest jūsu fiziskajos   ķermeņos nopietnas izmaiņas, taču ar tīriem Nodomiem, ar pašu izdarīto Gaismas darbu un pilnīgu procesu izpratni, jūs varat ne tikai sasniegt augstu karmisko parādu „atstrādāšanas” līmeni, bet arī pāriet šī darba procesā uzreiz pie savu jauno ķermeņu „uzbūvēšanas”, ja jūs atbilstošā veidā strādāsit, izsakot tīru Nodomu un pastiprinot to ar savu tiekšanos uz Gaismu.

Ceturtkārt, jums drīz būs pieejams jūsu ķermeņu tīrības kritērija noteicējs. Tas norādīs uz jūsu fiziskā vai kāda cita ķermeņa tīrību. Tāds mērinstruments jau ir izstrādāts un rūpnieciski ieviests. Tas ļauj ne tikai noteikt fiziskā  ķermeņa tīrības pakāpi, bet arī attīrīt to šūnu līmenī. Meklējiet! Tas jau eksistē!  Bez ķermeņa attīrīšanas jūs neizustēsit ne no vietas. Attīrīšana jāveic arī ar Gaismas palīdzību. Tehniku ir ļoti daudz. Izvēlieties mainiet, dariet!

Piektkārt, mums ar jums patreiz norisinās pakāpeniska – pat ja jūs neievērojat, pāreja uz daudz augstākas frekvences eksistenci. Tas, Zemes 3 dimensiju plānā, izpaužas laika paātrinājuma sajūtā. Taču tiem, kas jau apguvuši 4.-to vai 5.-to dimensijas, laiks sāk ritēt lēnāk. Rodas miers, klusuma, harmonijas sajūta, visas lietas norisinās it kā pašas no sevis. Šīs pārmaiņas, kas ir saistītas ar pakāpenisku augstāko dimensiju ienākšanu un papildināšanu jūsu dzīvē, bieži daudziem izsauc galvas sāpes, galvas reiboņus, sliktu dūšu, arī stipru nemieru bez īpaša iemesla; acs lēcu kataraktu ( acs lēcu materiāls neiztur vibrāciju paaugstināšanos); asins vadu funkciju traucējumus un daudzas citas laika frekvenču iedarbības izmaiņas. Tas ir jāzin visiem un apzināti sevi jāgatavo (katrām!) jūsu visu  ķermeņu materiāla vibrāciju paaugstināšanai un nevis jādomā, ka tā ir izredzēto privilēģija. Tieši tas ļaus izdarīt jūsu fiziskajos ķermeņos minimālas izmaiņas attiecībā uz destrukcijām un dos „zaļo gaismu” jaunām pārveidēm. Un tās gaida jūsu pavēles. (Nodomus).

Tālāk Es gribētu vērst to cilvēku uzmanību, kuri jau sen un stingri atrodas uz Apgaismības un Augšupcelšanās ceļa , un jau sen ir sevī uzcēluši jauna tipa Gaismas konstrukcijas. Jebkura Gaismas Ķermeņu izaugsme un pastiprināšanās sākumā rada fiziskā  ķermeņa „izaugsmi”, jo šai jaunai augstfrekvences Gaismas konstrukcijai ir nepieciešams atbalsts un stabilizācija. Bez fiziskai ķermeņa masas  palielināšanās  to ir grūti noturēt. Tieši tāpēc ļoti daudzi Gaismas Darbinieki, īpaši sievietes, mokoši pārdzīvo sava ārējā izskata un fiziskā ķermeņa palielināšanās redzamās izmaiņas.

Sniedziet sev savas Gaismas diženuma apzināšanās prieku!!! Un nemokiet sevi  ar neeksistējošas savas vainas un nevajadzīgiem sirdsapziņas pārmetumiem attiecībā uz savu fizisko ķermeni. Arī tā ir tikai šī laika parādība. Un šādiem cilvēkiem ķermeņu „atjaunotne” (atjaunošanās) norit ātrāk kā citiem. Pateicoties visu ķermeņu vibrāciju paaugstināšanai, šo cilvēku fiziskie ķermeņi pārveidosies ātrāk kā citiem, ļaujot sevī nobriest jaunajiem ķermeņiem no blīvās astrālās matērijas. Un tie jau būs pavisam citi ķermeņi, kaut arī vizuāli tik ļoti līdzīgi fiziskajiem, ka pat cilvēkam pašam nebūs nojausma par notikušo ķermeņu nomaiņu.

Un šeit Es nonāku pie paša galvenā – kā attiekties pret „atjaunotni” – pilnīgu ķermeņu pārveidi – tieši šobrīd? Tieši tā, kā Es nupat teicu. Jums ir jāsaprot, ka tiekties sevī uz bijušo jaunības stāvokļa atgriešanos ir bezjēdzīgi un pat kaitīgi. Planētas un šī brīža laika moments diktē jaunus procesus – visu jūsu ķermeņu pārveidi jaunos ķermeņos, kas būs atbilstoši arī jūsu jaunās eksistences apstākļiem. Tieši tāpēc, jūsu DNS darbības pārveides rezultātā, jūsu ķermeņos daudz kas mainīsies. Jūs patiešām kļūsit jaunāki, vieglāki, slaidāki, jautrāki, priecīgāki un pakāpeniski pat spēsit aizmirst savu agrāko jaunības tēlu tāpēc, ka jūs kļūsit tik brīnišķīgi skaisti savos jaunajos ķermeņos, ka jums pat prātā neienāks atgriezties pagātnē!

Un tagad Es vēlos nobeigt ar pašu galveno norādījumu. Lai tas viss beidzot notiktu, jums ir daudz jāstrādā. Jāstrādā kā Gaismas Darbiniekiem, kā Gaismas Nesējiem, daloties šajās zināšanās un meistarības praksē ar citiem. Strādāt ar Makro uzdevumiem, pēc tam strādāt ar sevi personiski – tā būs ātrāk un pareizāk, tā būs evolucionāri. Un, galvenais, katram, kurš vēlas to sasniegt šajā iemiesojumā , ir precīzi jāuzstāda  sev šis mērķis. Jāizsaka Nodoms un jāpalūdz Mūsu palīdzība. Un tad jau nenovirzīties no nospraustā ceļa. Tas ir ārkārt sarežģīti, taču tiek godināts Kosmosā kā patiesais Garīgais Ceļš. Saprotiet, ka aiziet no fiziskā plāna, pēc tam atgriezties – iemiesoties no jauna, šobrīd ir daudz vieglāk. Taču realizēt šo sevis pilnīgo pārveidošanos  uz Zemes un vest šajā  Ceļā aiz sevis citus – patiesi ir sarežģīti, grūti un tai pašā laikā pagodinoši. Izvēle ir jūsu ziņā, bet iespējas šobrīd uz planētas šajā virzienā – bezgalīgas.

Ar mīlestību pret visiem, kuri iet Gaismas Pārveides Ceļu un visiem, kuri izdarīs citu izvēli. Es jūs visus mīlu nemainīgi.

Jūsu Krayons

( Pierakstījusi M. Šulcs, tulkojusi I. Ņesterova)

 

Print Friendly, PDF & Email